Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość MaKaReNa-23

----------MARZEC 2010--------------

Polecane posty

Witajcie, Ja już po śniadanku, niedługo do sklepu po pieczywko, a później mam wizyte koleżanki. Podczas mojej nieobecności zastępuje mnie w pracy, a teraz sama jest na zwolnieniu a w nast.tyg.idzie do szpitala :( Kiepsko... No, ale wczoraj przyszykowałam nam już cos na obiadek.Robiłam kapuśniaczek , a później fasolkę po brytońsku, więc dzisiaj będą duuże wzdęcia :) U nas także przeszła dzisiaj rano burza.Myślałam,że powietrze się chodź trochę zmieni a tu nie bardzo.. Będę zaglądać od czasu do czasy, a tymczasem idę do sklepu.Buziolki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć laseczki! Ja dziś pierwszy dzień w pracy po urlopie... wypoczełam ... całe dwa tygodnie na świeżym powietrzu, w ogole nie miałam mdłości - czułam się na prawdę super, a jak tylko wróciłam do domu to wszystko się zaczeło... bleee ... ile to jeszcze będzie trwać już przecież minoł 12 tc ;( W pracy jeszcze nie powiedziałam, mam zamiar powiedzieć we wtorek po badaniach pzezierności, które mam w sobotę. W ogołe koleżanka która miała mnie w pracy zastępować też jest w ciąży i też jest marcówką, będzie miała bliźniaki tak wiec już jest na L4 bo ma ciąże zagrożoną. Boje się jak kierownik zareaguje na dwie ciąże w dziale ;/ Własnie nadrobiłam zaległości - widze, że troszke nas ubyło ;((( Buziaki - miłego dzionka ;*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ej laseczki dzieki za książki . A teraz pytanie za 100 punktów piszecie ze was nosi ja jestem zmęczona i wo góle do kitu to kiedy to mi przejdzie? ze nabiorę checi do życia...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kubeczek80 masz termin na 02.04... a ja na 08.03 więc mamy sporą różnicę. Ja gdzieś od tygodnia, dwóch zaczynam mieć takie lepsze dni-że mam już na coś chęć czyli od 11tego tygodnia...Chyba jeszcze trochę przed Tobą. Oczywiście to w każdej ciązy przebiega inaczej ale np. mi jest dużo lepiej jak nie ma upałów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nika34 Dzięki za pocieszenie... Wiesz ja jak byłam w ciaży z synkiem to tak nie miałam a moze już tego nie pamietam ale wtedy też miałam mniej obowiązkow... bede czekac cierpliwie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja mam na 19.03 czyli jeszcze troche sie pomecze...echh tak wogole nie mam mdlosci,tylko ten len gigant mnie przytlacza. Czasem cos gdzies zakluje,glowka zaboli-ale apetyt mi dopisuje na szczescie. i wszystko byloby super-gdyby nie to zmeczenie. wczoraj na spacerze,po kilkunastu krokach wzdychalam jak stara babcia-brakowalo mi laski tylko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ano ja w poprzedniej ciąży to pracowałam cały pierwszy trymest do nocy, miałam full energii, mdłości miałam jak nie jadlam ze 4 godziny-niech bym tak teraz spróbowała hehe. Wtedy też miałam zero spania-dziwiłam się jak laski zasypiają o 20stej, dopadła mnie za to bezsilność w II trymestrze-to bardzo różnie bywa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczyny :) Wiecie ze ja dopiero z lozka wstalam normalnie szok hahaha. Mam lenia na maxa :) wczoraj wieczorem znowu umieralam tak mi niedobrze bylo :( mam nadzieje ze dzisiaj bedzie lepiej. Motylek super ze urlop sie udal :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja tam cały czas leże. Wstałam tylko po jabłka, bo trochę pomagaja mi na mdłości. Ja mam termin na 10.03. i mdłości mam cały czas także wszystko to różnie przebiega, zobaczymy jak będzie dalej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Współczuje Wam tych mdłości coś okropnego! u mnie po 11tyg ustąpiły Nika34 super wiadomości oby tak dalej:) U mnie brzuszka niestety nie da się już ukryć;) do tego mam jeszcze trochę sadełka;) Kubaczek80 zawsze byłam wielkim śpiochem ale odkąd jestem w ciąży cierpię normalnie na bezsenność!! nie ma szans na zaśnięcie przed 2 w nocy:( tyle, że cały dzień leże, nie mam się gdzie