Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość KIKI09

Historia podobna do mojejnadzieja na dziecko

Polecane posty

Gość katarynkaaaaaaaa
sisi ja wole cos mocniejszego-lubie wino lub wodke,mam pijackie geny dlatego nie moge pic duzo..Rodzina meza pytala go delikatnie czy ja nie mam problemow z alkoholem,bo na dwoch weselach u jego brata i siostry wlasnie upilam sie do nieprzytomnosci :)) ale to z zalu i smutku:)) ale ja jestem szurnieta ,ale majac takie kolezanki jak wy jest mi super dobrze -mamy te same mysli!!! A mnie te pytania tez dobijaja,a ja odpowiadam,ze nie lubie dzieci!:)hahahaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ascha a wiec rozumiemy sie bez slow:) Katarynooo no ktos powinien sprac ci dupeeee,kochana jestes wartosciowa kobieta i zywa istota...to kim bedziesz w zyciu nie zależy wylacznie od dziecka! Pomysl ze nawet jesli nie urodzisz ..mozesz adoptowac wspaniale dzieciatko ktore potrzebuje milosci...tak samo jak ty! Zobacz ile mozesz w zyciu dac z siebie i byc szczesliwa...nie mysl o tym wiecej bo cie dorwe i spiore "przysiegam"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość katarynkaaaaaaa
zycie jest BEZNADZIEJNE-wczoraj sluchalam audycji w radio,ze smierc to nie kara tylko nagroda i wiecie co,ze to SWIETE SLOWA...Zycie tu jest kara jakgdyby ,bo same problemy,a zaden zmarly NIE CHCE WRACAC NA TEN SWIAT..ja to czasem mysle,ze chcialabym juz umrzec-nie mam dla kogo zyc!!! Tylko w sumie dla rodzicow,siostry i meza..ale oni by sie pogodzili...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość katarynkaaaaaaaaaa
Ok Sisi :(( Przepraszam ,bardzo sie rozluznilam...trzeba isc do przodu!! czasem tez wyzywam swojego bachora,ze jak nie chce przyjsc to nie bede go miala-czy ja jestem psychiczna??????? Sorki,ze takie glupoty wugaduje-nawet maz tego nie wie...ciiii

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A mnie te pytania tez dobijaja,a ja odpowiadam,ze nie lubie dzieci! hahahaha Ale numer nasmialam sie prawie do lez:):):):) to jadaczki im zamykasz:) A moge to zaporzyczyc i tez tak odpowiadac...:)...nawet nie pomyslalam ze przeciesz moge tak zrobic:):) Dziekuje ci katarynko z calego serca:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KIKI09
my to jestesmy chore wszystkie wcale sie nie dziwie że mój mąż mnie pilnuje jakmam dola bo wie że jestem zdolna do wielu głupst.........jejku jak fajnie popisać o takich sprawach z wami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KIKI09
przed 15 was opuszcze bo mąż z pracy wraca haha a tu obiaduuu nie ma!! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
katarynkaaaaaa ale przeciez nie wiesz co jest po smierci,moze jeszcze gorzej! ja wierze w reinkarnacje i moze w poprzednim zyciu usunelam ciaze ze teraz nie moge zajsc.I wiecie co tak sie przygladam kobieta majacym dzieci i one czesto nie sa szczesliwsze ode mnie. Sa spelnione w macierzynstwie,ale albo niezadowolone z malzenstwa,albo zazdrosne ze inne maja fajna prace albo jezdza na urlopy,albo maja lepsza figure.Po prostu nie mozna miec wszystkiego.Ja bym wiele oddala za to zeby miec dziecko,ale los czesto daje nam to o czym nie marzymy. Ja tez mam krew pijacka,ale jakos pije coraz mniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ascha jak bedziesz w odwiedzinach u Panstwa wscibskich ubierz koszulke z napisem "NIEPLODNA"-brak pytan murowany:) Chyba KIKI jest bez pracy?-zajmiesz sie produkcja KIKI? Zrobily bysmy interes zycia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KIKI09
spoko zaczynam od wrzesnia to jeszcze zdąże :) :) ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja robie bojkot i dzis nie gotuje poza tym wczorajsza pomidorowa jest! wyciagne z zupy gnaty upieke i gotowe:) Jest tak jak piszesz Ascha...wczesniej bylo fatalnie ale teraz potrafie dostrzec i dobre strony zycia bez dziecka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zadra29
Witam! Tak was czytam dziewczyny i jakos lekko mi na sercu sie robi. Juz myslalam, ze ja jakas psychiczna jestem a tu widze, ze nie tylko ja mam takie odczucia itd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość katarynkaaaaaaaaaa
Sisi mow tak,a zobaczysz jak ludzie beda sie dziwic;)) hih Asha kochana ja wierze,ze po smierci jest raj,czysciec i pieklo.. A co do tych kobiet z dziecmi,to wiem,ze tak moze byc.MI wiele wlasnie kolezanek po ciazy zazdrosci figury-a ja w ciszy nic nie mowie bo ja im zazdroszcze tych oklaplych piersi,rozstepow na brzuchu i w ogole tego placzu bachora,obsranych pieluszek,kaszek i innych...ale wiecie co-zaczyna mi byc powoli obojetne czy bede miala dzieciaka;)Musze z wami czesciej gadac.. Kiki ja tez bede chyba zaraz spadac,bo maz dzwonil,ze wraca z treningu,a on nie znosi jak ja czytam w necie kafeterie!!! :)) :D KOCHANE JESTESCIE

