Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość MaKaReNa-23

----------MARZEC 2010--------------

Polecane posty

a najbardziej podoba mi się na tym smoczku że godzina jest wygrawerowana na zegarze ze wskazówkami bardzo oryginalnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
olena to chyba mamy podobne gusta. bo moj maly tylko zamiast tego swterka u Ciebie, to moj ma sweterek w kratke - brazowo-biala a co to za malenstwo...na zdjeciu z chrzcin?ktos przed wami tez robil?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny pomozcie bo mnie zaraz trafi....za kazdym razem jak otwieram nk to musze sie ponownie logowac, nie pamieta mnie po tych ostatnich zmianach. zaznaczam pamietaj mnie za kazdym razem i nic!!!!!!! co robic... olena ale ty strasznie sympatycza jestes!!! dopiero dzisiaj jak napisalas ze dalas foty na nk to sobie zerknelam, bardzo pozytywna osobka z ciebie:) ja tez raczej malej na bialo nie ubiore...............juz slysze komentarze.....wiecie jak to na wsi:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej hej:) dziewczyny, w nowym mieszkaniu jest po prostu fantastycznie! jeszcze nie do konca rozpakowani, no i brak polskiej tv (nie mozna zamontowac talerza) co wkurza mojego m ale mnie raczej cieszy bo bez pracy zapomne angielskiego jezyka w gebie;) michałka, a czy to co ma Kaja to atopowe zapalenie skóry? mojej przyjaciółki synek to ma od urodzenia a ma juz 1,5 roczku... olena, super, ze Wielki Dzien sie udał! No i zapowiada sie wesoły tydzien:) mała brzuchatka, tez mam ten bumper na szczebelki do kolyski, ale odkad Lusia sie dławiła w nocy, przesunełam go tak, ze jest na całej lewej stronie a na prawej juz nie, zebym mogla ja dobrze widziec (a ona mnie) no i ta stroną właśnie się uderza w rączki:( alez gorąco u nas dzis! Lusia marudna cały dzien, ale nie dziwie sie.. wszystkim nam ten upał troche przeszkadza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mój mały na chrzcinach ubrany był w garnitur beżowy w ciemniejsze prążki,, biała koszula z białym atłasowym krawatem i czapka do tego w kolorze garnituru. Też mieszkam na wsi, ale nie obchodzą mnie komentarze. Ubrałam Filipa tak jak mi się podobało, a babki niech gadają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
isabell bo mam sukienke kremowa w bladorozowe koleczka a jeszcze napewno mi sie odmieni i jakas inna kupie a np stalowo szara mi sie podobala:) no a komentarze, no coz, na wsi ludzie uwazaja ze pewnych granic sie nie przekracza:) mowie tutaj o tych od 60lat do gory, i jak sie pojawi jakas "nowosc" to automatycznie jest "szaptana":) . ja i moja siostra zawsze bylysmy na jezykach bo ubieralysmy sie nieco "skandalicznie" hi hi hi, czyli inaczej niz reszta. Dzisiaj jest zupelnie inaczej, ale zawsze znajdzie sie ktos, komu przeszkadza ze dzidzia nie na bialo ubrana:) :) prawde mowiac to lubie tak prowokowac:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ho ho ho widzę duzo sie działo... przez ten czas mam komputer jak nowy...przez 3lata troszke go zapchalam:/ cO do karmienia pokarmem ze sloiczkow zgodze sie zarowno z saskiana jak i z Olena;) z reguly tak jest ze w zyciu powinno sie trzymac umiar we wszystkim co by to nie bylo...wogole jak widze to najpierw jest na cos nagonka jak np. na zywnosc bio a teraz ze to jednak jest'zle' wiec lepiej nie wierzyc tak slep we wszystko jak to Saskiana pisze..tak samo jak jest nagonka na 'skojarzone' zobaczymy jak bedzie za pare lat... ja malej kupilam ostatnio ziemniaczki z marchewka..zjadla AZ 3 lyzeczki ;) Marcelina ja podaje surowe jablko... co do malej..przytyla az 400g superr..tak trzymac i nie smuc sie co do karmienia...te pierwsze miesiace byly wasze i te wspomnienia beda zawsze.. Saskiana i napisz firme tych sloiczkow ktore to mialy te substancje rakotworcze..tez z jednej strony uwazam ze takw dzisiejszym swiecie jest ze wszytsko kreci sie wokol kasy.. Zosia SUPERR.duzy chlopczyk..oj i wiem co musisz dzwigać;) ja szymka chrzcilam w lekko brazowym garniturku i nawet mi przez mysl nie przeszlo ze komus to moze nie pasowac...zreszta ludzie zawsze beda gadac..wazne aby sie tym nie przejmowac i miec swoje zasady i postanowienia;) Olena moj szymek ma taki sam smoczek ;) fakt pamiatka