Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość joasiasuprasia

Do kobiet zwiazanych z czarnoskorymi mezczynami

Polecane posty

Gość mayberight
so do niczego w lozku- nie mowie ze wszyscy,ale znaczna czesc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jiojoi
taaa, polacy to rasisci, ale to wlasnie najwiecej polek daje dupe czarnym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jest w tym jakas
to Polacy nie chca Polek ktore byly z murzynami, nie dlatego ze sie boja ze im nie dogodza po tym czarnym, ale ze strachu zeby sie jakiegos syfu nie nabawic ktorego ciezko sie potem pozbyc. A co do rasizmu, nie wiem czy to tak do konca prawda, mam bardzo duzo znajomych murzynow, pakinstanczykow i innych ciemnoskorych, sa fajnymi ludzmi do pogadania i osobiscie nic do niech nie mam, a jednak na partnera zyciowego i meza moich dzieci zadnego bym nie wybrala, wiec nie wiem czy to do konca rasizm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ala kanika
spotykalam sie przez ponad miesiac z czarnym facetem, i co do zapachu... wogole nie smierdzial!!!!!!!!!!!! a co do tego ze polki niby glupie cipy co daja murzynom... mam to w dupie... Polacy to zakompleksieni, nic nie robiacy w lozku frajerzy.... owszem nie wszyscy, zdarza sie jakis tam 1% dobrych w lozku, chociaz jeszcze na takiego nie trafilam... ohhhhh a jakie sa piekne dzieciaczki mulatki..thx

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mala czarna ***
moze sprobuj chlorofilu- neutralizuje brzydkie zapachy ciala i odtruwa organizm.. ale jesli to naturalny zapach to nie wiem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Cheryll
I ja cos dodam od siebie. I mnie razilo zachowanie rodakow i nasz rasizm. Bylam zagorzala zwolenniczka rownosci itp w koncu kolor skory o niczym nie swiadczy. Niestety, a moze wlasnie stety znalazlam sie w kraju ludzi roznych kolorow skory i otworzyly sie moje oczy. Nie zrozumie tego bialy siedzacy wsrod bialych (czyt. Polak w Polsce) jednak bialy to inny kompletnie gatunek. Pomijajac fakt zachowania bardziej zblizonego do czlokoksztaltnych malp, goryli zapach o ktorym nawet dziewczyny swoich czarnych chlopakow mowia otwarcie, mentalnosc a raczej jej brak. Przykladow mozna mnozyc w nieskonczonosc. Czy jestem przez to rasistka??? Hmm moze, ale nie w takim stopniu jak kazdy czarnuch w stosunku do bialego. Kolega wyzej dosc niewybrednie opisal swoj stosunek i do murzynow i do ich polskich kobiet. Myslisz sie tylko w jednym - nie kazda dziewczyna sika po majtach na widok czarnego fistaszka. Sa normalne ktore tak samo brzydza sie nimi i ich "znajomymi"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ARYJCZYK TEZ CZLOWIEK
Kolorowi w europie sa aktualnie dopieszczani,nianczeni i glaskani.Kolorowy jest cacy a bialy jest beee.Ale do puki jeszcze sa Aryjczycy na tym kontynencie a jest ich coraz mniej.To pozwolmy IM spokojnie wymrzec.A potem jak juz nas nie bedzie to niech kolorowi robia burdel jaki robia w swoich cudownych kolorowych krajach. Niech bede super COOL.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SS Viking
Jakiez wspaniale liberalne i postepowe myslenie prezentuja nasze piekne rodaczki, bo jest to pozalowania godne. One nie dostrzegaja jak w Anglii biala rasa zostaje stopniowo zastepowana przez nacje z Trzeciego Swiata ktore nie maja nic wspolnego z europejska kultura. One po prostu podzielaja nurt multikulturowosci ktory jest przemoca narzucany w Europie zeby zastapic biala rase czarnymi, muslimskimi i indianskimi swiniami ktorzy na kazdym kroku oskarzaja kazdego bialego o rasizm. Jestem Rasista, jestem Nazista i wierze ze Hitler mial racje. W Europie nie ma i nie powinno byc miejsca dla swin. Liberalne rzady tlumacza imigracje powodem ze spoleczenstwo sie starzeje i potrzebny