Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość KIKI09

Historia podobna do mojejnadzieja na dziecko

Polecane posty

kiki my w ogóle normalne nie jesteśmy więc i okresy mamy nienormalne. A swoją drogą to dziwne o mówicie,niby mam pco ale nie mam jak wy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bóle mam masakra. Chociaż jak biore ten FF to troche słabsze. jak jeszcze pracowałam to pierwszy dzień @ spędzałam w domu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kikuś chodziło mi o wasze krwawienia o których pisałaś. Mnie tam od razu na czerwono zalewa.Czekolady nie mam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kiki też uciekła zostałam sama jak palec. Sama w domu sama na cafe sama sama sama

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To tak jak ja nie wychodziłam z domu brałam wolne a raz wyszłam to zemdlałam na miescie zbierali mnie z chodnika

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tego to nigdy nie zapomnę A raz pamiętam jak robiliśmy bara bara to dostałam takich buli że na pogotowiu wylądowalam:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ból podczas stosunku jest zazwyczaj opisywany przez kobiety jako ostry, przeszywający, kłujący lub intensywny. Jego nasilenie jest zróżnicowane od niewielkiego do bardzo silnego. Może być odczuwany podczas zbliżenia, przez 24-48 godzin po zbliżeniu, lub zarówno podczas jak i po. Niektóre kobiety doświadczają bólu w każdej pozycji, podczas gdy inne tylko w trakcie głębokiej penetracji. Niektóre kobiety odczuwają ból tylko przez określone dni w miesiącu, zazwyczaj w okolicach miesiączki, podczas gdy inne odczuwają go przez cały miesiąc. Przyczyny Bolesne stosunki są zazwyczaj spowodowane rozciąganiem zrostów i guzków endometrialnych zlokalizowanych za waginą i w dole macicy. Niekiedy bóle są spowodowane suchością pochwy, która jest efektem stosowania leków hormonalnych lub histerektomii, podczas której zostały usunięte jajniki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja nie uciekłam tylko międzyczasie jakies zadnie z matmy robiłam chrzesniakowi, przez telefon. Uczen od siedmniu boleści

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewa jak ja bym tak chciała. Skończyłam pedagogike wczesnoszkolną.Poprostu rewelacja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka.Ja juz lecę do łozeczka:P:p Kiki wspólczuję tych bóli:O Kiedyś przed operacją też gdybym nie wzieła przeciwbólowych,zemdlałabym. Teraz wystarcza mi 1 tabletka i jest git. Myślę,że polipy też swoje robiły. Maniu ja codziennie piję siemie lniane na ból brzucha-budzę się nad ranem i zawsze mam koło łożka gęste siemie i piję i ide dalej spać-takie mam bóle! Ale nie zauwazyłam poprawy nastroju po nim. Aniołku ja mam zawsze ok 10-11 okres,ale jakbym miała o 20 to bym ten dzień uzanała jako 1 d.c. Plamienia mam rzadko i minimalne na 1-max 2 dni przed,ale tego nie liczę w ogóle-to jako koniec poprzedniego cyklu!!A to tak wg mnie. Kochane dziewczyneczki my wszystkie porypaną psyche mamy przez tą bezsilność! Ja lecę spać,bo mąż się rozmyśli... BUZIAKI Kiki Ty sexoholiczko:))))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kiki pytałam jak miałam laparoskopie, ponoć było ok. Ale nie zawsze tak mam. Zostały same pco-wiczki hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bóle podczas stosunków płciowych sugerują gruczolistość w obrębie jajników i zagłębienia odbytniczo - macicznego. Bóle podczas oddawania stolca mogą być objawem gruczolistości w ścianie jelita grubego lub w polu przegrody odbytniczo - pochwowej. Warto jednak dodać, że ok. 1% pacjentek nie skarży się na żadne dolegliwości bólowe. Gruczolistość jajników może się także objawiać obfitymi i często występującymi krwawieniami menstruacyjnymi. Krwawienia z odbytu lub pęcherza moczowego występujące jednocześnie z menstruacją są charakterystycznym objawem gruczolistości również tych narządów. Podczas zaawansowanych stopni endometriozy tworzą się twarde, włókniste zrosty, które powodują zniekształcenia narządów objętych chorobą. Macica staje się nieruchoma w tyłozgięciu, a zagłębienie odbytniczo-maciczne całkowicie zarasta. W obrębie jajników pojawiają sie smołowate torbiele o różnej wielkości (niektóre dochodzą do średnicy ok. 10 centymetrów!) wypełnione gęstą, ciągnącą się treścią w brązowym kolorze. Jest to pozostałość dawnych wylewów krwi, która w okresie menstruacji nie miała gdzie odpłynąć. Jeżeli kobiecie chorującej na endometriozę uda się zajść w ciążę, objawy tej choroby w większości przypadków ustępują podczas ciąży. Po urodzeniu dziecka często dochodzi do samoistnego wyleczenia oraz do martwicy i rozpadu ognisk gruczolistości. Po menopauzie rozwój i aktywność ognisk endometriozy zostają zahamowane, ale pod warunkiem, że w tym czasie nie stosowano leczenia dużymi dawkami estrogenów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ok Leć Katarynka! Widzicie czyli następna głupota wyczytana w necie.Zawsze liczyłam jako 1dc i teraz też tak będzie. U mnie jest różnie.czasami budze się nad ranem z ogromnym bólem zwiastującym @,czasami dostane koło poludnia,a nieraz jak dzisiaj. No ale ja jestem porąbana to i @ porąbana. Też wychodze z netu bo normalnie masakra ile czasu tutaj spędzam. Dobranoc dziewczynki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aniołku ja chodziłam do liceum o profilu pedagogicznym, ale na studia poszłam na ekonomię.Teraz trochę żałuję, tyle wolnego, wakacje, fajnie maja nauczyciele. A mój Chrzesniak to straszny leń, nie chce mu sie uczyć, siostra ma z nim siedem światów - chodzi mi o naukę :) szóstoklasista

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×