Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość KIKI09

Historia podobna do mojejnadzieja na dziecko

Polecane posty

ten sosik kupie..jak znajde w sklepie:P Ja robilam nadziewane paparyczki ale tylko miesem mielonym i bez sosu! Te twoje beda pewnie o niebo lepsze. Fragolka masz racje ...a co Polskie jedzenie beee!? ale mezus jak czytam dlugo sie nie gniewa:D Mania a bralas podczas ciazy progesteron? Czy bez lekow....ja raz mialam przypadek po inseminacji ,nie dostalam @ pojawily sie za to ciemne plamienia ,zrobilam test i wyszla bardzo slaba kreseczka potwierdzajaca,w tym czasie mocno bolal mnie kregoslup i piersi,na nieszczescie moj gin byl w tym czasie na wczasach i za cholere nie moglam sie do niego dodzwonic poszlam wiec do miejscowego szpitala.podali mi progesteron przez kilka dni ..i skonczylo sie miesiaczka wedlug ich oceny to byl 5 tydz ciazy,a od inseminacjii minely 3 tygodnie. Pozniej na wizycie u mego gina pytalam sie o to co mi sie przytrafilo ,nie potrafil odpowiedziec co moglo sie stac.Dodam ze lekarst typu luteina nie bralam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny ja zmykam posiedziec troszke z mim mamy jedno Piwko to poszalejemy:D Wczoraj gralismy w ping-ponga i dzis mam straszne zakwasy ze tak powiem na tylku nie moge siedziec:O A na te chrzciny niestety musze jechac bo przelozyli na sobote wiec nie mam wymowki ze musze w poniedzialek do pracy:P troche mi nie ponosie bo wiecej jazdy niz to wszystko warte,ale jakos sie przemecze:( Katarynka napisz jak wynik meczu....Kiki nie widac ani slychac.... Ascha milego wieczorku🌼,dziewczyny ale niedlugo musimy imprezke zorganizowac co? Dawno nie bylo wesolo,musimy sie koniecznie na jakies trunki umowic, :P Milej nocki dla was do jutra pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Laseczki 😍 Ja jak zwykle w pracy, ale poczytałam troszkę i postanowiłam choć dwa zdania napisać. U mnie nic ciekawego. czekam na @, ale mam nadzieję, że jednak nie nadejdzie. Cóż nadzieję trzeba mieć zawsze. Katarynkaa cieszę się, że się wszystko udało. Teraz tylko musisz planować i cierpliwie czekać na dzidzię :) Witam nową koleżankę :) Mania miło, że do nas dołączyłaś. Asha kochana trzymaj się. Wszystko się jakoś ułoży. Raz jest lepiej raz gorzej 🌼 Fargolka i Sisi!! DZiewczyny nawet jak nie mam czasu napisać to bardzo lubię Was czytać, dostarczacie mi mnóstwo uśmiechu. KIKI i Zadra ściskam Was serdecznie. No i Kargul, który strasznie nam tu miesza, ale jakoś bardzo go polubiłam :D Pozdrawiam miłego dnia :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak dziewczyny od jutra znow dosiadam do kompa:D:D Pewnie go zajade :P Nulla no to trzymym kciukasy aby poszlo ....po twojej mysli:D My juz w piatek mamy wizyte w klinice...czas tak szybko leci Fragolka co dzis gotujesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam was serdecznie i sciskam mocno!!!!! kochane dzięki za to że pamętacie o mnie :) nie odzywalam sie bo nie miałam czasu ?nie wiem dlaczego chyba mam doła i z kazdym dniem coraz większego nie chce mi się pisac bo nie mam o czym?ogólnie żle się czuje>>>>>>> katarynkaaaaaaaa jak dobrze że masz już to wszystko za sobą teraz tylko mieć nadzieję że bedzie tylko dobrze -całuję cię bardzo mocno i życzę wszystkiego dobrego :) fragolaaa zazdroszczę ci tej werwy i tej pelni radości którą w sobie masz no i że tak martwisz się i pamiętasz o nas wszystkie tutaj-dzięki Ascha Sisi Nulla Zadra oraz nową koleżankę pozdrawiam. Ascha trzymaj się :) nie