Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość MaKaReNa-23

----------MARZEC 2010--------------

Polecane posty

No, trochę już ochłonęłam. Na USG widziałam tylko pusty pęcherzyk wielkości 1,5 cm. Pewnie już dawno nie można było nic zrobić... Szkoda tylko, że tak długo trzymali nas przy nadziei... Mamula, natka, dzięki za troskę wszystkim dziewczynom. Trzymam się dobrze, i tak będę tu z Wami :) 100 lat Karalajna :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o jak fajnie, widze, ze spokoj nastal :) No to w milej i spokojnej atmosferze ciagniemy do marca :) Dzis mamy duuuuuzo w planych i nie wiem czy dam rade do Was zajrzec dlatego juz teraz zycze wszystkim spokojnego i slonecznego weekendu !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
CZesc dziewczyny! Również czekałam na odp. Rundelduda.... i mysłałam że będzie ok! Przykro mi! Trzymaj się Rundelduda!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rundelduda - przykro mi kochana, szkoda tylko,że dowiedziałas się tak późno, 🌼 czy to było Twoje pierwsze usg? trzymam kciuki za następny pęcherzyk z zarodkiem, buziaki Wiecie co ja nie wiem jak to się dzieje, ale jak mam iść na wizyte do gina- to ustępują mi wszystkie dolegliwosci, pkamienia, bóle. Potem sobie myle,ze lekarz pomyśli,że jakaś chisteryczka jestem haha wracam do domu i wszystko znowu się zaczyna..dziś właśnie znowu tak mam Bardzo się denerwuje przed tym usg- a to dopiero na 17.. Klempa - 🌼 a niech Ci bedzie hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rundelduda przykro mi bardzo:( juz wkrotce wszystko bedzie dobrze Ja dzisiaj ide do gina na 15:15 i sie kurcze stresuje :( dzieki za pomoc w sprawie tabletek :) ale chyba nie bede brala, bo w pociagu niby dobrze sie czuje U mnie caly czas sie chmurzy i co jakis czas grzmi a ja lubie burze pod warunkiem ze jestem w domu:x Mi nawet sie snilo z tym sprayem z brokatem, bo chce kolezankom z pracy opowiedziec, tak mi sie spodobalo:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam. Dziękuję Wam wszystkim. Mamula, miałam jedno usg w 7 tyg u polskiego lekarza. Byla tylko mała plamka i juz wtedy powiedział, ze ciąza jest bardzo maleńka (ok5 tyd), może gdyby lepiej się przyjrzał to czegoś byśmy się dowiedzieli, ale badanie trwało 15 sek. Trzymam się dobrze, w sumie lepiej niż w tamtej niewiedzy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam ostatnio wrazenie ze do mojego M zaczyna docierac, ze jestesmy w ciazy. Pocalowal brzuszka i czasem cos do niego powiem- fajne uczucie :) ok ogladam jak zwykle rano czarodziejki :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam, po bardzo długiej przerwie... miałam urlop, nie miałam dostępu do netu, już wróciłam, wypoczęta i uśmiechnięta:) czego Wam wszystkim życzę:) przeczytałam wszystkie zaległe strony (a ostatni mój wpis był na 51...więc miałam trochę lektury), cieszę się, że znów jest spokój, bo bardzo lubię tu do Was zaglądać:) Agneskapineska i Rundelduda - dziewczyny jestem z Wami, wiem, co czujecie, bo ja przechodziłam to samo, moja fasoleczka obumarła w 6 tc, miałam wyłyżeczkowanie i przez 2 lata starałam się zajść w ciążę, ale chyba miałam jakąś blokadę... na szczęście teraz jestem i mam nadzieję na szczęśliwe rozwiązanie....będę trzymać za Was kciuki, uda się napewno, buziaki i przytulaski dla Was, kochane :* Byłam u swojej pani doktor i stwierdziła, że przyplątało się do mnie wszsytko, co możliwe (anemia, za wysoki poziom cukru, infekcja pochwy i pęcherza, nadżerka itp) stwierdziła, że nie wie, od czego zacząć i dla pewności od wtorku będę na L4, żeby spokojnie poprawić wyniki i nie stersować się niepotrzebnie dziś idę na I usg na 15.30 i bardzo się stresuję, mam nadzieję, że wszystko bedzie ok, to się uspokoję (bo trochę panikuję) Karolajna - spóźnione ale szczere życzenia, wszystkiego najlepszego i spełnienia marzeń:) pozdrawiam i miłego dnia Wam życzę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam serdecznie dziewczyny, juz niestety po urlopie. Nie zdążyłam się zapisać ani na forum (chyba coś się tworzyło.. ) ani na nk bo jakoś nie mogłam znaleźć profilu. Pozdrawiam Was ciepło, ale będę miała lektury do czytania!