Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

jelinka

2-tygodniowy program zmian!!

Polecane posty

Gość ksiezniczkaas
czy można się przyłączyć? jestem tu zupełnie nowa akurat natknęłam się na ten wątek a od dziś zaczynam dietę bo za 3 tygodnie urlop a jak pokazać się na plaży jak wygląda się jak słońca w ciąży? wiec tak mam 19 lat odchudzam się od kąt pamiętam i tylko raz efekt był zadowalający no ale to było już pare lat temu niestety. teraz ważę 64 kg(wiem masakra) przy wzroście 165. Nie mam grubej dupy ani ud tylko ten nieszczęsny brzuch wygląda tak jak bym sie spodziewała dziecka albo dopiero co urodziła:(może macie jakiś pomysł na zgubienie właśnie jego? troszkę się rozpisałam ale chciałam się ładnie wkupić w wasze łaski:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wkupiłaś się :D witamy ;** jasne , wsparcie gwarantowane ;) no to jaka dietka ?:) hm.. no to brzuszki polecamy ;D a6w , też - albo poprostu ruch ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ksiezniczkaas
dieta dr.pierre dukan czyli proteinowa. właśnie zjadłam serek wiejski lekki z 3% tłuszczu no i pije jakąś herbatkę odchudzającą. Czy tylko w wawie jest tak gorąco czy u was też? miałam zacząć biegać ale jak jest tak duszno to niestety się nie da muszę przy brzuszkach zostać:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witamy! Dobra diete sobie wybralas- najszybciej sie na niej chudnie i nie czuje sie glodnym :) A ja oswiadczam wszem i wobec ze od dzis mam WAKACJE! Ostatni egzamin wlasnie napisalam, poprawek wrzesniowych zadnych nie mam i tylko te praktyki od poniedzialku... No ale i tak jestem niesamowicie szczesliwa :) Gdyby nie fakt, ze jestem wykonczona to od razu wskoczylabym na rower :) Ale odparzylam dzis sobie stopy w szpilkach i jestem po kolejnej nieprzespanej nocy wiec najpierw odpoczne :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A i zapomnialam dodac, ze widze ze na tym topicku sa dziewczyny ktore mniej wiecej tyle samo mierza i waza :D ksiezniczkas- ja mam 164cm i waze 63,5 kg :P I co ja mam biedna powiedziec? A jakie masz wogole wymiarki? Aaaaaaaaaa i sie pochwale ze kupilam mate do tanczenia! :D Super sprawa i mozna troche spalic tluszczyku :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ksiezniczkaas
ja to się nie mierze na razie panicznie się boje przez ten straszny brzuch:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja uważam ze powinnas sie pomierzyc. Pozniej po jakims czasie dietki przynajmniej bedziesz miala co porownywac bo z waga roznie bywa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej laseczki :) Grubasek --> cos tu widze ze racje zywieniowe takie dosyc glodowe .... hmmm nie wiem ale wydaje mi sie ze za malo dziewczyny jecie - serio nie chodzi oczywiscie zeby sie przejadac ale wasze dzienne menu... kurcze ..... pachnie mi to jojo albo co gorsza jakimis zaburzeniami, bo nie mozna tak oszukiwac organizmu bez konca :/ ruch popieram oczywiscie ale tym bardziej, jesli sie cwiczy powinno sie jesc wiecej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aneczka biedroneczka
dziewczynki a może i mnie przygarniecie? mam 164 wzrostu obecnie ważę 59 ( schudłam już 5kg)_..brakuje motywacjii a chciało by się zobaczyć na wadze 54...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aneczka biedroneczka - mysle, ze moge cie powitac w imieniu nas wszystkich :) napisz cos wiecej o sobie ... jaka diete stosujesz, jak udalo ci sie schudnac te 5kg. itd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aneczka biedroneczka
