Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość KIKI09

Historia podobna do mojejnadzieja na dziecko

Polecane posty

hejka:) no wiec jak sie domyslacie u mnie nie najleopiej! wczoraj pojawilo sie lekko berazowe plamienie ,dzis juz widzialam rozowe odcienie na wkladce,wiec poddalam sie (prawie) poplakalam troszke w dzien,wieczorem wyszlismy do baru na czerwone wino,wypilam 3 lampki i dopiero czuje sie lepiej,sama zaaplikowalam sobie duphaston i jedna tabletke wiecej utrogestanu,najwyzej przesune miesiaczke w czasie. Jutro juz pewnie poleci na calego...przy 1 ivf rowniez dostalam @ w 10 dniu po transferze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witaj Agnieszko:) nie zamartwiaj sie za wczasu..szkoda nerwow podobno akupunktura dziala cuda na plemniczki:) pozatym sa pewne ziola:MAKA mojemu zbytnio nie pomogly ale pewnie dlatego ze bral je tylko przez miesiac! Probuj inseminacji wszystko jest mozliwe zwlaszcza ze nasuienie przed podaniem odwirowuja!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ascha trzymam kciukasy aby nasienie bylo oki ;) niezaleznie od zachowania i temperamentu twojego M:P,swoja droga to ci nie zazdroszcze problemow w zwiazku! Wiem jak serce krwawi gdy ma sie zal...czas goi rany:) Zagladaj czesciej do nas.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sisi, to jeszcze może być implantacja, więc bierz leki i czekaj na rozwój wydarzeń, 3maj się :* Fragolinko odezwij się jak skończy się M jak miłość

