Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość KIKI09

Historia podobna do mojejnadzieja na dziecko

Polecane posty

nie uciekłam !!jestem ale zaraz ide -oglądam mam talent :) trzymam za ciebie kciuki aby tobie pierwszej sie udalo :)powodzenia kochana:-D ja szaleje z fotkami???e nie .....!!!nudzi mi sie troszke inie mam co robić :)ok do jutra pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześc dziewczyny ale tu pustki nawet nie mam czego poczytac. Fragolinka powodzenia przy starankach 3mam kciuki. Ja wczoraj z M pojechalam na rybki. Bylo super mimo ze na jeziorku fala i nic nie zlapalismy. Zrobilismy grila i cieszylismy sie swietym spokojem za miastem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do uslyszenia babeczki lece na zakupy moze dorwe jakies fajne butki do chodzenia po górach bo stare mi sie juz sypia. Buziaki do uslyszenia :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc fragola! ja tez dzisiaj siedzę w domku powiem ci szczerze że nie mialam ochoty nigdzie wychodzic,mielismy jechac wczoraj do kina ale po prostu mi się nie chcialo taki len jednym słowem dzisiaj piękna pogoda ;) dawno tutaj takiej ciszy na tym topiku nie bylo ?ale jaja!ciekawe kiedy się ktoś tu odezwie?jestem po obiadku więc ide sie polożyć na chwilkę :)do wieczorka papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja moze przypomne nasza tabelke :) NICK.............WIEK.......LATA STARAŃ......PROBLEM.....MIASTO Katarynkaa.....27..........2 lata..............?polipy?.........Bielsko-Biala KIKI09............29..........4-5lat...........endome trioza....Krakow sisi.78...........29...........8 lat............po konizacji+zrosty....Austria Ascha...........33..........6-7 lat..........pco,niedoczynnosc tarczycy......Berlin zadra29......29...........1.................jeszcze nie wiem fragolinkaaa.....24........2 lata...........nie wiem.......olsztyn nulla26.............28........3 lata.........endometrioza, słabe nasienie...Rzeszów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurcze dziewczyny nie wierze!! Udało mi się wreszie cos odpisać.. Jejku ja Was mogłam czytać,ale nic poza tym!Kochane ja już się boję tego szpitala.Jutro dzwonię się przypomnieć i zapytać czy wszystko aktualne!Ahh mam nadzieję,że szybko mnie naprawią. U mnie są znajomi-brat męża z dziewczyną..Kochane 3mam kciuki!Fragolka oby się udało! Kiki,Nulla,Zadra,Sisi i Asha pozdrawiam!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny:D tylko sie przywitam ,wiecej napisze jutro bo zmeczona jestem bardzo:P Fragollinka nie boj sie trzesienia....na pewno nic wam sie nie stanie🌼 Widze ze Ascha jeszcze nie wrucila,pewnie maja dobra pogode:D Pozdrowionka dla was dziewczyny...a co to za osoba nowa???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczyny! Wröcilam! Ale jeszcze nie przeczytalam co napisalyscie,wiem ze sisi tez niue bylo,ale nie wiem gdzie wybyla?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ascha witaj po urlopie:D Pisze rano bo przyjechal z nami moj brat na tydzien,wiec bedzie ciezko z dostepem do kompa:P Dziewczyny wykrakalyscie o chrzcinach..moj ma nowa Crzesnice,za 3 tygodnie znow do Polski,wlasnie na "Chrzciny" Ale podbudowalam sie troszke bo spotkalam znajoma ktora rowniez starala sie o dziecko,juz zamienili mieszkanie na wieksze bo zdecydowali sie na adopcje i tutaj Zong! Wysoka ciaza ...moze z miesiac do porodu:D A jest juz blizej 40-sti:D:D:D Szkoda ze nie mialam okazji porozmawiac z nia:( Katarynka juz jutro do szpitala?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczyny! Rzeczywiscie dzisiaj odsypialam,wczoraj siedzialam dlugo przy kompie zeby nadrobic zaleglosci. Czekam na @,powinnam wczoraj dostac ale u mnie zawsze sie spöznia.Nic nie czuje,piersi nie bola to znaczy ze nie zaszlam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czytalam na urlopie ciekawy artykul o kapielach w borowinie,nie wiem czy kumacie o co chodzi? To jest podobne do blota.No wiec ten artykul byl o kobiecie ktöra nie mogla zajsc po zastrzykach na owulacje a zaszla po kilku kompielach w borowinie. Dalej bylo napisane ze przy in-vitro zachodzi 25 procent a po borowinie 60! Zalezy oczywiscie co komu dolega,ale jesli problem u kobiety jest tylko z hormonami to oni to