Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość KIKI09

Historia podobna do mojejnadzieja na dziecko

Polecane posty

witam:) Witeczki pobudzalam wczoraj:P pewnie dlatego jeszcze odsypiaja;) Mysle caly czas o Nulli...popkladam w niej nadzieje na rozkrecenie szczescia na naszym topiku:D Fragolka kiedy bedzie wynik?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć kobietki! Ja dopiero się wygramoliłam z łożka i też mam lenia, a tu tyle sprzątania :0 Fragola dzięki za zdjęcia, muszę Ci powiedzieć, że masz sobowtóra, moją kuzynkę :) Jak dwie krople wody normalnie. Ja później coś podeśle bo mój M też ma lenia i nie chce zmienić dysku, a tam właśnie mam wszystkie zdjęcia. Dobra, my tu gadu gadu a syf w chacie :) spadam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka kochane!! Jutro już zaczynam z borowinka!! Na razie tylko 15 minutek!Pozniej co 5 minut wiecej!! Ascha daj znać jak było!! Fragolinka-mozesz mi przeslac zdjęcie synka Agi-też bym chciała zobaczyć :D:D Sisi myslisz,że naturalne pobudzanie witek pomaga??Bo sobie myślę,że mogłabym zacząć u mojego to!hahahaa :P Całuski kochane.Fajnie Zadra,że sie odezwałaś!! CZekam też na wieści od Nulli!! Kiki napisz czy już posprzątaliście ten balagan z kiełabasami :D:D:D Kochane jadę do Katowic do Galerii,bo mój chce się obkupić..:P Buziaki wielkieeeeee

