Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość minutka ciszy

jestem kochanka ,nie wiem jak długo jeszcze tak wytrzymam

Polecane posty

Gość boże skąd się takie pustaki
biorą? Syndrom JR sie wylewa wszędzie. :-O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marzenie każdego
faceta to mieć dwie na raz..... jak nie dacie to zdradzą i was....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jadę na zakupki, randeczki narazie nie będzie, dopiero w czwartek :D A dzisiaj muszę jechać do Orsay kupić sobie coś bo tam jest mnóstwo ślicznych ciuszków :) :) Zawsze tam coś kupuję. Później na solarium i do domku.. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ciekawe jak tam Paulinka po wczorajszym meczu??? Z tego co wiem był remis 2:2 w meczu gdzie grał GKS :) Nie wiem czy na tym meczu ona była bo wcześniej też był jeszcze jeden mecz.. Pewnie zda nam dzisiaj relacje :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehe dzieki..tak mi sie nasunelo na mysl..wychowane przez teletubisie!!!! nadisha.....kurde ma problem.... nie przytylam..wrecz przeciwnie..schudlam..ale...no wlasnie..ale....pojawilu mi sie na biodrac rozowe pregi.rozstepy i musze je unieszkodliwic jescze poki sa..... myslalam ze robia sie tylko od tycia...mozliwe zeby od chudniecia???zrzucilam wprawdzie troche....ale zeby od tego????jak myslisz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niop:)zda relacje jak tylko wroci:)ciekawe co tam u niej.. patrzcie na wychowanke teletubisi..straszy mnie ze mi amauska mariuszka przekabaci..czyzby pomaranczon zabraklo argumentow zeby powiedziec cos sensownego na kafe..ojojoj schodza na psy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kerish kochana, szczerze to ciężko mi cokolwiek się na ten temat wypowiedzieć bo nie miałam nigdy do czynienia z rozstępami.. Nie wiem czy od chudnięcia się też robią, nie powinny ale naprawdę nie wiem.. Poszukaj może czegoś na ten temat w necie słońce :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PRZYCHODZI NA CIEBIE KRES...strzez sie szmato...jak ty do mnie tak ja do ciebie.jak ci malo ze cie w głytaka walnełam i sie nie boisz to ubiore moje najwieksze szpile i ci kopa takiego zasadze ze bedziesz spierdalac w podskokach...a miec durszlak z wlasnej dupy..to tak niekonfortowo jakos...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nadisha malenka buszuje.no mi sie wydawalo ze od szybkiego tycia..ale zeby od chudniecia????? w dodatku rozowe czyli-trzeba likwidowac.czerwone swiatelko sie zapalilo;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Maleńka Ty palisz?? Ja paliłam też swego czasu ale już nie palę na szczęście. Pomyśl o czymś miłym, nie rozmyślaj tak :) Zobaczymy co będzie gdy Twój skarb wróci z pracy..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kerish, nie przejmuj się niczym, wszystko powinno zniknąć i nie będzie śladu. Widzę, że nadal na diecie jesteś?? Wytrwała z Ciebie kobieta :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie wiem co tam marzecie w tych swoich wpisach pomarańczki, dziwię się tylko, że jeszcze się wam nie znudziło.......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niop:)w sumie ...dieta jak dieta.bez ziemnikow da sie zyc....chleb zastapic kasza i razowym albo wasa.....nie jesc 3 godz przed snem i obowiazkowo rowerek i cwiczenia.i pomalu mi schodzi....moj cel 70 kg....jescze 25 kg;)dam rade.jak ze 107 zeszlam to teraz pojdzie z gorki.trzeba tylko...samodyscypline.a najwieksza bolaczka czyli makaron i slodycze...hm..makaronu prawie zero a lodycze zastapic soczkami.porazajacych efektow nie ma ale ...do przodu.ni chce do konca zycia wygladac jak wieloryb..pozatym...jak bede w ciazy chcialabym miec ladny okrahglutki brzuszek...a nie zeby wokol niego byl tluszczyk:(ble;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kerish. Laser to jedyna w miare skuteczna metoda. sa przerozne kremy ale one je tylko rozjasniaja i troche splycaja. Nadisha. Ograniczalam ostatnio ale ja mam nerwa... sama wiesz jak to jest...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiecie co jest najgorsze??? wszedzie pelno jego zapachu. Nawet moj szlafrok nim pachnie. Cholera. Kocham go calym sercem. Czasami mi sie jednak wydaje, ze za duzo wyrzeczen mnie to wszystko kosztuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj malenka..przytulam cie mocno;)za duzo wyrzeczen...co masz na mysli??? ej niedlugo wroci z pracy..porozmawiacie sobie i sie wam ulozy:)wyjasnicie sobie wszystko.....nosek do gory malenka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też wiem, że gdy wróci z pracy to wszystko będzie dobrze :) I jedno i drugie nie wytrzyma! Wpadniecie sobie w ramionka, przytulicie mocno i tak się skończą wasze nerwy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dobra rada pomarańczki
kerish rozstępy są od tycia, od chudnięcia (szybkiego) od ciąży, jak są różowe tzn, że świerze , niestety już nie znikną , z biegiem czasu zbledną, ale i tak są widoczne i żadne kremy nie pomogą niestety.... to ja wredna pomarańczka co o dzieciach pisała...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Prawda nie boli pomarańczo :D To COŚ w tym temacie krąży od X czasu i nikt nie zwraca na to już uwagi bo stało się nudne tak jak wasze wypowiedzi :) Dziękuję za uwagę, pozdrawiam, PA !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niestety zawiesiły się w "produkcji inteligentnych" tekstów :) Co zrobić.. Będą teraz pisały w kółko o jednym :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wlasnie pozeram slatke ktora wczoraj wieczorem kroil. Pycha. Dziwne. Zawsze jak mamy ciche dni, czy sie klocimy to nic nie jem. A dzisiaj to wrecz za dwoch sie najadam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×