Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość MaKaReNa-23

----------MARZEC 2010--------------

Polecane posty

ja dzisiaj dojadam zupkę wielowarzywną, a później ide poszaleć na pizzy :) wkońcu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nikamo jak remoncik? :) Ja na obiad mam pomidorową, która non stop jem :) I gołabki, ale nie sądze aby weszły więc zostaje tylko zupka. Eluśka z której części Sz-na jesteś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny, ja mialam wczoraj grzybową (z suszonych borowików, co prawda, ale jaki zapach:)) jeszcze trochę mam, jak któraś chętna, to zapraszam:) za to nie mam pomysłu na dzisiejszy obiad....:( czy Wy też tak macie, że jednego dnia myślicie, sobie, jutro zjem np tosta z dżemem, czy zupę ogórkową, a po przebudzeniu, nie możecie patrzeć na tosty, o zapachu ogórków nie wspominając? i męczą mnie mdłości, nie mam bliskich stosunków z muszlą, ale to mulenie też nie fajne... co 2 godziny max muszę coś zjeść, bo ciągnie mnie na wymioty i od razu głowa boli... ale dobrze, bo to znaczy, że maleństwem wszystko ok (tak mi mówiła pani doktor) buziaki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kamila przeciez juz sie pozegnalas a teraz znowu piszesz i poddajesz sie emocjom. Bardzo chcialabym byc obiektywna, ale trudno byc obiektywnym kiedy najprostrze fakty przemawiaja przeciwko. Skoro, jak twierdzisz ktos sie na Ciebie uparl i lazi za Toba od topiku do topiku rozpowiadajac nie prawde to dlaczego najnormalniej w swiecie nie zrobisz sobie pauzy ? Ja bym tak zrobila, wstrzymalabym sie z pisaniem na tydzien albo dwa, po czym zmienial sobie nick i powrocila do starego towarzystwa, oczywisicie pod warunkiem, ze byla bym tam mile widziana. Po czasie emocje opadaja i ludzie zapominaja ale Ty zachowuje sie tak jakby caly ten rumor w okol Twojej osoby sprawial Ci przyjemnosc !!! Delektujesz sie nim i nakrecasz !!! Poswiecielam wczoraj troche mojego czasu i przeczytalam sobie ten topik o mamuskach w niemczech od deski do deski. Trudno bylo bo wiele rzezczy zniknelo ale jedno zauwazylam : ZE DZIEWCZYNY WIELOKROTNIE PROSILY CIE ZEBY SOBIE ODPOSCILA, ZEBYS DALA SPOKOJ I NIE REAGOWALA NA ZACZEPKI a Ty robilas dokladnie odwrotnie !!! WIec coz sie dziwic, ze wszyscy na Ciebie nalatuja ?! Tamte dziewczyny sa na Ciebie zle bo to dzieki Tobie topik zostal zasmiecony nie wybrednymi pomaranczowymi wpisami, pomaranczki Cie atakuja bo co rusz dolewasz oliwy do ognia i zamiast olac sprawe wiercisz przyslowiowa dziure w brzuchu ! Ciagel piszesz, ze jestes na forach gdzie Cie lubia ... to po co sie katujesz i wypowiadasz na topikach gdzie wrecz mowi sie do Ciebie prosto z mostu ze nie jestes lubiana i najlepije bylo by gdybys sie wyniosla ! Nie wiem czy jest to jakas nowa forma masochizmu ??? Inni sa winni a dziwnym sposobem Ty masz zablokowany nick - a nie te ktore Twoim zdaniem sa wszystkiemu winne ....... jak to rozumiec ? Ano mi wnioski nasuwaja sie same :( i prosze nie odpowiadaj na moj wpis !!!!! Bo pewnie znowu napiszesz bezuzyteczny elaborat, ktorego i tak do konca nikt nie zrozumie ! Miej troche godnosci i odejdz z podniesiana glowa !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny bardzo was chcialam przeprosic za to wszystko,na tamtym topiku tez juz przeprosilam. Ja jestem juz po prostu taka nerwowa,wybaczycie mi??????? Przyznaje sie ,ze to ja prowkowalam na tamtym topiku,i przyznaje,ze to moje wypowiedzi sa czesto obrazilwe ,ale postanowilam sie zmienic dla dzidzi,chce byc wkoncu lepsza osoba

