Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość MaKaReNa-23

----------MARZEC 2010--------------

Polecane posty

Chyba najlepiej bedzie tych pomaranczowych wpisow - obojetnie czyjego autorstwa beda - nie widziec ! Ja tez leze od 4 tygodni plackiem w lozku. Mam zalozony szew na szyjke macicy bo juz na samym poczatku ciazy mialam rozwarcie na 4 palce. Pierwsza ciaze przeszlam ok tyle tylko ze pod koniec bylo juz zle i mialam cesarke. W drugiej ciazy juz od ok 10 tygodnia lezalam wtedy stwierdzono u mnie niewydolnosc cisnieniowo-szyjkowa prawdopodobie spowodowana niedorozwiniecie narzadow rodnych, i tez mialam zalozony szew. W tej ciazy postanowilismy z mezem nie czekac az bedzie za pozno tylko zrobic to na samam poczatku i miec troche spokojniejsze mysli. Teraz leze w lozku z pupa ustawiana wyzej niz glowa :) i tak bedzie juz do konca. NIe moge sie przemeczac, nie moge zbyt duzo chodzic i biare duzo lekow na podtrzymanie. Ale to nic ! Najwazniejsze, zeby nasze malenstwo mialo sie dobrze ! Kazda z naszych ciaz byla swiadoma decyzja. Swiadoma tego co to wszystko za soba niesie, jakie ryzyko i powiklania moga wystapic ale dla mnie dzieci to sens naszego zycia ! Mam za soba dwie cesarki i perspektywe trzeciej i chyba niestety przez to bedziemy musieli poprzestac na trojce dzieci :( chociaz ja bym mogla miec ich nawet 10 :D Same wiec widzicie, ze u mnie tez nie jest rozowo ale staram sie o tym nie myslec, wszystko bedzie oki. Przetrwam to a nagroda bedzie zdrowy bobas ! Nie pisalam o tym wczesniej bo nie nalezy to do przyjemnych rzeczy i nie chcialam tez dolowac pozostalych dziewczyn. Ja naprawde juz sporo przeszlam, mialam juz dwa razy wycinane guzy z piersi a po spirali mialam perforacje macicy. Nie trabie o tym na lewo i prawo bo po co - przeciez to niczego nie zmieni a moze innych jedynie wystraszyc ! Trzymajcie sie dziewczyny i myslcie pozytywnie ! NIe dopuszczajcie do siebie zlych mysli ! Zla mysl jest jak robak w jablku - zanim sie obrocisz cale jablko jest zjedzone od srodka !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zona ginekologa, pisanie o sobie to żadne dołowanie przynajmniej dla mnie, każdy powinien wiedzieć że różne są w zyciu sytuacje ale nie każde muszą spotkać akurat nas. Twoje leżenie z tyłkiem u góry pewnie dużo da i za kilka miesięcy będziesz się cieszyła kolejnym maleństwem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Natka zgadza sie, nie kazdy musi przechodzic przez to samo ale wiesz jak dziala ludzka psychika. Niektorzy ludzie porownuja swoje obiajwy z objawami chorob w necie czy z objawami chorych znajomych i zaraz ze zwyklej niewydolnosci zoladkowej robi sie rak jelita :) Nie wszyscy ale wielu jest takich. Niektorzy nawet wmawiaja sobie choroby. Lekarze mowia i prosza, zeby nie porownywac szczegolnie bedac w ciazy ale ktora z nas tego nie robila ? Ktora nie szukala informacji jak duze jest juz jej malenstwo a potem porownujac wyniki z tym co jej powiedzial ginekolog zaczynala sie martwic czy aby wszystko jest w porzadku. Dziwne z nas stworzenia ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość i tak trzymaj zona ginekologa
a spokoj zapanuje na forum jak bedziesz ignorowac kłótliwe posty!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dam ci dobra rade
zonko ginekologa lez i wylacz kompa bo to ty zbyt emocjonalnie podchodzisz do neta ,za bardzo sie wczuwasz lez i nie uzywaj kapa bo nerwy tez ci moga zaszkodzic po co zamet robisz i prowokacje wywolujesz . Lez i siedz cicho a to ze ty plackiem lezysz nie znaczy ze inne tez musza skoro ona lata do ginekologa to znaczy ze wolno jej chodzic u niej wszystko dobrze a zastrzyki dostaje juz tylko tak na zapas ,ona chodzi do pracy ona ,ona ,ona uczepilas sie jej jak rzep psiego ogona lez i sie w koncu zamknij kobieto i skoro sama nie mozesz oderwac sie od kompa porozmawiaj z mezem niech ci haslo zmeni i po klopocie .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przeciez zona ginekologa
