Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość KIKI09

Historia podobna do mojejnadzieja na dziecko

Polecane posty

Cześć dziewczyny, sorki ze tak mało tu ostatnio zaglądam, miałam bardzo dużo pracy, wczoraj dosłownie kilka godzin po pracy zajęło nam robienie zakupów - dziś święto i wszystko pozamykane i teraz zaraz zabieram się za gotowanie i przyrządzanie, bo dziś mamy gości na obiedzie. Sisi, Ty kobietko w ogóle nie myśl i nie zastanawiaj się, tylko oglądaj filmy, spaceruj byleby tylko nie myśleć :D zakaz myślenia :D Fragolinko - piękny tort, masz talent kulinarny co tu dużo mówić. Może mimo wszystko działajcie?? masz dobre podejcie wiec moze coś z tego wyniknie. Podaję link do fajnej stronki o ziółkach i innych specyfikach, a także UWAGA; o pozycjach... a wszystko po to żeby ułatwić zaciążenie :) http://umamy.homestead.com/koncepcja_nat.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
za 1 wizyte placilismy 125 euro ale w tej cenie zrobiono mi badanie krwi i mojemu nasienia, u ciebie tez tak powinno byc! takze naszykuj sie w razie czego na pobranie krwi i nasienia od twojego(3 dni abstynencji:)) przewaznie proponuja od razu te badania wiec po co znow chodzic:D Super ze wizyta tak szybko!!!!! Jestem bardziej pobudzona niz senna,duzo toalete odwiedzam,a na test jeszcze za wczesnie:O Zaraz zobacze czy mam juz wyplate na koncie jesli tak to po sklepach pochodze:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
film sciagalam z netu ,rok produkcji 2008(to nie jest ten nowy z 2009 ktorego premiera wlasnie sie zaczyna) ,tego jeszcze na aresie nie znalazlam. kasa juz jest i nawet juz swiateczna przelali:D wiec dziewczyny dzis ruszam na sklepy moze mnie troszke ten stres ominie:D a co mi tam!!! Dziewczyny milego dzionka ja juz sie ubieram bo jeszcze w szlafroku chodze:P Milego dzionka odezwe sie jak wroce. Fragolinko badz dobrej mysli bo w sumie na dniach macie wizyte ...zobaczysz ze wszystko wyda sie mniej niemozliwe niz teraz🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fragolinko-całus wielki za tak przemyślane decyzje!!!Nawet jeśli jest dobrze wszystko-warto to potwierdzić u kilku lekarzy!!!! 🌼 Sisi MAM TO SAMO CO TY!!!Ciągle wkurzona chodzę i myślę!!Dla Ciebie również kochana🌼.Ale extra masz z tymi zakupami i kasę dali już na święta-to jest kraj!Nie co u Nas w POLSCE:( Szkoda gadać! Asha jak ja się martwię-wszystkie się martwimy o Ciebie-co się dzieje kochana??????????? Dlaczego od wczoraj cisza u Ciebie?? Abyś się odezwała:🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼 :p Ja jestem uziemiona-mam kapcia w aucie;)A chciałam na siłownię!Doprawić się po wczorajszym! Pozdrawiam,buziaki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kupilam 2 bluzeczki i cienie do powiek na poprawe nastroju:P a mojemu perfum fundnelam:) jedziemy jeszcze zaraz po odkurzacz i to na tyle:D musimy wrocic zanim ulka brzydulka sie zacznie! Fragolka nie martw sie ,czekaj cierpliwie na wizyte ,wszystko bedzuie dobrze:) Katarynka my jestesmy bardzo podobne do siebie...juz wiem jak ci ciezko i co siedzi ci w glowe heh🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka laseczki,miałam problem z netem,ale jest już dobrze! Fragolka ta siłownia jest czynna nawet w Boże Narodzenie-24 h na dobę..haha Sisi a jakie cienie sobie kupilaś?A perfum jaki używa Twój Mąż? Ja też będę brzydulkę z nudów oglądać!Swoją drogą-taka była ładna,miała takie dłuuugie włosy,a oni ja tak ciachnęli!Mi osobiście kiedyś bardziej się podobała,by jej tylko okulary zdjęli,pofarbowali,fajnie ułożyli włoski i kurczę laska by była...:p to tak na marginesie;)buźka!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
