Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość KIKI09

Historia podobna do mojejnadzieja na dziecko

Polecane posty

ja mam czesa przypadlosc"rozdwajania sie paznokci" a wlosy to standardowo 2-3 razy do roku leca!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sisi od kiedy się leczę a dokladnie od kiedy mam problem z hormonami a od zawsze to wlosy mi wypadają. Jesli chodzi o ten żel to ja chodze do kosmetyczki na te paznokcie to są tipsy żelowe kosztują od 100zł i robi mi je 3godz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
katarynka jezeli nie ma neta to nie ma nk to nie napisze do nas nie wierze że nie chce z nami pisać? :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kiki mi tez wlosy wypadaja przez pco i tarczyce. U mnie najwiekszy problem jak sie zciagnie zel.tzn,spiluje,wtedy paznokcie sa cienkie i trzeba krötko obciac,i czekac 2-3 miesiace az beda jak dawniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ok do jutra:) BUZIACZKI dla was KATARYNKA JAK NAS CZYTASZ TO ODEZWIJ SIĘ LASKA !!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja juz wypowiadalam sie na ten temat ze dziewczyny nie pisza. Bylo nas 8 a to i tak malo,na innych topikach jest wiecej uczestniczek.Codziennie chyba tylko ja z frgola pisze:( Ale nie dziwie sie ze nikt nie dolacza do nas,co rusz powstaje nowy topik na ten temat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja robie paznokcie co 5 tyg,jak pracowalam to robilam co 4. Robie od 2,5 lat non stop. Teraz nie wiem czy znowu zrobie,cz przykleje te zwykle sztuczne. 20 listopada nastepne polskie spotkanie i chce ladnie wygladac;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja staram się zawsze tu zajrzeć i wtrącić pare zdań wy jestescie cały dzień wolne możecie klikać a czasami fakt że się nie chce....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kiki ja nie möwie ze wszyscy uciekaja od nas! Mialam na mysli ze na starych topikach jest po kilkanascie dziewczyn i jak ktos rzadziej pisze to nie odczöwa sie tego. Bylo fajnie jak wszystkie 8 pisaly i wystarczylo. Mysle ze dziewczyny pracuja,nie maja o czym pisac albo maja döl:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moze tak kiki. Ale mi wastarcza tylko do wyjscia dlugie paznokcie. A na codzien potrzebuje krötkie do wyrabiania ciasta;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiem wiem że jest ich więcej i czasami nawet nikt nie zauważy że ktoś się nie odzywa myślę że to brak czasu nie można tylko siedzieć i klikać:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja nie wyrabiam codziennie ciasta:) Ale lubie sernik albo jablecznik na kruchym ciescie zrobic. Ale jak mam dlugie zelowe to nie moge za bardzo. Bo mam wszystko pod paznokciami i one sie tez tak niszcza. czasem zakladam rekawiczki gumowe jednorazöwki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ascha zmywarki jeszcze nie naprawili? dziewczyny ,my piszemy czesto! a na innych topikach dziewczyny odzywaja sie raz dziennie badz tylko wtedy gdy sa po wizycie by zdac relacje:) nie jest tak zle ...no co dzien nie mozna pisac o jednym:P A kazda nowosc i tak tutaj opisujemy:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To jest Topik "rodzynek"-bo piszemy o wszystkim (doslownie),a o @ tylko wtedy kiedy mamy dola: o! I poznalysmy nie tylko nasze cykle! ale i siebie nawzajem:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ide spac kochane..juz na mnie pora,jutro ciezki dzien w pracy,a brzuch juz mnie pobolewa,jeszcze jutro po poludniu jade na usg...mam nadzieje ze nic sie nie zmienilo i wszystko jest w porzadku. Fragolka tez jutro do gina? No to bedzie o czym pisac:) milej nocki pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czasc dziewczyny:) Fragolinki jeszcze nie ma? Cos mi sie zle snilo tej nocy a dokladnie ze brzydki kamien wychodzil mi na zeby:O ,oby to byly tylko obawy!! Dzis przyszla moja zmienniczka do pracy ,by jej wszystko pokazac i wyobrazcie sobie ze jest w 4 miesiacu ciazy! Nie wiem czy to pech czy dobry znak. Ide wziac kapiel i jade na usg,serce mi wali jak nigdy:O Do uslyszenia po poludniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sisi fragola pisala ze bedzie popoludniu w domu. Trzymam za Ciebie i nia kciuki;) Ja wczoraj poklöcilam sie z mezem:( Dzisiaj nie odzywam sie,ale obiad juz mu zrobilam. Chili con carne;) Uciekam na miasto,bede wieczorem. Papa!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
HEJAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA wreszcie mam tego debilnego neta!!!! :( Okazało się,że nie miałam środków na koncie,co jest baaaaaaaaaaardzo dziwne,gdyż termin na doładowanie był za 3 tygodnie...Pewnie za dużo na kafe siedziałam! Po krótce: małpa przyszła,bolesna,obfita,ale krótka! Poza tym nic nic i jeszcze raz nic!!!!! Cieszę się bo Mąż musi być w robocie i nie jadę na chrzciny do szwagierki!!!!!juhuuuuuuuuuuuuuuuuuu nie będę jej dzieciora oglądać:D:D DZiewczyny opiszcie mi tak w skrócie co u was,bo nie wiem kiedy nadrobie tyle stron:( Buziaki:*** Asha,Fragolka,Sisi,Kiki,nulla,Zadra,Mania i kargul:D:D witam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×