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
natka no patrz co to moze sie w ciazy przydazyc:O Rundelruda przykro mi bardzoo, trzymaj sie🌼 Asiulek 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny podczytuje was od czasu do czasu.tez mam termin na marzec. mam pytanko:robila,ktoras z was badania prenatalne,albo macie w planie zrobic? rundelduda,przykro mi:( ale musze przyznac,ze opieka lekarska u was jest na zaplakanym poziomie. Jak przeczytalam,ze bylas u gina i bad.trwalo tak krociutko i nic ci nie byl w stanie powiedziec-to mi ciarki przeszly!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rundelduda - bardzo Ci współczuje. Trzymaj się mocno i nie poddawaj.Życzę Ci dużo wiary i nadziei. Buziaki Witam nowe i poczytujące nas marcówki. Zapraszamy do zapisania się w tabelce( jeśli jeszcze nie byłyście zapisane). karolajna- spóźnione,ale szczere życzonka:miłości, zdrówka, zdrowego maleństwa i pogody ducha !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a wiecie co wracając do tematu książek to ja uwielbiam książki Danielle Steel to są ksiażki kobiece ale bardzo wciagają... polecam najładniejsza to "Kalejdoskop" moim zdaniem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzieki za przyjecie mnie do grona:) musze przyznac,ze tabelka marcowek jest dluuuga:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Blask................24............19.05..........27.02. ........śląskie Qanchita...........26............24.05..........27/28.02 . ......... Majek123...........24............21.05..........28.02. ....Zakopane karolajna...........29............21.05..........28.02. ...ok Wrocł Nikamo74...........35............26.05..........01.03. ....Rzeszów. Mała Ewa...........33............22.06..........01.03.....Gdań sk MaKaReNa-23......23............21.05..........01.03. .............. lulu2008.............31............25.05..........01.03. ...Warszawa savanna89..........20............26.05..........03.03. .....Chorzów Marcys..............21...............??............03.03 . ..Irlandia-Maldor anecia i olcia ......27............30.05..........04.03. ....Kraków kamila2404.........27............29.05..........05.03. .....łódzkie SZCZĘŚLIWA.......28.............30.05.........06.03. ..Szczecinek ja-mala-ja..........38.............31.05.........06.03. ............. koja2121...........24.............27.05.........06.03. ....Cieszyn aaaaat..............26.............28.05.........06.03. ...ok.Zamościa joanna84...........25.............31.05.........07.03. .....Wrocław Kas1ek..............26.............27.05.........07.03. ....Szczecin rundelduda.........30.............01.06.........08.03. ...Irlandia Fiołeczka...........20.............01.06.........08.03. ....ok. Malborka dorotka.............29.............01.06.........08.03. ......Gdańsk michalka25.........25.............01.06.........08.03... .......Irlandia karro................31............