Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość minutka ciszy

jestem kochanka ,nie wiem jak długo jeszcze tak wytrzymam

Polecane posty

I nie czytaj kochana pomarańczek bo nie ma sensu ;) Wszystko się ułoży i jeszcze dzisiaj wróci do normy, ja w to wierzę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość każdy facet......
płacze!!!!!!!!!!!!!!!!! Jak odpierdala teatrzyk przed babą , czy żoną czy też kochanką !!! naprawdę jesteście głupie, no nie dziwne, że faceci znajdują do pukania takie bez mózgu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc kochaniutkie;)no ja sluchalam plyta ale jak mi tego smieszka pokazalas.....z jednejj strony cudownie mi sie zrobiloz drugiej.....rozrechotalam sie;) oj nie wiem jak to dzis bedzie ale juz mi sie chumorek poprawil;) malenka...narazie wisza ciemna chmury ale wypogodni sie zobaczysz:)buziaki dla ciebie kochana.nadisha alez pracus z ciebie:) ja mam wysprzatane obiadek zrobilam i nudy.moze z psem pojde jk sie ochlodni bo chmurki nadchodza.z tego wszystkiego dzis do pracy nie p[oszlam. pomaranczko ja mam dupy nie dac????? dziwnie to nazywasz..ciekawa jestem co ty robisz..po nocach.zerujesz na naszym smutku jak pasozyt...ehh kobieto.pewnie jestes teraaz sama i nie masz co robic..ciekawa jestem czy masz faceta??pewnie ci nie dogadza i teraz sie wypowiadasz.jezeli jestes zona ,matka,... powiem ci tak:wy wszystkie jestescie jednakowe.mowicie ze my siedzimy przed kompem i to i tamto a wy jako matki i zony co tutaj robicie????mowicie o nas a popatzrcie na siebie....ciekawa jestem jaka matka siedzi calymi dniami na forum zamiast byc z dzieckiem????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
malenka kochanie ja cie nie poznaje:)ostra maszynka z ciebie;)to mnie zaskoczylas.....a to ze blagal...malenka widzisz jak mu zalezy:)u ciebie skonczy sie happy endem:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a taka...
co ma taką pracę , że przed kompem może siedzieć .... sama napisałaś , że mu nie dasz na złość to się zastanów co piszesz...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Brawo Kerish! Jak widze niektóre pomarańczowe nicki to mi się niedobrze robi... Mamy ich słuchać Kerish bo wypowiadają się przecież PRZYKŁADNE MATKI i ŻONY :D Jak będę miała z 30-40 lat to owszem, może i będę wtedy tak myślała jak one :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dosc mam juz tych żmij! Taka to dopiero musi miec problemy. Ja bym z tata baba godziny nie wytrzymala. Zlosliwe, wstretne SWIETE KROWY!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nadisha dokladnie....zwlaszca zabawne sformulowanie ktore padlo tutaj na forum "my matki i żony" a wtedy pamietam oblegaly kafe....no i ciekawe co wtedy ich dzieci robily..i kto tutaj gotowal wtedy zupke z torebki...skoro caly dzienprzed kompem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jeszcze raz tłukom
tłumaczę, siedzimy w pracy!!!! A niania opiekuje się dzieckiem i gotuje obiadki!!!!!! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziwne dlaczego na takie tematy zaglądają żony, prawda??? Pewnie coś podejrzewają i dlatego wchodzą poczytać co też kochanki ciekawego napiszą, jak to wszystko wygląda z tej drugiej, naszej strony. Nic nie dzieje się bez przyczyny i bez powodu się na takie forum nie zagląda i z przypadku też nie!!! Bo niektóre tutaj każdego dnia mają wiele do powiedzenia "ciekawego" :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To siedzcie sobie ale sprawdzcie czy mezus przypadkiem niani nie zalicza. W lozku pewnie tez jad z was cieknie. Obrzydlistwo!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Albo raczej " siedzimy przed kompem i piszemy bo jutro już czas iść do szkoły " :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dokladnie;)ciekawe a moz ich mezowie tez je zdradzaja..tylko bidulki nic nie wiedza..ojojoj.... uwaga fragment z niania byl dobry.malo co sie sokiem nie udlawilam:)hehehhe...wiecie co..chyba mnie bierze...dzis na kolacje mam zamiar zrobic pizze w ksztalcie serducha....ojojoj..miekne;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nieno zona w pracy a oni///fotelik..zimne piwko...trzy murzynki go wahluja..niania robi loda w miedzyczasie....same przyjemnosci....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hehehe lo lany lany
A to dziewczynki tupia nozkami oojoj jak nocno goza pomaranczkom.Az strach sie bac tak "dojrzalych kobiet":)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kerish zawsze możesz zrobić taką pizze a wtedy to będzie płakał ze szczęścia :) Super pomysł! Hahahaha z tymi murzynkami dowaliłaś :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pewnie że
puka nianię mamy taki trójkącik, nie musi chodzić na kochanki :) z kobietką też jest fajnie.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Same dzieci na forum którym od jutra kończą się wakacje :) Takie życie....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no tak tylko..chcialam byc twarda.rano mialam takie zalozenia ze sie nie ugne.nie bede sie odzywala,nie bede spala obok....a tu..im blizej jego powrotu tym bardzioej miekne;( malenka..a moze dolaczysz do mnie i tez zrobisz pizze serduszko?wiesz..tak na zgode..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie wiem jak Wy moje drogie ale ja mam ubaw dzisiaj tutaj jak nie wiem :D:D:D Aż nie chce mi się od komputera odchodzić a czas najwyższy zacząć się szykować :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niop niektore:) ale powiem ci zeniektore "mlode" daja dupy kazdemu.sama znam taka jedna...dalaby dupy nawet za podwiezienie.mowie "dala dupy"..poniewaz...zaliczyla juz tylu ze raczej nie mozna tego inaczej nazwac;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×