Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość KIKI09

Historia podobna do mojejnadzieja na dziecko

Polecane posty

Zauwazyłam że ty jedna tutaj na tym topiku nie masz doła oprócz tych dziewczyn które mniej piszą to takie dla mnie trochę dziwne zastanawiam się czy np Ja i Ascha jesteśmy normalne? Asha sorry że dałam ciebie za przyklad

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mój M ma słabą ruchliwosc oraz dużo uszkodzonych a mało tych dobrych. Mój bral zastrzyki PREGNYL witaminy przeróżne a teraz smaruje sie ANDROTOPEM to taki żel bo miał niski testosteron

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny, ja myśle,że każda łapie doły. Ja cały poprzedni tydzień od wtorku (jak wróciliśmy od lekarza) ryczałam, byłam obojętna na wszystko, chodziłam zmulona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mój też z ruchliwością, brał l-karnityne przez 6 tyg i ost. wynik po niej był tragiczny :( Teraz dostał hormony (jak to lekarz określił z ,,grubej rury") tamoxifen i undestor na trzy miesiaące i zobaczymy czy coś sie ruszy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fragola nie obrażaj się na mnie ja jestem inna!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Ale ile można wmawiać sobie różne rzeczy i tłumaczyć sobie przecież to na dłuższą metę człowiek nie jest wstanie wytrzymać pęka tak poprostu pęka...... a ty mi piszesz że jest ci mnie żal(tak kiedyś napisałaś)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość senatorium SANA TORIUM CIULKO
o BoŻe to strszne , ohhh plemniki do dupy , ciagle ta strszna @ , dół , tragizm , załóżcie topik "jestem opętana" , albo "ninawidze jak ktos ma dziecko"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja uwazam sie za normalna i to nie moja wina ze mam wrodzony zespöl policystycznych jajniköw. Mam doly i mam jeszcze inne problemy niz nieplodnosc. Myslalam ze gorzej nie moze byc bo los skrzywdzil mnie brakiem potomstwa. Okazalo sie ze moze byc jeszcze gorzej! Ze mozna stracic takze malzenstwo. Wiec dziewczyny uwazajcie i cencie to co macie. I nie zröbcie tego bledu co ja. Meza jeszcze mam ale zaczelam go doceniac po 11 latach bycia razem. Jesli chodzi o badania to o wynikach dowiem sie w poniedzialek na wizycie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny co wy tu za glupoty wypisujecie?? fragolka wiesz dokladnie ze gdyby nie twoje posty,nikt nie napisal by ani slowa,no ewentualnie tylko o "dolach". Kiki nie gniewaj sie ale smiem stwierdzic ze ty sama na wlasne zyczenie wszystko przekreslasz...wez sie w garsc dziewczyno bo w wieku 40-stu lat,bedziesz zniszczona jak 60-tka:O Wszystkie pragniemy jednego ....ale z podejsciem:NIE UDA SIE!-nie ma mozliwosci by cokolwiek w zyciu wyszlo...i nie chodzi tylko o posiadanie dziecka. Nie odbieraj nikomu nadziei,bo wlasnie dzieki niej wstajemy codzien do pracy,budujemy domy,zakladamy rodziny itd......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość obiektywna w 100
Wy sie same nakręcacie ,jedna nakręca druga "no to kiedy tescik zrobisz" , "no to kiedy bedzie sie byzkali" "no to kiedy ten okres @" i tak w kolko. To juz nawet nie chodzi o wasz wspolny problem , tylko wy same wpadacie w czarną dziure . Poczytałam kilka stron i to jest jakas obsesja , wy jestescie jak jakies zakręcone kółko różańcowe , jak fanatyczki. Nie mam dzieci , ale ktos wam tam dobzre napisal pare stron wczesniej .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co do nasienia to bardzo indywidualna sprawa...... moj probowal z Maka po miesiecznej kuracji rezultatow nie bylo ,zwalam to na zbyt krotki czas! Pozniej ogromne dawki wit C....raz bylo lepiej raz gorzej:P Na forach wyszukalismy specjalne witaminki niby rewelacja ...ale koszty tez rewelacyjne(jedno opakowanie 60 euro] bral bez przerw przez 4 miesiace....i niestety zero poprawy,doszlismy do wniosku ze to naciaganie na niepotrzebny wydatek bo to samo osiagnie sie lykajac tansze witaminki +marchewke i jablko 1 dziennie. Moj nie leczy sie z tego powodu poniewaz jest nie mozliwe bym ja zaszla w ciaze naturalnie,a do in vitro tyle nam wystarczy(na szczescie):D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
obiektywna to ty moze jestes ale w "druga "strone,topik jest o takim a nie innym temacie!!!!!! I tego tematu sie trzymamy:P Moze wejde na topik o grach komputerowych i napisze: o cholera dostalam dzis miesiaczke:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczynki. Witam nowa koleżankę. Siedże w domu, ledwożywa. Strasznie się p[rzeziębiłam, a do tego nie wiem co mogę zażyć, bo niewiem jaki wynik tej inseminacji. Doradzcie mijakieś naturalne leki co? Chyba się już wykończę dziś :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moze herbatka z miodem i stopy wymocz w cieplej wodzie,ostatnio Ascha moczyla i pisala ze pomoglo:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sisi buziaki dla Ciebie;) Kradniesz mi mysli:) Ja nie rozumiem tych ludzi,po cholere wchodza na nasz topik jak im sie nie podoba co piszemy? Obiektywna zalöz topik z kargulem-Nie mam dzieci ale lubie dawac rady na ten temat. My nie prosimy o rady psychologiczne! Jednak zgodze sie ze niepotrzebnie robimy testy,zwlaszcza przed terminem! Fragola prosze mi tu sie udzielac!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chyba sie wykresle z tego topiku " nasi zyczliwi rodacy"" zrobia wszystko by wbic ci szpile.....powiedz ty jedzowata pomaranczo dlaczego masz w sobie tyle jadu...co ci przeszkadza ze dzielimy sie przezyciami ,uczuciami,porazkami,badz czymkolwiek innym.....??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak bylysmy optymistyczne i zyczliwe to pomarancze obwinialy nas o cukrowanie. A propos cukru möj maz dzwonil do mnie ze sklepu jakie ma mi kupic czekoladki-juz sie ciesze na nie;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To dba o ciebie:D,no no Popros go by mi paczuszke podeslal hi hi ja dzis wtrynilam 2 paczki...i chyba zjem ostatniego bo pies ciagle pod stolem sterczy i obwachuje go z wszystkich stron:P Ale KONIECZNIE musze napisac cos o @ to dla POMARANCZY ha ha ha: jest juz blisko,coraz blizej....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A my musimy poprawić bo jak się nie da to d... z inseminacji. Dziewczyny, nie przejmujcie jakimiś tam opiniami, zawsze ktoś tu zajrzy co mu się nie podoba co piszemy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fragola ja tez pisalam ze dziwne ze nie masz dolöw ale ja Cie za to podziwiam! Jestem tu najstarsza i juz mam coraz mniej nadzieji. Sisi a czego opakowanie zjadlas? Ja zamöwilam czekoladki z nadzieniem szympanskim. Nie moglam sie zdecydowac czy w bialej czy ciemnej czekoladzie i möj kupil mi oba opakowania. Teraz czekam jak pies pod drzwiami;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ciesze sie Agnieszko ze podoba Ci sie u nas;) Robili Ci badania jakies hormony albo droznosc jajowodöw? Wiem jak ciezko sie wkrecic do topiku gdzie wszyscy sie juz znaja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć moje kochane! Maniu kochanie no to mnie teraz zażyłaś!! hmm.. Skoro badanie hormonalne wyszło ok,to się nie martw!! Niby wyższe temperaturki powinny być powyżej 0.2 stopnia od tych sprzed owu!! A kochana jesteś pewna,że miałaś w tym cyklu owulację?? Bo powiem szczerze,że ja zawsze miałam temperaturki wyższe o niemal 1 cały stopień! Rzeczywiście ziółka mogły pokićkać w temp-tym bardziej,że pijesz je na noc!!! Buziak dla Ciebie-nie martw się ,bo badania są pewnie bardziej wiarygodne! Witamy Agnieszkę;) Fajnie,że już masz choć jednego dzieciaczka.My tu jeszcze bezdzietne :( Kiki!!!!!!!!!!!kochanie ja dziś CAŁY DZIEN JESTEM W DOLE!!!Płakałam od 16!!!!!!!!!! Łeb mnie boli,napuchnięta morda!!! Niestety,mam już plamienia,a więc jutro C I O T A!!!kur..jak ja siebie nienawidzę!! Chciałabym umrzeć na świńską grypę...poczytam Was dalej!Ze swoim się pokłóciłam,bo chce bym pojechała do jego siochy na urodziny,pewnie by bachora pooglądać-A ON NIE ROZUMIE ,ZE DLA MNIE TO CIOS W SAMO SERCE,BÓL JAK WIDZĘ MAŁE DZIECIAKI!!!!!!KIki 100 procent Cię rozumiem,mam to samo,co TY

