Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość KIKI09

Historia podobna do mojejnadzieja na dziecko

Polecane posty

ide spać bo mi się ryczeć chce! Do jutra !może jutro będzie lepiej?Trzymajcie sie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fragola to rodzina ma chyby grype zoladkowa. Kiki przykro takie rzeczy czytac ale jak juz fragolka wspomniala w kazdym malzenstwie sie zdarza, Ja ucieklam z jednego topika bo jak napisalam ze nie uklada mi sie z mezem to mi dziewczyny napisaly ze najpierw powinnam zadbac o malzenstwo a potem o dziecko sie starac:( Tylko ze te klötnie byly czesto bo nie ma dziecka. A jak widze takie pary co sobie non stop cukruja to wiem ze to tylko na pokat. Kilka razy juz sie przekonalam ze to tylko przedstawienie dla znajomych. Kiki trzymam kciuki zebyscie sie pogodzili:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochane!Dziekuję za komenty!I opinie! Co do kłótni ja też ze swoim się kłócę-właśnie najczęściej o to!! O brak potomstwa!! On mówi,że ciągle o tym gadam i myślę,ale nigdy nie pocieszy tylko się wkurza!!! Rozumiem Go,bo On też bardzo by chciał dziecka;( :( Także Kiki weź pobluzgaj na Niego,a Ci przejdzie!Ja tak mam! Sisi kochana spadek temp o 0,2 stopnia,to naprawdę nic!!!Nie martw się.Pamiętam,że na poprzednim forum jak byłam koleżanka napisała,że tempka spadła jej do 36,8 stop z 37,2 i że na pewno nici z tego,a co się okazało??Zaszła!!!!!Także tempka też różnie wychodzi!!! Dziewczyny ja Was podziwiam,że wy same jakieś żele czy akryle!!!!Szok!!! Mi właśnie poszły 3 pazury,co jest niezwykle rzadkie-jak się walą,to hurtowo..:( Mania co u Ciebie! Asha kochana jak tam nos??Odepchany:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochana Fragolinko moja stało się-skasowałam, troszkę z pośpiechu,ale od początku założyłam,że skasuję;) :) Nie lubię takich pozowanych zdjęć:) KOchane ja oglądam TzG!!! :) Buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Kochane dziewczynki :) Przepraszam, że tak rzadko tu jestem. Nie mam czasu na nic. Nie wiem co się u was dzieje, bo nie mam kiedy poczytać. Po krótce napiszę, że ja już jestem po inseminacji i teraz tylko muszę czekać na efekty. Nie nastawiam się zbytnio, bo boję się, że się podłamię jak nic z tego nie wyjdzie. Napiszcie mi proszę w wielkim skrócie co się u Was dzieje. Całuję i pozdrawiam. Mimo to, że nie mam czasu żeby tu zaglądać, często o Was myślę :) Buziaczki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fragolinka!! Inseminację miałam w sobotę. Pierwszy raz. Bałam się strasznie, ale jak się okazało nie było czego. Co prawda trochę było to dla mnie bolesne, ale nie taki ból znosiłam, więc wszystko ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurczę pieczone,ale się dzieje-Sisi,NUlla pewnie jako pierwsze zajdą:D SUPER!Nareszcie ruszyło! Nulla tak więc kochana odpoczywaj!! Pisz do Nas jak tylko znajdziesz czas i ochotę;) Ale ten miesiąc zleciał-dopiero co pisałaś,że wcześniej owulka była! Sisi jak się czujesz,Asha a u Ciebie przeziębienie odpuściło?Czy bidulk trzyma?? Fragolinko ja uwielbiam rybę po grecku,ale trzeć te warzywa,to jest masakra!!!!A Ty dodajesz do tego jakieś przyprawy??? Kiki,Zadra,Mania odliczyć się NAm tu.. :P Dziewuszki moje najdroższe ja wracam do B-B i znów będę cały dzień jechać autem,tak więc mogę wieczorem już nie wejść! NIemniej jednak jutro nadrobię zaloegłości! KOCHANE BUZIAKI

