Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość MaKaReNa-23

----------MARZEC 2010--------------

Polecane posty

Witam, własnie mam dylemat czy dopisać się do marcówek czy jeszcze na luty... każdy kalkulator liczy inaczej: 28>02, 01.03 a nawet 03.03 Chyba poczekam na opinię lekarze:) Pozdrawiam i gratuluję wszystkim :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marcowka
Dziś dowiedziałam się że jestem w ciąży :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam marcówki, ja mam termin na styczeń 2010 ale sama jestem z marca. chciałam wam życzyć udanych 9 miesięcy, mało się martwcie, dużo radujcie i oby do przodu :) w marcu rodzą się najlepsze dzieci- na wiosnę:) też bym tak chciała ale się pośpieszyło maleństwo :) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ............2................
no ja na razie czekam na @ ale mam nadzije ze sie gdzies zgubi i do mnie nie przyjdzie wiec tez bede marcowka. @ mam dostac 30.06 wiec odezwe sie wtedy. pozdrowionka dla wszystkich tych co juz wiedza szczesliwych 9 mies i dla tych ktore czekaja tak jak ja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mała Ewa
Szukałam ,szukałam i znalazłam Wasz topik :) Myślałam że jeszcze za wcześnie na marcówki 2009 ale jednak zaczynają sie ujawniac :) MaKaReNa-23 - mi też wychodzi termin 1marca więc pewnie do tego czasu nie raz się tu spotkamy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie :) To i ja sie przyłączam wczoraj zrobiłam jeden a dzis drugi test i mam dwie kreski!!!Czyli marzec 2010 . Wiec dołaczam sie do Was zawsze razeł łatwiej i ptrzyjemniej. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mała Ewa
Jak sią czujecie dziewczyny? Macie już jakieś objawy ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam dziewczyny. dodałam marcowy temat do ulubionych i oczekuję braku...w sobote powinna się pojawić. mam nadzieję zę sie nie pojawi;) czasem czuję kłucie w podbrzuszu, ciągłe przemęczenie, piersi nic. mam nadzieję ze w niedzielę test wyjdzie pozytywny:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mała Ewa
Trzymam kciuki campini i koniecznie pochwal się jak będzie już coś wiadomo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mała Ewa-------ja mam tylko lekkie kłucia w jajnikach i ból piersi ale taki jak przed @. Poza tym wzdęcia ale jem duzo owoców wiec mysleże to ich wina:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nikamo74--- ja mam w sumie podobnie: lekko pobolewa mnie podbrzusze, piersi też, ale mam do tego od trzech dni zawroty głowy i odrzuciło mnie od smażonego jedzenia :) Kiedy wybierasz się do lekarza? Ja mam termin na 10 lipca ale to chyba zbyt długo więc rozglądam się za innym lekarzem. Po za tym mam dylemat: prywatny czy państwowy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiesz mi własnie dziewczyny poradziły żebym zaczekała ze dwa tyg i dopiero podszła do gina. Ja mam sprawdzonego lekarza prywatnie i chyba do Niego bede chodzic bo mam zaufanie.Powiem Ci że dla mnie to teraz wszystko kosmos jeszcze nie dociera.A to Twoja pierwsz ciąża?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam już córkę... ma 12 lat :) Aż się boje co powie jak się dowie że będzie starszą siostrą :) Ja najpierw byłam w szoku, potem się popłakałam z radości a teraz chodzę całkim zakręcona :) A ty nikamo74 masz już dzieci?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie ,to moja pierwsza ciaza.Wiec tym bardziej jestem przerażona i sczęśliwa .Ja wczoraj tez płakałam i smiałam sie ze szcęścia ,bo byłam przygotowana przez mojego gina że tak łatwo w moim wieku(35lat) nie bedzie zajśc w ciąze a tu w 3 cyklu se udało!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja w lipcu skończe 33 a na te dwie kreseczki musieliśmy się starac ponad rok. Właściwie to już straciliśmy nadzieję, przestałam liczyc kiedy mam dni płodne i ganiac wtedy męża po sypialni :) Właściwie przestałam o tym myślec a tu taka niespodzianka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I własnie dlatego zaszłas w ciaze bo jak się za bardzo chce i cały czas o tym myśli to chyba jakaś blokada psychiczna występuje .Ale strasznie sie ciesze że Ci sie udało. Super mam nadzieje że bedziemy się tu wspierać i sobie doradzac ,bo ja jestem narazie zielona...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak tylko będę mogła byc w czymś pomocna to chętnie służę radą :) Tylko zastanawiam się czy po tylu latach przerwy coś jeszczę pamiętam :) Zresztą, pewnych rzeczy się nie zapomina nigdy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Blask
Dla mnie to pierwsza ciąża ....oj długo nie mogłam zajść :):):): i jest dla mnie przemiłym zaskoczeniem pracowaliśmy z mężem nad nią kolo roku.... i w końcu się udało :):):) Na razie objawów zero.....może tylko tyle , że pobolewa mnie podbrzusze , a tak to nic :):) A u was jak kobitki???:):)::) Pozdrawiam i przesyłam buziaki :):):):

