Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość KIKI09

Historia podobna do mojejnadzieja na dziecko

Polecane posty

Witam moje kochane Panie :) Tak czuję się świetnie.Mam okres,małoobfity i bezbolesny-wiem,że teraz jest prawidłowo!Zdziwiłam się,że kiedyś krwawiłam jakby mnie zażynali i myślałam,że to ok???Czuję się jak nowonarodzona!!' Sisi kochana wytrzymaj jeszcze z braciszkiem,na pewno ucieszysz się później,że tak mu pomogłaś!On na pewno też widzi w Tobie świetną siostrzyczkę:)) Fragolinka ale mi dałaś smaka z tym naleśnikiem-to raczej nawet krokiet bym powiedziała??Czy to pasuje np do czerwonego barszczu? I te naleśniki z puddingiem-tylko,że ja nie za bardzo przepadam za słodkimi rzeczami,zwłaszcza na obiad,ale na jakiś deser??Jak ten puding się robi Sisi??Daweaj przepis :p Piszcie kochane.Co jest z Asha???Kiki??nulla i Zadra?Co sie dzieje dziewczynki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczyny! Katarynka jak super, że zabieg poszedl bez problemu, i że od razu czujesz roznice na +. Trzymam kciuki zeby pierwsze staranka zaowocowaly :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja w koncu po calym pracowitym tygodniu moge spokojnie posiedziec na kompie. Taka bylam wczoraj wykonczona, ze mimo weekendu o 22.0 poszlam spac a wstalam dopiero ok 11.0. Juz pewnie dziewczyny krecicie sie przy obiedzie a ja dopiero sniadanie zjadlam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczyny! pisze bo sie tak dopytujecie i czuje ze jestem wam winna wyjasnienie. Powodem mojej ciszy sa problemy malzenskie i wielka depresja i leki-nie wiem czy to nie po tych wszystkich tabletkach z hormonammi. A taka sytuacje jak ja wiele by nie wytrzymalo. Napewno interesuje was co z klinika? Bylam pobrali krew,za tydzien znowu i za 2 tyg.beda sprawdzac droznosc jajaowodöw ale jakas maloinwazyjna metoda.Z malym znieczuleniem wprowadza kontrast do macicy i jajowodöw i obejrza przez usg. W miedzyczasie badanie nasienia. Mam duze problemy malzenskie.Fragolinkaaa to möj jedyny maz,jestesmy razem 11 lat. Od 4 lat jestesmy bardziej przyjaciölmi niz malzenstwem. Zastanawiamy sie nad rozstaniem. Sytuacja jest jeszcze bardziej skaplikowana ale nie chce o tym pisac na forum.I to jest tak dziwna historia ze kazdy patrzy na mnie jak na ufoludka jak opowiadam,wiec nikomu juz sie nie zwierzam. Nie wiem jaka podjac decyzje obie maja + i -. Boje sie o maja przyszlosc i mam wszystkiego powyzej uszu. Nie wiem kiedy znöw sie odezwe na forum i prosze nie zmuszajcie mnie do tego. Pozdrawiam wszystkie dziewczyny,trzymam kciuki i czytam was codziennie.Pa!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny, pozwoliłam sobie przejrzeć kilka stron waszego forum i jeśli mogę z chęcią się przyłączę. Jestem po 2 poronieniach wczesnej ciąży. Będę miała w najbliższym czasie robioną histeroskopię, która mam nadzieję, przybliży mnie do poznania prawdy o moich poronieniach - dzidziuś nie zdążył mi pokazać się ani za pierwwzym ani za drugim razem - czytałam katarynka że jesteś zadowolona z przebiegu tego zabiegu. Też mam strasznie bolące miesiączki, obawiam się polipów, z tymże u mnie nic nie widać na usg, dlatego będzie ta histeroskopia. pozdrawiam i mam nadzieję, że mogę z wami od czasu do czasu popisać. Pozdrawiam fragolinkę, z którą znamy się z innego forum :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ascha przykro mi mam nadzieję, ze jakos wszystko Wam sie pouklada. Trzymaj sie. Mania ja malo tu sie odzywam ale Witam serdecznie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Matko Asha tak mi jest przykro:((( bardzo współczuję!! Kochana trzymaj się! Cokolwiek postanowisz będziemy Cię wspierać!Nie martw się niczym-najważniejszy jest Twój spokój i Twoja