Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość KIKI09

Historia podobna do mojejnadzieja na dziecko

Polecane posty

juz drugi raz dzisiaj ktos ma ten sam pomysl co ja,mianowicie jestem ciekawa jak wygladacie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość trollinka
cześć dziewczyny! na początek żeby nie było - wszystkim Wam życzę rychłego zaciążenia i spełnienia tego największego z marzeń. Piszę do Was, bo jestem przerażona słowami katarynki! Wiem, że zaraz pozostałe z Was zaczną ją bronić - z góry uprzedzam, że mi to zwisa. Ale jakiś czas temu katarynka na innym topiku przekonywała mnie, że będzie jak Bóg da, że na in vitro ani inseminację się nie zdecyduje nigdy w życiu i jest w stanie zaakceptować to wszystko co jej los gotuje. A tym czasem jej słowa najpierw wzbudziły we mnie smutek, ale zaraz za moment dziką wściekłość! Czytam coś takiego: "ze ja patrze na matki z dziecmi lub baby w ciazy,to lapie sie na tym,ze zle im zycze", albo coś takiego: "jest mi tak zle jak widze wokolo,ze znajomi i rodzina maja bachory!!", "tego placzu bachora"... Jezu! A nie przyszło Ci do tego łba, że może ta matka, która dzisiaj paraduje w ciąży, albo niańczy jak to nazwałaś "bachora" też przez kilka lat się o niego bezskutecznie starała? Od dzisiaj będę zwracała uwagę na takie wyfiokowane damulki spoglądające na mnie i na moją córkę, na którą czekałam 8 lat i dzięki tobie sama w duchu chyba zacznę im życzyć wszystkiego co najgorsze. Nigdy Ci nie będzie obojętne "czy będziesz miała dzieciaka" (jak to napisałaś), bo zawsze będziesz o nim myślała i o niego walczyła, ale z tak zrytą psychą radzę najpierw odwiedzić dobrego psychiatrę, bo sam ginekolog niestety tutaj sobie nie poradzi. Pozdrawiam Was wszystkie serdecznie! A tobie katarynko życzę upragnionego bachora i jego osranych pieluszek.🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
naliczylam juz kilka pomidorowek w tym jedna wczorajsza i jedna z puszki:) ogorkowa z ziemniakami-nie doczytalam czy swierza;) wczorajsze spagetti no i gnaty z zupy oczywiscie wczorajszej:) I tak sie zastanawiam co jedza mezowie dzieciatych......:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zadra29
NICK.............WIEK.......LATA STARAŃ......PROBLEM.....MIASTO Katarynkaa.....27..........2 lata..............?polipy?.........Bielsko-Biala KIKI09............29..........4-5lat...........endome trioza....Krakow sisi.78...........29...........8 lat............po konizacji+zrosty....Austria Ascha...........33..........6-7 lat..........pco,niedoczynnosc tarczycy......Berlin zadra29......29...........1.................jeszcze nie wiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KIKI09
ZADRA najpierw się do tabelki wpisz ascha otwieraj jestem gotowa NASZE ZDRÓWKO ha ha ha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość katarynkaaaaaaaaa
hahah Sisi niezxla jestes, Asha widze juz ostro bo bandzie idzie...a ja patrze wlasnie na winko i chyba zaraz sobie wleje i popije do ogorkowej..hahah Kiki i reszta kobitek moich idzie juz moj maz-podjechal autem,musze spadac...bede pozniej...on nie moze widziec,ze klikam :)) Spadam kochane a jak bede miala chwilke to wpadne;))BUZIAKI :***

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj trolinko czy jak cie tam zwal..przegielas troche...przypomnij sobie te 8 lat staran....jest paskudnie wredna:( jak masz dziecko to sie nim zajmij bo to wlasnie powinnas robic teraz!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ksatarynkaaaaaaaa
ok do kolezanki powyzej-na dzien dzisiejszy nie chce in vitro ale nie wiem jak tak dalej pojdzie,to moze bede chaiala!!!!!!!! To,ze mam takie wahania nastrojow,to niestety nic dziwnego!! A przeciez napisalam-ale tego juz nie wkleilas-ze W GLEBI SERCA TAK NIE MYSLE!!! :) Pozdro i tak maz juz mnie nakryl :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zadra29
