Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość KIKI09

Historia podobna do mojejnadzieja na dziecko

Polecane posty

Witam wlasnie koncze sniadanie i znow do pracy. Sisi no nie moge czytam i jakbym czytala o swojej szwagierce. Ona tez ma 2 dzieci kazde z innym. Pierwsze z mezem a 2gie z gosciem, z ktorym obecnie mieszka. Ostatnio w rozmowie z moim M powiedziala, ze ten obecny ja wk...wia i ma zamiar spakowac mu walizki. Poznala jakiegos nowego przez internet i sie do niego wybiera do Londynu. Baba 30 na karku a wrazen szuka jak nastolatka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj na ploty mi sie zebralo a musze leciec. Moze wieczorkiem sie odezw milego dnia Babeczki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fargolinka jak usunęłaś tego śledzia??? Bo mnie strasznie wkurza :P Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no wlasnie daj przepis na usuniecie sledzia:P Dziewczyny zgadnijcie co dzis na obiad robie??? hi hi hi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej kochane.Zaraz poczytam lekturkę,ale najpierw napiszę co u mnie,bo na pewno jesteście ciekawe:D Tak więc ja w czwartek rano miałam zabieg,znieczulenie w kręgosłup! Sam histeroskopia trwała 30 minutek:D Nic mnie nie boli:)) Po 12 godzinach od operacji już chodziłam po szpitalu:) Dziś dostałam -planowy-okres:)Jak w zegareczku!Nic mnie nie boli!!! Żadnej tabletki jeszcze nie wzięłam!!!!!!!! A normalnie już pewnie z 2 ibupromy by poszły:) krwi nie leci dużo.jestem taka szczęśliwa.Okazało się,że miałam mnóstwo przerośniętych polipów i nie było szans,by doszło do jakiejkolwiek ciąży!!!!!!!!!! Wyniki krwi i w ogóle wyszły extra dlatego już dziś wróciłam do domciu!Dziewczyny ten mój lekarz,to istny Anioł -tak się mną opiekował,pytał,udzielał informacji!! Ale nie obyło się też bez łez.Otóż raniutko we wtorek stawiłam się w szpitalu i od razu wzięto mnie na badania-jakiś inny lekarz mnie badał.Stwierdził,że nie będę miała tego zabiegu gdyż nie wie na jakiej podstawie moj doktor stwierdził konieczność operacji-absurd totalny!Na dodatek postraszył mnie,że mam powiększony lewy jajnik i to nie wróży dobrze.Popłakałam się..Byłam tam całkiem sama,gdyż mąż musiał wracać do Bielska. Następnego dnia w środę przyszedł mój lekarz i wziął mnie znów na badania.Powiedział,że moje endometrium jest-cytuję-"grube jak świnia(15 mm!!!!!)-i tu nie ma mowy o tym,by zabieg się nie odbył!Dodatkowo stwierdził,że jajniki są prawisłowej wielkości i struktury :D:D:D Ale to nie koniec szpitalnych przygód moje kochane.Umówione już miałam zabieg na czwartek rano,a w środę rano zaczęłam plamić jak na okres!!!!!!!!!!! Myślałam,że zwariuję.Zdenerwowałam się masakrycznie,spociłam i znow rozpłakałam-modląc się by okres nie przyszedł akurat tak blisko mojego celu!!! No i cały dzień przeleżałam i...nie przyszedł,a plamienie ustąpiło:))) Ale nabazgrałam-ogólnie jestem szczęśliwa,bo czuję się świetnie,choć już tak świetnie nie wyglądam:( Ważę już niecałe 51 kg,ale wierzę,że nadrobię szybko..Kochane zaraz was poczytam-co tam w waszym życiu :D BUZIAKIIIIIIII

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Och wy moje kochane!!!!!!!!!!!!!!Dziękuję za pamięć!!! :D :******* Sisi zmroziło mnie jaki agencik z tego Twojego braciszka :)) Asha zazdroszczę tak wspaniałej wycieczki!!Cieszę się,ze sobie odpoczęłaś :) Fragolinko oby się udało-3mam kciuki i wierzę,że i nam wszystkim los wreszcie coś dobrego przyniesie :) Kiki,Zadra,Nulla piszcie częściej kochane-ja już teraz też będę na bieżąco śmigać :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
katarynka znow jest:D To teraz juz w komplecie:P A hsg robil tez czy nie? No widzisz tyle nerwow a poszlo jak po masle...:) Co z ta nasza Ascha...juz sie denerwuje na pewno cos nie tak:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochana jedynie właśnie co mnie boli to ten kręgosłup!Wbijała mi bardzo grubą igłę,dość długo i dwukrotnie-niesamowity ból!!! Nie mam żadnych leków!!Miałam mieć antybiotyk,ale wszystko tak gładko poszło,że nawet nie krwawiłam po zabiegu-z czego lekarz się bardzo ucieszył! Nic nie mówił,że teraz mi się uda-bo sam stwierdził,że może(choć oczywiście nie musi-i oby tak było)być inna jeszcze przyczyna.Ale podkreślił jednocześnie ,że polipy na pewno nie pozwalały zagnieździć się zarodkowi!!!! Tak za 12 dni mimo wszystko chyba nie będę umiała się powstrzymać od staranek :p Nie wiem czy coś z tego wyjdzie,ale jestem taka ciekawa czy zaskoczę...hahahah

