Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość KIKI09

Historia podobna do mojejnadzieja na dziecko

Polecane posty

HEJAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA wreszcie mam tego debilnego neta!!!! :( Okazało się,że nie miałam środków na koncie,co jest baaaaaaaaaaardzo dziwne,gdyż termin na doładowanie był za 3 tygodnie...Pewnie za dużo na kafe siedziałam! Po krótce: małpa przyszła,bolesna,obfita,ale krótka! Poza tym nic nic i jeszcze raz nic!!!!! Cieszę się bo Mąż musi być w robocie i nie jadę na chrzciny do szwagierki!!!!!juhuuuuuuuuuuuuuuuuuu nie będę jej dzieciora oglądać:D:D DZiewczyny opiszcie mi tak w skrócie co u was,bo nie wiem kiedy nadrobie tyle stron:( Buziaki:*** Asha,Fragolka,Sisi,Kiki,nulla,Zadra,Mania i kargul:D:D BUZIAKI Fragolciu:( Witaj w klubie!! Nie przejmuj się,ja po ostatniej @ już mam gdzieś wszystko:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ojej nie pisalam tak dlugo, a tu 2 posty na raz!!! Poczytam Was teraz! Fragolinko glówka do góry! Pieprzyc bachory i starania!!!!! Przepraszam laski za doslownosc,ale uderza mi ,ze mam Internet!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moje kochane ale widzę-wzywałyście mnie :D KOCHANE JESTEŚCIE:****************** Sisi czekam z niecierpliwością co u Ciebie,Asha kochana oby z mamulką było ok!!! Kiki na włosy użyj może odżywki Wax z apteki-polecają nawet ludziom po chemii,a na paznokcie http://prostoznatury.pl/SKRZYP_olejek_do_piel_paznokci_9_ml-209.html Mam po nim paznokcie jak u nog-grube,mocne,dlugie,a wczesniej lamaly mi sie i rozdwajały od połowy!!Dramat miałam na palcach!:D Muszę nadrobić zaległości,ale doprawdy nie wiem ile mi to zajmie!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moje kochane ale widzę-wzywałyście mnie :D KOCHANE JESTEŚCIE:****************** Sisi czekam z niecierpliwością co u Ciebie,Asha kochana oby z mamulką było ok!!! Kiki na włosy użyj może odżywki Wax z apteki-polecają nawet ludziom po chemii,a na paznokcie http://prostoznatury.pl/SKRZYP_olejek_do_piel_paznokci_9_ml-209.html Mam po nim paznokcie jak u nog-grube,mocne,dlugie,a wczesniej lamaly mi sie i rozdwajały od połowy!!Dramat miałam na palcach!:D Muszę nadrobić zaległości,ale doprawdy nie wiem ile mi to zajmie!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Katarynka ..Siemkaaaa:D No w koncu jestes,i ostatni raz to bylo!!!!! no bo my juz od zmyslow odchodzilysmy:P Fragolinka ,naprawde nie wiem co to za lekarz,jak moze nie widziec jajnikow?? no dziwne bardzo:O ale nie lam sie i nie poddawaj..!!!!!! skad on moze wiedziec czy wszystko ok skoro ich nie widzi? no co za matol no!!!! Jest mnostwo lekarzy:) porob te badania co ci kazal i z wynikami wiej do innego!! napisz cos i nie smuc sie wiecej:) zobacz kto wrocil!!!! Ja juz po wizycie usg na szczescie bez zmian:) w poniedzialek punkcja o 7 rano,ten sam lekarz bedzie ja robil na szczescie:) A i spytalam sie o te PCO i dowiedzialam sie ze nie mam,po prostu ciezko zdiagnozowac moja przypadlosc a musial cos wpisac:P Ale ze mnie debil ...a ja juz 4 tygodnie cukrow nie jem...jeszcze sie anemii nabawie...:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Male sprostowanie dla Fragolki: To jak laseczka ...dzis jeszcze po piwku?? ha ha bedzie wesolo:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to super Sisi:))) Ojej jak ja za WAMI moje kochane tęskniłam! Szkoda,że nie możemy się spotkać i pogadać:D Fragolka-nie łam się!Sis ma rację;) walić to wszystko!!!!!!!!!! Ja odkąd chodzę na siłkę mam lepszy humor;)) Biegam po 30 min na bieżni i nie mam siły się denerwować:D Czekam na kolejne relacje. Asha co u Ciebie-tak w skrócie??Dziewcxyny 10 stron w 8 dni napisałyście!!!!!! Zadra,Nulla,Kiki,Mania??Co u WAs?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KATARYNKAAAAAAAAAAAAAAAAAA nareszcie jak miło że wróciłaś skarbeczku buziaczki dla ciebie dzieki za stronkę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ascha - mam nadzieję, ze mamusia Twoja dobrze się miewa i że wyzdrowieje szybciutko, ślę pozytywne fluidki od mojej mamki dla twojej buziaki:* Fragolinko kochana nie stresuj się, mocno cię przytulam. może coś nie dokładnie zrozumiałaś lekarza,wkońcu to Włoch a Ty Polka, bo jajniki to duży organ i widać je na kązdym usg, więc to niemożliwe, no chyba że robił ci usg na brzuchu?? Bo może na tym nie widać,nie wiem, mój lekarz w każdym razie zawsze mi robi dowcipne usg i zawsze jak mam wydruk od niego to wielkość jajników jest opisana i czy jest pęcherzyk dominujący, a poza tym wydaje mi się, że nie byłoby absolutnie widać ciąży na tak wczesnym etapie. Tak więc myślę, że możesz jeszcze być w ciąży, pamiętaj że póki okresu nie ma to czekaj na wynik testu, nie bądź smutna, bo stres to coś najgorszego co może być. Sisi to dobrze że monitoring wyszedł w porządku. Cieszę się, ze informacje na temat diety i zapachów przydały Ci się. wiadomo, ze te różne informacje można traktować z przymróżeniem oka, ale może jest w nich coś z prawdy prawda?? Ściskam Cię mocno i bardzo ale to bardzo mocno trzymam kciuki za Ciebie :). A propo sisi ja Ciebie kojarzę chyba już z opisów pod zdjęciami Fragolki z naszej - klasy,mam nadzieję, ze mogę wysłać ci zaproszenie?? :) Katarynko - długo Cie nie było, wiesz też się zastanawiałam nad fitnesem i myślę żeby w listopadzie pochodzić, wczoraj 20 minut na rowerku jeździłam i też lepiej się poczułam :) Kiki co u Ciebie? pozdrawiam :) Dziewczyny proszę o interpretację wyników hormonów- 5 dc, wizyta dopiero za tydzień a ja mam już stresa że coś nie bardzo poziom LH do FSH, pozdrówki Wyniki z 5 dc: Prolaktyna: 13,49 (1,3-25) Estradiol: 64,58 (18,00-147,00) FSH: 5,73 LH: 3,94

