Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość MaKaReNa-23

----------MARZEC 2010--------------

Polecane posty

no chyba babeczki się pochowały................ Dziewczyny gdzie jesteście???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja się melduję :) Dzień był dziś masakryczny... nieprzyjemny i do tego strasznie parny i senny:(( Ale teraz interesuje mnie inna sprawa... czy zabieracie swoich mężów na badanie USG? Żeby sami również zobaczyli serduszko? Tzn. ja nawet nie wiem czy tak mogę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Qanchita ____ ja Swojego wezme jak juz fasolka bedzie wieksza i bedzie mozna cos zobaczyc ,narazie bedzie czekał na korytarzu:) Choc strasznie chce ze mna chodzic do gina teraz:) A jak sie dziewczyny czujecie ? jak samopoczucie? Powiedziałyście juz wszystkim o ciazy? Ja narazie tylko zaufanym przyjaciólko,no i przyszli teściowie wiedzą. Reszta jak bede po wszystkich badaniach .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam piękne panie:):) Ja zapytałam się wprost czy mogę z mężem przyjść na USG odp: PEwnie , żaden problem :) O ciąży wie jak na razie tylko mąż , WY i koleżanka z drugiej części Polski :D:D:D więc raczej się nie wygada :D:D:D:D Teściom chcemy powiedzieć jak będziemy mieli zdjęcie z USG , tak mała niespodzianka :D:D Jak na razie też nie zgłaszałam w pracy, uznałam że jak wrócę z urlopu to porozmawiam :) Pozdrawiam dziewczyny :)::):

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Dziewczyny!!! Widzę, że przyszłych mamuś przybywa, super!!!! A będzie Was na pewno coraz więcej :) Mój @ spóźnia się 5 dni ale poza tym czuję się świetnie i nie liczę już zbytnio na ciążę... Jutro jednak się upewnię, zrobię test i dam Wam znać :) Pozdrowionka i dbajcie o siebie Kochane :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc Kochane...mi dzis test pokazal 2 kreseczki.... jestem z marca, moj ukochany z marca i teraz nasz przecineczek:) jestem szczesliwa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zonadamiana______ Gratulacje!!! Dołaczaj do Nas :) Mam nadzieje że nas bedzie przybywć. Maartuusiek ____ 5dni to juz troche ,robiłas test? Trzymam kciuki żeby sie udało!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zonadamiana G🌻R🌻A🌻T🌻U🌻L🌻A🌻C🌻J🌻E🌻 !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!❤️ Spokojnych 9 miesięcy ale z tym marcem to Ci się udało :):):) Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczyny :) ja dzisiaj zrobilam test bo juz nie moglam wytrzymac i wyszla mi bladziutka kreseczka takze zaczynam miec nadzieje, bo okres tak naprawde powinnam dostac za 5 moze 6 dni. Trzymajcie kciuki dziewczyny, to moj 4 miesiac staran. Ale Wam fajnie ze juz jestescie pewne :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczynki, no super z tym marcem, a to byl moj pierwszy cykl staran. W zyciu bym nie przypuszczala, ze tak latwo pojdzie. Mam ogromna nadzieje, ze wszystko bedzie ok. jak narazie nie wiem od czego zaczac- wizyta u gina, czy od razu sama mam pojsc na badania w kierunku np toksplazmozy, cytomegalii, rozyczki? powiedzcie mi kochane, ja w ogole nie mam w tym doswiadczenia... a i jeszcze jedno pytanie mam- czy to normalne ze caly czas mecza mnie bole brzucha i jakby nerek, typowo okresowe? piersi bola, okresu nie ma, ale bol ten jest czasem nie do wytrzymania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Powtorzylam dzisiaj test i jest wyrazniejszy, tazke chyba tez wychodzi ze bedzie to marzec :) ale sie ciesze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny! Mi się niestety nie udało :( @ brak ale test negatywny... Smutno mi ale cóż... Życzę Wam i Waszym Skarbom wszystkiego co najlepsze :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie:) Elakl gratulacje!! Wpisujcie się dziewczyny do tabelki ! Do lekarza najlepiej isc ok 6-7 tyg bo juz mozna cos zobaczyc i usłłyszec serduszko :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Maartuusiek przykro nie ma fasolki ale pewnie w nastepnym miesiacu bedziesz cieszyc sie fasolka ,tego Ci zyczę z całego serca:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nick..........wiek.......ostatnia@.......termin porodu ???.....płeć Nikamo74----------35............26.05..........1.03..... ......z obaczymy Mała Ewa-----------33...........22.06..........1.03............ob y zdrowe było Blask----------------24...........19.05.........?....... ..... ................. MaKaReNa-23-----23............21.05..........1.03....... ..........?.... Qanchita----------26------------24-05----------1.03(?).. .......... elakl................27............11.06..........18.03................

