Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość KIKI09

Historia podobna do mojejnadzieja na dziecko

Polecane posty

Witam witam:) Ale debaty na kafe;) Ashunia kochana nie wiem co to moor-ale ja kupowałam borowinkę z Busko Zdroju, w kubełku-1 kg! Tu masz linka: http://www.fabrykazdrowia.pl/info/borowina_plus_1000_g-18888.html Podgrzewam ją w osobnym pudełku w gorącej wodzie na gazie.Sprawdzam termometrem-tak ok 40-42 stopnie! Zakładam rękawiczki,bo brudzi i bardzo ciężko to zmyć, no i nakładam ciepłe na brzuch i pośladki!Obwijam folią,na to getry,ciepły ręcznik i pod kołdrę!Tak na 25 min! Dziewczyny miałam ogromne rozstępy,a teraz widzę jakby mi je ktoś pumeksem zdrapał:)Naprwdę ta borowina,to jakieś cudo!!:D No i z tą kostką mojemu tak pomaga.Oboje leżymy zawinięci:D:D Ja dziś biegałam!Jestem wykończona,jutro idę do kumpeli,bo obie Kaśki jesteśmy i robimy w czwórkę imprezkę z winkiem:D:DTakże będę z Wami duchowo pić :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To dzisiaj Katarzyny? Katarynia a nie myslalas o ziolach dla Ciebie? Tak, moor to borowina,juz zamöwilam na niemieckim ebay. 1,5 kg za 10 euro.Mam nadzieje ze maz nie bedzie wrzeszczal jak cos pobrudze:( Powinnam pojutrze dostac:) Dzisiaj dlugo sobie fajnie pogadalysmy i zamöwil dla mnie ta borowinke;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No tak,ale ja naprawdę mam wzorowe cykle-takie książkowe.Piękne temperaturki,owu.Także nie chcę pić ziół,gdyż mogę coś poplątać!No chyba,że na zrosty-jak HSG wykaże jakieś nieprawidłowości,to na pewno kupię!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ashunia już chyba zamowiłam dla Ciebie te ziółka!! Pewnie pojutrze przyjdą;)Także podaj mi tylko adres na n-k do siebie i wyśle tylko jak dostanę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Katarynko wszystkiego najlepszego, zdrówka, szczęscia, uśmiechu i tej malutkiej różowiutkiej kruszynki, którą będziecie w wózeczku wozili :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny poweidzcie czy też tak macie bo ja chyba jestem walnięta. Czy nie mozna zapomnieć o tym że zaraz przyjdzie @. Ja wiem że @ a pomimo to ciągle mam nadzieje, że może tym razem cud? Wkręcam sobie jakieś filmy że mnie mdli, cycki bolą a tak jest co miesiąc, wykończyć się można :( A dopiero 25dc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja dziś 2-gi dzień plamień, temperaturka cały czas wysoko 36,8 :( ja chcę dostać @ (dziś już 32 dc - nie pamiętam żebym tak miała) Pozdrawiam dziewczyny i życzę miłego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DZIEKI KOCHANE :* Agnieszko droga TEŻ TAK MAM!!!I z tego co wiem chyba wszystkie starające się kobitki mają podobnie!Mówie Wam-raz miałam wszystkie objawy-byłam na 100 procent pewna,że się udało :( A więc Aguś niestety nie mamy wyjścia jak przetrwać te smutne momenty! Fragolka działaj i nam opowiedz co zdzialałaś:) Maniu no to ewidentnie wszystko się opóźniło.Skoro owulka była w 20-21 dc,to pewnie jutro lub pojutrze okres przyjdzie!!! Miłego dnia ..buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny gdzie jestescie? Katarynia zamöwila mi jak chcialam normalne ziola nie na pco. Zamöwilam sobie tez borowine. U nas dzies sloneczko;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Katarynko - Wszystkiego Najlepszego, z okazji Twojego Święta bądź bardzo uśmiechnięta, niech spełnia się Twe życzenia i miłości niogdy nie braknie, całuski :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Katarynko:Wszystko, co było Twoim marzeniem, co jest i będzie w przyszłości, niech nie uleci z cichym westchnieniem, lecz niech się spełni w całości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc koleżanki! fragola byłaś u lekarza słońce?jesli nie to nie zwlekaj bo wiesz jakie teraz są powiklania Szybko was wczoraj opuscilam miałam taka nerwice i zle sie czulam chyba przez tą pogode Ascha nie przesadzaj postanowiłam że już żadnej fotki nie dam na nk a tamte usuneę Wlasnie kolezanka mnie wyrobila miala mnie obciąć i nie ma kiedy bo jej koleżanka w pracy się rozchorowała i ciągnie po calym dniu a ja nie ufam nie sprawdzonym fryzjerkom

