Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość MaKaReNa-23

----------MARZEC 2010--------------

Polecane posty

Gość Blask
Witajcie dziewczyny Tak mi wpadła myśl do głowy ,żebyśmy tu zebrały takie informacje typu: co nam wolno, czego nie, co jeść , co nie........ect Co WY na to???? Buziam WAS wszystkie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczynki, ja nie mam własnego doświadczenia ale moja bratowa urodziła już czwóreczkę i szczerze to radziłabym (biorąc jej zdanie pod uwagę) jadać wszystko na co macie ochotę (oczywiście w granicach rozsądku) bo po porodzie będziemy musiały naprawdę uważać co jemy żeby karmiąc dzieciątku nie zaszkodzić... Każde nasze pofolgowanie może skończyć się kolkami dzieciątka i nieprzespaną nocą :) A z innej beczki, jak się czujecie dziewczyny? Bo mnie zaczynają męczyć mdłości... dziś na śniadanie zwymiotowałam dwa razy więcej niż zjadłam i teraz też mnie żołądek męczy:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Blask
Witam OJ chyba wszystkie babeczki wyjechały na weekend bo strasznie tu pusto Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kropka vel p
Wklejam z marcówek 2009 Ciąza..Gdy sie dowiedzialam to...nie wiedzialam co mam robic.. Szłam po warszawskich Łazienkach rycząc jak bóbr..i mając nadzieje,ze to mi sie sni.. z jednej strony radosc,z drugiej niepewnosc,strach.. Pózniej-nagłe ,ogromne zakochanie i pewnosc,ze bede miała synka Poród-cc-groząca zamartwica,strach o zycie dziecka .Pierwszy płacz Synka.. Brak odruchu ssania,u mnie zero pokarmu i stres.. 3doba-idziemy do domu,hura-jest pokarm A teraz krokodylek ma 3miesiace i ..nie bede oryginalna-piekny jest.. A ciaza?Jak wygram w totka to bede jescze raz Pozdrawiam Was dziewczyny,trzymam mocno kciuki za Was i Wasze dzidzie-marcówka 2009

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Blask
Witam wszystkie Co u WAS słychać???? U mnie pogoda do bani non stop leje i te burze..... nawet nie ma jak na spacer wyjsc :( Dziś byłam u gin. umówiłam się na 1 USG i zobaczymy :):):) Troszkę mnie zdziwiło ......... podejście , liczyłam na noś innego....mam uczucie takiego niesmaku.Zobaczymy czy coś się zmieni po USG . No ale z drugiej strony co on mi może teraz powiedzieć przecież nic!! A co u WAS???? Pozadawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej hej:) Ja do gina jestem na 8.07 umówiona. Blask______czemu taki niesmak ? Co Ci powiedział?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Blask
nic w tym właśnie sens.........dał mi tylko ulotki i materiały na temat ciąży i tyle no i sorka założyliśmy kartę ciąży

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiesz ,dlatego dziewczyny mi tez poradziły zebym sie jeszcze wstrzymała z wizyta bo to za wczesnie i nic jeszcze mi nie powie oprócz stwierdzenia ciazy. Niestety teraz musimy byc cierpliwe i wierzyc że wszystko jest i bedzie dobrze:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja chciałam iść wcześniej ze względu na moje hormony-->mam niedoczynność tarczycy i czasem skacze mi ciśnienie .....głównie po to szłam, a tak to się zgadzam najlepiej iść jak jest się 8 tyg ciąży :P:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam babeczki :) Jak się czujecie???Jak u WAs z samopoczuciem???W ogóle co słychać? Ja ogólnie czuję się nawet nawet....gdyby nie fakt ,że zaczęły mi się mdłości :( z drugiej strony przynajmniej mam świadomość ,że moje maleństwo się rozwija :):):) Ja dziś cały dzień jestem w pracy to pewnie zajrzę do was wieczorem , no chyba że tak jak teraz znajdę chwilkę czasu dla WAS :):) Pozdrawiam gorąco buziaki :):):

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie:) A co tutaj taka cisza ??? Babeczki wychodzic z norek idzielic sie swoim szczęściem!!! Mi niestety tez zaczeły się mdłosci ,niedobrze mi od rana ale oby tylko tak było !! Brzuch mnie nie boli tylko sutki mam jeszcze obolałe .A jak u Was????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do nikamo
a ty się niespełna rok temu zapoznałas ze swoim facetem i juz chcecie dziecko?:-O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do nikamo
znaczy już jestes w ciąży. Gratulacje, ale wg mnie trochę krótkosię znacie;-O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do osoby piszącej wyżej Nie twoje życie,nie twoja sprawa!!!!Zazdrośniku!! Więc nie wtykaj swojego śmierdzącego nosa w nie swoje sprawy !!!! Dziękuję

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do nikamo
wybaczcie, mam dzis zły dzień:-O znowu mi sięnie udało i zabrzmiało jakbym sie czepiała :-O sorry i pzdr:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A jak policzysz to jestesmy ze soba prawie dwa lata ,a mysle że to nie Twoja sprawa .A te złe emocje które wysyłasz do Kogos pamietaj że wracaja ze zdwojona siłą...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Blask dziekuję .Niestety w ludziach jest strasznie duzo zawiści,ale to ich sprawa !!! My mamy byc szczęśliwe:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nikomo wiem jak to jest jak ktoś na Ciebie najeżdża a nawet nie wiem kim jesteś i o co chodzi.Uśmiech i spokój to teraz jest nam potrzebne :):):) choć powiem tak od siebie ,że nie spodziewałam się ,że w kobietach jest tyle jadu i zawiści dopiero doswiadczyłam tego na cafe.A kobieta zawsze była uważana za miłą spokojną .......a tu tyle jadu Oj troszku tak poza tematem , nie gniewać się na mnie i uszy do góry :):):):

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Boże a ja zaczynam sie naprawde żle czuc ,zaczyna mnie drzec na wymioty... Ale z drugiej strony się cieszę bo wreszcie się czuje w ciązy ha ha ,jak przestał mnie brzuch bolec to juz mysłałam że cos nie tak. A jesli chodzi o kobiety to niestety ,niektóre tylko po to zyja zeby drugim cos wytykać i dogryzać ale to są zazwyczaj nieszcęsliwe kobiety i trzeba im tylko współczuc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nika a mogę poza tematem??? Jak dodałaś sobie link - u ciebie jest to akurat suwaczek :):):) Wiem głupio to brzmi ale nie wiem gdzie mam swojego suwaczka wklepać ,żeby był widoczny tak jak twój :):):)Będę wdzięczna :):):)Pozdrawiam. co do mdłości to to samo sobie pomyślałam co TY :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Musisz kliknac na Swój login i suwaczek wkleić tam gdzie jest "akTualna stopka"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A i jeszcze wejsc w preferencje:) Tego dodac zpomniałam a to najwazniejsz e bo tutaj wprowadzasz zmiany w swoim profilu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×