Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Violik

5KG W DÓŁ. kto się przyłaczy?

Polecane posty

thelittleangel17 --- ja też kiedyś ważyłam mniej, miałam 58 kg, byłam bardzo szczęśliwa, inaczej podchodziłam do siebie i do ludzi.. thelittleangel17 - a co do motywacji hmmm u mnie w pracy jest pewien chłopak, z którym bardzo się lubimy, taki przyjaciel. Też nie jest chudy hehe i często jak się wygłupiamy łapie mnie z brzuch i boczki a ja tego nie znoszę, bo jestem gruba to mi mówi, że ja chyba grubej osoby nie widziałam i że wcale nie jestem gruba.. ale ja tam swoje wiem a on to pewnie z grzeczności, poza tym wtedy pokazuje na swój brzuch i mówi że to on jest grube ehhh :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no i znowu zjadlam troszke lodow, ze 3 lyzki i kilka 3-4 ciastka boshe...:( teraz juz nic nie jem, tylko redbulla strzele i pocwicze z godzinke znowu i ze 300 brzuszkow moze jessssu o co chodzi z tymi slodyczami??? obiad corce ugotowalam a sama tylko slodycze, jaki ja przyklad daje.... ja jestem sama, byl ktos niedawno ale powiedzialam mu, ze potrzebuje czsau i nie jestem gotowa na zwiazek. Mysle jednak,ze to po prostu nie byl ON. :) kurcze, glupio mi troche, ja tu jecze, w depresje popadam, a tutaj nektore z Was dzieczynki macie wiecej do stracenia i nie zachowujecie sie jak ja. trzymajmy sie dzielnie 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a po co ten redbull? spójrz na jego skład to Ci się go odechce :D woda mineralna z cytrynką !!!!!! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
znowu jestem:) czuję, że z wami mi się uda:) ja tak jak cocosanka chyba tez wyeliminuje z mego jadlospisu wszystkie mało potrzebne mi produkty no i totalne świnstwa. ja to mam chłopaka ale odchudzam sie chyba dla siebie bo nie moge sie patzreć na ten moj tluszcz na nogach i na brzuchu. dupa mi wyrosła jak nie wiem co:( najgorsze jest to, ze mam typową budowę gruszki. wy tak tam dziweczynki narzekacie na wasze biusty to ja chetnie troche przyjmę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Najwazniejsze jest nawet jezeli sie zgrzeszy zjadajac ciastko, nie zalamywac sie i nie jesc dalej tylko tego samego dnia pojsc na spacer, przejsc sie zamiast pojechac autobusem i nie wmawiac sobie, ze skoro juz zjadlam jedno, zjem 10 a zaczne od jutra ( to zgubne wiem to z autopsji:P), i pozwolic sobie czasem na male co nie co bo czlowiek by zwariowal... :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w diecie nie chodzi o to żeby kategorycznie sobie czegoś odmawiać... będziesz jak ognia unikać przez miesiąc np draży a potem jak Ci hamulec popuści to nie dość że zjesz całą paczkę to jeszcze to pociśniesz czekoladkami ;) ja tak sobie myślę że sobie wyznaczę 1 dzień w tygodniu w którym mogę pogrzeszyć ;) tzn np właśnie zjeść coś słodkiego albo napić się wina... nagrodą nie może być podwójna porcja frytek polana majonezem ale drobne grzeszki się należą, nie po to się człowiek oszczędza i ćwiczy żeby nie mógł nawet zjeść kawałka tortu na własnych urodzinach ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pewnie, tu chodzi o stracenie kilogramow, a nie glowy ;-) trzeba podejsc do tego racjonalnie i nie oszukiwac sie, ze jestesmy w stanie zyc juz przez cale zycie na listkach salaty skropionych cytryną.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
spradzilam tego rdbulla:) to jest ten bez cukru, ma ok.7.5kcal w puszce, 0 cukru, 0 weglowodanow) wem, ze to niezdrowe, ale ne daj rady bez tego,od poniedzialku d piatku praca na calm etacie, praca nie fizyczna, ale caly dzen na nogah, potem dziecko i dom, nie dalabym silyjeszcze cwiczy, a redbull pomaga i ubie jego smak:) a od tez pije i to dosc duzo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny a że tak zapytam. tez macie problem z cellulitem? ja to zaczełam jakis czas temu z nim walczyc stosując peeling z fusów kawowych ale zaprzestałam i teraz mi sie wydaję, ze mam jeszcze wiekszy:( a jeszcze w tamtym roku smigałam latem w super krotkich spodenkach ze sliczymi nogami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wode pije milo byc macie racje, zjadlam to zjadlam, trudno, od teraz juz bedzie le[piej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
penne podaj skład tego red bulla bo nie wierze że on nic w sobie nie ma. Napewno ma mnostwo cukru