zmęczyć Ty się nabiegasz za swoim szkrabem to i szybko zasypiasz;) Badka po takim obiadku to dopiero będą gazy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam, kochane:) wczoraj umierałam, ale to pewnie reakcja organizmu na żelazo (ochyda..)miałam zawroty głowy, ciężo było nawet do łazienki dojś, więc tylko leżałam.... za to dziś już o niebo lepiej i nawet włosy ufarbowałam:) teraz jem frytki z jajkiem sadzonym i popijam sokiem pomidorowym:) ostatnio jadłam tylko tosty z serem i kleik ryżowy, więc to już postęp:) a wieczorem idę z mężem do kina:) ostatnio nie miał dla mnie czasu, bo całe dnie był w pracy, więc dziś mi to wynagradza:) kochany M, kupił mi sokowirówkę i robi mi soczki z cytrusów, marchwi, jabłka i co tam jeszcze wymyśli.... buziaki dla brzuszków i lepszego samopoczucia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a jeśli chodzi o książki, to wczoraj jak leżałam pochłonęłam cały "Błękitny zamek" L.M. Mountgomery (tej od Ani:)) cudna książka, uśmiechałam się i płakałam ze wzruszenia na zmianę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a wicie co za mną od paru dni chodzą pierogi takie z grzybami, miesem kapustą... i dziś zadzwoniłam do teściowej i ja poprosiłam i jak zrobi to ma sie odezwac mam nadzieje ze to bedzie jutro... jak byłam w ciaży z synem to miałam ochotę bardziej na słodkie ateraz bardziej coś słonego , przyprawionego, ostrego... a u was jak z tym smakiem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Babeczki Motylku witaj po urlopiku :) Kubeczek z tym zmęczeniem to u mnie podobnie jak u Ciebie ale nasze szkraby nie dają oddechu , może i dla tego zasypiamy o 20-tej lub o 21.00 , wczoraj młody dał popalić i poszedł chyba o 23.30 , byłam wściekła bo ja padałam na twarz a on wymyślał a to woda a to mięta, i inne pierdoły le w końcu padł, a ja z nim . samopoczucie u mnie ok chociaż jak się śpieszę gdzieś biegam , coś mnie zdenerwuję szczególnie M to wracają mdłości i wymioty , pewnie nie długo przejdą , My dziś w nocy jedziemy na urlop na całe 3 dni w niedzielę powrót :( i do roboty buuuuu. no cóż dobre i 3 dni . musze już kończyć , życze miłego dzionka oraz cuuudownego weekendu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
asiulek ja tez bralam zelazo ale tylko przez tydzien bo tylko minimalnie odbiegalo od normy. Pierogi z kapusta i grzybami rewelacyjne ma Łowicz, jadłam ostatnio, pychotka takie jak domowe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie :) Miałam mieć dziś usg na przeziernoć itp...no i...okazało się że maleństwo jest jeszcze ciut za młode! Jestem w połowie 11 tyg. i taki termin wskazała mi moja gin a dziś nasz doktor od usg stwierdził że za wcześnie...A więc za 2 tygodnie znowu. Ale dowiedziałam się, że maleństwo żyje, ma się całkiem dobrze, wszystko w normie i widzieliśmy jak skacze!! Śliczne! Ma rączki, nóżki i widać kość nosową. Szkoda że nie wiem jak z tą przeziernością.... Poza tym czuję się podobnie jak Wy, leń, senność, mdłości, które przechodzą jak tylko coś zjem.Jak tak dalej pójdzie to nieźle przytyję....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Minea miałam dokładnie taką samą sytuację z usg, w poniedziałek kolejne podejście :D ale gratuluję widoku maleństwa kolorowych snów mamuśki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
minea:):)to musi byc cudowne uczucie:):) ja mam badanie za tydzien,juz nie moge sie doczekac:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Widzę dziewczyny że nawet po 12 tygodniu macie mdłości także nie ma reguły ja mam termin na 30 marca więc jeszcze się pomęczę. Lenia też mam hehehe! Ale cieszę się że u Was wszystko w porządku. brzuchol też mam taki wzdęty dzinsy mnie cisną a we wtorek do pracy! buuu W co ja będę się ubierac? za tydzień idę do gina ciekawe jak wyszły mi badania. Dzisiaj powiedziałam o ciąży w pracy szefostwo mi pogratulowało i była bardzo zadowolona zaskoczona byłam taką reakcją.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ech ....