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
żona ginekologa- nie warto zaczynać na nowo :) runduldunda - nie wiem czy dobrze napisałam Twój nick :) przykro mi tymbardziej,ze lekarz nawalił :( bo w 7tygodniu to już musi być coś więcej niz plamka. Ciesze się bardzo,że mimo to się nie poddajesz i trzymasz dzielnie ❤️ Ja dzisiaj na obiad nie mam nic - musimy juz o 14 wyjechać, mimo,że wizyta o 15 - ale mamy 100km do pokonania, no i godziny szczytu w Poznaniu, a gabinet jest w centrum- więc korków się nie ominie.. Jak nie mam na nic ochoty do zjedzenia- tak od rana chodzą za mna grzeszki i zestaw z McDonalda- juz nie moge się doczekać by po drodze się zatrzymać haha aż sama jestem w szoku, bo zazwyczaj nie przepadam za tym. A wiecie na co mam jeszcze najbardziej ochotę - na musztardę, jak jem kanapke, to koniecznie musi być musztarda- a tak normalnie przed ciąża nigdy jej nie jadłam :) Już nie mogę sie doczekać, kiedy powróci normalny apetyt, bo teraz się zmuszam by cokolwiek przełknąć.. Wszystkie Mamuśki co mają dziś usg- łączmy się :) i trzymajmy kciuki - bo stres jest ogromny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny! mnie tez mecza okropne mdlosci, ale wiem, nudna juz jestem, powtarzam sie:) rondelduda, kochana, przykro mi bardzo:( podczytywalam wczoraj z nadzieją ze napiszesz dobre wiesci, niestety.. :( bardzo mi przykro. ja dzis wieczorem jade do polski, bardzo sie boje tej podrozy i moich mdlosci, jedziemy autem bo lot nie wchodzi w gre, wiec bedzie to dluuuga podroz:( i meczaca, ach, jakies torebki musze wziac ze sobą na nagłe napady mdlosci. mam stracha. co do jedzenia i obiadkow, to kochane, jeszcze temat nie dla mnie:( jem, co tylko mi wchodzi, albo i nie, roznie bywa. chyba mam jadlowstret:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kamila220679 - nie lekceważe Cię i nie oceniam....bo mi krzywdy nie zrobiłaś może posłuchaj żony ginekologa zrób sobie małą pauze w pisaniu, przemyśl to i tamto, a potem zmień sobie nick - żeby nikt Cie nia atakował i daj się polubić jako normalna dziewczyna,a nie intrygantka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czy któraś dziewczyn z wielkopolski- chodzi moze do gabinetów lekarsckich do Medicusa ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczyny Rundelduda bardzo mi przykro, trzymam kciuki za ponowne 2 kreseczki, calym serduchem jestem z Toba. Jak tam mija dzien, ja wstalam dzisiaj z lozka o 12 :) za to jutro pobudka o 5 30 rano :( Izabell spokojnej podrozy zycze i jak najmniej bleee :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czarna kamila to podszyw

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kamila czarna to podszyw
kamila prawdziwa ma koncowke 579 a ta podrobiona 679

