Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość MaKaReNa-23

----------MARZEC 2010--------------

Polecane posty

Gość Lepiej uwazaj
Kamilko szmato uwazaj Przeginasz Wiesz kto pisze:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wazka, właśnie pytałam w szpitalu, o prywatną opiekę ginekologiczną. Pani doktor powiedziała, że owszem, są prywatne kliniki, ale nawet tam nie przyjmują co miesiąc, albo na żądanie pacjentki. Przyjmują tak samo jak w szpitalu (pierwsza wizyta ok 16 tyg + 2 następne). Jedyna różnica jest taka, że się płaci ok 50 euro. Naprawdę chcielibyśmy spróbować jeszcze raz, ale zupełnie straciłam zaufanie do tutejszej służby zdrowia. Gdy znów zajdę w ciążę, wolałabym chodzić do lekarza w Polsce, ale starsza córeczka idzie właśnie do szkoły... Na razie trudno mi o tym myśleć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rundelduda nie masz w okolicy polskiego ginekologa? ja chodzę prywatnie płacę 80euro za wizytę ale dzięki temu moja ciąża utrzymuje się, gdyby nie jego pomoc byłoby bardzo ciężko Powodzenia CI życzę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej tu prawie marcowka 2009:P Natka pocieszyc cie? ja wymiotowalam do konca ciazy wiec ty wytrwasz do konca I trym;) zycze zdrowka!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aaa zapomniala bym widze,ze wasz pomarancze tez ostatnio polubiły chyba maja sezon:P podczytalam ostatnie strony i zauwazylam,ze "kamila" sie wkopala pisala na zmiane z "no coment" i nie chcacy jej sie nicki pomylily bo cyt.: " 00:30 kamila220579 Kamila ma nk tylko nie dla idiotow ,kamila ma tam znajomych ,ktorych zna ludzi z realnego zycia a nie psychopatow ktorych miala ." dlaczego pisze w 3 osobie? radze wam pogadac z adminem i niech calkiem zablokuje pewnym pomaranczom strone kafeteri badz niech wam potwierdzi IP kompow osob ktore sie podszywaja pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Michalka najbliższy( i jedyny) polski gin jest w Limerick, byłam u niego w 7 tyg ciąży (jestem pewna, że to był 7 tc bo owulację miałam w terminie, plamienie implantacyjne w terminie, i dwa testy ciążowe w terminie) Spodziewałam się zobaczyć bicie serduszka, a tam była tylko mała plamka, którą gin określił na 4 lub 5 tydz. Nie wzbudziło to w nim żadnych podejrzeń, ani nie skłoniło go to do dokładniejszego "przyjrzenia" się zarodkowi. Nie sprawdził nawet czy pęcherzyk jest pusty czy nie. Badanie USG trwało 10-15 sekund i kosztowało 120 euro. Zaufałam mu, ale teraz wiem, że już wtedy było coś nie tak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Widzę, że trochę się tu ociepliło. Witam więc po przerwie. Póki co (końcówka 9 tyg) brak niemiłych objawów, zaczęłam się rozpieszczać, byłam u fryzjera, kupuję babskie książki i ogólnie wypoczywam. Czuję się wspaniale. Jakie samopoczucie u Was?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kamila kamila kamila
czy to nie jest aby jakas paranoja ? Najpierw byla jakas limes, potem jakas Jo a teraz juz Marlena ? Chyba powinnas juz skonczyc te szopke

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj H.anna dawno Cię nie było. Super, że dobrze się czujesz :) Bardzo miło Cię widzieć! Mama szczęśliwa, to pewnie dzidzia też wesoło sobie pluska :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie mamuśki! Dziś piękna pogoda ja w pracy i jak zwykle ostatnio nie idzie mi praca i tak do 15.00 aby przetrwac. Wiecie ja teraz w 2 ciąży czuję się gorzej jestem bardzo zmęczona, mogłabym spać... pamietam jak byłam w 1 ciąązy czułam się doskonale ... a teraz jest mi cieżko... Mam nadzieję, że to minie... A jak u was z samopoczuciem? ja do gina idę dopiero 7 września.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niemieckie mamuski
widzicie same, to jest dokladnie to przed czym Was ostrzegalysmy ! Kamila omamila nas swoim uroki i dostala od nas nasze linki do nk a potem wstawiala je na rozne fora ! Jeszcze jakis czas temu zaprzeczala, ze niby to ona ale teraz sama sie wkopala ! Najpierw opowiedziala nie proszona cala historie limes a teraz ujawnila nazwisko i miejsce zaieszkania innej forumowiczki WYSZLO SZYDLO Z WORKA taka jest Kamila ! Uwazajcie, dziewczyny, uwazajcie bo przejedziecie sie tak samo jak my !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A u mnie nie najgorzej :) Zawsze staram się koncentrować na pozytywnych stronach życia. Choć tym razem się nie powiodło (no cóż, trzeba żyć dalej), mam naprawdę wiele powodów do tego aby być szczęśliwa :D.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja nie kamila
powiem wam tyle t-e mamuski niemien maja niezle nasrane w glowach,zeby az tak zrobic ze sie podszywa pod kamile i w taki sposob wypowiada to szczyt chamstwa-na smietniku sa dowody ona rzeczywiscie zglosila