jest naplyw nowych pokolen ktore utrzymaja i dostarcz profitu dla kraju.........jaka hipokryzja, bo w kazdym niemal kraju w Europie jest wiecej niz 5% a moze wiecej niz 10% bezrobotnych i wystarczy tylko zapewnic tym ludziom prace a nie przyjmowac czarnuchow i innych podludzi. A Polki..............kazdy Anglik sie z nich smieje bo jak sie widzi czarna malpe z Polka mozna sie zalamac, no coz ale jesli inteligencja mamusi jest -0-, a inteligencja czarnego tatusia rowniez podobna wiec badzmy pewni ze w przyszlosci zaleje nas generacja tepych, polinteligentnych kreatur ktore z pewnoscia doprowadza ten wspanialy kontynent do ruiny. Sieg Heil!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SS Viking
Zacofani jestescie.........co za glupia, niedorozwinieta dziewucha spod podzamojskiej wsi. Wroc do szkoly, zacznij czytac ksiazki a zrozumiesz wiele,bo jak na razie to oderwalas sie trzesienia grabiami swiezego siana na lace i jak cie wpuscili na ten Zachod to sie zachlysnelas ta multikulturowoscia i zacznij myslec niezaleznie bo kazdy nigger to smiec, klamca, morderca, nierob i gwalciciel KILL THE FUCKIN NIGGERS AND PIGS!!!!!!!!!!! SIEG HEIL!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SS Viking
Jestem w Dubaju ale tutaj Polek nie ma wiec nie musze patrzec na takie szmaty jak ty, szmatu i kurwo idz ciagnac murzynom bo i tak zbudujemy tyle obozow koncentracyjnych ile tylko bedzie mozliwe zeby kurwy swinie czarne hinduskie spalic zywcem a jak ty kurwo spod pod zamojskiej wsi pierdolona szmaciaro zapierdalajaca na fucken reg w Londynie chcesz sie pierdolic z nimi to wypierdalaj z Anglii bo i tak kiedys BNP wygra wybory i cie suko wypierdola szmato kurwo z tej Anglii bo jestes polska kurwa i szmata bez mozgu i rozumu rozumiesz, wiec pierdol sie ze swoimi bambusami i zwierzetami dopoki BNP nie jest jeszcze u wladzy kurwo polinteligentna Fuck you, wog

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marcin30
zjedz sobie kilka razy chiken masala lub korma,kebaba lub inne danie z rodzaju carry i powachaj sobie paszki to tez wyczujesz inny zapach.A tak to nie przepadam za polkami które sie puszczaja z ciemnymi jestem w uk od 2001 roku i troche sie naogladałem.Ale z drógiej strony to im sie nie dziwie bo 90%polaków za granica to porazka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SS Viking
Juz nie jestem w UK, ale mowisz ze 90 Polakow to porazka, no nie wiem bo poznalem tam takich co naprawde ciezko pracowali zeby cos skreowac z tego zycia za granica, a ze pija czsami to kto tam nie pije, no kto? I coz pracowali zeby stwarzac jakies warunki dla tych pustych panien ktore wyrosly w jakichs wolkach wrzosowskich i nagle jak przyjechaly do Anglii to szczyt..................stwierdzily ze sa na koncu swiata, wszystko wiedza i sa najpiekniejsze i najmodrzejsze.......no bo ktora inteligentna wyksztalcona kobieta pochodzaca z dobrej rodziny wiaze sie z czarna malpa albo muslimem z maroka, no chyba tylko shit totalny bez kultury i zadnego wychowania.Dlatego tez czarne kurwy i muslimskie, indianskie swinie ssa ten kraj ile tylko sie da a Anglicy ida na piwo, i mecz, ponarzekaja ze tyle jest fckin niggers dookola i na tym sie konczy, i mysle ze byc moze sie obudza wreszcie w 2015 w nastepnych wyborach i wybiora BNP, i ktos z tym shitem zrobi porzadek bo przeciez David"Wanker"Cameron i Nick"Prick"Clegg tego nie zrobi bo zbyt politycznie poprawnie cos zmieniac w tym co jest nie biale ale czarne, sniade i kolorowe, cackane, glaskane, wrecz wynoszone ponad niebiosa jakiez to inteligentne i pozwalane jest temu na zycie na doli, council house, benefity i czasami dla rozrywki bieganie po Londynie z nozem jak to czarne malpy tylko potrafia. A ty zapierdalaj po dwanascie godzin na dzwigach, ryzykuj zycie, plac podatki i patrz jak polskie kurwy sie puszczaja i dlatego juz tam nie jestem...... i nie bede placil nigdy wiecej podatkow na wasze parszywe czarne bachory zrobione z malpa!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ARYJCZYK TEZ CZLOWIEK