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sisi kochana HSG jakoś następnym razem.17 października idę na wizytę do niego i zobaczymy co mi powie.. Asha no właśnie czytałam,że test Ci wyszedł negativ,ale nie doczytałam czy na jakieś badanie szłaś czy co tam się porobiło?? Ahh jak już wcześniej napisałam-ta histero była mi potrzebna choćby po to,by nie bolało mnie podczas @@@@ :)Jak dzis :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochane idę się wykąpać i wreszcie może wyspać-łeb mi pęka-ale uprzedzili mnie,że po tym znieczuleniu w kręgosłup tak może być. Ale to było dziwne jak dotykałam swoich nóg i nicccc nie czułam.Okropnie-jakbym dotykała kogos!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ojej a co z Ashenką się stało :(( Dlaczego nie może pisać :( Asha wróc-byśmy już wszystkie były w komplecie. Dziękuję Fragolinka za ciepłe słowa;) Kochane zmykam,postaram się jeszcze Was dziś odwiedzić kochane!! Sisi,Fragolcia,Asha,KIki,Nulla i Zadra buziaki!!3majcie się kochane!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co sie dzieje z ta kafeteria ..albo nie wczytuje ,albo wiesza sie ,albo podwojne posty sle ehhh:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja przy znieczuleniu w kregoslup mialam rowniez usypiacza,ale moja siostra kiedys przy zabiegu ze znieczuleniem w kregoslup slyszala wszystko co mowili ,byla swiadoma. Tak tylko pytam ...mam nadzieje ze katarynka spokojnie spala ha ha:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sisi wszystko widzialam i slyszalam,ale dostalam "glupiego jasia " i bylo mi wszystko obojetne;)) Nic natomiast nie czulam,jedynie,ze cos robi,ale to nie byl bol zaden tylko lekkie dotykanie :D Widzialam moje polipki na ekranie-sa śliczne-wygladaja jak okrągle koleczka,takie banki mydlane-aż mi ich żal się zrobiło...hahahha :D Kochana podczas zabiegu na tej sali były śmichy chichy:D lekarz żartował z anestezjologami i pielęgniarkami :D Także zabawa była przednia:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kochane ja dziś nie za wiele reaguję,jutro od początku was poczytam!! Kochane moje miłego wieczorku!Dziekuje i pozdrawiam was..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nalesniczki z serkiem rodzynkami i cynamonkiem:).no i pudding do tego:D JKatarynka teraz w koncu sie wyspisz i to juz bez grzybka hi hi:D zaraz odczytam wiadomosc.... a moj brat wyciagnol od nas znow kase na bilet do anglli ale na szczescie w jedna strone:P Brak mi slow ...oby do wtorku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny juz nie moge nawet siedziec z nim i sie na niego patrzec...przepraszam ze tak pisze ale wam moge sie wygadac bo mnie zrozumiecie...taka mam nadzieje:) Jestem zla ale nic na to nie poradze....juz nawet mysle ze jesli mialabym miec dziecko takie jak on nigdy swiadomie nie zdecydowala bym sie na nie " Przenigdy"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wlasnie fragolka ze zalane budyniem nie zapychaja i ja cukru nie daje sporo...tak tylko oby ser gorzki nie byl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to tez musze wyprubowac na bank beda pyszne:) ostatnio w jakiejs knajpie serwowali na ostro po meksykansku ...ale slinka mi ciekla:P Cos pokombinuje i moze wyjda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ZASZŁA W CIĄZE BĘDĄC W CIĄZY
musicie to przeczytac dobre , widzicie wszystko mozliwe , podaje link , zaszła w ciąze będąc w ciązy http://wiadomosci.wp.pl/kat,1347,title,Zaszla-w-ciaze-bedac-w...-ciazy,wid,11533949,wiadomosc.html?ticaid=18d00 pozdrawiam , i widzicie pozdrwaim kargul , BEDE W CIĄZY !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×