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rundelduda :( bardzo mi przykro :( ja tez umieram ze strachu dziś o 18 usg i po prostu umieram :( Izabell dasz radę ;) co do książek to ja lubię czytać tak na uspokojenie i wyciszenie jak znalazł na okres ciąży :) teraz katuję " kobieta znikąd " polecem jak ktoś lubi takie z nutką tajemnicy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiecie co duzo osob na tej kafeteri to lubi po prostu komus za skore wlazic i kogos gnebic aby tylko poczuc sie lepszym hehe, i tu juz nie chodzi o Kamile, pisala by z nami i gdyby znow nie te POMARANCZOWE niczki(piszace jaka to jest kaMILA , i najwazniejsze piszac to po 100 , chodz z jednej strony moze to byc jedna i ta sama osoba!!!) wszystko bylo by ok, bo oprocz konfrontacji z figleaves nie bylo zadnego zasmiecania!!!!!! a w duskusje kazdy moze sie wdac ,, Kamila pisala normalnie jak my wszystkie, zasrane wymioty mdlosci zarcie(obrazala kogoa NIE) .... tylko jakas zasrana osoba nie moze zniesc tego ze Pani Kamila zamiast sie ukrywac pod innym nickiem pisze pod swoim wlasnym(ciekawe dlaczego, chyba nie dlatego ze czuje sie winna) i gowno wearte jest to co niby dzialo sie na innych topikach bo skoro zaczelo sie tak samo jak tu to chyba bardziej winni sa ci co pisza pod pomaranczowym nickiem i w dupie maja to ze ZE WSZYSCY MAJA W DUPIE ICH WYPOWIEDZI,, blabla jaka to kamila nie jest,, zygac sie od tego chce...od tego waszego osadzania,, Jak ktos napisal, 'NIE LUBIE KOGOS TO PRZECHODZE NA DRUGA STRONE ULICY' a te pomaranczki badz pomaranczki uwziely sie aby samemu uprzykszac i rozpierdalac wszytsko z czym mam doczynienia Kamila,..............wniosek nasuwa sie sam KTOS JEST NIEZLE NIEDOROZWINIETY (POWINNY TU BYC SAME ZAREZERWOWANE NICZKI WTEDY NIE BYLO BY PROBLEMU I NIKT POD KOGOS BY SIE NIE PODSZYWAL)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rundelduda aż mi łezka poleciała:( Tak mi przykro trzymaj sie kochana U mnie znów jakieś plamienie na czerwono:( już normalnie nie mogę Staram się myśleć pozytywnie ale już mi ręce opadają Boję sie kolejnych usg miałam ich już chyba 7!!!!!! Wiem,że dzidzia rozwija się prawidłowo tylko to łożysko...Kiedy w końcu skończy się ten strach? Figleaves wracaj! smutno tu bez Ciebie:( reszta też przecież to bez sensu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i jest nastepny przyklad jakis zlosnic porabanych rezerwujacych niczka pod ta sama nazwa jaka ma Kamila, i niby po co aby KOGOS OSTRZEC,, (normalne to napewno nie jest) porabana jest ta osoba ktora tak sie na niej uwziela,,,,juz niedlugo bedzie sie ktos za mna tak plaszczyl, i dzieki mnie jak tylko wejdzie na kafeterie to bedzie czul chec zasmiecenia topiku tam gdzie ja jestem,piszac teksty jaka to ja ZLA hahahaha gowno plywa na wierzchu, ten smrod czuje az maz w pokoju obok.... a tak wogole to ladny dzionek dzisiaj:):) lATTE MACHIATO bedzie dobrze....🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj MIchalka lez kochanie, odpoczywaj!!! LATTE MACHIATO jak sie trafi na kogos upartego i zawistego to kazdego moze to spotkac! i po co tutaj sie tak kogos czepiac, moim zdaniem najwazniejsza jest rzeczywistosc i zyl przez to nie mam zamiary sobie podcinac hehehe a widze ze wiekszosc tak tu reaguje....chyba za duzo neta LATTE MACHIATO a jak tam sie czujesz. co mialas na obiadek?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie moj EM kosi trawke a malec lata i mu przeszkadz( tzn. pomaga hehe).....ja juz po zurku z jajeczkiem a wieczorem frytasyy, rodzinka sie zgodzila! u mnie juz 11t i 2d , a co do zdjec z usg jesli ktos chce to moze sie pochwalic:):)( i tak bedzie anonimowe, twarzy mamuski po tym nie poznamy) ja sobie niedlugo musze zrobic zdjecie brzuszka co by miec na pamiatke, zrobie w 12 tyg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
eeee znow sama jestem, a jak wroce to 2 strony beda zapisane ehhhh no nic...buzka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ogólnie czuję się bardzo dobrze tydzień temu miałam straszne bóle i dlatego teraz tak panikuję przed tym usg ale oby do 18 :( a na obiadek moja ulubiona pierś z kurczaka gotowana ;) z sałatą lodową i sosem winegret :) taką miałam zachciankę :) a wy dziewczynki czym maluchy dziś nakarmiłyście :) co do tej całej sytuacji to dla mnie to chore ale nie komentowałam bo raz się zdenerwowałam i miałam te bóle wiec odpuściłam ale nie oceniam Kamili bo jej nie znam mi to co pisał nie przeszkadzało mi krzywdy nie zrobiła ale czy miała rację czy nie to żadna z nas nie miała by szans się wytłumaczyć gdyby była atakowana przez cały tłum i jeszcze na dodatek ktoś się bardzo stara aby jej zaszkodzić swoją drogą mi by się nie chciało chodzić po różnych tematach aby znaleźć jakąś tam Kamilę i ją oczerniać ludzie po ile my mamy lat ???? ale to moje zdanie ja sobie olałam bo ja nerwowa jestem :) a nerwy szkodzą dziecku i tyle ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Latte, bo ty jeszcze nie poznalas pierdolnietych niemieckich mamusiek, które zamiast zajac sie swoim potomstwem, cale dnie na kafe spedzaja @limes-inferior i jej przydupaska mamula :-O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mam dziś zamiar zrobić kotlety mielone z kurczaka tylko jeszcze nie wiem czy jako burgery czy z ziemniaczkami? Obiadki u nas zawsze póżno, m wraca po 18 z pracy:( Jak u Was z mdłościami? u mnie po 11 tyg ustały Wracają tylko wtedy kiedy jestem głodna i towarzyszy im ból głowy, dlatego muszę bardzo systematycznie jeść A jak u Was to wygląda?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie mdlosci dalej sa, zoladek mnie calymi dniami boli ... na obiad mialam zupe ogorkowa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Michalka mi ustaly w 8 tyg. oh jaka ulgaa, jakby czlowiek wyzdrowial hihi Gosia zarazilas sie ta ogorkowa hihihih LATTE MACHIATO czekam na wiesci , bedzie dobrze zobaczysz:):):):) dobra teraz spadam na dluzej, bo przeginam z kompem dzisiaj..papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wróciałm z usg:) maluszek się pięknie rozwija, wg usg jest to 8t2d, więc przesunie mi się tp na 31 marca, ale jeszcze się do Was załapuję:) serduszko bije, ma rączki i nózki i 18 mm od czubka głowy do końca pupki:):):) ale to cudowne uczucie, zobaczyć taką kruszynkę i wiedzieć, że jest jej dobrze w moim brzuszku:) u mnie dziś reszta zupy z wczoraj, nie mam weny na kucharzenie pozdrawiam cieplutko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×