Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość KIKI09

Historia podobna do mojejnadzieja na dziecko

Polecane posty

Hejka, Sisi - to bardzo dobre wieści, nie gratulję gratulacje będą w odpowiednim momencie :) Fragolinko - proszę napisać jak wyniki skarbeńku Katarynko - to działajcie i cieszcie się sobą, zapomnij w ogóle o staraniach tylko o tym jakby tu wam było jak najprzyjemniej ;) Ja lecę do gina na 18:30 ale już o 18 chce byc moze mnie przyjmie wczesniej. Dziś 11 dc więc zobaczę jakieś pęcherzyki??? Buziaki:***

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mania koniecznie daj znac po wizycie u lekarza..:) a napisz mi prosze jak tam ty sie czujesz po luteinie..i czy bierzesz doustnie czy dopochwowo? Ja biore dziennie 9 sztuk dopochwowo,to nie luteina ale ma to samo dzialanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fragola nie kupuj bambki bo pogrubia. Lepiej jakas dluzsza,za pupe i luzna. Albo jeszcze lepiej plaszcz do kolan:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fragoal Chyba masz nieodpowiedni kröj plaszcza bo ja mam kilka i bardzo je lubie. U nas sa wloskie sklepy,nawet nie wchodze bo same s-ki. Maz pojechal po spozywke a ja sama siedze w domu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie spadł śnieg. Wróciłam od gina. 11 dc: 2 pęcherzyki "dominujące" jeśli w ogóle można je tak nazwać, bo jeden miał 13 mm a drugi 11 mm, endometrium 7 mm. Cóż więcej idę w poniedziałek w 16 dc na monitoring by sprawdzić czy była owulka. Lekarz pobrał wymaz na chlamydie i inne bakterie. cytologia za miesiąc bo poleciała krew z szyjki, wiec już nie mógł pobrać. Jeśli chodzi o lutkę - to Sisi nie zauważyłam za dużej różnicy w samopoczuciu, w tym cyklu nie będę nic brała, tylko zioła... buźka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiec chyba dobrze u ciebie wszystko:) i masz na cyklu naturalnym az 2 pecherzyki..no czyz bys miala tendencje do blizniat?:P Ja najadlam sie dzis stracha bo o 6 rano obudzil mnie mocny bol jajnika ,przeszlo o 11 i jak narazie jest dobrze,oby juz tak zostalo:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja rozpakowywalam zakupy.maz robi raz wtygodniu duze i dlatego mnie nie bylo na kafe. Dobranoc!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam:) Jajnik na szczescie juz nie boli:) jutro transfer i jest to moje 2 in vitro. Dzis kurcze nie pada i chyba mnie te okna nie omina:O ja w tym tygodniu sama zrobie zakupy ,bo moj ma duzo pracy,i chyba nawet dzis sie wybiore:) milego dzionka laseczki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fragola ja mu zawsze pisze co ma kupic i u nas jest standart,prawie zawsze to samo. Sisi ja tez nie lubie myc okien,ale moze lepiej teraz niz po in-vitro? Chyba ze bedziesz miala urop i w tym roku cie ominie. Mnie tak gardlo w nocy bolalo ze nie moglam spac!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fragola mam tabletki,bez neoangin nie zasmela bym. Wstawalam jeszcze 2 razy w nocy i spalam z ta tabletka w buzi. Dziewczyny dzisiaj wzielam 2 kapsulki olejku rycynowego. Jestem pozytywnie zaskoczona dzialaniem. Tylko möj maz marudzi ze sobie jelita popsuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak fragola na przeczyszczenie. chyba mam goraczke bo mi goraco. Dzisiaj i jutro nie wychodze z domu i leze w lözku. Mam torta z bita smietana i ciasto franzuskie z masa orzechowa,mniam! Nawet nie moge zadzwonic do mamy bo nie moge möwic przez böl gardla:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka:) ja juz zaczynam 2 tygodniowy urlop:P okna umyte...a niech tam maja czyste spojrzenie na swiat:D pogoda u nas dzis naprawde piekna...za godzinke zbieram sie na zakupy. Ascha po tym oleju to sie przeczyscisz.....uwazaj tylko by sie nie odwodnic,pij duzo wody!!! Pierwszy raz do in vitro podchodzilismy w polsce w 2006 roku,podano mi 3 zarodki,zostal jeden mrozaczek(3 komorkowy) wzielismy go jakies 2 cykle pozniej i niestety nie wyszlo:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fragola