Zazdrosc to ludzka cecha ,ze sie o niej nie mowi to nie znaczy ze jej sie nie ma. To,ze katarynka powiedziala to co mysli to chyba nic zlego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No wlasnie niech szczesliwe mamusie nie zapominaja ze mamy zryta psychike.Ide po zakupy,bede wieczorem.Buzka!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość katarynkaaaaaaaa
kochane dzieki za pocieszenie ,a ja juz musze isc,bo maz przyszedl...Buzka zajrze wieczorem.Pozdrawiam wszystkich:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny mam prosbe znajdzcie kobitke starajaca sie dluzej niz ja ... bo sie dzis wykoncze;) patrzac na ta tabelke:) tez jestem ciekawa waszego wygladu:) maila mam wiec mozecie slac fotki ...obiecuje ze do wlasnego uzytku:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zadra29
Chyba musze jakis ryz ugotowac do zupy, wiedz bede sie zwijac. Moj maz tez nie lubi jak siedze na forum. Powiedzial, ze glowe nabijam pierdolami a potem sie zamartwiam, ale co on wie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KIKI09
dołanie trollinko to niesprawiedliwe oskarżenia wydaje mi się że twoje życie było takie samo jak nasze obecnie.jak zyłaś przez te 8lat???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość trollinka
ascha33, sisi - nie przegięłam. Pamiętam 8 lat starań, nigdy tego nie zapomnę! Sama miałam zrytą psychę. Mimo iż już nigdy z tego nie skorzystam, nadal we mnie się gotuje kiedy słyszę jak polski rząd pomaga polskim kobietom na drodze do macierzyństwa! 😠 Ale pomimo to nigdy nikomu źle nie życzyłam. I przykro mi czytać, że ktoś uważa moje dziecko za bachora! sisi zaczyna wylewać się z ciebie jad. Zajmuję się moim dzieckiem - spokojna głowa. Córeczka właśnie śpi, więc mam chwilę dla siebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zadra29
musze klawiature na pl przestawic bo cuda pisz narazie babki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KIKI09
do wieczorka ! pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do Troliny...dla takich wtracnych i nieproszonych gosci jak ty jadu mam wysarczajaco.....jesli masz cos wiecej do dodania pisz czytelniej...bo juz nie wiem o co ci chodzi ..atak na kataryneee a teraz na mnie ,nie znam cie i poznac nie mam ochoty..nie podszywaj sie kochana bo wlasnie dalas do zrozumienia ze nie jestes w temacie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość trollinka
Sisi - a wiesz co to znaczy podszyw? ja się nie podszywam-od początku jestem sobą. A ziej sobie jadem na zdrówko, tylko pamiętaj, że to Twoje zdrówko i Twoja psycha. Jestem w temacie. Starałam się o dziecko tyle lat ile Ty się starasz i nikogo nie atakuję. Przeszłam przez wszystkie możliwe etapy-do samego szczęśliwego końca. Ale przykro mi że zdanie odmienne od Twojego (a może i nie odmienne, ale się w życiu TUTAJ do tego nie przyznasz) traktujesz jako atak:( Wojuj więc sobie nadal, ale nie tędy droga. Do Dosi - przed rozpoczęciem stymulacji należy zrobić dodatkowe badanie LH i progesteronu. Mam nadzieję, że mimo iż go nie zrobiłaś oba hormony miały odpowiedni poziom.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość katarynkaaaaaaaaa
Trolinka nie powinnas w ogole byc na tym topiku!! Zreszta nie rozumiesz nas mimo ze tez staralas sie bbb dlugo.. Poza tym nie rozumiem Twoich atakow na nas?? Mozemy pisac co uwazamy i to,ze odebralas moje slowa jako atak na Ciebie lub Twoje dziecko-nie jest moja wina :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość katarynkaaaaaaaa