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kubeczek :) Czasem też mam dołki, jak każdy, ale nawet w nich szukam małych uśmiechów :) A dzisiaj właśnie mam trójkę dzieci w domu, bo przyjaciólka musiała iść do pracy i przyprowadziła mi córeczkę. Zaraz wyciągamy farby :D Życzę Ci przypływu mega energii :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Ja po wczorajszym ble strasznie sie czułam, do końca dni bolała mnie głowa. Mam tylko nadzieje ze to jednorazowy wybryk:-) Ja tam leżę w łóżeczku i odpoczywam, dopiero co się obudziłam. Do wizyty coraz blizej i pozniej tez musze zrobic cos z wlosami, chyba zaprosze fryzjera do siebie:-) Milego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Dziewczyny! Chciałabym do Was dołączyć. Przyznam się że czytam Was od początku. Pasowało mi takie bierne uczestnictwo ale zdecydowałam się teraz z obawy abyście się całkiem nie zniechęciły do pisania. Wierzcie mi bardzo się przydaje takie forum, a już szczególnie będziecie go potrzebować jak już Wasze pociechy będą z Wami-wtedy naprawdę ma się wiele dlematów mimo że czasu zmacznie mniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam dziewczynki:) Rundelduda ten polski ginekolog po prostu przegial, szkoda ze sie nie uparlas aby cos wiecej z tego wyczytal i ze jestes na bank w 7 tyg. nic tylko trzeba sie zawsze o swoje wyklucac chociaz sie zxa to slono placi wrrr wiesz co moja znajoma ma jednego brzdaca, poronila po nim 2 razy, ale nie zalamala sie i jest znow w ciazy w 7 tyg. miala juz chyba 3 usg, jest pod stala kontrola tutaj i jak na razie wszystko jest ok:) a co do Polskich ginegologow to wiadomo, potrafia lepiej sie zajasc(w koncu biora za to kase) ale co bedzie jak trzeba bedzie do szpitala..tych kart nie uznaja i juz nawet nie pamietam czy wolali odemnie ksiazeczke ubezpieczeniowa:O Hanna oj witam kolezanke, widze radosc promienieje az mi sie kapke dostalo hihi Ja jutro zaczynam 12tydz. i ide do poloznej, musze malego wlec ze soba ehh jak zawsze hehe juz sie tego tutejszego usg doczekac nie moge ............

