Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość KIKI09

Historia podobna do mojejnadzieja na dziecko

Polecane posty

czesc dziewczyny:) Ja sie przyznam bez bicia ze ostatnia nasza przerwa to 2 miesiace:O icsi to to samo co in vitro z tym ze wybieraja najlepsze plemniki i po jednym wstrzykuja do komorki jajowej,zwieksza to szanse na prawidlowy rozwoj komorki i stosowane jest zwlaszcza w przypadkach niedostatecznej ilosci badz jakosci plemnikow.Tym razem rowniez mielismy icsi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczyny! Dzieki sisi za oswiecenie;) Fragola jak dobrze zrozumialam to masz za niski progesteron co moze byc powodem utrzymania ciazy badz zagniezdzenia sie zarodka. Moze wystarcza tylko leki i wszystko bedzie ok:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny. Ja dzis na 13 do pracy :( teraz troche sprzatam i zrobiłam sałatke ryżową. Brzuch boli na @ a jeszcze trochę czasu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochane moje! Asha bardzooooooo mi przykro z powodu wyników méżusia,ale pamiętaj kochana,że raz tak-raz tak wychodzą!Może akurat ten 1 wystarczy do zabiegu!!3mam kciuki. Fragolinko nasza już na n-k przesyłam Ci linka do youtouba:) A propos progesteronu,to kochana miałaś jakieś objawy??To znaczy ile miałaś od owu do @,bo z tego co pamiętam,to było ok!!A tu taka niespodzianka! Sisi ale żeś odwaliła z tą mordoklejką..śmiałam się jak nie wiem co:D Dzięki za miły dzień! Agnieszka dopóki nie ma okresu,jest nadzieja:D Mnie wczoraj po borowinie kłuły jajniki! Tak jakby pracowały mocno,ale przecież nie o to mi chodziło!Na tej borownie napisane,że zawiera fitohormony-kto wie,co tam włazi do środka!Mam nadzieję,że se nie zaszkodzę.Ale tłumaczę sobie,że robię to na cellulit..hih Kochane milego dzionka!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fragola mnie swedzi po znieczuleniu dziaslo tam gdzie wbijali igle. Agnieszka ale z ciebie pracowita kobitka! Ja dzisiaj wyjatkowo wstalam o 8 zeby upiec bulki na sniadanie bo nic innego nie mielismy. W poludnie biore sie za gruntowne sprzatanie;) U nas w nocy byla wichura z deszczem. Na poludniu Niemiec pozrywalo dachy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny ja zaczne chyba tez pic te ziola i robic borowine jak nie wiadomo kiedy bede robic inseme. Chyba zrezygnuje z icsi bo wysoki koszt i podwyzszone ryzyko urodzenia chorego dziecka- Chyba powiem mezowi ze jak nie zuci petöw to nic nie bedzie robione. Bo to nie ma sensu. Katarynia ja bym tez prosila o link z wyczynöw meza;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Katarynka ja chyba tez ta borowine kupie, na cellulit w szczególności ;) Ascha U nas pogoda nie lepsza, chyba od was idzie, wiatr i deszcz straszny, aż sie z domu nie chce wyjść. Ale jak mus to mus.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To Asha u nas podobnie-wiało aż garnek z kotletami mi wywiało na koniec balkonu!!! Dziewczynki borowinka jest dobra na wszystko!Mój miał sztywną kostkę po kontuzji sprzed roku,a wczoraj przyszedł do domu po treningu ipowiedział,że strzelił z niej gola.A cały rok go bolała i kopnąć nią nie mógł!!!Wyobrażacie sobie???Tak więc sobie tak myśle,że ona rozpuszcza zrosty!!!ASha dla Ciebie byłaby idealna,bo również pobudza pracę jajników!!!!Podgrzewasz ją do 40 stopni i nakładasz na brzuszek,zawijasz folia,na to jakieś getry,ciepły ręcznik i pod koc!!I tak z 25 minut:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fragola ja mam to samo z badaniami! Te meskie hormony 2 razy wyszly za wysokie i gin chce 3 raz sprawdzac. Dziwie sie po jaka cholere? Mysla ze cos sie zmieni przy nastepnym badaniu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fragoluś dziękuję :) A powiedz mi kochana zauważyłaś jakieś objawy niedoboru progesteronu???? Ja biorę np duphaston 16-25 dc po 1 tabletce i nie zauważyłam,by jakoś mi zaszkodził!Identycznie wszystko mam jak bez brania!Ale ja już nie wiem sama. Powiedz kochana -ile dni od ewentualnej owu do @ masz?