Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość KIKI09

Historia podobna do mojejnadzieja na dziecko

Polecane posty

Cześć Dziewczynki 🌼 tak tylko wpadłam przywitać się i wracam do pracy. Miłego dnia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ciekawe czy Katarynka juz po zabiegu? Moze na weekend cos napisze...:) Fragolka ty sie nudzisz:D:D:D Ascha co u ciebie jak tam @ nic nie piszesz...:( Kiki wybierz sie w koncu do tego kina...:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wczoraj pojezdzil 2 godziny a dzis sie od rana znow byczy ...juz mam dosc mowie wam,wrucilam z pracy a on nawet po bolki nie poszedl czekal az wruce:D i siedzial glodny ha ha ha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny zaniedbalam strasznie to nasze forum :( Kurcze ostatnio wzielam nadgodziny i chyba przesadzilam bo nie mam na nic czasu. Dni tak szybko mi leca, że pamietam tylko poniedzialki i weekendy. Jeszcze musze wytrzymac 2 tygodnie w takim rytmie pracy i potem chyba podziekuje za nadgodziny. Mam nadzieje, ze o mnie nie zapomnicie do tej pory.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sisi niezly ten twoj brat :P Tak czytam i widze, ze niezle by pasowal do mojej szwagierki chodz by pewnie z glodu pomarli taki ciag do pracy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zadra dokladnie;D taki sam typ ...dzis mu wypomnialam ze ma 24 lata i dwoje dzieci juz! pewnie zle zrobilam...kobiety tez nie ma:( po prostu odchiodzi jak zmajstruje:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wypilam dzis 2 piwa i nie wiem co piosze ale tak juz jestem zdolowana ze wszystko mi jedno:( a moj siedzi i smieje sie ze wszystko wyrzucam z siebie:P pewnie lzej dla niego:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fragolinkaaaa
jestem sisi jestem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
po prostu dostaje dzis fiola chyba przez brata...takie ma myslenie...2 corka urodzila mu sie w kwietniu na oczy jej nie widzial...:( 1 corka ma juz pewnie ze 4 lata....kontaktu nie utrzymuje i cieszy sie ze dobrze iz prawka jazdy nie ma bio teraz za nie placenie alimentow by mu zabrali...wsciekla jestem...jakis zal mnie rozwala od srodka...i tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no katarynka to teraz by sie przydala:D:D gigantka ...ha ha..oby juz nie cierpiala po zabiegu:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fragolka to uwazaj bo 2 razy mowic nie trzeba ha ha....:D Mysle ze bedziesz miec dzidzie szybciej niz myslisz:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja po przerwie ,bo bralam antybiotyki i nic nie pilam:P wiec dzis nadrobilam:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
corki ma z innymi paniami,pierwsza to wpadka jak twierdzil,2 poznal we wrocku w pracy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przysla do polskii ale moj jedzie za 2 tyg wiec odbierze:) wiesz ja tez nauczylam sie zyc z dala od rodziny wiec to tez pewnie robi swoje:D Ale brat wziol rower i nawigacje i pojechal w miasto pewnie panny szukac:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ma jechac do birmingham ...w srode:P 2 dziecko tez nie planowane,jego dziewczyna byla u mnie ..jeszcze w 7 miesiacu ciazy,,,,:( Rozmawialam z nim ale do glowy nic sobie nie wbil

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak rozmawiam z nim powaznie wydaje sie taki dorosly i wogle,,,,ale dalej robi swoje:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobranoc fragolka... Ascha odezwij sie....o:) nie wiemy co sie dzieje...:( zadra milej nocki:) Kolorowych snow dla was kochane pa pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc:) Na szczescie wrocil sam:P U nas dzis pogoda nie zbyt,mysle o Aschy....mam nadzieje ze sie dzis odezwie:) 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×