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fragolka ty jestes jak nasza iskierka kiedy mamy gorsze dni ..nie dasz nam sie dlugo zamartwic...bo szybko wzywasz na poklad:D Nulla mam nadzieje ze ci szybko przejdzie przeziebienie....zwlaszcza ze na weekend masz wyjazd:) Jesli masz termofor moze jeszcze stopy pod posciela dokladnie wygrzej. Agnieszka badz dobrej mysli...ze teraz po lekach cos sie poprawi,i poczytaj o tych ziolkach o ktorych pisala Mania:) Wnioskuje ze bedziecie podchodzic do insemki jesli nasionka poprawia sie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rozumiem ze problem u Agnieszki jest z nasieniem meza? Katarynia ja tez myslalam o swinskiej grypie. Trzymalo mnie 2 tygodnie,mialam dola i nie chcialo mi sie zyc! Dlatego nie pisalam zeby nie dolowac innych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Katarynka i jak sie nie usmiac....? Dzieki poprawilas mi chumorek ,tak smiesznie to ujelas ze prawie poplakalam sie ze smiechu:D Nie martw sie na zapas...ja juz 2 dzien plamie;) wiec idziemy leb w leb! Kiki niestety zasmuce cie ale nie mnie dane bedzie pierwszej zaciazyc:P Ale zanim podejdziemy nastepny raz ty juz bedziesz po ostatnim zastrzyku;) wiec musze sie streszczac bo z moimi zdolnosciami to mnie na pewno przegonisz:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×