Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość KIKI09

Historia podobna do mojejnadzieja na dziecko

Polecane posty

Nie czemu nie w humorku? Tylko czasem ludzie nie uwazaja moich dowcipw za smieszne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sluchaj zrozumiałam że ty sama tak stwierdzilaś że nie jesteś w humorze . Ja tak wcale tego tak nie odebrałam :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ascha ja mam problem w tym wieku mając 30 lat!a co dopiero w wieku 60lat to mnie juz nie będzie!!!! :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie czarny humor to taki wisielczy,dla niektrych jest smieszne dla innych tragiczne. Dziewczyny chyba ostatnio nawypisywaly sie na zapas:( Mnie jutro po poludniu nie bedzie bo ide do kolezanki a dzisiaj pustki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie,nie mam polskich programw. A co leci? To dlatego fragoli nie ma!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cóż tak czasami jest?!nie zawsze jest czas -oprocz neta są jeszcze inne rzeczy nie tylko klikanie tutaj :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kiki ja juz obliczylam ze mi bardziej oplaca sie testy niz urzadzenie. test mwisz 30 zl. 10 cykli w roku =300 zl dalam sobie czas do 40 stki-czyli 6 lat 300 zl X 6 =1800 zl ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiesz Kiki zauwazylam ze jak ktos sie stara to pisze,a jak daje na luz to mniej zaglada.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aha zapomnialam!!!:) Tak fragola ogląda to kinomanka :-P Zaraz tu przyjdzie to będzie zmiana :) Ja ogladam i klikam ale juz się zegnam z wami! Do jutra!🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja się staram ale wiesz że czasem jest ciężko się przełamać jak się ma doła!:( Buzka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
CZesc moje kochane:********************* Dziękuję za troskę i słowa otuchy!! Po burzy wychodzi słoneczko i właśnie u mnie wyszło!!;)))) Coprawda cały dzień miałam do d...ale teraz siedzę sobie w dużym czystym domu i jestem zadowolona.Zrobiłam wreszcie sama jedzenie i się rozpakowałam!Udało nam się znaleźć jedno jedyne ogłoszenie o wynajem całego domu.Z pięknym ogrodem i tarasem.teraz czekam do wiosny i wyjdę się opalać :P A cena nie jest nawet zła.Taniej niz w pozostałych miastach,gdzie wynajmowaliśmy m-2!!! Także prawdziwy fuks! jutro popiszę więcej,idę spać.. Całuuję i pozdrawiam wszystkich!!!!!papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Katarynka niesamowicie dobra nowina! Bardzo się ciesze! uwielbiam domy z ogrodem! Wiedziałam,że wszystko się ułoży!!!!!!!!!1 buziaczki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczyny.Co porabiacie?Ja bedę poxniej biegać.Muszę,bo obwisła się robię.Poza tym nic ciekawego...Cieszę się,że wreszcie skończył się choć ten problem. Piszcie co porabiacie.. Zapraszam do mnie;))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Katarynkaaa bardzo sie ciesze ze tak sie wszystko ulozylo:D Tak sobie mysle ze podobnie bedzie z nami wszystkimi!! To znaczy najpierw musimy przejsc przez pokoj z karaluchami czyli nasze problemy z zajsciem w ciaze, ale w rezultacie trafimy predzej czy pozniej do fajnego domu z ogrodem...czyli taka symbolika dojscia do celu, doczekania cudu:) Troche to zagmatwalam ale tak mi sie skojarzylo:) ja siedze i pije kawke i pisze referaty dla kolezanki do szkoly:) Milego dnia kochane:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fragolinko jeszcze miesiąc i będzie ciepło, a wtedy tylko na zewnątrz będę siedziała;) mamy grilla i hustawkę w ogrodzie,a więc zapraszam..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Katarynkaaaa ja tez Ci zazdroszcze...tak jak Fragolaa uwielbiam takie klimaty. Wprawdzie my tez mamy duze podworko ale wszystko jest jeszcze w rozsypce, dopiero wiosna bedzie nowy plot i wtedy bede dzialac na podworku:P Teraz moge tylko kwiatki w doniczkach siac;P Ostatnio zasialam sloneczniki karlowate i juz takie 5 centrymetrowe roslinki mi wychodza:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A tak wogole to dzis mnie piersi juz bola:/ Dzis 20dc...mam nadzieje ze dostane @ i bede mogla rozpoczac nowy cykl ze zwiekszona dawka:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Powiem Ci,że M wczoraj stwierdził,że bardzo chcialby domek..z czego się niezmiernie cieszę,choc na to potzreba niezłego siana..Ale może kiedyś?Poza tym ja nie wyobrażam sobie domku bez przyrody,a więc w pobliżu powinien być lasek,bym mogła dokarmiać zwierzęta i by zwierzaczki przychodziły pod moj dom.Moze kiedyś się uda?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Malutka 20 d c i piersi bolą,dobry znak:p Ja nie wiem czy ze mną jest wszystko ok,bo ja nie dość,że prawie piersi nie mam :O,to jeszcze nigdy nie bolą :( Myślicie,że coś mogę mieć z hormonami?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Katarynkaaa wiara czyni cuda...musimy sie trzymac tego we wszystkich aspektach naszego zycia...dlatego napewno kiedyc uda Wam sie zamieszkac w cudnym domku blisko lasu i jeszcze kiedys zaprosisz nas i nasze dzieci do siebie na grila:P tego Ci zycze:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jasnę!!zaproszę wszystkich do siebie:) Ale fajnie by było!!!!!! Każda z nAs miałaby po 3 dzieciaczków..Ja będę miała dwie dziewczynki i chłopca,a Wy?? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Katarynkaaa ja bym chciala miec trojeczke; dwie dziewczynki i chlopaka:D ale tak naprawde bede najszczesliwsza na swiecie jesli bede mogla miec choc jedno dzieciateczko... Fragolaaaa to prawda co piszesz...poza tym na wsi czas inaczej plynie, bardziej spokojnie i poswieca sie wiecej uwagi na dostrzezenie otaczajacego nas piekna:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i to jest zycie Fragolinko.Ja cale zycie mieszkam w miescie i coraz czesciej doceniam naturę,przyrodę,ciszę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×