wiem czy będę tutaj pisała z wami mam nadzieję że topik ten przetrwa i do konća go doprowadzicie tzn mowię o szczęsliwym zakończeniu; ja to chyba już niczego nie chce poprostu mi to zwisa.....albo mi to przejdzie albo będzie jeszcze gorzej :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczyny! Wiem teraz dlaczego Kiki taz rzadko odwiedza swöj topik,ma dola jak ja:( Wczesniej byla katarynkaaaaaaa teraz ja z kiki. Mi troche sie polepszylo.kilka dni pije herbatki ziolowe na uspokojenie i pomoglo! Jutro mam termin na pobranie krwi i za tydzien na sprawdzenie droznosci jajowodöw. Caly czas przymierzam sie do ziölek. Pytalam dzisiaj w aptece ale oni sprowadzaja tylko w duzych ilosciach ze starczylo by mi na 7 miesiecy i zaplacilabym ponad 40 euro. Znalazlam sklep z ziolami,sa troche tansze i chce jutro tam isc i zamöwic. Mania ja tez jestem po wczesnym poronieniu,tez nic jeszcze nie bylo widac na usg. Pozdrawiam szalona katarynke i sisi,pracowita fragolinke co pilnuje rozwöj topiku.Nulle i zadre. Kiki kup sobie cos na rozluznienie-piwko albo ziölka.Pa!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ascha tak to juz jest...raz lepiej raz ...wiadomo:( Ale po deszczu zawsze wychodzi slonce:D Choc na wlasnej skorze tego nie doswiadczylam:O Moze byc i tak ze nie widze tego co juz mam:) Tak czy innaczej...🌼 dla ciebie Fragolka jak bym miala gotowac tyle co ty....matko:O Nie ,to nie dla mnie:D Kiki moze fragolinkowe ziolka poprawia nastroj:D:D:D Pozdrowienia dla tesciowej:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fragolka w koncu moglam dopisac kom do twojej foty:D Zmiana widoczna od dzis jestes dla mnie jak "Kameleon":D Sciecie bardzo fajne:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gwiazdeczka na to pytanie musi odpowiedziec ci fragolka ...ona ma link do strony z opisem:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny, ja dziś padnięta, ale widzę że wy rozkręciłyście się dzisiaj :)) U mnie wczoraj po 23 dniach pojawiła się @, druga po poronieniu i baaaardzo bolesna, już tyle krwi straciłam i kręci mi się w głowie. Ale mam nadzieję, że @ szybko się skończy i wreszcie pójdę do lekarza i dowiem się czegoś więcej na temat kiedy mam histeroskopię. Katarynko - to w jaki sposób opisałaś twój zabieg i że tak ci ulżyło w comiesięcznych dolegliwościach napawa mnie nadzieją, ale z drugiej strony boję się co tam u mnie wyjdzie. Czy ty miałaś te polipy widoczne na usg?? Fragolinko skarbie potwierdzam, jesteś jak kameleonka:) 100% kobietka :D Ascha, kiki nie dajcie się jesiennej melanchilii, spróbujcie wziąć do rąk ciekawą książkę, albo wyjść wieczorkiem na długi spacerek, albo do kina!:) czasem tak niewiele trzeba aby poczuć się lepiej i zapomnieć Pozdrawiam wszystkie dziewczyny!! ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak juz wspomnialam jutro ide do zielarskiego zamöwic ziola. Nie wiem jak nazywa sie ta metoda sprawdzania jajowodöw. Polega na wprowadzeniu niebieskiej cieczy-kontrastu do jajowodöw droga dowcipna dzieki czemu mozna lepiej zobaczyc na usg jajowody.Robia to z malym znieczuleniem wpostaci czopka. Jutro pobieraja 2 raz krew. I beda sprawdzac nasienie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mania a mialas badane hormony,progesteron i tarczyce? Bo niedobör moze powodowac poronienia. Albo scianka macicy nie pozwala zagniezdzic sie zarodkowi. Kochana zaszlas w te ciaze naturalnym sposobem rozumiem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak fragolinka nie mozna 