Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość KIKI09

Historia podobna do mojejnadzieja na dziecko

Polecane posty

Hi hi Babeczki dajcie na luz bo brazylijska telenowela sie robi :P Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hi hi Babeczki dajcie na luz bo brazylijska telenowela sie robi :P Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam laski! Padam z nog !!!dzisiaj od rana pracuję -umyłam wszystkie okna i zmieniłam firanki także najgorsza robotę zrobiłam :) Teraz odpoczywam popijam sobie moje ulubione winko :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ascha cieszę się ze karteczka doszla do ciebie:) Nie zazdroszczę ci tej pracy zwlaszcza w weekendy i święta ale jeżeli masz zamiar ja zmienić to chyba nie masz czego żałować jeden plus to to że masz zajęcie -prawda? Witaj Zadra!czemu tak rzadko sie do nas odzywasz?co tam uciebie? pisz coś!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja dzisiaj byłam na zakupach ale nic nie kupilam ciekawego tylko jeansy i buty żadna rewelka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agnieszko tez takiego będziesz mala albo taka:) A tak na marginesie to na kiedy masz termin? Laski gdzie sie podziewacie? Ja też byłam na plotkach ale juz wróciłam :)pieke skrzydelka w piekarniku na ostro ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczyny! Dzisiaj sie zcielam z szefem,wogle wszyscy sa falszywi w pracy. Bylo duzo pracy i stresu dzisiaj:( Nie wiem jak ja jeszcze tydzien wytrzymam. Zadra fajnie ze zajzalas:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Dziewczyny :) Ja też nie uciekłam do innej piaskownicy, ale widzę że narobiło sie tytaj jeszcze więcej. Własnie skończyłam czytać moje zaległości. Nawet wujek Kargul nie może tego przeboleć. Mam nadzieję że powoli wszystko wróci do normy :) Aniołku, Katarynko święta już tuż, tuż. Myslę że się jeszcze pojawicie na kafe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ide spać bo niestety godzinkę nam dzisiaj kradną i trzeba będzie szybciej wstać :( Dobranoc kobitki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie dziewczyny ! właśnie znalazłam Wasz wątek i postanowiłam się dołączyć bo diagnozę o PCO otrzymała bardzo niedawno. Wygląda na to, że przez kilka lat/miesięcy lekarze cos pominęli, o czymś zapomnieli a teraz jak zaczynamy starać się o dziecko diagnoza brzmi PCO.... Mam pytanie głównie do Asi27 z Katowic, gdzie się leczysz u jakich lekarzy ? Pytam bo ja też pochodzę z okolic katowic. Pozdrowionka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny wstawajcie!!! Dziwne że tu jeszcze nikt nie zajrzał? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj nowa koleżanko ;) Lukbas napisz coś więcej o sobie :) Ascha masz przejebane w tej pracy ja to bym psychicznie nie wytrzymala!!!Mam nadzieję że dlugo tam nie zabawisz tylko wezmiesz zabawki z stamtąd :) Fragola czemu sie nie odzywasz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam nową kolezankę Lukbas;) napisz coś więcej o sobie Ascha ty to masz przejebane w tej pracy ja to bym psychicznie nie wytrzymalabym takiego napięcia po prostu wzielabym zabawki i dowidzenia Fragola a ty co strajk!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam nową kolezankę Lukbas;) napisz coś więcej o sobie Ascha ty to masz przejebane w tej pracy ja to bym psychicznie nie wytrzymalabym takiego napięcia po prostu wzielabym zabawki i dowidzenia Fragola a ty co strajk!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej laski! My bylismy w kościele, tyle ludzi, że szok, ledwo wystałam, na sam koniec słabo mi się zrobiło i musiałam wyjść bo bym orła wywinęła ;) Kiki jutro idę do lekarza, to Wam coś więcej napiszę, bo nawet o termin nie pytałam, sama sprawdzałam w necie to wyszło 8, 9 październik :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Laski co sie z wami dzieje nic nie piszecie :( Agnieszko co ile chodzisz na wizyty?zazywasz coś czy nie musisz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U nas taka brzydka pogoda pada deszcz i jest zimno aż nie chce się z domu wychodzić Co robicie laski że nie napiszecie ani slowa..... Ja się nudzę jeszcze czas tak szybko leci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczyny! Dzisiaj bylo lepiej w pracy,duzo roboty ale jakos bezstresowo i szef nawet milszy. U dalo mi sie wykombinowac jutro i czwartek wolne,bo moja zmienniczka nic nie ma przeccilwo 12 godz zmianie! U mnie 12 dc i plamienia :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kiki ja chodziłam różnie, teraz już 13 tydzień, więc gin mówił,że wizyty będą co miesiąc. Zrobiłam badania, dlatego idę wcześniej, bo byłam 2,5 tyg temu u niego. Biorę tylko kwas foliowy, a od jutra witaminy, tylko nie wiem jakie, więc mi powie. U nas tez dziś brzydka pogoda, co chwilę pada deszcz. Co porabiacie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ascha od czego masz te plamienia?Boli cię brzuch? Ascha to dobrze że w pracy lepiej nie ma nic gorszego jak zła atmosfera ;) Agnieszka to jutro napisz jak przebiegla wizyta i co gin ci powiedzial :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agnieszka ale dobrze się czujesz? Malutka Sisi Mania Asia!!!!i reszta czemu nie piszecie???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześc dziewczyny! jak tam minął Wam weekend? bo mnie pracowicie, pod względem naukowym. Egzamin zdałam na 5 jestem z siebie dumna :) waga leci w dół w sumie już 2 kilo lżejsza:) do nowej koleżanki Lukbas ja przechodziłam już różnych lekarzy, a obecnie leczę się u Wojcieszyna w Mysłowicach i jestem zadowolona. Mysłałam że może Aniołek lub Katarynka wrócą ale widze że się zacięły...może okres świateczny je tu skusi:) ja w tym tygodniu odbieam resztę wyników i do gina. ktoś pytał o moją prolaktyne to badałam jest idealna:) miłego wieczorku dziewczyny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczynki :) Pani ksiegowo gratulacje :) Asiu fajnie że Ci dobrze poszło. A jak tam dolegliwości po metformaksie? Ustąpiły? Kiki dobrze że jako założycielka podtrzymujesz to forum :) Fragolciu pięknie tam u Was :) Ascha skoro będziesz miała wolne to odpoczniesz i może plamienia ustąpią.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć dziewczyny :) Cos to kafe szfankuje, napisałam posta i mi zżarło, nie chce wysyłać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×