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc kochane koleżanki! Ale naklikalyście że hej ale jestem na bierząco :) Fragolcia jak się cieszę że wreszcie cos sie ruszylo w twojej sprawie bo najgorzej jak się nic nie dzieje i wszystko stoi w miejscu. Agnieszka dopiero dzisiaj na spokojnie obejrzalam wasze fotki są takie zajebiscie fajne no i wy tacy śliczni ale ja pisze jak bym nie normalna byla;) Pisalyście wczoraj o wynikach waszych M !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mój M ma 15% prawidlowej budowy 85 to nieprawidłowa budowa A iB razem 25%ruchu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
leczy się ze mną od prawie samego początku i jest nie wielka poprawa ale jest ;) Jesli nie macie nic przeciwko to ja też bym chciala taką foteczkę od naszej Agnieszki dostać!! katarynka remont ściany skonczony ale to było dosyć dawno ale napisalam wam żeby było wesoło chociaz to nie jest fajne :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczynki posprzatałyscie już? Co porabiacie? Ja wybieram się na zakupy większe bo mam lodówke troszke pustą muszę ją zapełnić ;Jeszcze muszę sobie cos na te Andrzejki kupić jakiegoś ciucha. Będę wieczorkiem Pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wysyłam fotki, jak dojdą to daj znać fragolinka. Kiki a co twój mężuś brał jeśli mogę spytać? Widzisz, też piszesz że niewielka poprawa jest, więc się martwie tym moim M. Chyba na in vitro zaczne zbierać :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
my juz po zakupach:) na Mojego podzialalo naturalne pobudzenie,od rana siedzial na necie i zbieral informacje.....w koncu doszedl do wniosku ze potrzebuje zwiekszyc tostesteron:) ,zakupilismy wiec specjalny ziolowy preparat poprawiajacy i usprawniajacy prace przysadki:D a co za tym idzie rowniez Tostesteronu.Poczekamy na rezultaty;) Agnieszko mysl pozytywnie....czekajcie cierpliwie do badan....zawsze jest nadzieja ze beda jak najbardziej pozytywne:D(w koncu kiedys musi sie polepszyc) Co do prasowania to tez jest moja zmora:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gorzej nie będzie, bo już jest dno więc musi być lepiej ;) A ja ide dziś na babski wieczór przy piwku na poprawe humoru. A wy dziewczynki co porabiacie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No wiesz, mały piłkarz, więc nie mogło być inaczej. Boisko musi być :) Impreza też była udana :) A wiecie jak on się prosi o rodzeństwo, najpierw bardzo chciał siostre a teraz brata...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
we dwojke zawsze razniej:) Agnieszka wiec milego wieczoru z "babkami";) Ja wypilam 1 piwo...ale mam jeszcze czerwone wino w zapasie:D nawet mialam natchnienie zrobic miodownika...juz stygnie:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I wy fragolka rowniez wieczor spedzacie ze znajomymi:) A wiec udanego...:D My na obczyznie skazani jestesmy na siebie .....imprezki tylko okolicznosciowe:O Udanej soboty pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczny sorry ze nie pisalam,ale umieralam od wina. Lezelismy do 15 w lözku,mi nawalaz zoladek bo za malo zjadlam i zalalam alkoholem, Möj mniaj pözniej migrene. Sa wiadomosci od mojej mamy,wyniki ok tylko musi jechac z nimi do lekarza zeby potwierdzil. Ide do wyra i bede jutro. pa!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja już gotowa do wyjścia, czekam na dziewczyny :) Wam też życze udanego wieczoru babeczki. Mam nadzieję że jutro nie będe chorować jak nasza Ascha, wiem co to za ból :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zadra 29
Witam Babeczki patrze imprezowo dzis sie zrobilo. Milego wieczoru ws\ystkim zycze :) Ja na spokojnie przy winku. Ascha jak super, że u twojej mamy dobrze sie skonczylo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zadra a wiec witaj w klubie:) chyba dzis same w domach zostalysmy:P Ja zaraz otwieram wino...i wypije za nasze ma....ce:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny Fragolka dziś nigdzie nie wychodziłam tylko na zakupy i znajomi też nie przyszli :) ale za to rzuciłam się w wir kuchennego pichcenia. Zrobiłam karkówkę zapiekaną z warzywami w białym winie i częśc zjemy jutro na obiad a reszta karkówki będzie na chlebek :) a poza tym piekę jeszcze placek biłgorajski : taki chlebek który robi się z rozgniecionych ugotowanych ziemniaków, kaszy gryczanej, twarogu, śmietany i jajka a później w foremce zapieka - pychotka, mam nadzieję, że mi wyjdzie :)) A tak w ogóle wczoraj nie piłam ziół - zrobiłam jeden dzień przerwy, a dziś nie wiem sama czy pić - dziś 28 dc, normalnie bym już jutro dostała @ ale ja nic nie czuję, boję się , że te zioła coś mi okres wstrzymały, a w ciąży nie jestem bo się nie mogliśmy jeszcze starać... więc nie wiem co jest grane :(((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc laski! Ja wróciłam z zakupów ale nic ciekawego nie kupilam oprócz jedzenia i kosmetykow zrobiłam sobie kolorek na włosach bo mialam takie odrosty :) wypiłam dwie lampki winka i jestem zakręcona;) Agnieszko pytasz co mój M zażywał? już ci mowie : Na początek SALFAZIN TADENAN zastrzyki PREGNYL ANDROTOP to taki żel na TESTOSTERON bo miał bardzo niski śel ten kosztuje od 175-250zł TAMOXIFEN PROMEN a ponadto przeszedł kurację antybiotykową na bakterie zażywał pół roku CLOSTINBEGYT to chyba wszystko obecnie jest na ANDROTOPIE i witaminach LIFE