faktycznie to Ulki zbytnio ladnie nie przerobili:O Wczesniejsza byla "ciekawsza";) Cien kupilam bezowy matowy,akurat skonczyl mi sie,a mojemu dla odmiany wzielam olivera(selection),jeszcze nie wachalam ale on twierdzi ze oki:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Powachalam dzis w sklepie zielonego(meskiego) JOOPA! dziewczyny jaki to jest piekny zapach...!!!! Nie wzielam bo kosztuje 40 euro....ale piekny mniam:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja odkurzacz wzielam najtanszy i najmniejszy,nie ma nawet regulacji mocy:P nie biore lepszego bo jakies 2 lata temu napalilam sie na cyklona i pochodzil tylko rok czasu..a troche kosztowal!!!! i jeszcze odkurzam siersc po psie i po kilku miesiacach tak smierdzi z odkurzacza ze musze wietrzyc mieszkanie:O dlatego wzielam najtanszy...i mam nadzieje ze pochodzi:D Ascha widocznie nie ma checi pisac:( jak poprawi sie jej chumor to da znac,mam taka nadzieje:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ostatni odkurzacz dostalam od znajomej..ona znow dostala go od innej znajomej ...i chodzi do dzis ...gdyby nie odor ...jeszcze troche na pewno by posluzyl:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to jestem lepsza bo mam za 35 euro hi hi tak dostajemy trzynastki przed swietami...cale szczescie:P Katyn leci w tv ide poogladac milego wieczorku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Dziewuszki :) Fragolka nie wiem czy mam jakieś objawy, nie chcę się nakręcać. Bolą mnie piersi, ale zawsze przed okresem mnie bolę, tylko że teraz dużo wcześniej niż zwykle. A do tego jest m trochę niedobrze. Nie dopatruję się w tym porannych mdłości, tylko wychodzę z założenia, że może coś mi zaszkodziło. No i boli mnie codziennie podbrzusze. I to by było na tyle z moich objawów :) Byłam u lekarza, zapisał mi duphaston i za tydzień kazał zrobić betę. Zobaczymy co wyjdzie. Strasznie bym chciała żeby się udało. Całuski 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam:) Nulla trzymam kciuki z calych sil:D piersiatka to dobry objaw:classic_cool:,cos sie chyba dzieje...:P U mnie bez zmian ,dzis w nocy latalam do wc az 4 razy,piersi troszke nabrzmiale,czasami cos zakuje i zaboli...noce niespokojne z tych nerwow.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sisi ja wyszłam z założenia, że nie będę się nastawiała, że się uda. Ale ciężko się nie nastawiać. Boję się co będzie jak się okaże że nic z tego. Obawiam się, że się podłamię i dam sobie spokój z próbowaniem. Póki co spokojnie czekam. Buziaczki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja rowniez mowie sobie ze tym razem to sie nie nastawie heh ...:P i tak nigdy nie dotrzymuje sobie slowa:) Mysl tylko pozytywnie..i za wczasu nie pisz o podlamaniu sie!!! 🌼 Bedzie oki:D U nas dzis taka mgla ze budynku z naprzeciwka prawie nie widac,sciagam nastepne filmy moze do jutra bedzie co ogladac:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fragolka nie czekam, aż mnie zawołasz, tylko piszę jak znajdę chwilkę. W pracy jestem. Lekarz mnie nie badał, tylko mi zapisał tabletki. Jeszcze się nie przeprowadziliśmy, mieszkanko się wykancza pomalutku, ale jeszcze chwilkę to potrwa. Mam nadzieję, że najpóźniej w połowie grudnia się przeprowadzimy. A co do moich objawów, to myślę, że to jeszcze za wcześnie żeby jakies były. Ale w sumie to nie wiem kiedy powinny się pojawić pierwsze objawy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to ja dziś jestem dopiero 6 dzień od inseminacji, więc na objawy pewnie jeszcze za wcześnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cieszę się,że macieobjawy,bóle piersi-dobry znak!! Mnie niestety NIC nie boli,ZERO OBJAWÓW,cycki jak 2 dętki:( Zawsze tak mam przed @,a wiec nici totalne.. Rzygam tym wszystkim. Asha co się z Tobą dzieje kochanie???