Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość KIKI09

Historia podobna do mojejnadzieja na dziecko

Polecane posty

dzien dobry wszystkim:) Mania zlotko....bardzo mi przykro ze nie dajesz rady(chwilowo),ale tak jest jak naczytamy sie o podobnych przypadkach,i zawsze tylko niepowodzenia przypisujemy do siebie:( Pamietaj ze jestes pod opieka lekarza,i zapewne on wie co czyni!:) Ciaze tracilas bardzo wczesnie,normalnie kobieta nie starajaca sie mogla by wziac brak miesiaczki za rozstrojenie hormonalne. Badz dobrej mysli:D Jesli to hormony twoj lekarz na 100% da sobie z tym rade:D .Nic sie nie boj tak dlugo jak to jest mozliwe musimy prubowac..i jeszcze raz prubowac!!!nie poddawac sie ...bo to jest najlatwiejsze:O🌼 Dziewczyny, dzis jedziemy na zakupy:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Spotkanie bylo super,posmialam sie do lez:) Siedzielismy od 20 do 24 30. Bylo 11 osöb w tym 2 niemcöw. Pojedlismy ,popilismy. Towarzystwo bylo od 23 do 50 lat. Starsi lepiej sie bawili niz mlodzi.a panie rozmawialy tylko o sexie. Bylam w szoku!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja zdjec nie robilam,ale poprosilam kolezanke zeby mi przeslala mailem. Dzisiaj troche böl glowy po kilku piwach,nawet nie wiem ile wypilam;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fragola sama z mezem jestes i dalej tyrasz?????? A co dobrego gotowalas? Ja chyba zrobie sobie spaghetti z tunczykiem;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Calkiem zapomnialam ze dzisiaj ty masz impreze. Napewno bedzie tez jak moja udana;) Ja lece do sklepu aktivie kupic! Pewno jak fragola bedzie imprezowac to za duzo na kafe sie nie zadzieje:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny:) wczoraj ascha balowala,dzis fragolinka:) no dzieje sie:P my juz po zakupach w koncu dorwalam rajtuzki i dluga bluzeczke welniana:) Fragolka nagotowalas duzoooo! i jeszcze ciasto...z kad ty masz tyle energii? dzisiaj faktycznie nudy beda,kupilismy czerwone winko i dzis lampeczke wypije:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ascha ,czyli nastepne spotkanko tez pewnie bedziesz organizowala?,fajnie sie bawili wiec czemu nie:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny: jestem juz w domu. Byliśmy u brata męża zobaczyć ich nowonarodzonego synka, śliczne dziecko, niestety nie mogłam go potrzymać, choć miałam chęć, bo moja teściowa "bała mi się" go przekazać - dziwne, nie wiem co ona sobie pomyślała, chyba że skoro nam się nie udało to może coś zrobię małemu w akcie desperacji?? nie mam pojęcia, jak to powiedziała to odkręciłam się na pięcie i wyszłam. Niby nic sie nie stało, może nie miała nic złego na myśli, a jednak mi zrobiło się przykkro, a mały był bardzao ładny i taki mały, spokojny i cudny :) też o takim marzę :) dół nie minął , ciągle chce mi się płakać, nie wiem czy to nie po tej luteinie, dołuję się, że kuracja za dużo nie zmieniła u mnie, plamienia były i są nadal, a @ ani widu ani słychu, ale dziś 28 dc i może jutro przyjdzie nowy cykl? Jak przyjdzie to zaczynamy pić zioła - mąż też chce pić więc będzie mi raźniej :) Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Maniu nie zrozumialam dokladnie co ona powiedziala ale nigdy nie slyszalam o takiej sytuacji. Przewaznie jest na odwröt nawet jak sie nie chce noworotka potrzymac to ci na sile wpychaja! Bratowa zachowala sie bardzo nie ladnie:( Mania mozesz cos wiesej napisac o plamieniach i luteinie? Na jakiej podstawie ci ja wskazali? U mnie tez wystepuja plamienia ale lekarze puszczaja to mimo uszu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ascha - to nie bratowa nie chciała mi dać, tylko moja własna teściowa, trzymała małego tak długo i ja chciałam też chwilę potrzymać a ona się bała że jak mi go przekaże to jeszcze upóści czy coś takiego, a tam, jestem ostatnio przewrażliwiona, walę to już. Ascha a z tymi moimi plamieniami to jest taka historia: rok temu we wrześniu miałam pierwszy taki cykl, w którym oki nie pojawił się tak od razu z bólami, jak zawsze, tylko 2 dni plamień i dopiero