jest ehh no i tez kupilam szymkowi basen...kapal sie wczoraj o 20 w nim..sam sie rozebral i wlazl tam...mielismy ubaw...hartuje nam sie chlopak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marcelina eh dzieki :) nasz mały wczoraj padł o 19 i spał do teraz do 9. oczywiscie z lekkimi przerwami, z 2 znaczy sie :) ale to i tak dobrze :) a dziś do teściowej na urodzinki a jutro z rana ruszamy nad morze, kilka dni bo do piątku ale i tak bardzo się cieszę bo pewnie później już się nie da, wiadomo powrót do pracy itp. więc lipa. ale trzeba cieszyć się z tego co się ma. izabell super że teraz wam w końcu dobrze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Olena Jaś cudnie wyglądał, niezły przystojniaczek z niego będzie :) no i strasznie jest podobny do swojego taty Izabell niestety to jest AZS :( za pózno podaliśmy jej nutramigen, lekarze ciągle zmieniali nam mleko i doprowadziło to właśnie do tego, skóra zrobiła się tak wrażliwa, że podrażnia ją dosłownie wszystko :( A tak wogóle to cieszę się bardzo, że masz swój wymarzony spokój :) z tą anteną u nas było identycznie, m chodził jak struty dopóki jej nie powiesił ehh ci faceci;) U nas na chrzcinach też było zdziwienie, mała była tylko w sukience a jak to można dziecko chrzcić bez becika.....śmieliśmy się tylko W pl też mieliśmy łóżeczko turystyczne, mała spała w nim 2,5 tyg , bez dodatkowego materaca i było ok A jak szczęśliwa była jak ją pierwszy raz położyliśmy, zaczęła się w nim rzucać a ono się trochę kołysało ku jej radości :) polubiła je tak, że aż się bałam, że nie będzie chciała spać w starym ale na szczęście nie był problemu :) zamówiliśmy to, kolor fioletowo-zielony http://www.allegro.pl/item1096314076_lozeczko_turystyczne_arti_l6_max_nowe_kolory.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam :) dziękuje za miłe słowa, widzę moje fotki oglądane i jestem teraz już rozpoznawalna hehe :) a synek tak bardzo do tatusia ale ja się bardzo cieszę. jutro pierwszy raz nas czeka dłuższa podróż bo do krynicy morskiej mamy 2 godz. zobaczymy jak to mały zniesie. mam nadzieję że będzie ok i oczywiście jak to my jedziemy na pałę i nie mamy nic zarezerwowane, ale my to tak zawsze :) mam nadzieję że przede wszystkim trafimy na pensjonat z łóżeczkami turystycznymi. dziś pakowanie niewiem jak się z tymi tobołami popakujemy wiadomo teraz dziecko to zupełnie inaczej. eh fajnie już się nie mogę doczekać. bo pamietacie jak wam pisałam o pracy.. a doszły mnie złe słuchy że coś się źle kroi z moją placówką ehh nie na moje nerwy, w razie czego pokombinuję ... pewnie domyślicie się z czym dopóki nie znajdę nowej pracy, martwię się diabelnie , niewiem jak to będzie, a pracę znaczy się dochód muszę mieć, no jakoś sobie poradzimy, myślę nad otwarciem czegoś swojego, planuję otwarcie własnej placówki banku na zasadzie franczyzny , wysłałam aplikacje z propozycją lokalu pożyjemy zobaczymy, mam już dosyć spore doświadczenie bo sama jestem kierownikiem takiej placówki więc czekam na ich odzew.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Olena mam nadzieje ze ci sie wszystko uda...i ze otworzysz cos swojego. Michalka przykre to ze malutka tak sie musi meczyc:( :(:( Izabell moj M tez tak ma...;) wogole nasz trupek przeszedl przegląd:O wogole sie tego nie spodziewalismy bo cos tam bylo do wymiany i widzicie jak to jest..znajomy mial jedna opone do wymiany i on nie przeszedl hmm niezle glupi fart albo facet mial super humor:P Mala jestes znowu w ciazy? cos zle chyba zakumalam twoja wczesniejsza wypowiedz:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny uciekam :) jedziemy na te kilka dni właśnie się pakujemy :) miłych przyszłych dni :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wazka prosze nie kracz:D nie nie nic takiego nie pisalam. Olena udanego wyjazdu:) Izabel nareszcie sie doczekalas:) Dziewczyny Wy juz po chrzcinach w wiekszosci, a Ja daleko w polu, jeszcze sie nie wzielam za organizowanie chrzcin.