polecaja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Opowiedzialam mojemu o tym i tez sie napalil jak szczerbaty na suchary he,he! I wspomnialam mu o fragolinkowych ziölkach i bedziemy myslec nad zamöwieniem w interecie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No fragolinka u mnie ten problem ze mama wydluzone,nieregularne cykle i zero owulacji.Terazb jeszcze doszla ta tarczyca:( Ale jestem dobraj mysli,tylko musze u mnie wszystko wyregulowac. Mi tez sie zdarzylo pare razy napisac dlugi post i na koniec mi go zadlo,mozna sie ostro wkurzyc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie testu nie robilam i nie chce.Juz raz bylam w ciazy i w 27 dniu tak mnie piersi bolaly ze nie moglam spac.Teraz jest 31 dzien i nic nie czuje.Obiecalam sobie ze nie bede robic testöw. Na ziölka mam wielka ochote i obecnie nie biore zadnych tabletek,czytalam ze nawet sa wskazane przy problemach z tarczyca. Te kapiele robia w uzdrowiskach,napewno w kazdym wojewödzctwie,ja znam jedno w ladku zdroju. Ta kobieta robila zabiegi 2-3 razy w tygodniu przez miesiac i zaszla. Ten artykul jest w mniare powazny,nie jakas historyjka,tylko oparty na faktach i wypowiedziach lekadzy wlacznie z adresem kliniki w Niemczech. Borowine robia tez na reumatyzm itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny:) piesek byl z nami...teraz zostal na 3 tygodnie w Polsce ,wiec Luzik:P Ja po operacjach robilam oklady z borowiny (w plastrach) na brzuch,i dzieki temu zrosty nie sa az tak wielkie jak byc powinny,az lekarz zdziwil sie kiedys ze spodziewal sie gorszego "bajzlu",kupowalam je w aptece. Tak, zaszla w ciaze ta kobietka ktora zdecydowala sie juz na adopcje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a borowina jest rowniez dostepna w postaci "masci", Katarynka powodzenia :D kurcze tez skusze sie na te ziola,znacie jakis link czy cos? bo ten co fragolinka kiedys przyslala juz nieaktualny:( Fragolinka ziemia sie trzesie od kad... staranka zaczeliscie hi hi hi:D:D:D Ascha wypoczelas psychicznie.......i wrucilas ze swiezym zapalem:D:D Ja czekam na @,na razie po duphastonie nie plamie....moze to cos da:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie dziewczynki buziaczki dla Aschy która nam powrocila:) ascha gdzie jakies fotki katarynka trzymaj sie i nie bój się niczego wszystko bedzie ok :) fragola jak u ciebie te trzęsienia spoko?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja dzisiaj sprzatalam,pralam,gotowalam i dlatego nie pisalam. Dziwne ze dzis piszecie znöw o ziolach bo ja akurat dzisiaj tez patrzylam na mozliwosci zamöwienia ich.Widzialam ze wysylaja do Anglii to do Niemiec moze tez. Myslalam zeby samej zmieszac ale tu ziola sa drogie ichyba wyjdzie duzo drozej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja zmykam dziewczynki,bede jutro. Na urlopie pogoda byla dziwna w poludnie goraco i kapiel w morzu,po poludniu deszcz i zimno. Maz byl troche zly,bo akurat w 40 te urodziny pogoda byla gorsza niz zwykle. PA;PA!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzieki za link :D Ascha a z jakiej strony kupujesz te ziola? z allegro? kurcze szkoda ze katarynka nie pisze.... Fragollinka a ty farbowalas znow wlosy bo masz inny kolor ? bardz fajnie wygladasz ,Kiki foty musze poogladac,:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
widze ze przez allegro wysyla za granice:D,jutro z ranca zamawiam...jeszcze raz dzieki 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Znowu mi się udało-wykasowałam antywirusa i znów mogę odpisywać..Kochane ja już spakowana..jak ja się boje.Mam nadzieję,że mnie szybko zoperują. Dziś byłam w Oświęcimiu-w Muzeum Auschwitz-ale przeżycie.. cały czas o tym myślę.. :( Muszę poczytać co dziś napisałyście.Kochane ja nie wiem kiedy teraz napiszę. Mam nadzieję,że już w piątek :D :D Życzę dużo szczęścia w starankach wszystkim dziewczynkom!!! BUZIAKI

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochane a co do borowiny jest świetna na zrosty! Jak będę miała HSG i wykaże zrosty,to na pewno poddam się kąpielom borowinowym w Goczałkowicach! Moja mama 26 lat temu miała z tym problem i po tych kąpielach....urodziła się Katarynia :D:D:D:D Asha kochana witaj,Sisi rowniez,Kiki i Fragolcia oraz reszta-mnostwo buizakow kochane!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×