był oki. Nie przejęłam się tym, ale w kolejnych cyklach plamienia wydłużały się, aż do 3-4 dni. W styczniu lekarz dał mi luteinę od 16 do 25 dc i kazał brać prze 2-3 miesiące i powiedział, że to pomoże. Na badaniu wszystko ok. Cytologia z grudnia - 2 - jak zawsze, mała niegroźna, podleczona w grudniu nadżerka. Lutkę dostałam doustnie, nie pamietam ile mi jej przepisal. W kazdym razie wzięlam jeden cykl i ponieważ była ochydna w smaku zaniechałam jej dalszego brania. Stwierdziłam, że takie plamienia to po prostu taka moja przypadłość, pomyślałam, że to nie jest nic groxnego, że w sumie to mogę z tym żyć, wiem przynajmniej kiedy dostanę @. W kwietniu/maju zaczęłam starania o dzidzię. Póxniej to już pisałam jak było, poronienie i w sierpniu ponowna ciąża i ponowne poronienie. Na tą chwilę plamienia trwają nawet 5 dni przed @ i już mnie to nie cieszy, że wiem kiedy będzie @ bo chodzenie 2 tygodnie z podpaską (sorki za powiedzenie wprost ;) nie jest przyjemne. Teraz biję się w pierś, jak mogłam być tak głupia i tak to zbagatelizowałam. Jednak już sama nie wiem czy problem leży po stronie progesteronu, bo skoro teraz mimo brania lutki plamienia dalej są...? może potrzeba kilku cykli żeby poziom progesteronu wyrównał się? Nie wiem, ale może mam jakies stadium endometriozy, bo od kilku miesiący mam powiększony brzuch... a może nadżerkę trzeba podleczyć znów? Jutro lub pojutrze powinnam dostać @, zaraz po @ idę do lekarza i bede miała robione wymazy i dowiem się wkrótce jak dziś wygląda cytologia, oraz wymaz na 3 bakterie odpowiedzialne za poronienia: chlamydia+mykoplazma+ueroplazma... muszę się dowiedzieć o co chodzi A u Ciebie Ascha jak to wygląda z tymi plamieniami, bo ja mam tak, że najpierw mam taki brunatno-czerwony śluz o metalicznym zapachu,ale mało tego jest, a już na dwa dni przed ok mam żywą krew zwlaszcza rano po przebudzeniu, ale za dnia nic...bez bóli Pozdrawiam i napisz koniecznie jak to wygląda u ciebie, myślę teraz i jetsem pewna że nie można tego bagatelizować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mania u mnie nie ma zadnej reguly. Czasem od razu dostaje mocne krwawienie. Czasem dzien przed albo po mam plamienia. Podobne do twoich. Cytologie mama zawsze 1-2. Ostatnio na badaniach tez wyszlo ze progesteron za niski. Dlatego teraz badaja drugi cykl krew. Meskie hormony podwyzszone. Jesli chodzi o progesteron to bralam dopochwowo w ciazy. Jednak nie pomoglo. Mysle ze te plamienia to rozregulowane hormony. Mam nieregularne,wydluzone cykle. Jako nastolatka mialam jeszcze gorsze plamiemia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam:) Mania tesciowa pewnie nie chciala zrobic ci na zlosc...na pewno miala dobre intencje..nie wyszlo jak powinno:O dziewczyny ja w tym cyklu o dziwo praktycznie nie mialam plamien,i tabletek rowniez nie! Duphaston odstawilam,ale normalnie mam podobnie do ciebie Mania.I zawsze problem z dokladna data miesiaczki bo juz nie wiem od jakiego dnia ja liczyc:O I w sumie to polowa miesiaca na wkladkach. Co dzis porabiacie kochane? Ja jak zawsze licze na niedziele poza domem,ale nic z tego!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczyny! Dzisiaj o malo co zapomnielibysmy przesunac zegarki. U mnie wkomörce godzina sama sie przesunela. Möj myslal ze za tydzien przestawiamy zegarki;) Bardzo dobry pomysl nie dac dziecka tesciowej! Napewno nie za szybko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pustki!!! dziewczyny co porabiacie? my upieklismy dzis oponki:P Fragolka jak tam u tescia zdrowko?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość frgolinkaaa
