Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość joasiasuprasia

Do kobiet zwiazanych z czarnoskorymi mezczynami

Polecane posty

czasem sie zastanawiam czy ja mam problem z wechem czy trafilam na czystych i pachnacych murzynow.moj narzeczony jest tzecim czarnoskorym z ktorym sie spotykam i z zadnym z nich nie mialam takiego problemu.wrecz przeciwnie.nie poca sie jak biali i nie smierdza (moze poza tym porannym oddechem) ja wprost uwielbiam jak moj azi po kapieli wysmaruje sie oliwka i maslem kakaowym moglabym sie w niego wtulac i wachac godzinami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no prosze czyli teraz
to juz jest wstyd byc dziewica/prawiczkiem????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SerdzioWampirre
Łomatko, Kornelia moja najdrozsza - Ty tutaj? Slonce przesliczne, skarbie najdrozszy, skad sie tutaj wzielas? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ozgirl
Wedlug mnie z tym zapachem skory to jest tak ze jak dziewczyna nie toleruje zapachu partnera to dlugo z nim nie bedzie. Wybaczcie ale moj facet(australijczyk) nawet jak jest spocony(po dniu pracy) to mnie nie odtraca( ja uwielbiam jego zapach o kazdej porze,ot zboczenie i tyle)! Ktos wczesniej wspomnial ze rano to malo kto ladnie pachnie, wiec u mnie wyglada to tak ze po prysznicu wieczorem smaruje sie swietnym balsamem do ciala,odrobinka perfum, rano mycie zabkow i nikt mi nie powie ze smierdze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość John Polock
Co wy macie z tym potem? Jak ja sie spoce to tym bardziej ladnie pachne - antyperspirant, nigdy nie smierdze, no ale ja jestem Polakiem :P Nawet po calym ciezkim dniu zawsze ladnie pachne, ale to moze jak ktos pisal - zasluga odzywiania, bo nie pije, nie pale, zdrowo sie odzywiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do john polock
taaa.ale my to nie rozmawialmy o gejach tylko mo murzynach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jak dba o
higienę to zaraz gej a hetero nie może być czysty?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jak dba o
czy to dziwne ,że ktos dba o siebie? chyba spotykałyście samych niechlujów :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość John Polock
Nie rozumiem, przeciez kazdy chyba czuje jak pachnie :D Chodzilo o to, ze jesli sie spoce to nigdy nie smierdze, a od razu mnie od geja wyzywaja :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość John Polock
A co mowi normalny facet? - ze jak sie spoci to smierdzi, ludzie wyluzujcie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do john polock
no wlasnie normalny facet mwoi- nie smeirdze, a nie ''zawsze ladnie pachne';......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość John Polock
Normalny facet pewnie nie uzywa slowa " nie / smierdze" :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość John Polock
No dobra, skoro tak mowisz, to jestem :( I co mam teraz zrobic?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kiok
masz racje, ociaganie paly czarnemu to szczyt ponizenia dla bialej kobiety, a dla nich z kolei to jest szczyt satysfakcji, bo przez lata byli popychadlami i niewolnikami, a teraz taki bialas obciaga im pale:O:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość z tym obciaganiem tez sie
zgodze, gdybym miala byc z czarnym, w zyciu bym mu nie obciagnela, w zyciu nie uklekla bym przed nim

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karama12
ja nie mam zadnych kompleksow i nie musze nikomu udowadniac ze jestem od niego lepsza chwytajac sie argumentu ze jestem biala! lol ja ani moj chlopak nie mamy nic wspolnego z niewolnictwem ;) nasz zwiazek jest jak najbardziej zdrowy, kochamy sie, nie wiem jak w takim wypadku mozna mowic o ponizeniu kogokolkwiek. lepiej sie zastanowcie czemu Wam laski nie chca obciagnac hihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karama12
przykro mi ze masz takie zle doswiadczenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karama12
lol

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lol lol lol
ja jestem z czrnoskórym i wcale od niego nie śmierdzi i nawet jest czysciejszy niż wszyscy moi byli razem wzięci!!!!!!!! Wieje tu rasizmem aż w oczy szczypie. Mieszkałam w Irlandii kilka lat - tam to dopiero mozna powiedzie że faceci śmierdzą....prosto od owiec do pubu i na randkę. Polacy też nie świecą przykładem. Wszędzie są śmierdziele i czyścioszki! Mieszkałam też w domu gdzie byli sami murzyni i murzynki i śmierdziało jedynie jak ktoś zrobił kupę w łazience