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Blask____ u mnie tak jak u Ciebie tylko podbrzusze i troche piersi:) Oby sie tylko na tym skonczyło :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mam podobne objawy jak większość z Was:) Ból piersi i wyglądają jakby spuchły (ku radoći mężą;)), poza tym czasami coś mnie zakłuje, jakby jajnik. I mdli mnie czasem ale narazie bez wymiotów:) No i ta drażliwość nerwowa... w jednej chwili chę płakać i śmiać się zarazem! Może stworzymy tabelkę...? nick..........wiek.......ostatnia@.......termin porodu ???.....płeć(jeśli będzie już znana)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobry pomysł z ta tabelką: nick..........wiek.......ostatnia@.......termin porodu ???.....płeć Nikamo74-----35...........26.05.........1.03...........zobaczymy:) Wpisujcie sie dziewczyny:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurcze dziewczyny zazdroszczę wam pej pewnosci... ja czekam na sobotę, jak nie dostanę, tojest szansa ze jestem w ciąży, bo objawów narazie zadnych:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Blask
Witajcie dziewczyny co tam u was??? Jakieś nowe odczucia??? Ostatnio mam dylemat bo....sama już jestem łysa :D:D:D choć włosy na głowie jeszcze posiadam :P Dylemat jest następujący ,że ja już sama nie wiem czy termin będę miał na marzec czy na luty....choć moim skromnym zdaniem na marzec...... takie moje odczucia :P:) a ostatnia @ miałam 19.05...ale miałam :) długie cykle i ta moja tarczyca...... Zobaczymy co mi powie gin.....więc jak na razie nie wpisuję się w tabelkę :) A do tabelki można by dodać jeszcze skąd klikamy ;) ale to już same oceńcie Mimo mojego dylematu babeczki pleassse nie odrzucajcie mnie :):):):):):) buziam 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie Dziewczyny! Widzę, że topik już się rozrasta, super!!! :D Ja jeszcze wciąż czekam na termin @ ( sobota, 27.06). Jeśli chodzi o objawy to mam kłucie jajników, czasami ból podbrzusza, lekkie zawroty głowy i duży apetyt. Ciągle jestem głodna :P Ale to wszystko może również oznaczać nadciągającą @ (choć mam nadzieję że jednak nie). *campini* trzymam za Ciebie kciuki bo mamy teraz ze soba wiele wspólnego :) Wszystkim przyszłym mamusiom gratuluję z całego serca i życzę spokojnych 9 miesięcy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To trzymam za Was kciuki dziewczyny i mam nadzieje ze niedługo do Nas dołaczycie. A powieddzie kiedy idziecie do gina mi mówiono zebym jeszce poczekała i tak poszła ok 6 tyg.Co WY na to?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Blask
Mi też zawsze mówiono ,że jak już to najlepiej iść kolo 6-8 tyg. bo wtedy może już zobaczyć swoją dzidzię :) , ale ja wybieram się jutro by zobaczyć czy wszystko ok wziąźć skierowania na badania , bo dodam ,że mam niedoczynność tarczycy :( więc muszę bardziej zadbać nie tyle o siebie co o bezpieczeństwo mojego maleństwa :):) Pozdrawiam :):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Małą Ewa
Witam dzisiaj :) widzę że nam się topik fajnie rozwija i dziewczyn przybywa :) Super i wesolutko :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewa wpisz się do tabelki ,Blask tez :) Moze ja jeszcze bedziemy rozbudowywaco jakies dodatkowe rubryki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×