Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość KIKI09

Historia podobna do mojejnadzieja na dziecko

Polecane posty

Sisi a ja gdzieś czytałam,że to normalne,że boli brzuszek i kręgosłup po transferze!Także uspokój się kochana i odpoczywaj.. Dziewuszki ja właśnie jadłam pyszną ,tłuściutką czarninkę z wiejskiej kaczki:D Nie ma jak u mamy:) Całuje wszystkie,kochane...BUziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie wiem co mam pisac. Myslalam ze mam goraczke a tu tylko 35,5 jak zawsze u mnie. mam jeszcze kawalek schwarzwäldertorte z wisniami i bita smietana;) Zalacze telewizor:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wy dietetycznie ..a my dzis na grubo "pizza";) sciagam jakis film za godzinke powinnien juz byc w calosci...wieczory dlugie i nie ma co robic:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak bedziesz daj znac gdzie i jaki nick masz...pogramy ja juz wchodze:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sisi - bardzo dobrze, że dużo odpoczywasz, trzymaj tak dalej dzidzie muszą się zagnieździć. Dzięki za te słowa otuchy co do dziewczyny, której udało się za trzecim razem. Wiesz ja myślę, że wszystko jest w naszej głowie. Ostatnio pomyślałam, że nawet to co dzieje się w pracy, jest nie ważne. ważne jest podejście i nastawienie. Jeśli chcę być szczęśliwa to będę , nie ważne czy szefowa taka czy siaka, zawsze mogę mieć gorszą :) w ogóle nie ważnych jest wiele rzeczy :D czuję w głębi serca że za 3-im razem uda się:) Ja dziś byłam na zakupach w gdańsku. Kupiłam 2 bluzeczki i nowy dywan do salonu :) od razu zrobiło się przyjemniej :) teraz wcinam kolacyjkę i popijam Martini z lodem i zagryzam zielonymi oliwkami :) A i zapomniałabym dodać, kupiłam farbę do włosów, mam nadzieję, ze jutro znajdzie się jakaś dobra duszyczka która mi pofarbuje :) Pozdrawiam dziewuszki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
my sobie pogralysmy i dostalam baty od Fragolinki😭 Mania dobrze ze jestes dobrej mysli...bo musi nam sie udac predzej czy pozniej:D milego wieczorku wam zycze...uciekam na jakis film,zaczyna sie. Dzieki za gre!!!:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Maluję na ciemny blond ale wychodzą u mnie jak jasny brąz - już kiedyś miałam na włosach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fragola znalazlam komplet w necie do robienia zelowych paznokci z lampa za 50 euro. Dobranoc!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny:) dzis pogoda u nas typowa do spania! chmury nadchodza chyba sniegowe,znacie tytuly jakis dobrych filmow? jak tak to dajcie cos sciagne bo w tv nic kompletnie nie ma:O mielismy jechac dzis na flomarkt staroci ale tak zimno ze strach nosa wynurzac z domu:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczyny! Widze ze fragola z sisi bardziej zaawansowane z komputerem. Ja nie mam pojecia o sciaganiu filmöw-chociaz byn chyciala;) Fragola akryl zawsze jest w proszku i smierdzi bardziej niz zel. Ten zapach jest glöwnym powodem dlaczego zdecydowalam sie na zel. A ten komplet ma wszystko juz patrzylam. I lampa ta sama co w gabinecie bo duzo jest do kitu i zel nie twardnieje. Dziewczyny ja nie moge sie pozbyc tego kataru mam wrazenie ze mam zatoki zawalone:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja sciagam Aresem ,wlasnie juz kilka filmow pomali idzie:D czuje sie dobrze,przy dluzszym lezeniu boli kregoslup,wiec staram sie duzo nie lezec,brzuch bez zmian troche go czuje i jajniki pokluja od czasu do czasu ,toaleta bardzo czesto:P ale mam tak od momentu brania zastrzykow ...jeszcze kilka dni i powinno przejsc. Ascha wystarczy sciagnac program Ares(jest darmowy) w nim wpisujesz tytul filmu i jak znajdzie to ciagnie:) ogladasz rowniez na tym programie bo ma odtwarzacz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny ja ciemna jestem z tymi filmami,ale sadze ze wszystko jest skomplikowane dopöki sie nie spröbuje;) Ja w szoku jestem ze schudlam kilo! Od tygodnia nie cwicze bo jestem chora i schudlam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
http://www.nail-discount-24.de/naildiscount/Monats-Angebot/Gel-Profi-Set-deutsches-4-Roehren-Geraet-weiss-Nailart-Sticker::3778.html Fragola to link z ta oferta. Mam problem ze sciagnieciem starego zelu,kupilam sobie pilniczki ale nieodpowiednie. A frezarki sa bardzo drogie. Dziewczyny mnie tak zmulilo po tych wszystkich tabletkach i ziolach ze mnie brzuch rozbolal,ale juz jest lepiej;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ta wersja ma polski jezyk ,wiec nie ma z nia problemu jest prosciutka w obsludze;) Ascha no to super juz sa pierwsze rezultaty:D Dlugo trzyma cie przeziebienie. My chyby wybyjemy na jakis spacer,choc na 20 minut:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka;)Zastanawiam sie-zrobilam zdjecia z nowa fryzurka,ale nie wiem -nie chce by wszyscy to widzieli,wiec pisze Wam,zebyscie weszly na moj profil,bo ja zaznacza,by nikt tego nie widzial,ze dodalam fotki!!! Takze juz zamieszczam swoje zdjecia;)BUziaki MIlego dnia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Katarynka musze cie zmartwic ze wszyscy twoi znajomi widza ze dodalas zdjecie. Kolor bardzo ladny naturalny,tez bym tak chciala:) Fragola te ciemne koncöwki byly dobrym pomyslem,twarz jest bardziej wyrazista;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niestety wiem:( Nie wiedzialam jak ustawic te funkcję! Zaraz i tak skasuje te fotki! Ale wkleilam dla Was,by pokazac;)Dziekuje za komenty:)) Buziaki kochane! Fragolka tez cuduje z wloskami,ale nie jak ja co 6 miesięcym,a co tydzień..haha Asha kochanie nasze kuruj sie!!! Sisi jak się czujesz?Masz już jakieś objawy?Coś zakłuwa??:)) Kochane jadę na cmentarz,bo w świeta nie byłam! Całuję