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mania dzieki za slowa otuchy..och przydadza sie:) co do wynikow to ja ci nie pomoge...po prostu nie znam sie ale pewnuie ascha bedzie cos wiedziec:D Jasne..czekam na zaproszenie:D Fragolka rob jak pisze katarynka,sport i ruch oraz zajecie inne niz zwykle pomorze ci zniesc jakos te chwile zwatpienia,a jeszcze odnosnie badan na wrogosc: tego nie robi sie jak cytologie! najpozniej w 2 godziny po stosunku lekarz pobiera wymaz i wtedy ocenia! Pytaj sie jeszcze raz na nastepnej wizycie:) Ascha a co u ciebie dzis sie dzieje? cos milczysz i milczysz....:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczyny! Maniu ja sie nie znam na wynikach,ale 2 pierwsze wartosci wygladaja ok. Czesc Katarynka-super ze jestes-duza buzka!:) Fragola ty tez trafilas jak ja na konowala,jeszcze czekos takiego nie slyszalam ze na usg jajniköw nie widac! Jemu sie chyba niechce badac! O plukaniu jajowodöw twz pierwsze slysze! Ja bym go zmienila. Szkoda ze ty musisz kawalek jak dobrze zrozumialam jechac samochodem. Bo ja mam duzy wybör ginöw :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
badanie mozna zrobic w kazdym dniu cyklu...i podobno wynik powyzej 30-swiadczy o ewentualnej endometriozie,ale fragolka jesli nie masz boli miesiaczkowych jakis powazniejszych...nie powinnas miec endo:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Katarynia poszlas spac? Pytalas co u mnie. Nic nowego. Jajowody drozne,cukru nie mama. Tylko za duzo meskich hormonöw i u meza troche slabe plemniki. Dzis 33 dzien cyklu czekam na malpe zeby pöjsc 4 dc na ostatnie badanie hormonöw. I maz za 3 tyg jeszcze na badanie nasienia czy sie polepszylo. Ostatnio organizowalam spotkanie polaköw a berlinie;) Bylo bardzo fajnie i 20 .11 spotykamy sie ponownie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fragola nie bedziesz zalowac leczenia w klinice! Ich celem jest zeby kobieta jaknajszybciej zaszla w ciaze! Robia wszystkie badania a potem dzialaja! Nie czekaja!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No fragolka az milo czytac ze nie zamartwiasz sie ..tylko idziesz do przodu i bierzesz wszystko w swoje rece🌼 a z ta kafeteria to dzis cos nie tak bylo ,ja malo klawiatury nie polamalam:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fragolaa tyle się leczę ale pierwszy raz slyszę ze są badania w kierunku endometriozy mój gin który studiowal ten kierunek specjalnie sie dokształcał zawsze mówił ze jedyny dobry sposób na wykrycie endometriozy jest laparoskopia tylko nie wszyscy lekarze potrafią zdiagnozować dobrze tak było w moim przypadku ale to nie jest powiedziane że osoby które mają regularne obfite czy nie z bólam i czy bez bolessne czy nie itp..... to nie mają początków tej choroby ale podobno nawet kobiety które mają a nie wiedzą o tym że mają endometr rodzą normalnie dzieci :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fragolka ta nalewke chochelka lykasz? Tez bym siorpnela:P Ja uciekam na londynczykow,nie wiem czy jeszcze dzis zajrze a wiec w razie czego milej nocki dla was pa pa Kiki,Katarynka,Ascha,Fragolinka;Mania,Nulla,Zadra-trzymajta sie:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja ide pozmywac. Ktöras sie pytala czy zmywarka nie naprawiona,nie i mösimy kupic nowa:( Potem leci möj program tak wiec do jutra dziewczynki!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kafeteria calkiem siada!! Nie moge otworzyc ostatniej strony,nie widze czy cos pisalyscie:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fragola my chodzimy tak pözno spac bez baraszkowania;) Sisi ja tez o pölnocy nie moglam otworzyc ostatniej strony i musialam w ciemno pisac! Fragola trzymam kciuki za dobry poczytek w klinice:) Ciekawe kiedy odezwie sie Nulla i Zadra?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wracajac do tematu wyniköw hormonöw. Ja nawet ich nie widzialam tylko lekarz powiedzial co jest ok a co nie :( Widze ze w Polsce traktuja ludzi inaczej. A tu jak o cos pytasz to stajesz sie intruzem albo mysla ze sie przemadrzasz:( Hak im w smak-jak to möwi Fragola!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×