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Od kilku dni czuję się fatalnie... ciągłe bóle podbrzusza, żołądek nawala, do obolałych piersi już się przez ten miesiąc przyzwyczaiłam... no i ta senność:/ Mam nadzieje że to normalne objawy i wszytsko jest ok! W poniedziałek idę do lekarza na I wizytę, to będzie połowa 7 tygodnia:) Zabiorę mężą, najwyżej poczeka pod drzwiami:) U mnie w pracy już cały dział wie o ciąży... trochę nieplanowanie ponieważ zamierzałam powiedzieć też po urlopie czyli za 3 tyg. ale okazało się ze w dziale szykuje się redukcja stanowisk... byćmoże fasolka uratowała mi stanowisko, ale wolę o tym w ten sposób nie myśleć:( Przepis na lepszy humor??? Może spróbuję się wciąż uśmiechać:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hop hop Dziewczyny a Wy gdzie wszystkie jestescie?? Dzielic sie odczuciami z poczatków ciazy,co u Was? jak się czujecie.Cisza tu okropna....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Qanchita -----witaj:) Ja jeszcze nie powiedziałam w pracy ,wiedza tylko najbliźsi znajomi,dopiero pracuje od lutego i nie wiem jaka bedzie reakcja szefa.... ale co tam... Ja tez dziwnie się czuje ,przde wsztsrkim wogóle nie mam apetytu i jest mi niedobrze non stop no i piersi...bolą ale sa sliczne ha ha takie baloniki mi ise robia:) poza tym brzuch juz nie boli i jest ok . aaaa i mam straszne wahania nastroju .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie chyba jeszcze za wczesnie na jakies \"dolegliwosci\" ciazowe bo to dopiero 2 tydzien takze czuje sie dobrze tylko mam bole brzucha ale to chyba normalne. Ja nie pracuje, wiec jak tylko sie gorzej poczuje to moge w lozeczku polezec w kazdej chwili :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam koleżanki chyba się przyłącze do grona marcówek, bo po 3 testach i wszelkich objawach nie mam wątpliwości co mi \"dolega\" :) jestem jeszcze w szoku, ale zaczynam się cieszyć termin z kalendarza mi tak na luty wychodzi, ale to końcówka i myślę, ze na marzec się przeciągnie to co przyjmiecie do grona zaciążonych ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Riterka pozostalo tylko wpisac sie do naszej tabelki :) i witamy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam babeczki 🌻 Ja ogólnie czuję się nawet, gdyby nie te mdłości jeszcze co prawda nie męczą mnie aż tak ale już mi dają się we znaki ..........uroki ciąży Do pobolewań kręgosłupa , brzucha i cycuchów no i oczywiście senności i zmęczenia już przywykłam :D:D:D standard wyposażenia jak to ostatnio stwierdził mój mąż :D:D:D:D O ciąży na razie nie rozpowiadam , w pracy mam zamiar poinformować po urlopie wtedy będę już pierwszym po USG (musiałam przełożyć więc idę 09.07) . Przynajmniej takie są plany :) Pozdrawiam serdecznie baj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Riterka tutaj większość babeczek tak ma :D:D:D Mi kalkulatory różnie pokazują , ale zacznijmy od tego ,że 80% kobiet nie rodzi w terminie :D:D:):) ja osobiście uważam ,że urodzę w marcu koło 10.03 ale czas pokaże :):):) Riterka Gratulacje 🌻 spokojnych 9 miesięcy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nick..........wiek.......ostatnia@.......termin porodu ???.....płeć Nikamo74----------35............26.05..........1.03..... ......z obaczymy Mała Ewa-----------33...........22.06..........1.03............ob y zdrowe było Blask----------------24...........19.05.........?....... ..... ................. MaKaReNa-23-----23............21.05..........1.03....... ..........?.... Qanchita----------26------------24-05----------1.03(?).. .......... elakl................27............11.06..........18.03. ............... riterka............29............21.05...........??.....................??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nikamo74 z tymi piersiami to mam tak samo:) Urosły, zrobiły się pełniejsze a mąż jest zachwycony (chociaż nigdy malutkich nie miałam) ;) Z apetytem też różnie, bo zawsze uwielbiałam słodycze a teraz na samą myśle jest mi niedobrze. Jak coś zjem to boli mnie żołądek a jak się przegłodzę to boli jeszcze bardziej z głodu... no i jak widać taka niezdecydowana jestem :) riterka- witamy w gronie marcówek:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja caly czas mam jednak obawy bo dopiero za 5 dni powinnam dostac okres i mam nadzieje ze nic sie nie stanie. Wiem ze nie powinnam robic testu tak wczesnie ale nie wytrzymalam, z jednej strony sie ciesze bo wiem ze musze bardzie na siebie uwazac ale jednak sa obawy. Takze tydzien niepewnosci przede mna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Riterka witaj w naszym gronie:) Ciesze sie bardzo że się powiekasza zobaczymy ile jeszcze marcówek nam wpadnie bo lutówek zatrzesienie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dokładnie temat lutówek idzie jak burza Niektórym musiało być za gorąco...........wiecie śpią na golasa:D:D:D i wiadomo co się dzieje :D:D:D:D:D nie no żartuję :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×