Kurde.Nie mialem na mysli rozpetania takiej burzy swoim wpisem. Ja Wam cos powiem.Nie mieszkam w Polsce.Ale stosuje dosc wygodna i praktyczna zasade.Nazywam to dobra szkola komunistow.Oni co innego mowili co innego robili i jeszcze co innego mysleli.Z racji swojego zajecia ktore polega na kontakcie z klientem w jego domu.Nie jedna osoba o malej wrazliwosci by sie pograzyla i zaczela by sie moczyc w nocy.I wiele zdan lub pogladow by zostalo zagluszonych.Cos czego Wam TV lub prasa nie pokarze a Wam sie nie przysni.A kwestia bialy czarny hindus latynos.Jeden drugiego ma w nosie i wszyscy sa siebie warci.Fakt ze zrobil sie beznadziejny belkot. A ja mam swoje zainteresowania i znajomych a cala ta zgraja mi dynda. I to ja decyduje o tym kto bedzie w moim kregu a nie ktos za mnie. A za swoja rase i kolor skory, kulture, historie oraz moich rodzicow nie zamierzam przepraszac innych.A jezeli to by kogos razilo to przypierdole. Ps A Polki moga robic co chca.Ja ich i tak nie odpisze sobie od podatku :) A osoba ktora uzywa slowa POLACZKI jakby inni byli super.To powinna swoja pierdolona matke poleczke zasadzic o odszkodowanie za straty moralne.Albo poprosic ta szmate matke poleczke by jej wypierdolila w leb z pistoletu :) bo sie przez nia meczy :) Wolgaryzmow uzylem celowo.Nie robie tego na codzien.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SS Viking
Zgadza sie co napisales, ale Polki sa zawsze i beda zawsze niedowartosciowane za granica, ale chyba kazdy normalny politycznie niepoprawny gosc widzi co tu sie w tej Europie dzieje. Lewackim kurwom odpierdolilo na punkcie czarnuchow, hindusow i muslimow. Osobiscie mam muslimow w dupie chociaz pracuje w muslimskim kraju, ale jesli mieszkalo sie w miescie a mowie tu o tej wylegarni tych wszystkich pierdolonych liberalnych idei-Londynie gdzie bialy czlowiek zaczyna byc terroryzowany przez mniejszosci, okradany i spychany do roli obywatela drugiej kategorii to jest cos chyba nie tak. Dopoki trzymali kolonie wszystko bylo w porzadku, czarnuchy lataly z golymi dupami po sawannie, a pozniej ktos wpadl na fantastyczny pomysl zeby dac im wolnosc i pytam teraz co te malpy zrobily z nepodlegloscia?.............Nic, dalej lataja z golymi dupami, a co niektorzy bardziej sprytniejsi, (bo nigerrs nigdy nie beda tak inteligentni jak biali chocby nawet postawali na tych czarnych kutasach co tak Polki je uwielbiaja) znalezli najlepsze rozwiazanie.....do Europy, i tutaj rodzi sie problem bo nikt ich tutaj nie chce, no chyba ze tylko glupie puste Polki bez charakteru i ambicji. A ostatnio takze czytalem ze CCCP-EU bedzie probowalo przyjac 50mln czarnuchow z Afryki poniewaz brakuje ludzi do pracy. Pytam wiec gdzie brakuje ludzi do pracy, no chyba pracy brakuje bo jest swiatowa recesja a nie ludzi bo ludzi i tak juz jest wiele bez pracy, ale lewica to scierwo wiec kazdy marksistowska idea jest dla nich dobra zeby dopierdolic kopa bialej populacjii, bo ktos musi na nich glosowac zeby trzymac polityczna linie a czarnuch, muslim, paki cunt bedzie zawsze glosowal na kurwy bo dzieki nim ma dole, council house, zrobi glupiej Polce 4 czarnych bachorow, wiec panstwo DODA, zeby bachory prawidlowo politycznie sie rozwijaly, nienawidzily bialych bo to przeciez fuckin christians, a on sobie tam jeszcze dorobi sprzedajac trawe, i jezdzac mercem za ciezko zarobiona kase z podatkow od bialych, bo kto tak naprawde zapierdala w Anglii, tylko biali, moze i leniwie ale to taki system pracy a dla innych mozna stworzyc miejsca pracy takie ze jak bialy przyjdzie cos zalatwic to czarnuch ma mu dac do zrozumienia ze on to teraz jest tu pan i inteligencja, chociaz jeszcze niedawno latal z gola dupa gdzies w kamerunskiej dzunglii.........i wpierdalal banany jak orangutan, bo przeciez to spokrewnienie pomiedzy nimi wychodzi na zewnatrz i kazdy to chyba zauwaza.........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mbele MBaleko