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sisi mam nadzieje ze gnatki beda smakowaly mezowi:) No i zaczelysmy ma smutno a teraz sie smiejemy.A jest tu ktos kto nie pije?czy my wszystkie jestesmy 100% polkami? co nie wychylaja za kolnierz?;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość katarynkaaaaa
Zadra kochana na poprzedniej stronce jest tableeczka-wpisz sie;))) No i wylewaj swoje zale-zobacz jaka psychoze i dola dzis wszystkie mamy!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KIKI09
dobry mamy humorek :) ZADRA !!!!witaj wszystko najlepsze cię mineło :) ascha ja mam dzisiaj pomidor€wke :) mięso mi sie przez was przypalilo......a będzie lepsze ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zadra29
Tez mam dzis dola bo dostalam @ tym zakonczyl sie pelny rok staran. Zebym wiedziala,ze tak bedzie to od poczatku zaczelabym badania ale glupia jestem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KIKI09
muszę was sprowadzić na ziemię wszystkie pijemy dobrze się gada ale jedno muszę powiedzieć co to za życie bez dziecka ??? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość katarynkaaaaaaaaa
hahahaha ale nasi mezowie beda mieli obiad.....hahaha Ja tam tylko ogorkowa robie z ziemniakami,jak nie psauje niech do restauracji idzie:) hahaha ale jaja laski rozbawilyscie mnie do lez....hahaha A moze ja cos wypilam???:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KIKI09
mnie sie brudzenie zaczyna wiec tez dostane lada dzien@ ale ja wiedzialam ze nic bo nie mialam owulki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mam spaghetti bolognese z wczoraj.Maz zjadl na miescie to dzisiaj obiad z wczoraj musi dojesc.Do tego ciasto z jagodami i kruszonka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość katarynkaaaaaaaa
Zadra witaj w klubie-ja natomiast od nowa odliczam miesiac do zabiegu-ktory i tak moze sie nie odbyc :) Ale wiesz co-jest mi dzisiaj to juz obojetne-wylalam caly zal dzieki klawiaturze i kafetrii :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KIKI09
katarynkaaa wlaśnie sobie piwko kupilam i BYC może się napije bo upał na polku!!!!szkoda że nie możemy się zobaczyć chociaż na fotce :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KIKI09
jeszcze mam 15 min czasu nie odchodzcie bo wieczorem to tylko zajrze na chwile

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zadra29
Maz wlasnie dzwonil , ze za 30 min bedzie ja tez dzis nie gotuje kupilam zupe pomidorowa to niech sobie jje ja nie jestem glodna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no sikam sie zaraz ze smiechu...pies siedzi i gapi sie jak na wariatke:)) Zadra do tabeleczki prosze:) No jeszcze rok staran i zalozymy forum AA hi hi wiecie jaki numer przed chwila wyskoczylam po bulki do piekarni na osiedlu i tak sie zamyslilam ze kiedy babka dala reszte powiedzialam "dziekuje" zamiast danke ha ha ha...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KIKI09
ale dalyśmy dzisiaj czadu no nie przynajmniej jest wesolo.......jesteśmy chore to już jest udowodnione ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zadra29
KIKI09 piwka to tez bym sie napila ale nie moge bo za 2 godz lece do pracy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KIKI09
ascha nie pij beze mnie!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×