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestem..nagrywalam filmy:) katarynka milej podrozy..jak zdarzysz to zajrzyj do nas prosze:D Nulla na wyniki bedziemy czekaly razem..i kwiatuszek nadziei dla ciebie🌼 Kiki kochana ja nie wiem co ci napisac! Wy ciagle problemy macie czy tylko kiedy przypomni sie ze nie ma tego upragnionego dziecka??? Na pocieszenie napisze ze rowniez miewamy takie sytuacje:O sa chwile kiedy spakowala bym sie i nigdy nie wracala!!! Tylko wtedy pytanie: a co z upragnionym dzieckiem? wszystko na marne?? Kiki tylko rozmowa i jeszcze raz rozmowa moze cokolwiek zmienic,trzymam kciuki za was i nie lam sie:) A jak cie wk....wia to wywal z siebie wszystko ...ulzy zobaczysz:D Ja czuje sie bez zmian,dzis lekko brzuch dolem pobolewa(skurcze),dalej jest jak balon"ogromny" temperature mierzylam i jest ok 37,2 ale podobno nie powinno sie brac temperatury pod uwage kiedy bierze sie progesteron:P raz kluje jeden a raz drugi jajnik choc teraz to bardziej prawy! dzis dopiero 4 dpt ...i jak to wszystko spokojnie przetrwac?? no ciezko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sisi ja jestem z kolei 5 dni po owulce i też myślę ciągle!! Nawet zaprzestałam mierzenia temperatury po owu,by nie schizować!!! Także nie wiem ile tam ma,ale nie mierzę-pierwszy raz od 10 cykli!! Ale by było-NUlla 3 dni po,Sisi-4 ja 5!! Ha ! Dziewczyny jak się posypią maluchy,to będzie jedno wielkie przedszkole! Buźka! Ja już spadówę robię!!paa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sisi dziękuję za kwiatuszka 😍 A u Ciebie kiedy się wyjaśni czy będzie Dzidziuś?? Bo ja to jeszcze 2 tygodnie muszę czekać, bo chyba nii ma sensu wcześniej robić testów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jesli do soboty nie bedzie plamien to w niedziele robie test:D nulla skarbie ja mysle ze jesli uda sie to sama poczujesz ze to wlasnie "to" i zrobisz sobie wtedy tescik i tylko "tego ci zycze:D:D:D Ja czekam rowne 10 dni od transferu ...jesli tylko zdarzy sie cod ze nie dostane wczesniej @