Ja szukac piekna i glupia Polka zeby byc rezydent w Anglia, i jak ja juz dostac Polka to ja jej zrobic czarny dziecko, i ja wtedy juz dostac dom od rzada, i zasilek i wogole nie pracowac ale sprzedawac trawa i oskarzac bialasow o rasizm a oni placic mi odszkodowanie bo oni mnie sie ba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurcze, nigdy nie bylam wulgarna i nie zamierzam, ale zgadzam sie z Toba w 100%, SS Viking! Mieszkam w tym Londynie juz od ponad 3 lat, wczesniej tez sporo podrozowalam i juz mam dosc. Nie wiadomo gdzie sie czlowiek ma osiedlic zeby nie widziec tego, co sie tutaj dzieje. :o Dodatkowe zmartwienie to jak uchronic moje dziecko przed niebezpieczenstwem ze strony tych maloletnich gangow i w ogole jak wychowac, podczas gdy sama nie akceptuje zachowania 'swin' z Bangladeszu czy innego Pakistanu? Tyle sie mowi tu o tolerancji poprawnosci politycznej, a ja prawie codziennie zauwazam dyskryminacje Polakow w UK.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość k,aułboj
...p.ierdolony murzynek bambo.....do fryki ch.uja!!!!!!!!!!!!!!!11

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bbbasiaaa
Mój mąż jest Nigeryjczykiem,i jest bardzo czysty i pachnący...i nie jeden biały nie dorównuje mu nawet do pięt....Ja bym powiedziała że biali śmierdzą,bo się nie myją....A ja mam bardzo dużooo znajomych ciemno skórych i wszyscy są pachnący ZAWSZE a nie tylkoooo na pokaz.... Pozdrawiam zwolenników ciemnych mężczyzn.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pullka
do wszystkich rasistow- jestescie beznadziejni, wulgarni i chamscy, ofermy zyciowe z kompleksami. Pozdrawiam wszystkich normalnych ludzi czy to z ciemna skora czy to z jasna:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mój mąż jest z Afriki. Pozwólcie,że wypowiem się najpierw obiektywnie na temat. Mój mąż nie śmierdzi, wręcz przeciwnie. Jest zadbany, dba o siebie czasami przesadnie, perfumy itp.Jedyne, co to tak jak już ktoś wcześniej pisał,rano strasznie śmierdzi mu z buzi, ale naszczęście kultura Afrykańska mówi,że zanim nie umyjesz zębów , nie masz prawa nic mówić, bo to jest brak szacunku. No szkoda,że nie zawsze tą zasade przestrzega. Druga sprawa, on jest sportowcem, faktem jest, że jak wróci z treningu i wyciąga brudne rzeczy, to śmierdzi w całym mieszkaniu.Alle to jest akurat normalne przy wzmożonym wysiłku fizycznym. Z tego co wiem, to w niektórych krajach np.Kongo ludzie stosują kremy, mające na celu depigmenacje, czego właśnie efektem jest to że śmierdzą. Tak jak już wcześniej ktoś pisał dla nich z kolei my śmierdzimy, u nich krąży powszechna opinia, że biali ludzie się nie myją. Druga kwestia rasizm-każdy tutaj pisze, o przejawach rasizmu białych w stosunku do czarnych, a w drugą stronę? Faktem jest, że w naszym małżeństwie się nie układa, co jest efektem trudnego charakteru mojego mężą i jego podejścia i zasad. On jest w Polsce tylko dla kasy, na każdym kroku podkreśla jak mu tu jest źle, że rasisci ,ja osobiście nie zauważyłam żadnych przejawów rasizmu w stosunku do jego osoby, za to że Polacy piją i są brzydcy i nie mają nic w głowach często słyszę. Kwestia szacunku, do niego nie można nawet powiedzieć jakie jest twoje zdanie , bo jest to brak szacunku, ale tego , że on nie szanuje Polaków tego nie widzi,jedyną osobą którą darzy szacunkiem jest jego pracodawca(czyli osoba od której czerpie korzyści