to nikt inny jak a-linka vel. limes albo jo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość i kto to mowi
przecierz to logiczne ,ciaze ma ale urojona i jaka ona biedna co ona juz przeszla zygac sie chce na taki syf do czego psychole sa zdolni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ta cala zona ginekologa
to przeciez Jo24, z niemieckich mamusiek, przydupas limes-inferior, teraz nikiem A-linka! Usmialam sie jak nie wiem co- a kiedy to limes studiowala medycyne? Smiech na sali :-D :-D :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do powyzej
a znasz ja osobiscie, ze tak dokladnie znasz jej zyciorys ???? Smiechu warte sa twoje podejrzenia !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiecie co, to już naprawdę staje się nudne ... między tymi pomarańczowymi wypowiedziami wyszukiwanie konkretnych postów :( tak samo nudne i męczące jak moje mdłości i bóle żołądka :( michalka, mam nadzieję że wszystko będzie dobrze ... najważniejsze że dzidzia walczy ... a skoro ona walczy to i Ty musisz być dobrej myśli :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ta cala zona ginekologa
Tak, znam jedna i druga :-O A ty sie dziolcha nie podniecaj bo nietrudno bylo cie wykryc, cos ty za jedna. Limes i medycyna- studiowala przy telewizorze patrzac na Grey`s Anathomy :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmm ledwo sie Kamila odezwala u juz sepy sie zlecialy, wypisujac ze znow Kamila miesza, oj oj oj a najlepsze jest to ze oczerniaja ja ludzie co gowno o niej wiedza hehe i dalej historia sie powtarza.....wasze wpisy żoltki KAMILA IDZ STAD BO SIEJESZ ZAMET, NIKT CIE TU NIE CHCE...to jest bardzo zenujace jak ta osoba stara sie uprzykrzyc jej zycie ehhh ZONA ginekologa naprawde tak duzo o niej wiesz, czemu tak bardzo ciagnie cie do oczerniania jej, masz w tym jakis cel(twoje wypowiedzi sa bardzo wyczerpujace,jakby tobie zrobila cos zlego?) bylo tak??????????? po prostu najlepiej sie nie wtracac jesli nie zna sie calej sprawy i dac spokoj...bo kazdy ma dwie strony medalu czy to liomes czy to kamila..czy kto inny tutaj... i po prostu zakonczyc temat jesli was dziewczyna nie ZACZEPIA! A TE LAZA ZA NIA JAK PCHLY...to jest dopiero zenujace jak ludzie potrafia macic knuc, niszczyc i teraz kto tu WINNY..ja mam to gdzies bo mam was dosc tych co najbardziej tutaj knuja, tym co najbardziej na tym zalezy aby rozjebac wszytsko czego dotknela sie Kamila.. Zona ginekologa co do informacji w sieci mam taka kolezanke co wlasnie jest taka panikara, co to jej coreczka nie ma za choroby jak dostala jakies krosty to matkoo swierzba ma, a to zapalenia krtani,a mojemu malemu tez cos wywrozyla...mowie ci bardzo trudny z niej czlowiek, raz mowi tak a raz siak, najlepiej olac, jak to znajomi mowia.. Ludzie sa dorosli i czesto tak powinni sie zachowywac, nie panikowac bo sie cm nie zgadzaja:O:O:O tacy popadasja w paranoje ale czy przez takich ludzi inni nie moga sie w necie kogos poradzic wlasnym problemem? czyli pocieszac mozemy tylko te co maja mdlosci? i wnioskuje z tej wypowiedzi ze skoro mialas problemy i masz to wiedzac to nikt by cie tu nie chcial..niestety raj istnieje ale wniebie i chyba wiekszosc nas jest tego swiadoma... MICHALKA trzymam kciuczki bardzo mocne, a co do strachu w pierwszej ciazy w 4 miesaicu przezylam pewien strach, silne skurcze, 2 cm rozwarcia, twardnienie brzucha potem lezenie na patologi ciazy 3 dni, potem powrot do normalnosci, odpoczywalam potem juz normalnie robilam wszytsko i skonczylo sie dobrze...takze strach byl tyle ze krotszy ale uwierz tez bardzo intesnywny! takze trzymam kciuczki i mam nadzieje ze dzidzia przetrwa wszystko🌼🌼🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja znam Limes