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
katarynka wloski fajne,swieze blyszczace widac ze prosto od fryzjera:) ja zawsze marzylam o bladzie ale nie bylo mi to dane hi hi;) objawow specjalnych nie ma caly czas czuje sie jak po punkcji,jak pisalam wczesniej najbardziej brzuch odczuwam gdy leze. Wczoraj mierzylam temperature i byla 37,2 a dzis 37,00 to chyba nie zwiastuje dobrze!!!! Jutro z rana znow zmierze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fragola a masz juz jakis film,bo ja znalazlam tylko pare po polsku? Wiesz co a tesciu to jak dziecko,sam nie zostanie bo nie chce zebyscie sie rozerwali a on w wyze lezy:( Ja nie trawie staruchöw co zapomnieli ze kiedys tez byli mlodzi! Dobrze chociaz ze maz cie rozumie i nie obstaje za tesciem. U nas dzisiaj wieczorem duzo fajnych programöw.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
widze ze wy tez filmiki ciagniecie:P Polecam pokoj 1408 ja ide troszke poleniuchowac...milego wieczorku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczynki katarynka nie złe fotki ślicznie wyglądasz ty również fragola szalejesz z tymi włosami ja to już bym łysa była :) Ja co dopiero pozbyłam się gosci :) jestem od wczoraj taka chora!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
od rana kłócę się z moim nie najlepiej nam się ostatnio uklada tak mnie wkurwia że jak bym mu przypierdoliła nie już nerwowo nie wytrzymuje :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czasami to mam takie mysli że dobrze by bylo dla nas jak byśmy się rozeszli już mam dość tego wszystkiego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×