Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość KIKI09

Historia podobna do mojejnadzieja na dziecko

Polecane posty

Dzisiaj poczytalam o dietach i postanowilam cos zdrowego ugotowac. Zrobilam piers z kurczaka z salata;) Slodycze ograniczam juz od kilku tygodni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KAatarkta jak ty dokramiasz zwierzęta w lesie to sie nie dziw jak one sie kiedys same dokarmią , a nie słyszałaś ze tego nie wolno robić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
* glukoza na czczo i przed posiłkiem powinna być w zakresie 80–120 mg% * w 1 godzinę po posiłku – mniej niż 160 mg% w 2 godziny po posiłku – mniej niż 140 mg% * U osób starszych, z obawy przed hipoglikemią, wymagania co do wielkości glikemii są mniej rygorystyczne. Dopuszczalny poziom cukru we krwi dla osób 70-letnich jest nieco wyższy niż u ludzi młodych. Na czczo powinien on wynosić nie więcej niż 140 mg/100 ml, po jedzeniu zaś nie może przekraczać 180 mg/100 ml.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzieki Sisi,tez tak myslalam;)ze lekarz by cos wspomnial jakby bylo nie ok. No to cukrzycy nie mam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asha ja mam glukoze- 83 czegoś tam.Ty masz za mało cukru,bo na moich wynikach jest norma od 74!! Kargul czemu nie można dokarmiać zwierzątek??Ja od zawsze dokarmiam :)) Wyrzucam kości,mięso,chlebek ,wszystko,co nie zjem,a nawet specjalnie coś gotuję :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kargulku ciekawi mnie czy ten przepis jest z reala czy "fake" :D Bo wiesz,spróbowałabym,bo to chyba zdrowe,ale coś mi tu w nim nie pasuje;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sisi złotko jutro robię danie z Twojego przepisu! Zobaczymy co to mi wyjdzie...:D Na 13 mam fryzjera-matylko ,bym tylko nie płakała po powrocie..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka, co porabiacie, widze Katarynka sporty wyczynowe uprawiasz, ja rozmiem skok na bandżi, ale dzik :D ale numer :D A wy dziewczyny co porabiacie na co dzień? Pracujecie? Ascha - chyba jednak fragolcia rocznikiem najmłodsza :) śliczna z Ciebie kobietka , pozdrawiam :) ... a ja dziś delektuję się argentyńskim wytrwanym czerwonym winkiem :) ale tylko 1 lampka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzieki Mania! Ja jestem od roku bezrobotna. Pracowalam wczesniej jako kelnerka,ale zamkneli restauracje. Od czasu do czasu dorywczo popracowalam i mam nsdzieje ze niedlugo znajde stala prace.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Biegi katarynki...tio musialo byc dobre:D:D:D dziewczyny ja dzis popijam piwko ...:) nie mam nastroju i wogle do bani:P fragolka jak glowa? ascha no widzisz cukry w normie:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja pracuje...fragolce wlosow zazdroszcze..moje to szczecina:O Jak beda ci wylatywaly fragolka to wiedz ze prze ze mnie:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mi wylatuja garsciami przez pco i tarczyce. Na dodatek tak sie przetluszczaja ze boje sie robic maseczke z oliwy:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzieki Fragola za mile slowa. Ja wiem ze nas to o kazdej poze mozna spotkac na kafe;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dostaniesz ode mnie jak bedziesz tak glupio o sobie pisac! I glowa znowu cie bedzie bolec! No ja sie dziwie ze takie smieszne rzeczy czasem potrafisz napisac a na zdjeciach powazna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wlosy po oliwce super ..zero tluszczu! mylam 2 razy jak pisalas...ascha nic sie nie boj nie przetluszcza sie....sa ciut grubsze po tej oliwce:D Fragolka tak pale papierosy:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tylko prosze byscie nie pisaly ze to zle ...bo wiem to doskonale:( jestem uzalezniona i nic nie poradze:O A nic mnie tak nie uspakaja jak kawa i papieros:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tez nie zrozumialam o co chodzi z ta kuzwa? Wy lobuzy,a do ciebie fragola to nie pasuje,kosciöl,dziadek,obiadki wzorowa zonka i cmie.He he. Ja nikogo nie krytykuje bo sama palilam;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dokladnie:P fragolka ty tez pracujesz ..tylko w domu:) och jak fajnie bylo by sie spotkac.....kurcze kusi mnie do tych wloch...:) Mam nadzieje ze na wiosne podroz wypali:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
napisalam ku...wa bo nie spodziewalam sie ze palisz i wogle ze ktoras z was by sie do tego przyznala :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja nie bylam tak bardzo uzalezniona,palilam pöl paczki dziennie. Rzucilam jak zaszlam w ciaze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Katarakta a co ci nie pasuje w moim przepisie? ????????????????????????????????????????????????????????????????????????????? Przepis jest prawdziwy a ze sie z was nabijam to dlatego ze po pierwsze: 1. jestescie na maxa opetane jednym tematem i analizuje wasze zacietrzewienie 2. cukrujecie sobie bez powodu a to głupie na prawde (takie lizopupstwo) 3. śmiesza mnie wasze teksty NIE ROZUMIEM TYLKO JEDNEGO , DLACZEGO JAK KTOS NIE JEST Z WAMI TO WY Z GÓRY ZAKŁADACIE ,ŻE PRZECIWKO WAM ? aha i po 4. obserwuje te wasze głupotki z racji mojego zawodu. pozdro kargul

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny:) Dzis zapowiada sie piekny sloneczny dzien,ptaszki glosno cwierkaja Katarynka wroc szczesliwa po wizycie u fryzjera. Wczoraj w pracy nie bylo szefa ,wiec sie troszke obijalam,ale dzis pewnie wroci-wiec musze wlaczyc motorek:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Laski.Ja dziś nie idę do fryzjera,bo fryzjerka się rozchorowała :( A nie chcę iść gdzie indziej,bo i tak nikomu nie ufam.Idę dopiero za tydzień we wtorek! Za to umyję zaraz włoski i nałożę oliwę :D zobaczymy Fragolinko co TY tam nam podałaś za przepis... :) Dziewczyny ja Was nie krytykuję propos palenia,bo mój tata palił całe życie i rzucił dopiero po zawale.Także wiem co to jest za nałóg;) Krogulcu!! Otóż powiem Ci,że pewnie jesteś psychologiem/lożką albo socjologiem/lożką..Uważam,że psychologowie są mega dziwni-znam paru-i mają ze sobą większe problemy niż normalni śmiertelnicy!! Zajmij się czymś poważniejszym,a nie poczytasz jednego posta na dzień i wydajesz opinię,że wciąż gadamy o jednym(co jest wierutnym kłamstwem i świadczy,że nie czytasz ze zrozumieniem bądź w ogóle tego nie robisz) :D Dziewczynki ja wczoraj przez dzika i adrenalinę nie mogłam zasnąc chyba do 1!!! Wciąż mnie kusiło,by pójść tam jeszcze raz! hah :) Miłego dnia!!Kiki,Nulla,Zadra odezwijcie się Dziewczynki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×