znam Limes-inferior osobiscie i moge potwierdzic, ze studiowala medycyne !!! Widzialam na wlasne oczy jej indeks z Akademii Medyczej !!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wlanie wazka :) Tematu pani K poruszac juz nie bede bo nie ma po co. Zastanawiam sie jedynie po co ktos tu caly czas pisze o tej LImes czy jak jej tam ? Zna ja ktoras ze stalych, czarnych bywalczyn tego forum ? Zrobila tu jeden czy dwa wpisy i na tym jej wystepy sie zakonczyly ! Mnie ona nie interesujei chyba wiekszosc innych tez nie ! A tutaj takie wywody na jej temat jak by co najmniej osoba publiczana byla no prawie jak papiez :D studiowala, nie studiowala, napisala nie napisala, operowala nie operowala ..... komu to potrzebna ? A moze ona wcale nie istnieje ? Moze to tylko czysty wymysl ? A uparciuchy na sile ja tu miedzy nas wciskaja ..... Szczerze powiedziawszy mi tez sie tu jez nie chce zagladac, przepychanki jak w przedszkolu ! Napisalam to co myslalam, stoje twardo przy swoim i tyle wiecej sie tym tematem zajmowac nie bede i nie bede sie tez powtarzac. A te ktore chca sie dalej delektowac proponuje zalozenie wlasnego topiku, jak nie umia to moge pomoc !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aja znam Leonardo Dicaprio, Kendre, Pamele Andreson, Zmijewskiego, Damieckiego i tez moge o nich ksiazek napisac jacy to oni sa , wystarczy zajrzec na kafeterie:O , tam sie wszystkiego dowiem plus jakies tygodniki, ZAWSZE PRAWDE PODAJA i ludzi od podeszwy znaja.... ci co najmniej sie tutaj bolwersuja wYniszczajac kogos ZAJUMAC SIE WLASNYMI SPRAWAMI sa najwiecej tutaj warci..reszta to wielkie NIC:) PRZEPRASZAM ZE KOGOS OCENILAM JAK ONI INNYCH ...HEHE

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja bylam przy tym
jak limesek promowala! :-D Nie wysilaj sie juz z indeksen, bo ta durna bzdziagwa sama o odladaniu serii GA pisala, ze stamtad czerpala duzo wiadomosci medycznych które przydaly jej sie po tym, jak Maja z konia spadla ;-) Jednym slowem byla madrzejsza niz lekarze w szpitalu, ta nasza bohaterka z wulca :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczynki. Weszłam do Was z ciekawości i widzę, że pomarańczowe szaleją. Jestem z lutówek i napiszę Wam, ze staramy się ignorować takie wpisy. Wiadomo, że każdemu jest przykro jak czyta coś o sobie, ale ktoś, kto nie ma nawet odwagi się podpisać nie jest wart Waszej uwagi. Powodzenia i rośnijcie zdrowo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ty zona ginekologa
nie wchodz teraz Wazce w dup*** i jej nie przytakuj 12:12 [zgłoś do usunięcia] zona ginekologa prawda stara jak swiat : najglosniej krzycza ci, ktorzy najmniej wiedza Ty to napisalas a najwiecej sama morda szczekasz prostaczko ,prowokatorko ,widze ze lubisz intrygi wywolywac nudzi ci sie czy co zajmij sie swoja dupa i lez plackiem i stul w koncu ryj !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moje dwa dni dobrego samopoczucia skończyły się dziś przytulaniem do muszli:-( a juz myslalam ze mam to za sobą. Okropnie się czuję:-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej:) ja ostatnio po poludniu mam bole glowy migrenowe... teraz znowu to samo, dzis i tak w miare lepiej sie czuje, bo nie bylo spotkania z muszla. 3majcie sie i zycze sobie i innym forumowiczkom jak najmniej wscieklego pomaranczowego hmm to teraz juz wiem czemu ja pomaranczy nie toleruje:D:D kto by pomyslal... moze jak znikna, to bede mogla znowu jesc pomarancze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej, znów się zaroiło od pomarańczowych, najlepiej ignorować i nie zniżać się do ich poziomu (wg prawidła, nie dyskutuj z idiotą, bo sprowadzi Cię do swego poziomu i pokona doświadczeniem...;) ja dziś tylko śpię, choć byłam w pracy 2 godzinki, to powrocie zjadłam kleik ryżowy i trochę winogron i spać, mdli mnie ciągle... jutro do pani doktor, spotkanie z szefem (już pionformowany, ale spotkać się trzeba)... odezwę się jutro, trzymam kciuki za te gorzej się czujące, mam nadzieję, że z II trymetrem wszystko co złe, minie jak ręką odjął pozdrawiam i całuję w brzuszki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