Sisi ja tez bym was z checia obejrzala;)Z kim w ogole klikam i komu sie wyzalam :p Takze jak masz n-k to moge Ci wyslac do mnie linka -tyle ze ja mam zablokowane konto,wiec dodalabym Cie do znajomych :)) Buziaki kochane:* Milego popoludnia.. Czytam wlasnie Biała Masajke-polecam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość trollinka
katarynka - masz rację nie powinno mnie tutaj być, wszak to wy jesteście nieomylne, a wasze racje jedynie słuszne. A wszelka krytyka jest niemile widziana i odbierana jako atak, zresztą niesłusznie, gdyż atakiem nie jest. Ale i tak ty wiesz lepiej. Jesteś biedna, bo nikt cię nie rozumie - nawet ktoś kto starał się 4 razy dłużej od ciebie i przeszedł monitoringi, hsg, laparoskopie, operacje, 4 inseminacje i in vitro. Masz rację - taka osoba cię na pewno nie zrozumie - cóż ona tam wie - prawda? Już teraz wiem skąd się o staraczkach biorą takie opinie jakie powszechnie panują. Powiem ci tylko tyle, że jakbym napisała pod swoim normalnym nickiem z dobrym słowem i radą - byłabyś wdzięczna i inaczej się do mnie pewnie odnosiła. Ale ponieważ ośmieliłam się Ciebie skrytykować - natychmiast przyjmujesz wrogą postawę i zachowujesz się jak zbuntowana nastolatka, którą krzywdzi cały świat. Mimo wszystko mam nadzieję, że doczekasz się swojego "bachora", bylebyś nie musiała na niego czekać tak długo jak ja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KIKI09
trollinka jak skończyłaś to spadaj z tego topiku bo zdaje się że nie rozumiesz nas co czujemy a twierdzisz że jest inaczej to daj juz spokój!! katarynka podobno ta Biala Masajka jest fajna szwagierka mi mówiła. ja też jestem ciekawa moje drogie panie jak wyglądacie???? :) tylko niech potem nie będzie tak ze ktos komu sie nie spodoba to będzie jakieś ublizanie na forum tak jak to zrobila trollinka oceniając katarynkeee ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KIKI09
skonczcie z tymi "bachorami" to nie najlepsze okreslenie moje panie!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość katarynkaaaaaaaaaa
Ja mowie czesto na dzieci bachory-i nie jest to w moim odczuciu cos nad wyraz obrazliwego;) Ale jesli kogos urazilam,to przepraszam.. Ok to jak robimy??Macie konta na n-k??Czy same fotki bedziemy sobie slac?? heh A co do ksiazki-jest swietna;) Mi tez kolezanka ja polecila..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KIKI09
ja proponuje same foty ale moze od jutra bo mój mężuś sie na mnie zlosci i mówi że mam żle w głowie a jutro jestem sama do 15 tylko e-mail jest potrzebny:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KIKI09
zaglądne tu potem ;) ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość trollinka
KIKI - tak masz rację, że Was nie rozumiem. Na moim topiku są dziewczyny, które starają się o dzieciaczka znacznie dłużej niż Wy, ale żadna nie zachowuje się jak rozkapryszona małolata, zakładając dziecinne koalicje: "nie podobasz nam się, to my się z tobą nie bawimy":D Tylko tutaj u Was to jest tak: "A bo nas biednych to nikt nie rozumie"! Nie rozumieją Was dziewczyny, które nie miały problemu z zaciążeniem. Ale te co problem z zaciążeniem miały też Was nie rozumieją. Nie rozumieją Was te które starały się krótko, ani te które starały się zbyt długo w porównaniu do Was - bo przecież w końcu im się udało, a Wam nie - oooo te to już Was w ogóle nie rozumieją! Słowem nie rozumie Was nikt, kto nie jest z Waszego kółka wzajemnej adoracji. Dobra rada - skoro nie macie do siebie takiego zaufania, aby podawać sobie swoje dane na NK, to z przesyłaniem sobie zdjęć też bym jeszcze poczekała, bo już niejednej panny się potem fotki tutaj pojawiały jak doszło do starć topikowych. Zwłaszcza, że jak widzę nie macie np zielonego pojęcia, ani pewności czy nie jestem jedną z Waszego grona pisząc jedynie pod innym nickiem. W końcu węszycie wszędzie podstępy i ataki na Waszą "przyjaźń".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×