3-5 dni kochac sie. On wytrzymal dluzej. Dobrze ze chociaz chlopy pozwalaja cie polskie seriale ogladac;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Badania nasienia robilismy pierwszy raz przed 7 laty,no i 5 razy do inseminacji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to dba chlopina o ciebie! Zycze milego ogladania i wszystkim dobrej nocki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ascha - nie mam problemu z zajściem w ciążę. W pierwszym przypadku progesteron zaczęłam brać jak zaczęły się plamienia, a w drugim od samego prawie początku, tj jak test wyszedł pozytywny, ale nie poskutkowało, nie minęły 2 tygodnie, beta zatrzymała się, pojawiła się brązowa wydzielina, na usg było widać tylko cień (pęcherzyka?). Hormony będę badać w przyszłym cyklu, ale tarczycę badałam w maju i było ok. Może tak obfita @ jest skutkiem poronienia samoistnego, może organizm jeszcze walczy :( Zapewne od tego cyklu po owulce będę brać progesteron. Fragolinko - na razie i tak nie mogę ponowić staranek, bo jeszcze wymaz na chlamydię i inne bakterie, które są wrogami ciąży, będę robić. Ty za to za kilka dni możesz zacząć testować :) Te zioła są ekstra, wierzę, że i nam jak coś pomogą :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 8powodów dla których nie warto
mieć dzieci , przeczytajcie sobie moje drogie , moze któras z Was wreszcie spojrzy inaczej na problem , aha podoba mi sie tekst "juz od 4 lat jestesmy z mężem właściwie przyjaciółmi" T O JAK DO CHOLERY CHCECIE ZMACHAĆ TO DZIECKO ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie KOCHANE! Maniu otóż moje polipy doskonale było widać na USG-lekarz powiedział,że endometrium jest"grube jak świnia" :( Kiedy odebrałam kartę wypisu była notka-bardzo porośnięte nierówne polpiowate zmienione endometrium...Także było tego naprawde sporo!Jak masz tak "wylewne"okresy i bolesne-może i masz to samo? Kiki i aasha-Ja Was doskonale rozumiem,ale obiecajcie Nam,że będziecie od czasu do czasu tu zaglądać i napiszecie co u Was.Mi zawsze pomaga alkohol-oczywiście nie namawiam,ale możecie od czasu do czasu troszkę winka...??Mi ratuje humor!! Asha 3mam za Ciebie kciuki co do drożności jajowodów!!! Sisi Ty nasza gwiazdeczko Ty już raz byłaś w ciąży!!!Cudownie.Teraz trzeba zmierzać do kolejnej:D Fragolcia wstrzymaj się z ogłoszeniem wiadomości o ciąży jeszcze troszkę :D:D Kochane Nulla i Zadra wreszcie piszecie-oby częściej.:D Aha-mecz przegrany,ale coż-raz na wozie,raz pod wozem :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny Kochane to bylo w 2006 roku! Nie przeszlam strasznego stresu ..bo nie wierzylam...i do dzis nie wierze....:( Mania sory ze zapytam a histeroskopie mialas robiona?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja doskonale wiem ze" nie warto" miec dzieci:) Ale pozwolcie ze sama podejme decyzje!...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam . Kurcze dziewczyny już drugi tydzien czekam na wynik krwi i nic. W klinice, w ktorej bylam powiedzieli, ze zadzwonią do mnie i prześlą go mojemu lekarzowi rodzinnemu. Tydzien temu byłam u lekarki ale wyniku nie było powiedziała, że to może potrwac. Nie wiem co oni za badania robia, że to tyle trwa :( Poprosilam lekarke o skierowanie do specjalistycznej kliniki gdzie moga nam pomóc powiedziala, że nie ma sprawy i wyśle mi je pocztą. Fakt, że piątek i poniedziałek było święto i może niepotrzebnie się grzeję ale już mam dość tego czekania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×