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja właśnie jeżdżę na rowerku, ale nie mam motywacji, więc z niego zlazłam po 10 minutach :) Fragolka co robisz teraz??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witamy Agnieszka!!!Pisz z nami!! :)) My wszystkie mamy podobne problemy i ...nadzieję na dziecko!! Sisi kochana 🌼 nie martw się-jutro i ja będę pewnie podłamana,choć mam nadzieję,że obie będziemy się radować!!! :*** Asha 3mam kciukaski!! Mussi być ok..kiedyś wkońcu! Fragolka,Mania,Kiki,Sisi,Asha,Zadra,Agnieszka,NUlaaa dobvranocka...papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nataszka zabawowna
no tutaj to chyba raczej tupotu małych nóżek nie usłyszymy(mało fartowny ten topik) , ale podobno lekarze dają nawet szanse Andrzejowi Łapickiemu (85l) i jego zonie Kamili (25) hmmmm cuda sie zdarzają POWODZONKA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej Fragolka!! U mnie objawy takie same. Chociaż brzuch mnie jeszcze dziś nie bolał. Testu nie robiłam. boje się, ze wyjdzie jedna krecha. Zrobie pewnie po weekendzie, jak wrócę z wyjazdu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bolą juz jakiś tydzień, ale mnie często bolą przed okresem. Sama nie wiem co o tym sądzić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczyny! Ja bylam dzisiaj w urzedzie pracy bo mnie wezwali,tylko nie wiem po co? Chyba chcieli zobaczyc czy nie pracuje gdzies na czarno. Termin na spermiogram mamy dzisiaj o 16.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zyje:) nie mialam checi dzis wczesnie wstawac,dopiero jestem po kapieli,posprzatam troszke w mieszkaniu i musze isc zakupy jakies na obiad zrobic:P Jedzenie juz sie wykonczylo. Caly czas mam bolesci @,piersi juz wogle nie bola "flaczki":O i od wczoraj plamie,do tego przy siedzeniu boli brzuch ,najlepiej jak chodze lub leze. Pogoda sie troszke poprawila,wykorzystam to i wybywam z domu. Katarynka a jak u ciebie?? Nulla trzymam kciuki🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No hej... co za s..ukaaaaaaaaaaaa ta powyżej pomarańcza :D :D Ja nie mam @ jeszcze,ale czuję go,więc niestety nici :D jednak zastanawiam się -niedaleko nas jest senatorium i robią okłady z borowiny na niedrożność u kobiet-to co miała moja mam 27 lat temu :D:D Zastanawiam się czy PROFILAKTYCZNIE-gdyby to miała,a nie wiem-mogłabym z miesiąc na to pochodzić??Zanmi hsg zrobię! JAK MYŚLICIE?? Sisi kochana witamy w klubie!! Jeszcze może u Nulli coś pozytywneg. Z 2 strony kochana Sisi skoro nie ma @,to jeszcze ten cień nadziei jest:o chociaż czuję,że nie u mnie... Ale zaraz mi się przypomina motylek Aschy i Fragolki :D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gdybym miala mozliwosc tych kapieli nie zastanawiala bym sie ani chwili:) zaszkodzic nie zaszkodza a moga tylko pomoc. Ascha juz pewnie na badaniu,dziewczyny u nas dzis prawie Wiosennie:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nastepny raz bedziemy probowac w styczniu ,jesli wszystko dobrze sie ulozy,chce porozmawiac z lekarzem jeszcze ,mysle o badaniach hormonalnych...ciekawa jestem co powie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki za miłe przywitanie dziewczynki, z Wami zawsze raźniej. Można się wyżalić, poczytać dobre rady :) Ja właśnie wróciłam z pracy :) Jestem ciekawa jak tam po badaniach Ascha???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny, byłam na badaniu. Progesteron wydaje się być w normie: 24 dc - 8 dni po owulce - 9,39 ng/ml (norma 1,5 - 20,00) nie mam żadnych plamień tylko delikatne upławy. jestem ogólnie w szoku, bo temperatura nie wskazuje żeby progesteron był ok. no ale moze temperaturka zawodzi czasem?? Katarynko takie pytanie do Ciebie specjalistki w mierzeniu tempki: czy jest możliwe mieć jakby nie patrzeć normalny progesteron a jednocześnie nie obserwować wzrostu temperaturki?? Bo u mnie średni poziom "wyższych" temperatur w tym cyklu jest tylko o 0,1 stopnia wyższy od "niższych temperatur". Czym może być to spowodowane? Dodam że piję zioła, które najpierw ulżyły mi w boleściach miesiączkowych, nie mam nabrzmiałych piersi, nie mam plamień, owulka wg usg była i progestek jest w miarę ok... co z tą temką, czy to reakcja organizmu na zioła? A może termometr mi się zepsuł? Czekam na Twój komentarz :) buziolki dla Was :** Nulla , Sisi - oby się Wam dziewczyny udało 3mam kciuki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Agnieszko wśród nas i mam nadzieję, że niedługo doczekasz się ciąży :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak dawno mnie tutaj nie było a tu tyle się dzieje!! Moją nieobecność wytłumaczę jednym zdaniem mialam taki dołek psychiczny że nie miałam siły nawet chodzić po domu a co dopiero do pracy było naprawdę kiepsko :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zapmniałam powitac nową koleżankę która ma bardzo podobny problem do mojego bo mój M też ma kiepskie plemniczki skarbie długa droga przed wami do poprawy nasionek no chyba że będziecie mieć fuksa jeżeli z tobą jest ok ;) ale głowa do góry!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Widzę że nikogo nie ma! SISI kochana taką miałam nadzieję że to ty będziesz pierwsza czy to na 100% jesteś pewna że NIE? ale jeszcze Nulla zostala bo jest po inseminacji no i reszta dziewczymek która działa naturalnie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem taka ciekawa co Ascha nam powie bo badaniach? Ja wiem po własnych doświadczeniach że nawet po 3 mesiącach nie widać poprawy nasienia trzeba brać naprawdę dobre i silne leki ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Katarynka a ty tak nie szalej ??? Pozdrawiam was wszystkie........................... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kiki a w czym u Twojego M jest największy problem?? Ilość, morfologia, czy ruchliwość? Kurcze wiesz te zioła które piję pomagają też mężczyznom...bo kobietki też swoim mężom je dają. pozdrawiam i ślę uściski, no i cieszę się że dołek minął...uśmiech :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fragola miałam taki dołek że nie chciało mi się nic robić wszystko mnie bolało chciałam tylko spać ryczalam na okrąglo...........masakra!!!! Wzielam 4 zastrzyk jeszcze 2 w styczniu będzie ostatni :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiesz fragola? j cię nie rozumiem ?może dlatego że starasz sie zbyt krotko i jeszcze nie wpadłaś w to szaleństwo? Ty jeszcze nie wiesz co to jest DOŁEK ? dlaczego mnie tak żałujesz litujesz się pisząc to wszystko wiem że uważasz że jestem życiową niezdarą której w życiu od narodzin nic nie wychodzi!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mieszkam 100 km od Poznania, jestem asystentka stomatologiczną,mam 8-letniego synka z porzedniego związku i teraz starmy się o rodzeństwo. Niestety jak się okazuje, nie jest łatwo :( A wasi mężowie co brali na lepsze żołnierzyki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×