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Goyek ja tez poproszę o zabawy paluszkowe cate_20@o2.pl Mamula my mamy arti del luxe plus, dla mnie super rozwiązanie, bo zawsze zabieram je ze sobą jak nie śpimy w domu. Podwieszanie stabilne, ale konieczny był dodatkowy materac, bez niego jest mniej stabilne. Olena super że się wszystko udało. A tak w ogóle ile płaciłyście za chrzest księdzu? Ja byłam wczoraj i powiedział mi co łaska, nie bardzo wiedziałam ile dać i dałam 150zł Mała brzuchatka, nie musi być biały strój, my też wybraliśmy ubranko kolorowe. A my mamy za sobą pierwszy sukces przsepanej nocy. Piotruś spał od 20.30 do 07.20. Ja obudziłam się o 5 wyspana i czekałam aż mały się obudzi. Dziś idziemy na szczepienie:-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Mamusie! A co tu tak cichutko? Przecież tylko Olena pisała że jedzie na wakacje;-) Przy okazji szkoda że nie mogę popatrzeć na Wasze zdjecia na NK:-( Idą upały i w związku z tym zakupiłam kilka sukienek dla córki...hihi zaraz będziemy mierzyć;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie :) Olena miłego wypoczynku ,zazdroszczę my narazie musimy kisić się w mieście a upał się robi okrutny. My za chwilkę wybieramy sie na spacer kupić wszystko do chrztu (11 lipca) i koperek bo będe robic małosolne ogóreczki mniam mnaim:) Kurcze Michaś dalej wysypany ,z buzi mu trochę zeszło ale za to brzuszek i plecki.Nie wiem z czego .Już uważam na wszystko co jem:( Marcelina dzięki za przepis na pewno wypróbuje! Dziewczyny plissss podajcie mi przepis na ten krochmal do kąpieli ,jeszcze tego spróbuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marelina pominelam Cie wczoraj;) dziekuje za odpowiedz. Ja pokarm mam, a wolalabym nie miec;) Wlasnie idziemy na spacer z butla mleka, mam nadzieje, ze wroce z pusta;) Odnosnie jedzenia to Ja jem juz wszystko, truskawki, mleko, czekolade, co sie da i mala ma gdzieniegdzie 2-3 czerwone krostki, ale ogolnie jest wszystko ok;) Odnosnie zrzucania kilogramow, to faktyczne racja, ze nie na kazdego spacery podzialaja, Ja do szczuplych nie naleze, ale do swojej wagi wrocilam i to mnie cieszy. Ksiezniczka sie budzi, uciekam na spacer:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nikamo robi sie tak jak kisiel, troche krochmalu do szklanki i rozrabiasz z woda, po czym dolewasz cieplej wody do pelna i przelewasz do wanienki. Ja go robilam na oko, i tak zapamietalam przepis od dziewczyn.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mała dzięki wielkie:) Co do kilogramów to ja się nie odzywam dalej mam 9 na plusie brr!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nikamo mojego Filipka też regularnie wysypuje, teraz ma na brzuszku i to go bardzo swędzi. Stosowałam już krochmal, nadmanganian potasu, ale to bardziej wysusza. Mam maść protopic, niestety nie można jej używać zbyt często. Jak go swędzi to smaruje emolium. A co Wy stosujecie na świąd? Nie mam pomysłu jak dziecku ulżyć. Pojutrze pójdę na szczepienie to zapytam pediatrę o to.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mala wiem wiem jak to jest:P ja mam czas do pazdziernika i cos czuje ze jeszcze bede karmic chodz pewnie moze ze 2 razy na dzien badz nad ranem...mnie az tak bardzo co do dnia nie cisnie wiec zobaczymy no a ty Mala masz inaczej..wiec trzeba sie sprezac aby laktacja zanikala po woli..i wiem jak to jest z ta butlą:/ Moja malutka sie nademna pastwi..już jadla mi co 3h i znowu wola co 2 ... i sama więcej już jeść nie chce chodź staram się aby jadła dłużej ..wtedy 'może' dłużej wytrzyma ...cwaniara mała Nikamo mi malej tez czasem pojedyncza krosteczka wyskoczy czerwona...najczesciej na pleckach kolo karku wyskakiwaly i wydaje mi sie ze to przez pocenie sie...cala noc na plecach a w nocy sie z deczka pocimy wrrr (otwarte okno czasem mamy ale te ptaki mnie dobijaja wrr) jak czytalam to alergia moze zawsze wyjsc, w kazdym wieku..nawet jesli juz sie cos jadlo i bylo ok ... wogole czyt. ze pewnej babeczi dzieciaczek byl uczulony na krewetki ktorych ona NIGDY nie jadla..za to cos z krewetek znajdowalo sie w przetworzonych produktach ktore ona jadla:O barwniki, konserwanty itp. ... Nikamo a bledną te krostki po nacisnieciu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wazka u mojego synka wyszło uczulenie na krewetki, a ani w ciązy ich nie jadłam, ani tym bardziej po nigdy go tym nie karmiłam;-) Alergolog powiedział, że mączkę z krewetek dodają do wędlin...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×