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co porabiacie laski? U mnie była koleżanka, posiedziałyśmy, pogadałyśmy troche i pojechała. A ze mna coraz gorzej, najbardziej mnie wkurwia to czekanie na @ Bo codziennie czujesz, że ta franca @ napewno dzisiaj przyjdzie. Dziewczyny ja juz nie mam siły :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agnieszko nie martw sie ;) Ja dzis szukalam kiecki i niestety nic nie znalazlam:( Jutro poszukiwan ciag dalszy. Juz mnie meczy jesien a gdzie jeszcze zima?? Oby do lata:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Malutka8479
Witam Czytam forum staraczek i sama juz nie wiem co o tym myslec. Staram sie znalezc jakas nadzieje tutaj ze byc moze ja tez mam fasolke... Juz tak dlugo sie staramy Moim utrapieniem jest PCO Teraz znow bralam Luteine. Odstawilam ja w piatek, czyli od 5 dni nie mam @ i strasznie zle sie czuje... Bola mnie piersi, jajniki i ciagle mam zgage mimo ze nie jem nic tlustego. Poza tym malo jem a waga nie spada, wrecz przeciwnie... Byc moze nie powinnam sie ludzic...ale same wiecie jak to jest Licze na jakis Wasz odzew...widze ze niektore z Was sa juz szczesliwymi Mamusiam Czy moje objawy moga wskazywac na...fasolke??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fragolus ja mysle że my przed @ takie wkurwione jesteśmy. A dentyście to mogłas zwrócić uwagę, bo naprawde można jakiegoś wirusa załapać. A wierz mi, że niektórzy dentyści bardzo oszczedzają i to na wszystkim, nawet na kubkach jednorazowych, które służą jako wielorazowe. uff na szczęście u nas tak nie ma ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fragolus to do sliny przede wszystkim powinien zmienić, bo ze śliny najwięcej bakterii,takich dupków to odrazu powinien sanepid wyjebać w kosmos!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malutka8479
Fragolinkaa biore luteine pierwszy raz od jakiegos czasu. Wczesniej bralam i dostawalam @ 3 - 5 dni po odstawieniu. A teraz nie ma i wogole czuje sie tak dziwnie. Wczesniej gdy bralam luteine chodzilam jak chmura gradowa a teraz cos dziwnego sie ze mna dzieje...jestem jakas spokojna, wyciszona. Nie wiem... Poczekam do 30 i zrobie test... Nie wierze w CUD...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestem,bylam u fryzjera;) Tylko nie zmuszajcie mnie do expresowych fotek,wygladam tak samo. W niedziele ide na impreze to wrzuce jakies fotki jak ladnie wyjde:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też byłam się podciąć :)też wyglądam tak samo ;) Katarynka wszystkiego ale to wszystkiego najlepszego życzę ci zdrówkami spełnienia marzeń :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fragolka dziękuję ci za przesłane fotki :) Fajnego Agnieszko masz synka dziękuj Bogu że go masz i nie łam się doczekasz się jeszcze dzidziusia :) Uciekam kobietki Buziaczki :)do jutra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×