materialne). Moja rola praczka, sprzątaczka , prasowaczka, opiekunka dla dziecka, nie mająca żadnych potrzeb i praw. Kwestia utrzymania rodziny- to też moja rola. On swoją kasę ma dla siębie(nie licząc kosztów utrzymania, bo utrzymuję go ja) a resztę wysyła do Afryki.Do tego dochodzą jeszcze zdrady i kłamstwa.Wyjazdy za granicę pod byle pretektem. Mój mąż nie potrafi mieć jednej kobiety , ludzie widują go wciąż z innymi kobietami, a on się wszystkiego wypiera.Bardzo go kochałam, z tym, że kochałam kogoś kogo wogóle nie ma, był ideałem ,wszystko robiłam zgodnie z jego oczekiwaniami(i robie do dzisiaj), niestety bajka się skończyła po kilku miesiącach. Dziś wiem,że ślub był tylko dla karty pobytu, a jak mówi,że mnie kocha, to chodzi o kasę.Cały czas wmawiałam sobie, on mnie kocha, tylko ma trudny charakter, pora już ściągnąć różowe okulary-mój mąż mnie oszukuje i wakorzystuje, i obojętnie, czego bym nie zrobiła, ja i nasz synek, nigdy nie będziemy dla niego prawdziwą rodziną, taką jaką ma w Afryce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość culturalcolors
Hej, zapraszamy na forum kulturowe www.culturalcolors.com Forum jest dla wszystkich tych, ktorych fascynuja inne kultury, inne kraje, inne narodowosci. Mozna tez powymieniac sie spostrzezeniami dotyczacymi zycia w zwiazku mieszanym i poplotkowac na luzie. Gwarantujemy swietna atmosfere i wiele ciekawych watkow! :) Pozdrawiamy! Forumowa zaloga :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość afrodyzjaki*
jadwiga27>dlaczego więc nie odejdziesz od niego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mental cut
my to naprawdę śmierdzimy dopiero Azjatom. tak jak Murzyni nam śmierdzą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kkarolcia
ja mam meza z nigerii i jestem z nim najszczesliwsza na swiecie i pieknie pachnie ;) i to wlasnie on mowi sam od siebie, ze biali tez smierdza. nie wazne czy z nigerii czy z ghany czy polski ale jak o siebie dba. I PAPIEROW MU NIE DALAM. :) Kretyni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lsksk
Bo dla nas czarni smierdza, a dla czarnych biali smierdza. Moja kuzynka jest pielegniarka i czesto musi sie zajmowac czarnymi i mowi, ze maja nieprzyjemny zapach, wrecz smierdza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziwne te polki...
Jestem Polka, mam dopiero 21 lat ale w zyciu nie bylam taka naiwniara jak niektore panie ktore znam. dziwie sie jak nasze rodaczki sa tak glupie...Poznalam w UK chyba z 10 Polek z kilkuletnimi dzieciakami ktore maja czarnych ojcow. i wszystkie..tak WSZYSTKIE! zostaly zostawione na lodzie przez odpowiedzialnych tatusiow!! co z wami kobiety?? Ja rozumiem jakiem mlode gowniary ale one maja po 30 lat! I jak mozna sobie robic dziecko z facetem ktorego zna sie kilka miesiecy? Niestety wiem to bo mowily mi kiedy przyjechaly do UK, za rok byl juz dzieciak...tak robia chyba jakies desperatki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bolec21
joasia skoro kochasz murzynow to zgodzilas sie na wszystko,twoj wybor,jakos murzynki nie capią

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bolec21
Pakistanczycy to nie arabowie karolcia,a białe kobiety lubia murzynow i murzynskie dzidy i to jest fakt.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Do dziwne te polki
Nie wiem co nimi kieruje. Wiem jednak ze taka jedna zostawiona polka wlasnie zagaja do mojego faceta. Biedna porzucona z rocznym czarnym synkiem. Moj facet jednak sie z niej smieje ze nie dosc ze nie ma zamiaru mnie zdradzac to jeszcze brzydzi sie kobietami ktore spaly z czarnymi i zostaly porzucone. Bo ona jest kolejna glupia laska okolo 30tki ktora sie dala na to zlapac. A facet oczywiscie zwial jak tylko dostal vize

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×