Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość KIKI09

Historia podobna do mojejnadzieja na dziecko

Polecane posty

to skocz na inny topik sa takie specjalnie dla takich jak ty!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KUKU na muniu kargul
nie uciekajcie plis , Fakolinka , YesYes.78, KUKU09....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jutro zaczynam pakowanie ...wiec bedzie malo czasu...ale zagladne do was kobietki na 100%:D PA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
spadaj z stąd zasmiecasz nam topik i nie masz nic z sensem do powiedzenia :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KARGUL
za cyce bedzie łatwiej , i co koniec bajki ? nic w temacie ? o my god ja tez chce zajsc w ciąąże to kiedy mam ten olej pic? bo kwasik LSD juz brałem i nic nie pomaga

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hahahhahahahahhahahahahahhaha nie mogę!!!!!!! Ależ mnie rozbawił ten Kargul cały :D I Fragolka z textem,że chyba teściowa Kiki to pisze!!!! Sisi a Ty ostra jesteś! Komicznie się zrobiło! Ja to się śmieje z podszywaczy! Serio dziewczyny wyluzujmy :D A co do angielskiego-to niestety znasz bardzo niewiele tego zacnego języka,więc się nie ośmieszaj.Niemieckiego z kolei nie znam,więc sobie możesz bazgrać:p A ja sobie kupiłam granatowe rajstopki-bo czarne odpadają-mam za chude nóżki-i turkusowy cień do powiek-to akurat mnie kumpela namówiła.Trochę żałuję,bo ja się za wiele nie maluję,ale co mi tam :p poczytam resztę,bo skończyłam czytać,by raptownie odpisać..hihih

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kargul kochana/y! Czy Ty nam czegoś zazdrościsz?A o jakim braku edukacji do nas piszesz? Bo ja naprawdę nie rozumiem! W każdym razie z kimś Nas pomyliłeś/łaś-serio! A to,że nie cierpię cudzych dzieci,to tak Cie boli?Hmm No coż już od pierwszego roku studiów kłuciłam się z Panią od psychologii,że ja dzieciaków nie nawidzę CUDZYCH,denerwują mnie i są nieładne.Ot co! Ale czy to kogoś obchodzi?chyba tylko Ciebie:D Jak będę miała dzieci,to będą najśliczniejsze dzieci na świecie :p Dziewczyny błagam nie obrażajcie się na mnie :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kargulek
kolubrynkaaaa masz brak edukacji "kłucilam" sie pisze przez "ó", tak zazdroszcze chwyciła mnie zazdrocha na maksa , bo wy wiecie kiedy macie dni plodne a ja nieeeeeeeee buuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu i jeszcze mi nie przyszła @ a test ciążowy był za trudny dobranoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hahhahaha Czułam,że to wykorzystasz!Ok zdarzyło mi się potknięcie,które zauważyłam po dodaniu posta,że kłóciłam właśnie tak się piszę :p Ale potwierdziłeś/łaś tylko,że rzeczywiście z Tobą w pełni dobrze nie jest :D no cóż ja wiem dokładnie kiedy mam płodne i co miesiąc skacze mi temperaturka,co oznacza owulację :p A jak Ci się okres spóźnia, to poproś mamę,partnera, by pomogli Ci nasiusiać do pojemniczka i zamoczyć papierek :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kargul
a wiesz co kolubrynkaa ty to chyba najsympatycznijesza z tej druzyny jesteś , mimo ze kobieta lol

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i zostałam sama z Tobą Kargul-wszystkie definitywnie poszły sobie :( A może wpiszesz się do tabelki? :p Będzie fajnie jak dołączy do Nas kolejna poczciwa osóbka :D hehehe kochane moje ja w takim razie uciekam definitywnie! Poczytam książkę i ugotuję pomidory,bo ze względu na ich ilość zaczynają mi się psuć! Hmmm do jutra.papapapapa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
HEJAAAAAAAAAAAAAA !Ej no nie wierzę,żadnego wpisu???Żadna?Dziewczynki odezwijcie się! Kochane ja jutro idę na rozmowę kwalifikacyjną o prace recepcjonistki w hotelu w Szczyrku:)Zobaczymy co to z tego wyjdzie.Poza tym u nas okropnie przygnębiająca pogoda.Bleee Buziaki-odezwijcie się,proszę!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny ja tez dzis po uszy zawalona robota:( Pogoda u nas rowniez do bani...caly dzien leje:P Odezwe sie wieczorem...:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam kochaniutkie! jak samopoczucie?pogoda do bani!!! :( katarynka jak rozmowa kwalifikacyjna? fragolaa jak zwykle wpocie czola! sisi a ty co robisz kochana?:) a Ascha to kiedy wraca bo mi tęskno to wkoncu podobny charakterek do mojego :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny jutro z samego rana wyjezdzamy,pozdrowcie Asche jesli wruci do niedzieli:D Milego wieczorku.....jeszcze mam troszke roboty...juz 3 pranie:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Trzymajcie sie dziewczyny:D Ja jeszcze paznokcie i spaci.....lus:) Fragolka mezus pewnie nie zapomni ci pomocy przy drzewie:D,dzieki mam nadzieje ze droga bedzie oki. Jak wruce moze bedzie juz Ascha....:) Milego weekendu wam zycze pa pa Ciekawa jestem jak tam z praca katarynki....dowiem sie poniedzieli:P Kiki owocnego imprezowania w weekend(na pewno gdzies sie wybieracie:)) Do rychlego pa pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny! Ale tu pusto. Nie odzywalam sie kilka dni bo nie mielismy neta ze wzgledu na to, ze zmienialismy operatora. Nie wierze, ze nic jeszcze dzis nie pisalyscie musze Was doczytac co jest grane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W srode bylam w klinice planowania rodziny i strasznie sie zawiodlam. Zrobili mi tylko badanie krwi, ktorego wyniku jeszcze nie mam. Dowiedzialam sie tam, ze musimy isc do rodzinnego i tam powinni nam dac skierowanie do specjalistycznej kliniki gdzie sie nami zajma. Teraz czekam na wynik krwi i dopiero jak bedzie ide do rodzinnego po skierowanie bo nie mam ochoty dwa razy do niego chodzic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fragola? a czemu katarynka nie może odpiać co się dzieje cos przeoczyłam?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
faktycznie smutkiem tutaj zawialo :( a ty co porabiasz ? ja siedze w domku była umnie szwagierka delikatnie sie delektowalysmy sie winkiem spoko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×