-----............09.0 3. ......Szwecja Wazka85...........24.............03.06.........09.03. ....Irlandia Pln. engine30............30............25.05..........10.03. .......zach-pom badka...............28.............04.06.........11.03. ....Piaseczno mysikrólik..........34.............02.06.........10.03. .............. natka23............23.............30.05.........10.03. ...Włocławek motylek_85........23.............06.06.........12.03. .......K-ce/M-ce ewcia30............30.............08.06.........13.03. ....Białystok Krismam............34.............06.06.........14.03. ............ eluśka...............24............07.06..........14.03. .....Szczecin Qassandra.........29.............08.06.........15.03. .....małopolskie LATTE MACCHIATO..26..........08.06 ........ 16.03. ...... ok.Wawy kamila 220579.....30............07.06..........16.03. .....Niemcy Mamulka28.........28............10.06..........17.03. ....lubuskie kubasia.............38............09.06..........17.03. .....Szczecin **tina**..............34............28.05..........17.03 . ......Niemcy Barbra77...........32..............???............17.03. ....wielkopolskie elakl.................27............11.06..........18.03 . ...Birmingham Izabell1982.........26............11.06..........18.03. .......Londyn madzikowo.........25............11.06..........18.03 (?)......Katowice Ausia86.............23............13.06..........18.03. .......Gdańsk saskiana............29............12.06..........19.03........zach.granica szczęśliwa Gosia..22............12.06..........19.03. ........Łódź Ola_26..............26............10.06..........20.03. .......śląskie mala_31.............31............13.06..........20.03. .....wielopolskie Minea777...........35............14.06..........21.03. .......śląskie Gosiaaa .............29 ...........14.06 .........24.03. .....podkarpackie rok.sana............23............17.06..........24.03. .......podlaskie H.anna ..............30 ...........10.06 .........24.03. ....wielkopolskie Karolcia.............24............19.06..........26.03. ....pomorskie asiulek29...........29............20.06..........28.03. ......Białystok andzia-26...........26............22.06..........29.03. ...Starogard Almeria35...........35............24.06..........30.03. ..świętokrzyskie Klempa..............26............24.06..........31.03. .....Śląsk kingap..............28............22.06...........31.03. ......małopolskie kubeczek80........29............25.06..........02.04. ....wielkopolskie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie.Ja dalej na urlopiku ale dorwałam sie kompa żeby poczytac co u was i troche się przeraziłam!!! Co sie tu działo Blask ,figleaves ,H.anna wracajcie . No niestety przez jedna pannice przed którą nas ostrzegano zrobiła się taka nieprzyjemna sytuacja !!! Dziewczyny to ma byc nasze forum które ma Nam pomóc przejśc przez ciąze razem i razem mamy dzielic radosci i smutki ale nie kłotnie!!!! Ignorujmy wszystkie pomarańcze i może bedzie spokój. U mnie 13tc mdłosci nie mineły jeszcze ale brzuszek juz powoli staje sie widoczny!!! Agneska bardzo Ci wspólczuje ale mam nadzieje że niedlugo doczekasz sie fasolki a ta bedzie nad Wami czuwała!! Całuski dla Was wszystkich i dobrego samopoczucia!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ide na dwor zaczerpnac swiezego powietrza...................milego dnia dziewczynki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny prosze ! Wracajcie!!!! Ciezarna Was prosi :) :) a kobietom w ciazy się nie odmawia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