psychika! Walcz o siebie kochana:( Mania ze mną też na pewno się znasz z poprzedniego-notabene mega nudnego i egoistycznego-forum :D :D Histeroskopia to mało inwazyjny zabieg.Ja jestem szczęśliwa,że go przeszłam i dzięki temu moje polipy poszły w niepamięć!Po 12 godz.wstalam z lozka i bylam zdumiona,ze NIC mnie nie boli.Jedynie to znieczulenie w kregoslup jest bardzo bolesne. Dziewczynki ja jestem od 2 dni jak skowronek-zastanawiam się czy na moją dłuuuugą depresję nie wpływały te bardzo bolesne i bardzo obfite okresy!!Przecież jak traciłam tyle krwi co 27 dni,to chyba też traciłam witaminy i nieustannie traciłam na wadze??Może teraz odbiję się od tego?Oby już zawsze te okresy były takie bezbolesne:)Zobaczymy za miesiąc-o ile zobaczymy...Ale jestem ciekawa:D Zadra kochana to musisz z Nami częściej pisać. Ashy mi jest tak żal-chciałabym Cię przytulić kochana.Wiem co przeżywasz,bo ja 2 lata miałam też depresję i bardzo nieładne myśli!!!:( Od 2 dni jakoś w innym świecie jestem-oby tak dalej. Sisi co z Tobą,Fragolka pozdrawiam.A główna autorka forum już w ogóle nas nie odwiedza. Kikuś odezwij się :p Kochane moje buziaki!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fragolinka Dzis sie lenie caly dzien :) Wlasnie zrobilam obiado-kolacje papryczki nadziewane (pycha). Moj M oglada mecz a ja nadrabiam zaleglosci ze znajomymi na gg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ok, każde forum jest inne i tworzone przez różnych ludzi, pozdrawiam i życzę wszystkie dobrego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witaj Mania ..ile czasu juz leczysz sie czy jak? fajnie ze dolaczylas:) napisz cos o sobie jak masz checie:);) Kochane ja wlasnie wrucilam z Disco...kurde juz chyba z rok nie bylismy...:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ascha mam nadz ze wszystko jednak ulozy sie tak jak bys tego chciala....:) dziewczyny napisze jutro bo dzis po tancach jestem nie zbyt w stanie;P Jutro nadrobie pozdrowionka dla was kochane:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No jesli nie napisze to szkoda:( Ja jestem dzis do niczego:P A jeszcze pierogi na obiad musze zrobic...masakra:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzieki sisi za kwiatek:) Zycze wszystkim milej niedzieli.Witam nowa kolezanke!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny u nas dzis wybory,po poludniu idziemy oddac glosy:P Jeszcze 2 dni i brat wyjezdza:D Wtedy wszystko wruci do normalnosci...mam nadzieje:P Milej niedzieli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziendoberek dziewczyny :) podaje przeis na te papryczki 3 papryki ok 500g miesa mielonego (ja daje z indyka) 1 spora cebula 2-3 zabki czosnku natka pietruszki ser zolty pieprz,sól do smaku Mieso z posiekana cebulka,natka i czosnkiem poddsmarzyc na patelni z niewielka ilością oleju (tak by nie było wody), doprawic sola i pieprzem. Nadziać wydrylowane papryki. Wstawić do nagrzanego piekarnika i piec ok 30 min. Pod koniec posypac serem i piec jeszcze chwilke by ser sie roztopil. Ja podaje to z sosem salsa lub keczupem i pieczonymi ziemniaczkami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurdę dziewczyny -ale wy kuchary! Pysznie wygląda ten przepis.Zadra już spisuję...Aha-a te papryki są miękkie?Nie boli brzuch po tym??? A ten sos salsa-jak się robi :D Mania nie obrażaj się-to nie było skierowane do Ciebie.Miałam na myśli kogo innego.Pisz z Nami i dziel się smutkami i radościami :D Sisi no to pewnie odliczasz już godziny do wyjazdu brata..heh Asha kochana fajnie,że w ogóle się odezwałaś..Ode mnie też dla Ciebie 🌼 :* KIKI nie opuszczaj NAS:( Fragolinka dziękuję za miłe słowa.Mi się okres skończył-ale wiem,że tym razem był jakiś dziwny-mały ..krótki..zobaczymy za