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość No no no ojo
To dlaczego wszystkie mamuski z niemiec nie sa poblokowane a tylko jedna kamilcia tak???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj nika34, a co do czasu ze potem znacznie mniej,, powiem ci ze co za duzo to nie zdrowo, nawet czas powinien byc zajety co by o glupotach nie myslec hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Podczytuje nadal forum wrześniówek 2009, zaczęłam tuż przed rozwiązaniem bo wtedy to już w każdym boku coś uwierało i ciągle się zastanawiałam czy to normalne ;-) Także karro jeśli jeszcze tu zaglądasz to tam właśnie już Cię poznałam :-) Mam już synka, teraz jestem w 13 tc ale byłam raptem na jednym usg w 9 tc i bejbik był wtedy podobno o parę dni mniejszy niż by wynikało z kalendarzyka. Na dokładniejsze usg (niestety nie genetyczne ale gin obiecała srawdzić przezierność) wybieram się pojutrze więc mam jakieś swoje obawy. Ale brzuszek mi rośnie więc chyba dzidziuś też. Objawy miałam i minęły mi dośc dawno, na szczęscie nie biegałam do toalety ale w efekcie również teraz głównie myslę o jedzeniu i ciągle wymyślam co by tu zjeśc. No i nadal drażni mnie większość zapachów, szczególnie zimnych już potraw. Najchętniej jadłabym słodkie albo pikantne co na dwoje babka wróżyła;-) Nie zapamiętałam jeszcze wszystkich nicków dziewczyn ale chciałam Wam powiedzieć że jesteście dzielne, zarówno te które walczą z mdłościami, jak i te które muszą leżeć, to wspaniałe że my kobiety tak potrafimy i do tego podziwiam Was przy tym wszystkim za pozytywne podejście do sprawy :-) Będę do Was zaglądać i mam nadzieję systematycznie pisać :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nika witaj :) jak znajdziesz gdzies tabelke to mozesz sie wpisac ;) i podpis masz chyba troche nieaktualny, albo ja niekumata jestem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To moja pora na przerwę kawową ( niestety tylko inka) bo synek ma pierwszą drzemkę więc Was pozanudzam. ;-) Jakbym się obawiała o brak objawów ciązy to faktycznie od początku nic a nic nie bolały mnie piersi, zresztą nic mi nie urosły. Co prawda po karmieniu zostały mi o rozmiar większe więc w sumie mam takie same jak w poprzedniej ciązy na tym samym etapie. Poza tym wstaję raptem raz w nocy na siku i to nie zawsze. Ciekawe że to różnie bywa. Niestety cera mi się pogorszyła, tłusta jak nigdy, to co się dzieje to juz bije wszelkie rekordy. ;-) Nawet się wybrałam do dermatologa ale odpuściłam jak się upewniłam o ciązy. Większości leków, antybiotyków bałabym się stosować nawet jak lekarz by zalecił. Zresztą poprzednio skóra mi się bardzo wysuszyła ( objawem było na przykład uporczywe swędzenie brzuszka). Pamiętam jak odkryłam że w ciąży nawet kremy z retinolem są nie wskazane i leciałam szorować twarz ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie wiem czy aktualna ale chyba ostatnia: Blask................24............19.05..........27.02. ........śląskie Qanchita...........26............24.05..........27/28.02 . ......... Majek123...........24............21.05..........28.02. ....Zakopane karolajna...........29............21.05..........28.02. ...ok Wrocł Nikamo74...........35............26.05..........01.03. ....Rzeszów. Mała Ewa...........33............22.06..........01.03.....Gdań sk MaKaReNa-23......23............21.05..........01.03. .............. lulu2008.............31............25.05..........01.03. ...Warszawa savanna89..........20............26.05..........03.03. .....Chorzów Marcys..............21...............??............03.03 . ..Irlandia-Maldor anecia i olcia ......27............30.05..........04.03. ....Kraków kamila2404.........27............29.05..........05.03. .....łódzkie SZCZĘŚLIWA.......28.............30.05.........06.03. ..Szczecinek ja-mala-ja..........38.............31.05.........06.03. ............. koja2121...........24.............27.05.........06.03. ....Cieszyn aaaaat..............26.............28.05.........06.03. ...ok.Zamościa joanna84...........25.............31.05.........07.03. .....Wrocław Kas1ek..............26.............27.05.........07.03. ....Szczecin rundelduda.........30.............01.06.........08.03. ...Irlandia Fiołeczka...........20.............01.06.........08.03. ....ok. Malborka dorotka.............29.............01.06.........08.03. ......Gdańsk michalka25.........25.............01.06.........08.03... .......Irlandia karro................31............-----............09.0 3. ......Szwecja Wazka85...........24.............03.06.........09.03. ....Irlandia Pln. engine30............30............25.05..........10.03. .......zach-pom badka...............28.............04.06.........11.03. ....Piaseczno mysikrólik..........34.............02.06.........10.03. .............. natka23............23.............30.05.........10.03. ...Włocławek motylek_85........23.............06.06.........12.03. .......K-ce/M-ce ewcia30............30.............08.06.........13.03. ....Białystok Krismam............34.............06.06.........14.03. ............ eluśka...............24............07.06..........14.03. .....Szczecin Qassandra.........29.............08.06.........15.03. .....małopolskie LATTE MACCHIATO..26..........08.06 ........ 16.03. ...... ok.Wawy kamila 220579.....30............07.06..........16.03. .....Niemcy Mamulka28.........28............10.06..........17.03. ....lubuskie kubasia.............38............09.06..........17.03. .....Szczecin **tina**..............34............28.05..........17.03 . ......Niemcy Barbra77...........32..............???............17.03. ....wielkopolskie elakl.................27............11.06..........18.03 . ...Birmingham Izabell1982.........26............11.06..........18.03. .......Londyn madzikowo.........25............11.06..........18.03 (?)......Katowice Ausia86.............23............13.06..........18.03. .......Gdańsk saskiana............29............12.06..........19.03.. ......zach.granica szczęśliwa Gosia..22............12.06..........19.03. ........Łódź Ola_26..............26............10.06..........20.03. .......śląskie mala_31.............31............13.06..........20.03. .....wielopolskie Minea777...........35............14.06..........21.03. .......śląskie Gosiaaa .............29 ...........14.06 .........24.03. .....podkarpackie rok.sana............23............17.06..........24.03. .......podlaskie H.anna ..............30 ...........10.06 .........24.03. ....wielkopolskie Karolcia.............24............19.06..........26.03. ....pomorskie asiulek29...........29............20.06..........28.03. ......Białystok andzia-26...........26............22.06..........29.03. ...Starogard Almeria35...........35............24.06..........30.03. ..świętokrzyskie Klempa..............26............24.06..........31.03. .....Śląsk kingap..............28............22.06...........31.03. ......małopolskie kubeczek80........29............25.06..........02.04. ....wielkopolskie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Gosia:) co do cery Nika to w pierwszej ciazy mialam extra gladziutka cere , juz od poczatku( jednynie co miesiac jakas krosteczka wyskoczyla na czole jak nie bylam w ciazy) a teraz strach sie bac, co i rusz cos mnie dopadnie, znika i znow:O:O:O a podobno czeste mysie skraca zycie hihih bo wczesniej jak cos to sotsowalam benzacne, pomagal jak reka odjal

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×