Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość KIKI09

Historia podobna do mojejnadzieja na dziecko

Polecane posty

przynudzam ale co o tej godzinie można pisać Trzeba zyć dalej i czekać aż cud się zdazy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurcze Kiki daj spokój bo wszystko mnie boli. jeśli chodzi o mnie to nigdy tego nie miałam stwierdzonego więc chyba ok.Z tego co pamiętam 3 lekarzy nie stwierdziło endo więc chyba nie mam.Jak myślicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aniołku ja nie wmawiam ci że masz kochana?przestańpoprostu z własnego doświadczenia wiem ze doktorki dużorzeczy nie dostrzegaja -tyle pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny od dzisiaj jesteśmy okazami zdrowia, no może od jutra hehe. I tak mamy o sobie myśleć i tego się trzymajmy :) Dobranoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny a co tu taka cisza?? Wszystkie jeszcze spią?? ja juz po badaniach, pobrali mi krew ( ale kurde nie wiem wydaje mi się że za mało) zleciłam wszystkie badania te takie na cukier i cholesterol + hormony. Zapłaciłam 220zł!!! dzis 2 dcyklu teraz czekam na wyniki ( choć na jeden hormon aż 2 tygodnie) i do lekarza działac dalej!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc kochane:) Asiu rzeczywiscie koszt tych badan to tragedia:( Najgorsze jest to ze nawet jesli masz skierowanie (od lekarza prywatnego) to i tak nie zrobisz tych badan za darmo bo przewaznie nie maja podpisanych umow z zadnym laboratorium:( A doczekac sie skierowania od lekarza NFZ-u to prawdziwy bieg z przeszkodami:( Katarynko kochana nie zalamuj sie, ja ciagle wierze ze kiedys wszystkie bedziemy mamami i spotkamy sie W ogrodzie u Ciebie i bedziemy szczesliwe... Fragola to dobrze ze masz dobry humor:) Moze to dlatego ze u Ciebie ciepelko:D My jeszcze troche na wiosne musimy poczekac:/ Eewka widze ze masz super pamiec do miejscowosci i jestes na biezaco w problemach nas wszystkich:) Buziaki kochane:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bylam juz powtorzyc badanie i mam dzwonic jutro do laboratorium to podadza mi wynik bo tak bedzie dopiero w poniedzialek. Do lekarza jade w poniedzialek bo i tak lekarz nic nie wykryje teraz:/ Nie moge dac sie zwariowac. Co ma byc to bedzie. Nie mam juz plamien, tylko kluje mnie jajnik lewy ale biore luteine 2x1 i mysle ze jesli ciaza sie ma utrzymac to sie utrzyma a jak nie to bedzie mi zle ale bedziemy nadal sie starac. Mam juz dosyc tego myslenia, czytania i zastanawiania sie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobre podejście malutka nie ma sie co zamartwiać na zapas co ma być to będzie ale trzymam kciuki by było wszystko jak najlepiej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny. Mąż odebrał dziś wyniki posiewu. Obydwoje jesteśmy czyści, nie ma ureaplazmy, niby fajnie, ale od wczorajszego wieczornego sexiku mam różowy śluz, bojję się że to początek plamień, a dziś dopiero 22 dc. To mnie martwi. na szczęscie w sobotę mam mnie obejrzeć mój gin i zobaczymy co mi tam wykryje... :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hello laseczki!witam was:) Co tu takie pustki?śpicie jeszcze? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja byłam dzisiaj pooddychać świeżym powietrzem :-P lepiej mi sie zrobiło bo myślałam że się za kisze w tym domu :-O Kupiłam sobie torebkę nie wiem po co i do czego ona mi będzie pasowała bo jest srebrna ale kupiłam nie jestem z niej zadowolona :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej Asiu! chyba sie nudzisz ?:-P Już nie długo i do domku no nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wyspałaś się? Fragola co z tobą? Ascha ty chyba się na mnie wczoraj nie obraziłaś ??? ODEZWIJCIE SIĘ!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KIKI pracuje do 16 także jeszcze trochę przede mną. Coś czuje się że mnie grypa zbiera. I zastanawiam się czy iść dziś na angielki czy lepiej odpuścić:/ Troche się nudze i ucze zarazem:) a co do torebki to hm my kobiety juz tak mamy że kupujemy czy trzeba czy nie trzeba:) ale skoro ona nie poprawiła |Ci humoru to niedobrze! może ją wymień na inną?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak u dr Wojcieszyna zaczęłam. Byłam w zeszlym roku w katowicach w provicie ale jakoś nie miłe wrażenie tam odniosłam, a bliżej mam do mysłowic no i od kilku dziewczyn słyszałam ze ten lekarz im pomógł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Malutka jak to dobrze ze juz nie plamisz:D Kurcze jutro z rana jedziemy do Polski i przez caly weekend nie bede wiedziala czy betka ladnie wzrosla?;) Dzis tak pieknie u nas ze nie robie obiadu:classic_cool: kupilam gotowca,za to pootwieram okna puszcze muzyke i zaczynam pakowanie. Dziewczyny ale wy wczoraj stron natrzaskalyscie:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Acha tak myslałam bo jest na mieejscu:)ja tez wybierałam sie do Provity na konsultację ale zrezygnowłam bo miałam w tym czasie mieć laparoskopie no i wyszło to co wyszło. No to do 16 jeszcze troszkę :)zleci ci no chyba że zle się czujesz...może odpuśc sobie język angielski ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sisi na długo jedziesz do Polski????odwiedz mnie? Będzie mi milo :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fragolcia ty to jak staruszka wez mnie na tą ławeczkę to odsiedzimy razem:-D tylko coś do picia wez!!;) :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U nas też dość ladna pogoda sloneczko tylko wiatr nie potrzebny..... Nie wiem co na obiad zrobić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×