miesiąc. Wieczorem idę na mecz-nie mówiłam,bo żyłam operacją,ale mąż grał ostatnio i wygrali 4-0 i dziś znów gra:)) Chyba trener oprzytomniał,bo do tego momentu WSZYSTKO przegrywali :))) Wieczorem mega ważny mecz z Widzewem Łódź..:D Milego popołudnia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zadra ten przepis tez skopiuje:P Fragolinka a czemu nie moge dodac komentarza do twojego zdjecia??? Fryzka ekstra:D Katarynka wiec powodzenia na meczu....trzymam kciuki za wygrana:D Mania odezwij sie .....:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NICK.............WIEK.......LATA STARAŃ......PROBLEM.....MIASTO Katarynkaa.....27..........2 lata..............?polipy?.........Bielsko-Biala KIKI09............29..........4-5lat...........endome trioza....Krakow sisi.78...........29...........8 lat...........po konizacji+zrosty....Austria Ascha...........33..........6-7 lat..........pco,niedoczynnosc tarczycy......Berlin zadra29......29...........1.................jeszcze nie wiem fragolinkaaa.....24........2 lata...........nie wiem.......olsztyn nulla26.......28.....3 lata.......endometrioza, słabe nasienie..Rzeszów Mania27.....27.....6 m-cy .......2 poronienia.............Polska Hello, na dobry początek wpisałam się do tabeli Fragolinka buziaczek dla Ciebie Aniele chodzący ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witaj Mania:D fajnie ze sie odezwalas,wszystkie mamy inne przezycia itd... stwierdzono u ciebie przyczyne poronien? Wspolczuje ci strasznie kochana,sama nie chcialabym przez to przechodzic.....choc wszystkie leczymy sie ...zawsze jest taka mozliwosc:O A wogle to jak sie czujesz? Fragolka wracaj po kolacji:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kargul
Ty mania , przeginasz , przed tobą jest kargul right?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pawlak...
kragul po jako cholere sie wpierdzielasz miedzy wodke a zakaske? brak ci chyba 5 klepki czubku pryszczaty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pawlak...
Dziewczyny sobie spokojnie pisze a ty czubie sie wpierdzielasz,szkoda Ci ze nikt z Toba nie pisze?Zaloz swoje konto i sobie pisz z kim Ci sie podoba.... A teraz won z tego topiku!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fragolka a co sie stalo....nie denerwuj sie chlopcy maja pewnie gorszy dzien:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem, tak jak napisałam wyżej po 2 poronieniach na wczesnym etapie ciąży. Nie miałam zabiegu, gdyż były to poronienia samoistne. Jakoś sobie radzę. Po pierwszym poronieniu myślisz, że to był przypadek bo tak się często zdarza.jednak po drugim zaczynasz robić badania. U mnie jak na razie wszystkie wyniki wzorowe. Czeka mnie, tak jak katarynke, histeroskopia, jednak na razie nie mam wyznaczonego terminu. Dziś właśnie dostałam @ i jak będzie po, to mam iść na wizytę do gina, być może wtedy umówimy się na histeroskopię. Mam nadzieję, że poznam wkońcu przyczynę dlaczego dziecko nie zagnieżdża się dobrze, bo w ogóle mi się nie pokazało na usg, ani za pierwszym ani za drugim razem. Teraz moja siostra zaszła w ciążę, na szczęście u niej dzidzi już się pokazała tak więc bardzo jej kibicuje. Opiszcie po krótce wasze sytuacje, bo wiem tylko tyle co widać w tabelce - wybaczcie nie mam tyle czasu by nadrobić 77 stron :) niemniej miło mi do was dołączyć, bo łączy nas bez wątpienia jedno - nadzieja na dziecko Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Katarynka te papryczki miekna jak sie je piecze, nas brzuch po tym nie boli, wiec chyba wszystko jest ok. Sos salsa kupuje nie robie go sama. Jest pomidorowo paprykowy ostry albo lagodny wyglada jak mocno rozgotowane warzywa tak nie do konca na papke.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×