Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość KIKI09

Historia podobna do mojejnadzieja na dziecko

Polecane posty

Jejku ludzie to już sprzatają okna myją a ja w lozku ?jak stara baba90letnia :( :-O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Katarynka porób fotek bo chętnie coś obejrzymy na N-K!!!slyszysz!! Dziewczyny doradzcie mi czy mam sobie podciąć włosy tzn chodzi mi o sam tyl???czasem nie sugerujcie sie tą ostatnią fotką bo to było z 5lat temu :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ok spadam bo nie będę sama do siebie pisać bo jaki to ma sens moze potem ktoś wpadnie na kafe :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej. Postaram się porobic foty pojutrze i wkleic;) Sisi to juz na Święta jedziesz? Maniu no to fajnie,że wyniki ok.Może zaczniecie starania? Nie wiem co może być przyczyną takich plamień-skoro nie bakteria i nie progersteron?Może coś w macicy jest?Bo plamienia niby stamtąd wychodzą..Daj znać co lekarz Ci powie;) Fragolinko ja też uwielbiam chodzić tak sama do parku,wziąć książkę,usiąść na ławeczce..Nie ma nic piękniejszzego.Romantyczka za dychę ze mnie. Mnie znów dziś NIC nie kłuje i też jest źle.Ja to mam już w mózgu nie pokolei.13 dc i nic mnie nie boli,nie ma objawów owu.Wariuję chyba jeszcze bardziej jak wtedy co się mierzyłam:O POMOCY DZIEWCZYNY-ochrzańcie mnie jakoś,żebym dała spokój swojemu organizmowi:O:O Malutka czekam z niecierpliwością na betę-obstawiam,że będzie ze 150:D:D Kiki ja też miałam endo jajnika,ale tylko jednego torbiela wykryli,który notabene nie rósł przez rok,ale i tak go laporoskopowo usunęłam.Niby tak wszystko było czysto,tylko taki jeden sie przyplątał.Od tej pory minęło 6 lat i odpukać nie mam dzięki Bogu nawrotu.Poza tym mnie nic nie boli,nigdy nie bolał mnie brzuch-tylko w 1 dzień okresu. Myślę,że cudem pozbyłam się tego choróbska. Oby u Ciebie szybko wróciła @ i żebyś zaczęła wreszcie staranka:D Milego popołudnia Laseczki:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fragolinko tak jest :P kiki posłuchaj naszej zdolnej fryzjerki-dobrze Ci radzi.Może grzyweczka?:) Lecę na zakupy,muszę nagotować mojemu na zapas,bo biedaczek umrze z głodu:) U nas niestety mało słonca i zimno. Dziewczyny co porabiacie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja juz po zakupach :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczynki dzięki za radę ale z grzywką się żle czuje podobają mi grzywki ale u kogoś :) Fajna grzyweczkę ma nasza agnieszka i malutka ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jo jom jest :) Dzięki Fragoluś i Katarynko za komentarz w sprawie moich wyników. Wiecie chyba najlepiej jak bardzo się obawiałam wyniku ;/ A ten śluz to był fałszywy alarm, bo już jest ok, więc po wczorajszym szaleństwie wieczornych coś się musiało obetrzeć :) Fragolinko ile dziś u Was stopni???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fraguś działa ci na n-k ten komunikator? Nie wiem dlaczego masz taki śluz pierwsze słysze :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja dzisiaj miałam spagetti!nic mi się nie chcialo robić i zupę jarzynową :) a jutro??????????może naleśniki albo racuszki i zupkę jakąś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fragola racuchy to z drożdżami i jabłkami lub bez drożdzy a placki ziemniaczane ze ziemniakow startych surowych a pampuchy to takie bułki na parze sie je robi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny my jedziemy tylko na weekend:) Kiki z checia bym cie odwiedzila ale czasu braknie:( i jeszcze kawal drogi do ciebie mamy. Udanego weekendu wam zycze:) tylko nie zapiszcie duzo stron ,bo nie nadrobie czytaniem:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Trzymaj się kochana sisi buzka dla ciebie wracaj do nas szybko !!!!!!!!!!szerokiej drogi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Po drodze zajade do sklepu po piwo na droge bo nie mam checi dzis jechac i takie tam....:( Do rychlego pa pa:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Siema nudziary ! to ja zacieszam ryja do Was :) widze ,ze tu gadki o śluzach wow fascynujące ....jakaś tam zaszła , e to sie nie liczy to nikt ze starej gwardii , czekamy dalej Czy wujek Kargul zostanie chrzestnym?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wasze historie to jeszcze nic dziwnego MACIE TU LINK do "ciąza po sześdziesiątce!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! http://dzieci.pl/paid,12087139,title,Ciaza-po-szescdziesiatce,wciazy_artykul.html?smgputicaid=69d4c