natka juz niedlugo bedzie lepiej , zobaczysz:) wiecie co tak sobie pomyslalam ze jak maly byl chory to chcialam aby ten bol ktory go doswiadczyl przeszedl na mnie, takie mamine odczucie co by dziecku sie krzywda nie dziala i teraz bedac w tej ciazy myslalam podobnie, ja przecierpie nizli to dzieciatko mialo by czuc bol..kto ochroni najlpiej swoje mlode jak nie ich matka... pomarancze to ja wcinac,,ale na razie mandarynki przewazaja no i winogron, potem banan jablka i na koncu jakies ciasteczko, bo chyba naprawde mialam niski cukier:O alusiek powodzenia z szefem:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Eluśka na takie bóle robię sobie okład Do miseczki z wodą wlewam kilka kropel olejku lawendowego, maczam ręczniczek i na bolące miejsce Ból zupełnie nie przechodzi ale jest znacznie mniejszy:) Ja leżę sobie w łóżku, chodzę tylko siusiu Mam nadzieję, że to pomoże zniszczyć tego okropnego krwiaka! Najgorzej,że calutki dzień jestem sama m pracuje do pózna Nawet herbatki nie ma kto zrobić:) Na szczeście jesteście Wy to zawsze razniej;) Zona Ginekologa fajna kobietka z Ciebie Podziwiam Cię i Twoją postawę:) U mnie to pierwszy raz i od samego początku są problemy więc trochę to przeżywam tym bardziej, opieka medyczna we wczesnej ciąży w Irl jest zerowa:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie. Eluśka ja z prawobrzeża ;/ Żona ginekologa- o to rzeczywiście masz trudną sytuację, ale przynajmniej męża lekarza obok siebie. Zapewne Cię mocno wspiera i czujesz się bezpiecznie :) Michałka nie tylko w Irl opieka zerowa bo jakby nie patrzeć ja pierwsze usg bedę mieć dopiero w ten piątek. Boję się strasznie ;/ U mnie mdłości jakby trochę mniej ale za to po 20 to zawsze muszla musi być otwarta. Już nie wiem co mam jeść bo w rezultacie kładę się pustym żołądkiem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurcze takie fajne forum było dopóki nie pojawiły się te wszystkie głupie spory Dużo fajnych dziewczyn odeszło i forum już nie to samo I po co to wszystko było??????!!!!!!!!!! Możecie być dumne z siebie mącicielki, rozwaliłyście topik który dla innych był dużym wsparciem i pomocą!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mam do was ................
pytanie nie widziałyście Blask ???wiem ,że pisze z Wami ale już długo jej nie widziałam Macie może jakiś namiar na nią?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale usłyszałam dowcip! :D Zakochana para siedzi sobie na ławeczce w parku. ona: Boli mnie rączka :( on: Daj, pocałuję i zaraz przestanie CMOK ona: Boli mnie głowa :( on: CMOK ona: Boli mnie kolanko :( on: CMOK pan z sąsiedniej ławeczki: Panie! A Hemoroidy też pan leczy???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmm trudno tutaj z ta opieka ale jakby panstwowochodzic w Polsce t wychodzi to samo, tyle ze wiekszosc kobitek placi 100-200 zl za comiesieczna prywatna wizyte u gina dzieki czemu czuja sie bezpieczniejsze ale ta panstwowka w Polsxce polega na tych samych zasadach co tutaj(np.usg) wlasnie Blask gdzie sie podzialas, nie wierze ze dziewczyny przez te intrygantki zostawily topik:( az tak nie trzeba popadac w paranoje , i przez kogos z czegos rezygnowac bo naprawde nie warto... Rundelduda extra kawal hehe, wszyscy u nas sie smiali:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×