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ide sie polozyc bo mam wielki bol glowy! do pozniej pa pa milego dzionka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Laseczki, melduje się, że żyję, wczoraj byłam w rozjazdach i wieczorkiem miałam gości, a dziś od rana "zmagam" się w pracy z najróżniejszymi zadaniami :) Wczoraj jeździłam sobie pół godzinki na rowerze stacjonarnym i spaliłam 275 kalorii :) Dziś też zamierzam trochę pojeździć, bo czułam się bardzo dobrze i fałdę na brzuchu muszę zgubić :) buziaki Sisi - leż odpoczywaj kochana, bo w końcu jesteś w ciąży!!! :) buziak :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fragolka ale mialas przygode z tymi zdjeciami:P a gdzie dzis podziala sie Ascha?-napisz jak tam zdrowko!! mam obiad z wczoraj na szczescie;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hello dziewczynki!! Co tutaj miłego u was słychać?Kto łapie dolek Ascha? dlaczego?fragola to w takim razie ja mam stale dolek bo mało tutaj zaglądam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
widocznie raz na jakis czas musi byc "dolek";) ja dzis tez nie w sosie wiec uciekam by nie smucic...milego wieczorku do jutra papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczyny! Jak juz fragola wczesniej pisala mam dola i prosze mnie nie zmuszac do pisania. Bylam dzisiaj u lekarza i rzepisal mi antybiotyki na zatoki. Jak möj dol minie to bede aktywna na kafe;) Zycze milej nocy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hello, dzięki Fragoluś za zainteresowanie, pęcherzyk na prawym jajniku pękł a więc była owulka, czyli mi zioła póki co nie zaszkodziły :) czekam na dalszy przebieg zdarzeń...jak tylko zaczną się plamienia mam zrobić badanie progesteronu :) ja właśnie kończe pić ziółka i idę ziulkać :) papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny:) co ciekawego dzis porabiacie? ja wybiore sie dzis na jakies zakupy bo w domu fiksa dostane;) czas mi sie okropnie dluzy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka;) Oj Sisi jeszcze 9 dni do testu:) Mi tez się dłuży ten czas! Ale nic specjalnego nie czuję,by się udało!!! Nie mam żadnego objawu :( Sisi doskonale Cię rozumiem,że to czekanie wykańcza:( Nawet jak nie mierzę tempki,to i tak myślę:( Ascha!! Gdzie się podziewasz?????????? Mam nadzieję,że nie jesteś smutna.DLa Ciebie🌼 Fragolinko ale miałaś z tymi zdjęciami,raptus jesteś.Gdybyś poczekała chwilę,wyjaśniłoby się..hahaha :) Kiki odzywaj siuę częsciej.Wbrew temu co Fragolka piszę,ja mam dziś małego dołka;( Ale idę na siłkę niedługo!!!Może mi się polepszy od biegania;) Mania a ostatnio miałaś dobrą f.lutealna??? Całuski ,miłego dnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
...my to sie mamy z tym czekaniem..;) brak objawow to tez objaw:D czekamy dalej cierpliwie:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Katarynko, plamienia były, ale wg temperatur było ok to jest wysokie tempki trwały 12 dni... dziś temka poszła o 2 kreseczki w górę... czyli może była ta owulka jak twierdzi lekarz...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja biore sie za prasowanie ,troszke mi sie nazbieralo,brzuch juz mniej boli chyba dopiero dochodzi do siebie po punkcji,ale glowa bardzo czesto:P odezwe sie po ulce brzydulce;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a cos ciekawego robila? katarynka jeszcze nie wrocila ? bo nic sie nie odzywa.....:O my juz po kolacji...moj juz sie na kanapie usadowil:P Mania a jak tam twoje wloski...farbowalas juz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochane ja byłam na siłce-a więc nogi,brzuszki i bieg na bieżni..40 minut:)) Ale jestem wściekła,bo jak parkowałam przy domu,to usłyszałam z koła syczenie,a więc wjechałam na coś:( Już 4 raz od kwietnia!!!!!!! To jakiś pech:( Buziaki śle!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fragola-w co Ty wierzysz???Wierz tylko w Boga a nie w jakiś ludzi,co ogłaszają coś,by zrobić zamęt!! Już chyba z 10 razy miał być koniec i co???i nic..... hahahha co do tortu-pychotaaaaaaaaaaaaa! Mniam mniam mniam,z czego zrobił;aś ten różowy krem??Co dodałaś?Soku??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny:) wlasnie przedwczoraj ogladalam film o koncu swiata w 2012 roku,fragolka to sa brednie :D pamietasz co dzialo sie na Millenium??? ;) A tort bardzo ladny:D katarynka to faktycznie 4 raz w tym roku kolo przebite! no niezle:P Dzis juz 6 dzien ,czekam i czekam i czekam i czekam,oooo Usta wysuszyly mi sie straszecznie a wogle z domu nie wychodze,az mnie bola:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
malo pisze bo mnie nerwy niosa od tej niepewnosci...nie mam specjalnych objawow..a im wiecej dni mija tym bardziej mam sprzeczne mysli:O Tak bym chciala juz wiedziec...a moze lepiej nie !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×