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hahahahhahaa ale się uśmiałam z Wujka Kargulka.. Może Fragolko Ty nastepna?:) A ja bym zjadła sobie oponki-te co Fragolka dałaś mi przepis:D Po Poście na pewno zrobię!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka! Pustki dzisiaj tutaj. Ja obolała i naćpana lekami,nawet mi się nie chce pisać.Właściwie to o czym? Nuuuuuuuuuuudddddddddddddddddddyyyyyyyyyyyyyyyyy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aniołku a czymże się tak naćpałaś? Fragolka na pewno zrobię,ale na Wielkanoc:P Fragolinko a może Ty w ciąży?Taki sluz?Kiedy powinnaś dostać@? Sisi wracaj szybko do NAS:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Katarynka nałykałam się chyba dzisiaj już 6 ibupromów,z brzuch dalej boli.To jakis koszmar jest. Nie mam już ketonala bo tylko on mi pomaga. Ale ze mnie lekomanka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ojej!!!To naprawdę straszne,że aż tyle musisz łykać i nic:( Kochana nie łykaj aż tyle ibupromów,bo mi po 1 tabletce na miesiąc wysiadl żoładek-mam teraz wrzody.Aczkolwiek uważam,że to nie jedyny ich powód:( Bidulko. Ja przed operacją też musiałam brać z 2 tablety na dzień,teraz 1 na cały okres!!Pomógł mi też zapewne Duphaston od 16-25 d.c Moze poproś lekarza o to?Na ulotce też jest napisane,ze pomaga w bolesnym miesiączkowaniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hmmmmmmmmm jak wybiore się do ginka to może poprosze. Co do wrzodów to zdaje sobie sprawe,ale cóż .... Może nie będzie tak źle. Kiedy wyjeżdżasz? Myślałam,że dzisiaj już Cię nie będzie z nami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aniołku jadę jutro o 20.15 mam pociąg.Będę ok 2 w nocy w domu:( Nie ma mnie kto odebrać,bo rodzice w Stanach.Pewnie wezmę taksówkę. Nie chce mi się jechać na ten ślub,bo nie dość,że w Post,to jeszcze 2 miesiące po śmierci najkochańszej babci:( Każdy im tłumaczył,a oni swoje... I jestem świadkową od żony kuzyna,nie wiem czemu,nikt nie wie... Czemu mnie wzięła? Aniołku ja to też nie nawidzę @!te bole są straszne!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Katarynka uważaj na siebie bo to bardzo późno.Powinien ktoś po Ciebie wyjechać. Jeśli chodzi o ten ślub to faktycznie mogli sobie darować.Co zrobić,każdy inaczej do wszystkiego podchodzi. Mimo wszystko życzę szczęśliwej podróży i udanej imprezki bo chyba coś będzie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To faktycznie dziwnie.Ale cóż każdy żyje swoim zyciem. Masz racje kochana pojedz sobie. Normalnie już Ci zazdroszcze,szczególnie tych slodkich rarytasów.Już kręćka dostaje tak mi tego brakuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Katarynka szczęśliwej drogi :) Głowa mnie boli aż mi nie dobrze :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×