zachowujecie sie jakbyscie byly pepkami swiata boze stekacie jak stare baby a przeciez ciaza to nie choroba tylko normalna rzecz polowa z was gnije w lozku a tu trzeba sie ruszac moje panie ,powietrze jeszcze nikomu nie zaszkodzilo nie wy pierwsze i nie ostatnie wieczne skargi tylko,,,,wezcie na luz i piszcie troche z zyciem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hehe :) Jak tam moje pępuszki :) Bardzo się cieszę, że większość z Was ma nudności za sobą. A pozostałym też niedługo miną. Ja tam w ciąży leżałam jak mops. Nawet ciągnikiem by mnie z łóżka nie ściągneli! (mimo to przybrałam idealnie ok 14 kg, które zgubiłam w miesiąc) Lecz pewnego dnia, o 5 rano zerwałam się na równe nogi i pomalowałam ściany w kąciku dziecka! Namalowałam gęsi z kokardkami na szyjach oraz liście. Wyszło super! A jeszcze lepsza była mina M, gdy wrócił z pracy!!! :D I wiecie co? Kto jak kto - ale to właśnie KOBIETA, KTÓRA DAJE NOWE ŻYCIE Z WIELKIM HEROIZMEM zasługuje na stawianie jej na piedestale. Wielki szacun dla Was mamuśki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
miłego poranka moje Panie :-) ja już zapełniam nudę mojego synka, rundelduda-Ty to portafisz naładować pozytywnie. Nie martwcie się marazmem-to się zmieni i niedługo będzicie zamęczać swoich facetów wyprawkami, wypadami do ikei po lampki nocne dla dzidziusów, czy zastanawiając się nad wyborem smoczków do butelek hihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej ! OJ Nika ja już marzę o tym! Zresztą niby jestem zmęczona ale czekam tylko żeby zacząć remoncik mieszkania, trzeba odświeżyć to i owo zanim maluch się pojawi i zanim zacznę poruszać się jak sapiący czołg :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karolajna napisz proszę dokładnie w którym tygodniu miałaś mieć robione to usg które jeszcze nie wyszło i za ile dni od tego terminu wyznaczono Ci następne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc Ja dziś od rana byłam już zrobić wyniki w laboratorium a teraz juz jestem w pracy... wiecie źle sie dziś czuje słabo mi , a pogoda wskazuje że dziś będzie gorąco.... nie wiem jak wytrzymam... to ja też mam pytanie do was jak to jest z tym badaniem na przeziernosć tzn. w którym tyg. powinno być zrobione wiem że jak sie odpowiednio nie zrobi to później też nie mozna...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NICK...............WIEK..........OM......TERMIN..... .....SKĄD Blask................24............19.05..........27.02. ........śląskie Qanchita...........26............24.05..........27/28.02 . ......... Majek123...........24............21.05..........28.02. ....Zakopane karolajna...........29............21.05..........28.02. ...ok Wrocł Nikamo74...........35............26.05..........01.03. ....Rzeszów. Mała Ewa...........33............22.06..........01.03.....Gdań sk MaKaReNa-23......23............21.05..........01.03. .............. lulu2008.............31............25.05..........01.03. ...Warszawa savanna89..........20............26.05..........03.03. .....Chorzów Marcys..............21...............??............03.03 . ..Irlandia-Maldor anecia i olcia ......27............30.05..........04.03. ....Kraków kamila2404.........27............29.05..........05.03. .....łódzkie SZCZĘŚLIWA.......28.............30.05.........06.03. ..Szczecinek ja-mala-ja..........38.............31.05.........06.03. ............. koja2121...........24.............27.05.........06.03. ....Cieszyn aaaaat..............26.............28.05.........06.03. ...ok.Zamościa joanna84...........25.............31.05.........07.03. .....Wrocław Kas1ek..............26.............27.05.........07.03. ....Szczecin rundelduda.........30.............01.06.........6tc.(*). .. ...Irlandia Fiołeczka...........20.............01.06.........08.03. ....ok. Malborka dorotka.............29.............01.06.........08.03. ......Gdańsk michalka25.........25.............01.06.........08.03. ....Midleton nika34..............34..............01.06........08.03.. ...mazowieckie karro................31............-----............09.0 3. ......Szwecja Wazka85...........24.............03.06.........09.03. ....Irlandia Pln. engine30............30............25.05..........10.03. .......zach-pom badka...............28.............04.06.........11.03. ....Piaseczno mysikrólik..........34.............02.06.........10.03. .............. natka23............23.............30.05.........10.03. ...Włocławek motylek_85........23.............06.06.........12.03. .......K-ce/M-ce ewcia30............30.............08.06.........13.03. ....Białystok Krismam............34.............06.06.........14.03. ............ eluśka...............24............07.06..........14.03. .....Szczecin Qassandra.........29.............08.06.........15.03. .....małopolskie LATTE MACCHIATO..26..........08.06 ........ 16.03. ...... ok.Wawy kamila 220579.....30............07.06..........16.03. .....Niemcy figleaves............30............10.06..........17.03. .........Anglia Mamulka28.........28............10.06..........17.03. ....lubuskie kubasia.............38............09.06..........17.03. .....Szczecin **tina**..............34............28.05..........17.03 . ......Niemcy Barbra77...........32..............???............17.03. ....wielkopolskie elakl.................27............11.06..........18.03 . ...Birmingham Izabell1982.........26............11.06..........18.03. .......Londyn madzikowo.........25............11.06..........18.03 (?)......Katowice Ausia86.............23............13.06..........18.03. .......Gdańsk saskiana............29............12.06..........19.03.. ......zach.granica szczęśliwa Gosia..22............12.06..........19.03. ........Łódź Ola_26..............26............10.06..........20.03. .......śląskie mala_31.............31............13.06..........20.03. .....wielopolskie Minea777...........35............14.06..........21.03. .......śląskie Gosiaaa .............29 ...........14.06 .........24.03. .....podkarpackie rok.sana............23............17.06..........24.03. .......podlaskie H.anna ..............30 ...........10.06 .........24.03. ....wielkopolskie Karolcia.............24............19.06..........26.03. ....pomorskie asiulek29...........29............20.06..........28.03. ......Białystok andzia-26...........26............22.06..........29.03. ...Starogard Almeria35...........35............24.06..........30.03. ..świętokrzyskie Klempa..............26............24.06..........31.03. .....Śląsk kingap..............28............22.06...........31.03. ......małopolskie kubeczek80........29............25.06..........02.04. ....wielkopolskie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×