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MoniqyeRoverri
A dlaczego nie robili kupy w ubikacji, tylko w lazience? I do czego? Wanny, zlewu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bouhahahahahahahahahahahahahah
:-D :-D :-D :-D :-D dobre! nasrali do prysznica! :-D :-D :-D :-D :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bouhahahahahahahahahahahahahah
zjebalam sie:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szczera prawda w oczy kolaca
siewco prawdy a skad w tobie tyle wiary ze kogokolwiek obchodzi twoje marne jestestwo i to kim i czemu pogardzasz??zakop sie w piach i szczeznij gdzie chcesz ale nie mow innym co maja robic ze swym zyciem pedalku:)widac ze masz jakies kompleksy potezne:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość siewca prawdy
jak widać ciebie obchodzi bo nie mogłas przejść obojętnie obok tego co napisałem. No i... co to ma znaczenie czy mam kompleksy czy nie, czy jestem głupim frajerem czy nie - czy to co napisałem nie jest prawdą??. Drogie ludziska ja naprawde nie mam pretensji do nikogo kto kto chce mie obrażać na forum. jeszcze nie tak dawno temu sam bylem gotów złapać za gardło każdego ktokto twiedził, ze Polki to szmaty. Takk.. przecież to nie może być prawdą. tylko kazdy widzi jaki jest koń i widzą to zwlaszcza cudzoziemcy. chociaż czarnuchy uchodzą za śmiecie wszędzie na świecie jednak pogardzają polkami i się z nich śmieja. Tak te śmiecie uważają polki za śmieci. Miła koleżanko bolcowana przez małpę:)))) Masz absolutną rację moje zdanie sie nie liczy- to tylko opinia jednego zawistnego, zakompleksionego małego czlowieczka. doprawdy nie wiem dlaczego coś takiego napisalem. Przecież to nie ma nic wspólnego z prawda i na pewno nikt spośród obecnych na forum nie wie o czym mówię. Ciekaw tylko jestem co powiedzialabyś tym wszystkicm czarnuchom, ciapolom turasom, którzy nic innego nie robią jak tylką pierdolą wszystkim jakimi szmatami sa polki. Co??? oni też maja kompleksy, albo oni tak nie mówią. problemem nie jest to,ze ja napisałem to co napisałem, ale że wszyscy tak myślą i nie mówię tu o Polakach, bo wiekszość Polakow z niezrozumiałych dla mie powodów ma jaednak dobre zdanie na temat polskich kobiet. PRZECZYTAŁA???? TO PRZECZYTA JESZCZE Z 10 RAZY ALBO TYLE ILE KONIECZNE ŻEBY ZROZUMIALA . A TERAZ ZAPIERDALAJ ROZKRACZAĆ SIE PRZED SWOIM CZARNUCHEM ZEBY MÓGŁ SIE KUMPLOM CHWALIĆ JAKĄ TO ON POLSKA KURWĘ POSIADA. I POSTARAJ SIĘ... BO JAK ON CIĘ ZOSTAWI TO NIE WIEM KTO CIĘ WEŹMIE- ŻADEN POLAK NAPEWNO NIE - TY PIERDOLONY POJEMNIKU NA MURZYŃSKA SPERMĘ

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szczera prawda w oczy kolaca
eh nawet nie chce mis ie odpisywac i czytac twoich wypocin ale jesli cie tak to interesuje to ci napsize ze moj murzynski partner sie we mnie nie spuszcza bo zwyczajnie tego nie lubi kochamy sie tylko w kondomie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość frantzferdinand
Sorki ze sie wtrace, nie przepadam za czarnymi facetami, sa wulgarni i obsceniczni, oczywiscie nie geralizuje.. Sama jestem z bialym anglikiem, w zyciu nie zamienilabym go na czarnego czy polaka... Ale do rzeczy... Angielki, Francuzki, Hiszpanki i dopiero potem nasze central european + east european girls lubia czarnych... Wystarczy przejsc sie gdziekolwiek, np. jedna z highstreet w Londynie i poogladac angielskie dzieciaki w wozkach... 70% to mula :) Zagladajac do polskich wozkow? Nadal jeszcze calkiem bialo, choc w wielu juz przypadkach to paki, arab, czy inne asian kids... Ale nie generalizujmy co? :D heh Moj post nie ma w zamiarze urazic nikogo uczuc. Pozdrawiam z Ldn.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jest w tym jakas
prawda, zaden Polak nie zechce Polki ktora byla z murzynem, chyba ze sie o tym nigdy nie dowie, akurat w tym nie ma sie tu co oszukiwac W zyciu nie zamienie mojego Polaka na murzyna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zszokowana ...
Ja najkrócej określić moje wrażenie po przeczytaniu tego co tutaj piszecie ....szok ... I tak sobie myślę ....albo te wszystkie osoby wypowiadające się w tym temacie bardzo krtycznie to jakies ideały ,,stworzne przez Stwórcę jak wzór dla innych ,nie mające sobie nic do zarzucenia ...albo to wszystko to jakiś sen i was tu naprawdę nie ma . Żyję juz troszkę na tym świecie i nie przypuszczałam ,że w moim kraju jest tylu rasistów . Aż przykro jak się czyta takie rzeczy .... straszne jak piszą je dorosli ludzie ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mayberight
niestety znaczna czesc polaczkow to rasisci. Smieszy mnie tlko fakt ze ubieraja sie podobnie do czarnych(te dresy i biale adidaski) a czesto takze i bizuteria ze az oczy bola. Jak dziewczyna byla z czarnym to juz takiej nie chca, no jasne boja sie ze czarny zrobil jej dobrze a oni przeciez tego nie potrafia. Ososbiscie nie gustuje w czarnych facetach, ale w polakach tez nie,sa do niczego w lozku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×