dieta o nazwie stres:) schudłam bo miałam zapalenie krtani i przez parę dni nic nie jadłam a później to jakoś samo tak poszło...doradżcie jak najszybciej mogę zgubić te 5 kg...proszę.. p.s czuję się zaszczycona:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ksiezniczkaas
podsumuje mój dzisiejszy dzień: śniadanie- serek wiejski light 3 % tłuszczu obiad- ryba gotowana na parze kolacja-kefir 1,5 % tłuszczu myślę że całkiem nieźle jak na pierwszy dzień:) mam nadzieje że uda się dłużej no i kurde muszę zacząć ćwiczyć ale nie mam siły przez ten upał:( chodź dziś jakieś 10 min ćwiczyłam na twisterze wiec jak na początek myślę że całkiem nieźle:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aneczka biedroneczka- witamy :) Podaj nam jeszcze swoje wymiarki :) ksieznikasss- mi tez sie nie chce cwiczyc w te upaly bo upoce sie jak swinia a czasem nawet jakos bardzo zmeczona nie jestem ,ale coz...piekno wymaga poswiecen :D Poniewaz dzis moj 1 dzien wakacji to mam zamiar ostro wziac sie za siebie :) Powracam do cwiczen po 2 dniach przerwy i do zmniejszonych porcji :D Teraz juz nie musze mozgu dokarmiac :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ksiezniczkaas
dziewczyny zmierzyłam się no i załamałam:( biust:97 pod biustem:80 talia:76 pas: 92(katastrofa) biodra:89 pupa:93 udo:55 nad kolanem:35 Łydka:32 humor zepsuł mi się z samego rana:( a teraz siedzę w pracy właśnie zjadłam rybkę i mam jeszcze kefirek na obiad.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
długo mnie coś tutaj nie było ;p więc dalej jeżdżę na rowerku i twister w ruchu ;d ale sie nie ważyłam doszłam do wniosku, że zważę się za tydz ;) a jak wam idzie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość onaaaaaaaaa
dziewczyny wymieklam ;(( ale od jutro obiecuje, nie dam sie ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny ! chcialam sie przywitac i pozalic jednoczesnie ...jak juz gdzies wczesniej wspomnialam moim najwiekszym problemem jest wieczorne jedzenie ... i wcale nie zalezy ono od tego co zjadlam w ciagu dnia :/ problem polega na tym, ze jesli wieczorem tj. po 19:00 wloze cokolwiek do ust, to przepadlam :( jem, jem i jem az nie czuje sie zupelnie pelna a pozniej jest mi przykro, ze nie zapanowalam nad tym .... i tak tez bylo dzisiaj ... dlatego postanowilam kategorycznie nic nie jesc po 19:00 chocby nie wim co 🖐️ a u was jak tam? grubasek gdzie jestes?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja dzisiaj całkiem nieźle :) 1000kcal i 2h50min ćwiczeń. Kurcze, mam nadzieje, ze osiagne swoj cel... I ze na wakacje pojade jako laseczka a nie spaslaczek :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ksiezniczkaas
ja wczoraj idealnie: śniadanie- rybka z pary obiad- kefir kolacja- 2 jajka tylko znów nie ćwiczyłam.:( Myślicie za na diecie proteinowej można pić cole light i zero? Kurde bo ja ją tylko pije po prostu zawsze w takie upały muszę pić coś gazowanego. No i jeszcze pochłaniam miętowe tic taci:( a jak myślicie co z piwem czy można pić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny ... widze, ze nam topic cichnie 😭 ale nic, minus siedem musi byc do konca sierpnia - postanowione ! mi idzie narazie nadzwyczaj dobrze, choc nie chce zapeszac bo wazenie dopiero w sobote :) tez sobie dzien wybralam he he a wy jak sie trzymacie ? jestescie tu jeszcze wogole?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja teraz troche zalatana jestem, wiec malo pisze :) Ale dietke trzymam dzielnie! I licze na kolejne 2 kg mniej w poniedzialek :P Choc wydaje mi sie to malo prawdopodobne. A topik ucichl bo Grubasek nam wyjechal, ale jak wroci to pewnie znow sie rozkreci :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ksiezniczkaas
słuchajcie szok ważę 61:) REWELACJA:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość onaaaaaaaaa