topik nigdy nie będzie idealny. Tak jak nie jest samo życie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja też znalazłam fajny kawał: Dave wchodząc do baru zauważył Johna siedzącego przy stoliku uśmiechniętego od ucha do ucha. - John, coś ty taki zadowolony? - Wczoraj woskowałem łódź, tylko woskowałem... i nagle podeszła do mnie ruda piękność... mówię Ci, stary... z taaakim biustem. Stanęła i spytała: "Mogę popływać z Tobą łodzią?" Powiedziałem: "Pewnie, że możesz." Wziąłem ją więc ze sobą, Dave. Odpłynęliśmy dość sporo od brzegu. Wyłączyłem silnik i mówię do niej: "Albo sex, albo płyniesz do brzegu wpław." I wiesz co, stary? Ona nie umiała pływać, Dave. Rozumiesz? Nie umiała pływać! Nazajutrz Dave wchodzi do baru i widzi Johna jeszcze bardziej zadowolonego niż wczoraj. - Widzę, że humor Cię nie opuszcza... - Ech, stary... muszę Ci opowiedzieć... woskowałem wczoraj łódź, tylko woskowałem... i podeszła superblondyna, z ... no wiesz... z taaakim biustem... Spytała, czy może popływać ze mną łodzią. "Jasne" - mówię. Odpłynąłem jeszcze dalej niż ostatnio. Wyłączyłem silnik i mówię do niej: "Albo sex, albo płyniesz do brzegu wpław." Stary... nie umiała pływać, ta też nie umiała pływać!! Parę dni później w znanym już nam barze Dave znowu spotyka Johna, tym razem jednak widzi, że John sączy piwko i popłakuje. - Hej, John, coś Ty dzisiaj dla odmiany taki smutny? - Ech, Dave, wczoraj znowu woskowałem swoją łódź, wiesz, tylko woskowałem... i nagle staje przede mną ponętna brunetka... piersi... stary! Taaakie miała. No i pyta, czy może popływać ze mną łodzią. Więc jej mówię: "Jasne, że możesz." Popłynęliśmy daleko, jeszcze dalej niż poprzednio... Wyłączyłem silnik, popatrzyłem na jej biust i powiedziałem: "Albo sex, albo płyniesz wpław do brzegu." Ona ściągnęła figi... Dave!!! Ona miała członka! Miała ogromnego członka, stary! A ja... ja nie umiem pływać. Rozumiesz? Nie umiem pływać!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kamila ty prowokatorko !!! Nie odwracja kota ogonem !!! Wszyscy zawistni i wredni tylko ty jedna tak niby pozadna i bogobojna a kazdemu dupe obrobisz. Prosze mi tu zaraz na gg 4302141 wyslac fragment albo nawet wklej je tutaj, gdzie ja od Modery ochrzan dostalam - bardzo mnie to ciekawi .... To ciebie Modera kilkakrotnie upominala az sie doczekalas bana !!!!! Ja jak widac bana nie mam !!! Daj sobie spokoj z tymi prowokacjami i idz tam gdzie cie JESZCZE lubia ! A tak nawiasem mowiac ja tez mieszkam w niemczech, nawet dluzej niz ty i w domu z mezem tylko po niemiecku rozmawiam wiec sila rzezczy kontakt z j. polskim mam bardzo ograniczony ale takich bykow jak ty nie wale !!! Jak ty w ogole mature zdalas ????? Puknij sie w czolo panienko i pomodl sie o zdrowie dla twojego dziecka a nie wkurzaj innych ludzi i nie rob dymu tam gdzie sie nie pali ! Ja juz z toba skonczylam, a jezeli bedziesz dalej biegala po Kafe i rozpisywala na moj temat brednie to juz moja w tym glowa zeby ci calkowicie dostep do Kafe zablokowali i wtedy nawet na pomaranczowo pisac nie bedziesz mogla ! Oliwa na gore wyplywa ..... powiedziala bym raczej ze, : gowno zawsze plywa na powierzchni !!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie Dziewczynki Rundelunda tak mi przykro a miałam taka nadzieję , że wszystko sie dobrze ułoży :( , życze powrotu do zdrówka . Nikamo , ja sama jestem przerażona , tym co się stało , Blask Figleaves, Hana , wracajcie , przed nami wiele miesięcy ciąży , brak WAS na forum . Nikamo jak przenosinki do nowego domku ? Dziewczynki co pichcicie na obiadki ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kubeczek dobre oj dobre :D a tak nawiasem to ciekawe co z tą biegaczką na 800 m , którą poddano badaniu na płeć ? , kurcze to si e robi na tym świecie .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×