ale mnie zaskoczylas,ja myslalam ze zobacze jakis tort pietrowy a tu laska;) Po oleju rycynowym u mnie nie ma zadnych rewolucji,wszystko spoko:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sisi jak masz urlop to mam nadzieje ze bedziesz czesto na tej stronie:) Katarynka,Mania i reszta gdzie jestescie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja juz po zakupach...ale obiad jeszcze nie zrobiony:P Fragolka a jak tam twoje badanie CA 125 masz juz wynik? Na pewno czesciej bede na forum ....:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To jedno zmarwienie mniej Fragolka:D kupilam ogolnie spozywke,a na slodko czekoladke paluszki,ciasteczka:P zapraszam do siebie:D Gotuje dzis ogorkowa,juz dawno za mna chodzila..mniam:) katarynka co u ciebie...odezwij sie!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jutro do kliniki musze chyba pociagiem jechac...bo nie bede mogla wracac autem po narkozie:( nie na reke mi to bo autem to 30 minut jazdy! nie wiem co robic...a moj pracuje i nie moze sie zerwac:O Chyba zaryzykuje i po cichu pojade autem...a najwyzej wruce pociagiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tez zycze sisi jak najlepiej jak mysle co przeszla z choroba i mama to mnie ciarki przechodza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj wy moje dziewczynki kochane:) co ja bym bez was zrobila??? na pewno nie wycierpialam sie najwiecej w swiecie!...roznie tragedie ludzie w zyciu maja...nie takie:O Ale fajnie ze wszystkie jestesmy dobrej mysli...:D az zyc sie chce i dzialac,dzialac,dzialac:D dzieki skarbelka🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wlasnie Ascha a jak tam u mamy..na wynik pewnie jeszcze za wczesnie? Takie czekanie w niepewnosci to straszne ...ale za to jak wynik bedzie OK:D To jak by sie na nowo zycie wygralo🌼 Jeszcze troche i zdjecia bedziemy wszystkie wstawiac..:o) cale albumy tworzyc:D i podziwiac czyje piekniejsze hi hi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja to czekam na moment az zalozymy topik pod tytulem: DLUGO WYCZEKIWANE URWISY:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wyniki mamy beda za 1-2 tygodnie. Nawet nie moge zadzwonic bo nie moge möwic z bölu grdla. U ciekam na film. Do potem!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bidulko,mam nadzieje ze grypsko szybko przejdzie,nie lubie bolu gardla bo to ani jesc..ani rozmawiac... Ja rowniez znow znikam na mala chwile pozniej londynczycy:) Kiki a co u ciebie? jestem pewna ze po brzyduli zagladasz na cafe:) odezwij sie ...!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale dobre wiadomości-mówiłam Ci Frgolka,że wszystko jest ok i jak nie ma się bóli i objawów,to nie ma się co martwić:D:D Sis jutro Twój dzień życia!!No czuję,że na lipiec-sierpień zaczną sie u nas porody..hahahha Asha bidulko, pij dużo miodku z cytrynką!!! Ja już po strankach,wczoraj jajnik bolał,dziś tempa skoczyła,od jutra przez 10 dni po 1 tabletce Duphaston,by endometrium nie rosło:) Ja już w domku,jutro do fryzjera:D Po 6 miesiącach :D:D:D A co z reszta laseczek??Dla wszystkich🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć laseczki Sisi - przede wszystkim luzik maksymalny i będzie dobrze, nie myśl, nie wysilaj się, jak u Ciebie w pracy?? Żebyś nie przesilała się teraz, bo wiadomo ze początki są najważniejsze Fragolinko cieszę się razem z Tobą, mówię ci pij zioła i zajdziesz. U mnie żadnych bóli na razie nie ma - to taka wzmianka w związku z piciem ziół. Zapowiada się, że owulka może będzie ale pewnie gdzieś w okolicach 16 dc (wydaje mi się, że pęcherzyk rośnie średnio 2 mm na dobę, a pęka miedzy 22mm a 25 mm - prawda??). 3majcie się dziewczęta Pozdrawiam wszystkie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jade autem..a czym wroce to sie jeszcze pkarze:P pozniej bede sie martwic. Transfer o 10.00 mam byc 10 minut szybciej. Tez zaraz uciekam spac..zimno sie zrobilo:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×