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agnieszka ja mam endometrioze w czerwcu mialam laparoskopie miałam usowany torbiel no i usówane miałam zrosty bo endometrioza to własnie te cholerne zrostey!!!nie mam owulacji mam bolesne @ itd.... Także ja i mój M jwsteśmy obydwoje ograniczeni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ascha, zapomniałam napisać, że bardzo się cieszę z pozytywnych wyników twojej mamy, to masz jeden kłopot mniej :) i na pewno troszkę lżej na serduchu. Fragolko, ja wczoraj wypiłam zioła, ale mam mieszane uczucia. Czytam topik zielarski i widzę że wielu dziewczynom pomogły i nawet im mężom zwłaszcza w zwiększeniu liczebności spermy, ale są też osoby które mają wydłozone cykle. Była laska która miała miesiaczki regularnie co ok 30 dni, a gdy w cyklu picia ziół w 30 dc nie dostała okres to zioła odstawiła a okres przyszedł dopiero po 15 dniach od odstawienia, czyli cykl wyniósł 45 dni, masakra, wiadomoże to nie jest normalne. U mnie bez wątpienia pozytywne okazało się: brak bóli podczas menstruacji Ale reszta to na razie negatywy lub wielka niewiadoma: podwyższenie prolaktyny ponad normę, brak skoku tempki po owulacji (która była 15-16 dc, wedgług obserwacji tempki, mogłoby wskazywać, że miałam drugą owulację w 20-21 dc, bo dopiero po 21 dc zaczął się normalny wzrost tempki i teraz cały czas rośnie, wiec nie wiem, czy liczyć fazę lutealną od rzeczywistego wzrostu temperatury czy od owulki z 15 dc potwierdzonej usg. .... no mam teraz mętlik, nie wiem czy dalej pić.... :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczyny! Ja juz doszlam do siebie. Bylam rano w piekarni po bulki i zrobilismy sobie fajne sniadanko;) Wiecie co dziewczyny nie chce mi sie wierzyc ze ziola moga zdzialac cuda,moze troche cos uregulowac po 1-2 miesiacach picia. Nie wiem i nie wierze we wszystko co pisza na forach,moze to tylko reklama. Dlatego ucieszylabym sie jakby ktöras z was stowala je i dala znac czy dzialaja czy nie? Dzisiaj u nas jest Swieto Zmarlych i idziemy na krötko na cymentarz i potem troche pojezdzic po miescie bo sa juz dekoracje Bozo Narodzeniowe:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej laseczki. Ja też powoli dochodzę do siebie, wróciłyśmy późno ale było fajnie :) Trzeba częściej wychodzić na piwko :) Ale Z Was kuchareczki dziewczyny, muszę spróbować zrobić ten chlebek Mania. Lece na obiadek, a później jedziemy do rodziców. Pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka dziewczynki :) Co tutaj takie pustki?to nie podobne? Dzisiaj piękna pogoda u nas to nienormalne aby w listopadzie tak bylo ciepło :) Miłego popołudnia życzę wszystkim ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka :** :D :P :O Ale mialyście wczoraj wieczorki przy alkoholu:)) Kochane ja tam wierzę w zioła!Dziś idziemy z moim biegać,a po bieganiu robię okłady z gorącej borowiny!! Kiki mowisz,że masz zrosty!! Leć więc do senatorium na okłady i tampony borowinowe! 28 lat temu moja mama miała 2 niedrożne jajowody!!Na 2 miesiące pojechała do Połczyna Zdrój na borowinowe zawijania,kąpiele i tampony i urodziłam się ja a po 2 latach moja siostra :D:D A przed tym 5 lat mama nie mogła zajść w ciążę!!!i jak tu nie wierzyć w medycynę naturalną!!Ja jeszcze w grudniu fundnę sobię kilka kąpieli borowinowych w Uzdrowisku w Ciechocinku :D:D Tak profilaktycznie,a co!! :p Poza tym kochane cieszę siĘ,że u mamusi Aschy ok!! Maniu skarbie ja se tak myślę!!! Moim zdaniem uwierz w tempki! Rzeczywiście wynikałoby,że tego 21 dc miałaś owu!!Pewnie Ci się przesunęła owulka-też tak 3 razy miałam!! o 7,8 dni wszystko się opóżniło!! Sisi,Kiki,Agniesia,Fragolcia,Asha,Mania,Zadra,Nullaa-miłego dnia! Nulla czekamy na wieści od Ciebie!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×