a kiedy Grubasek wraca?:( tak bez niego dziwnie :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ksiezniczkaas
wiecie jak nikt nie pisze to i Grubasek nam nie pomoże niestety:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny :) dawno mnie tu nie było bo ostatnio jestem w rozjazdach heheh :D w każdym bądź razie dietę w tym tyg porzuciłam, ale od niedzieli zaczynam na nowo:P wyjeżdżam w sobotę do wawy do brata, będę sie opiekować jego dzieckiem przez 2-3 miechy i mam zamiar tam od nowa ograniczyć ilość jedzenia, noi mieć dużo ruchu :) tym razem na spokojnie.. -10kg w dół.. uda się :) także dzisiaj mój ostatni wpis, postaram się na wakacjach czasem tu zaglądnąć a jak nie.. to we wrześniu się pochwalę wynikami :P no cóż to 3majcie się dziewczynki, powodzenia życzę! :) 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No juz nie przesadzajcie. JA sie staram codziennie pisac :) Nie poddawajmy sie! W kupie razniej i napewno zrzucimy zbedne kg. A tak wogole to musze sie wam pochwalic. Bylam dzis na zakupach i wydalam 600zł :P Kupilam mnostwo przeslicznych sukienek i spodniczek i krotkich spodenek i musze przyznac ze nawet niezle w tym wszystkim wygladam Co prawda z dieta juz nie tak super bo skusilam sie na tortille z Mc\'Donalda i w sumie przez cały dzien wyszlo ze zjadlam 1400kcal, ale za to cwiczylam przez 1,5h (rowerek, brzuszki i hula-hop) i chodzilam po sklepach przez 5,5h wiec cos tam spalilam A jutro jade sprawdzic swoj poziom tluszczu w organizmie, wage itd ale tak profesjonalnie. Mam nadzieje, ze bedzie odrobine mniej niz ostatnim razem ( a ostatnim razem bylam chyba 3 miesiace temu).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam no nie wiem jak to bedzie z tym naszym topikiem dziewczyny, bo jego zalozenie bylo w sumie krotko-terminowe ale ja obiecuje pisac dopuki bede miala z kim :) ja dzisiaj nowa stopka i jestem bardzo, bardzo zadowolona wiem, ze nie jest to moze jakies mega osiagniecie ale mi calkowicie odpowiada ;) jesli tempo mojego chudniecia utrzyma sie choc na podobnym poziomie to moze w tym roku na wakacje polece jako laseczka a nie pulpecik hhehe :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Minus siedzem - gratuluje :) Jesli chodzi o mnie to te 2-tyg to miala byc taka rozgrzewka, stad nazwa tematu :) To miala byc poprostu faza uderzeniowa a potem spokojniejsze odchudzanie. Ale wyszlo ze i tak jest spokojnie no wiec coz :P Oczywiscie rowniez bede tu pisala tak dlugo, az nie osiagne celu czyli nie zrzuce 14kg :P A dzis bylam na pomiarkach i wyszlo ze wage mam w normie tzn BMI, ale jestem za bardzo otluszczona bo poziom tkankti tluszczowej to 26,3% a powinno byc max.25%. Za to miesnie to 28,7% wiec wyszlo na to, ze moj korpus wazy prawie 30kg,17kg tluszcz i 18kg miesnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc! Moj mezczyzna wlasnie tez wyjechal. Za 3 tygodnie do niego dolacze. Zaplanowalismy sobie cudowne wakacje. Chcialabym przez te 3 tygodnie schudnac ladnie i zrobic na nim wrazenie. Przyjmiecie mnie do swojego grona? Mam 26 lat, 168cm wzrostu i waze 67kg. Cel docelowy to 55kg, ale bede szczesliwa z kazdym utraconym gramem. Dietke mz zaczelam od dzis. Na sniadanie zjadlam tylko 4 lyzki muesli z mlekiem sojowym. Niestety, jestem uczulona na nabial wszelkiego rodzaju. :( Planuje jest tylko lekkostrawne sniadanie rano i jakis lekki obiadek po poludniu. Zero kolacji, zero slodyczy, duzo warzyw i owocow, pic duzo wody.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agentka- witamy :) Ah Ci mezczyzni... Widze, ze nie tylko ja jestem zdolna do poswiecen w imie ich podziwu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×