Siema laseczki. A tesc jak tesc zawsze narzeka :p jak nie urok to sr...a :p Ale mam fajnie mowie wam,odpoczywam psychicznie :D Pospacerowalam dzis z mezem bo piekna pogoda u nas,no i wiecie ze nawet dzis spodnice zalozylam :p :D Ale tylko dlatego bo maz mnie prosil zeby raz wygladala jak kobieta a nie wiecznie w spodniach :p Teraz jedziemy z mezem pochodzic po centrum handlowym.O tak sobie zeby w koncu gdzies sie wyrwac :) Ale pewnie po 19 juz bede w domu. Sisi rzuc oponka :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nawet nie wiesz jak sie ciesze ze w koncu "luzik" masz:D od razu to widac po twoich postach:P az mi sie chumor poprawil,tez wychodzimy z moim odswierzyc glowy:D milego wieczorku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam! ja wczoraj byłam na basenie super było :) dzisiaj mialam malych gosci koleżanka z mężem :) trochę pospałam po południu. jutro do pracy i tak leci ;-D A co tutaj takie pustki coś mało piszecie Katartkaaaaaaaaaaa odezwij się POzdrawiam.........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczyny! Dzisiaj u nas byla ladna pogoda i wybralam sie z mezem na spacer i pizze. Teraz leci Bond w telewizji. Zycze wszystkim dobrej nocki. Do jutra.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka, dziś dostałam @ dokładnie po 28 dniach, ale za to z jakimi bólami :( Zaparzają mi się właśnie ziółka ojca Sroki :) sprawdzę czy w tym cyklu będzie lepiej z tą drugą fazą, chociąz według temperatur w poprzednim cyklu faza lutealna trwała 12 dni, czyli ok. Ciekawe tylko skąd te plamienia się biorą, niestety dopóki tego tematu nie opanuję to się nie dowiem. Co robicie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fragolcia - ziółka w smaku takie średnie, zostawiłam na dnie troche tego, ale da się to pić, mam nadzieję, że sie przyzwyczaję. Nie jestem do końca przekonana, że mieszanka nr 3 jest akurat dla mnie ale mam nadzieję, że trafi we mnie :) śpisz??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny:) wczoraj wypalilam 6 papierosow!,dzis moge tylko 3 bo tyle mi zostalo:) skonczyly mi sie tabletki(tabak) czekam do jutra az apteke otworza bo u nas dzis swieto...kupie gumy. Mania juz pije ziolka,a ty fragolinka? wiem ze od nastepnego cyklu mialas pic rowniez? ciekawa jestem czy podzialaja. Dzis robie juz 5 zastrzyk i pomalu zaczynam czuc jajniki,mam nadzieje ze to dobry znak,jutro usg wiec dowiem sie czy cos juz idzie do przodu:) Teraz troche zaluje ze wczesniej nie mierzylam sobie temperatury ,wiedziala bym jak Mania czy ta 2 faza trwa prawidlowo dlugo. Chciala bym dzis pojechac do niemiec,maja tam swietny osrodek (basen,sauna,kapiele itd...)jest to okolo 1 godz drogi od nas...kurcze tylko nie wiem czy moge bo mam jeszcze miesiaczke? konkretnie to chodzi mi o sprawdzenie czy maja borowine. Juz sama nie wiem co robic ..ale napalilam sie strasznie na ten wyjazd:( wstawac dziewczyny-szkoda dnia:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczyny! U nas dzis w miare sloneczko;) A mnie cos brzuch doli po wczorajszej restauracji:( Sisis ja czytalam ze na ty borowine trzeba okolo 10 razy pöjsc zeby zadzialalo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczyny! FRAGOLA aktivia dziala,nie chce zapeszac ale chyby ona mi pomogla po tyg.jedzenia! Ja zmykam na miasto. Dzis nie musze gotowac bo maz nie chce;) Mi to dobrze,co?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć, ziółka już dały pierwsze pozytywne rezultaty, tj całe 8 h przespałam w nocy bez bóli, rano jak wstałam to brzuch w ogóle nie bolał, a normalnie to dwa pierwsze dni nie moge się obejść bez tabsy przeciwbólowej co 5-6 h, dopiero o 10 dziś wziełam 1 tabletkę bo czułam lekki ból od miesiączki, ale tak to jestem naprawdę pozytywnie zaskoczona działaniem tych ziół, wkońcu ich wskazanie to również na bolesne miesiączki :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny:) My bylismy w niemczech na termie,borowiny niestety nie bylo...ale i tak wystarczajaco odprezylismy ciala:) jestem zadowolona...mialam chec na saune ale wejscie bez ubran !wiec zrezygnowalam:P na golasa to jakos nie teges:) Fragolka doczekasz sie kiedys ze bedziecie sami mieszkac ...zobaczysz:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pierwszy raz wchodzilam do wody przy temperaturze 10 stopni:) ale woda cieplutka i nic nie zmarzlam,jutro juz do pracy no i rano pierwsze usg,zobaczymy co sie dzieje. Fajnie ze dziola szybko dzialaja...widocznie cos w tym musi byc!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×