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fragola te bulki sa gotowe,tylko wrzucic na 10 min do piekarnika;) Jak bedziesz robila badanie progesteronu to nie ma sensu brac luteine bo wynik bedzie niewiarygodny. Dzieki Bogu ja za te badania nie place,dopiero za inseme bede placic. Ja bym fragola z lekarzem nie zadzierala zrobila ostatni raz progesteron i mu powiedziala ze chcialabym brac tabletki zeby go podwyzszyc,chyba nie odmöwi? Ja tez wsciekam sie na lekarzy ale nie moge za czesto ich zmieniac bo do niczego nie dojde:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DZiewczyny ale my ufamy lekarzom-każda coś na własną rękę robi..haha Ale widać,że lekarze ciągle zbywają pacjenta :( Niestety tylko kasa się dla wszystkich liczy,a nie to,że my tak cierpimy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fragolinko twój progesteron wygląda tak jakbyś w ogóle owulki nie miała, a przecież ją masz. Wg mnie powinnaś dostać lek na lepszy wzrost pecherzyków, a co za tym idzie chyba też lepszą jakość ciałka zółtego, które odpowiada za wydzielanie proesteronu po owulce. Może masz niedoczynność prcy ciałka zółtego?? Wg mnie powinnaś "zmierzyć" pecherzyki np w 11 czy 12 dc przed owulką że sprawdzić czy są duże i solidne :) buziolki Ascha - na twoje problemy może się okazać dobra "jedynka" czyli receptura na "płodność" wg ksiedza Klimuszki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fragolinko-zgadzam się z Asha-zrób ostatni raz ten progesteron i wtedy powiedz gościowi,że MUSI Ci coś na to przepisać-tu i teraz! :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Maniu--powiedz mi jak to się może objawiać???? To co ma Fragolka?Widać to w wykresach???Jak zobaczyć,że się ma mało progesteronu?Tylko badanie to potwierdzi czy wykresy też???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chce dzisiaj zamöwic ziola,moze znajde gdzie wysylaja za granice. Ja myslalam o ziolach Ojca Sroki na pco. Fragola fajnie by bylo jakby wystarczyly u ciebie tylko leki bez inseminacji czy in vitro. Jestem w szoku ze wczesniej nie zbadali ci hormonöw,po usg göwno mozna powiedziec!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak kochana -zmierz temperaturke w nastepnym cyklu,to zobaczymy jak to tam wyjdzie na wykresie!!! Kurcze laski,ciagle cos,ja już mam normalnie dość!Boję się zrobić hormonów,bo się okaże ,że jeszcze to mam do dupy!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fragolinko kochana-a może tak do innego lekarza z tym badaniem?Wiem,że to bezsensu,ale jak nie chcesz czekać?? Ci lekarze będą się smażyć w piekle za to jak traktują pacjentów w potrzebie :( Kochana nasza nie denerwuj się :(((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fragolka nie denerwuj sie tak:) Progesteron bardzo niski....moze dlatego chce sprawdzic jeszcze raz! Luteina moze go podwyzszyc ale zafalszuje wiarygodny wynik w nastepnym cyklu.A jesli Mania ma racje i z owu masz problemy to luteina nic nie pomoze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sisi-dzięki Bogu-troszkę napiętą atmpsferę rozładujesz!!!!! My tu już wychodzimy z siebie!!!!!!!!!! Te konowały je*******ne!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fragolinko ale Ty robiłaś testy owulacyjne i miałaś OWU!!!!A ten lek zachęcający jest!Ale niestety nie dla mnie,bo endo wzrasta po nim.A teraz mi się przypomniało Fragolko Ty pisałaś,że masz endometrium 3,9 mm??A to nie jest za cieniutkie?? Ja się nie znam,ale wiesz-jak ja mam 10 mm,to mi się Twoje małe wydaje:D:D:D Przy czym ja mam moje grube jak świnia :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jesli byl pekniety a wiesz to na 100%,najprawdopodobniej niewydolnosc cialka zoltego,jesli to jedyna przyczyna to jestes w dobrej sytuacji:) Wystarczy podwyzszyc progesteron. Ja ci nie doradze,sama musisz podjac decyzje ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×