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pytanko do kobitek,co brały Duphaston,bądź biorą. Zaniepokoilo mnie,że mam ciągle zgagę! Okropieństwo!Macie też tak?Od 2 dni to zauważylam,boję się,bo mam zepsuty żołądek-myślicie,że to ma wpływ?? MAniu napisz mi proszę co miałaś po tym Duphastonie..Jakie uboczne skutki?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja brałam duphaston przez 1 cykl, jak miałam torbiel i jeszcze nie miałam stwierdzonej endometriozy i nie przypominam sobie żebym miała jakieś skutki uboczne. teraz zażywam od 2 dni i też nic mi nie jest. Ale ja generalnie dobrze przyswajam hormony. Nawet jak brałam danazol, który wywołuje różne dziwne skutki, to mi się tylko przyplątały uderzenia gorąca i to, że biust mi się znacznie zmniejszył, a poza tym to wszystko było ok. Na antykoncepcyjne też dobrze reagowałam, nawet schudłam, a nie tak jak większość tyje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość katarynkaaaaaa
Dziękuję kochane!Co jeszcze mnie wkurza,to zaparcia,z czym NIGDY nie miałam problemu!Ale widocznie już tak reaguję na tak nawet małą dawkę,gdyż biorę tylko 1 tabl.dziennie! Dzięki laseczki! Sisi a tym bólom towarzyszyła zgaga i cofanie treści pokarmowej-jak u mnie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiesz co no nie pamietam ,ale raczej nie.Najlepiej katarynka to ty powiedz o tym lekarzowi byc moze da tobie zamiennik bo po co masz sie meczyc skoro az tak zle reagujesz. A polykasz ja po posilku co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale zaparcia,cofanie tresci i zgaga to mi sie cos zdaje ze to inny powod masz tych dolegliwosci:O Zwroc uwage na to co jesz,pij moze kisiel:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sisi kochana!Oby to nie było to,ale podobnież na pierwsze oznaki ciąży też boli brzuszek jak na @!!!!!!!!3mam kciuki!! Ty kochana pewnie masz tak mniej więcej za 7 dni okres?Jak ja?Trzeba się za Naszą Sisi modlić,aby maleństwo chciało się zagnieździć!! Fragolinko kochana chciałabym,aby to była ciąża,ale NIC!!!!mnie nie boli,nie kłuje.Cycki miękkie i małe!Nie nastawiam się zbytnio na nic! Co się dzieje z Asha naszą?????????????Czy ktoś wie,KIKi,Mania,Zadra-ale tu pusto!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczyny, Sisi mniejmy nadzieję, że uda się i to nie @! Ja przyznaję, że ostatnio was troszkę zaniedbuję ale 3mam za wszystkie kciuki, żeby się udało. Ostatnio mam więcej pracy w pracy i nawet za dnia nie mam możliwości żeby was poczytać i coś skrobnąć. Właśnie wyszalałam się na rowerku stacjonarnym i spaliłam 300 kalorii i naprawdę czuję się zmęczona, coś dziś nie mam dnia na sport, po pracy musiałam położyć się spać i wstałam takie flaki z olejem. Ale to chyba trochkę jeszcze po wczorajszej imprezce. byli u nas znajomi i troszkę pobalowaliśmy.Był makaron pappardelle - sama robiłam :) i martini :) a dziś lekki ból głolwy i ...dużo pracy :/ na szczęście jutro piątek Co porabiacie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochane w takim razie DOBRANOC!!!!!!!!! Buziaki ślę!Sisi oby się wszystko u Nas szczęśliwie zakończyło!!!:* Miłych snów!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×