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mam!!! bosze tragedia!! na tylnej stronie ud, juz bez uciskania nawet, to te slodycze nieszczesne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja slodycze moge sobie chyba normalnie odstawic ale ja jem dużo smażonych potraw bo uwielbiam:) ale postanowilam wiecej jest gotowanych i na parze:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
codo celluitu hmmm no trochę jest, kiedyś bylo więcej więc już sporo się pozbyłam.. za pomoca ćwiczenia na VacuFitness, peelingu kawowewgo i kremu z niveii

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiesz penne tez mi sie wydaje, ze problem tkwi w psychice, ja o niczym innym nie mysle tylko o tym, zeby zrzucic kg, w dodatku wydaje mi sie, ze wtedy nie bede miala problemow kiedy bede szczuplejsza... kiedys ludzie jakos nie martwili sie tym, az tak.. ale teraz kiedy kreowany jest ideal szczuplej dziewczyny, to az czasem nie mam ochoty na wyjscie z domu:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja też mam niestety a co do słodyczy, ja mam tak, że jak nie jem to jest ok, staram się je ograniczyć, ale nie odmwiłam sobie nawet w tym tygodniu kawałeczka ciasta z truskawkami, to chyba i tak nie tak bardzo kaloryczne, jak nadzienie same truskawki,,,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
per 100 ml: energy 14kj(3kcal), protein 0g, carbohydrates 0g (of which Sugars 0g), fat 0g(of which saturates 0g), fibre 0, sodium 0.08g. ejjjj witaminy to nawet posiada heheeh niacin 8mg/ 44% RDA, pantonethic acid 3mg'33% RDA, B6 2mg/100 RDA, B12 200% RDa heheh samo zdrowie :D zartuje oczywiscie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ze składu to naprawde wynika, ze to nic tylko samo zdrowie:) nic tylko pic litrami wszystko po ZERO:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc Dziewczyny.Mozna sie przylaczyc?Probowalam na innym forum ale tam cisza:/ A wiec moj problem polega tak jak w wiekszosci z Was,schudnac 5-6 kg!Teraz waze przy wzroscie 168, 66 kg.A kiedys wazylam 58:( ale wystarczylo by mi tak do 60 kg, nie wiecej-bo za chuda tez nie chce byc ;) Probuje juz od jakis 3 miesiecy i udalo mi sie zrzucic 2 kg!!Ograniczylam slodycze,teraz moze zjem cos raz na 3-4 dni,pije zielone herbatki i ograniczam sie z jedzeniem a tu nic!zastanawiam sie czy mam taki organizm czy co?Nigdy nie probowalam zadnych diet bo wszystko bylo ok.a tu slub nie dlugo i przydaloby sie zrzucic pare kg :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Królewna_z_drewna ----wiem, ze to w psychice lezy... wydaje se ze nagle WSZYSTKO sie zmieni, gdy bedziemy szczuplejsze, znowu bedziemy szczesliwe.....i wiesz co jest najgorsze? ja wiem ze tak sie nie stanie, a mimo wszystko wszysko temu podporzadkowuje...nie potrafie myslec inaczej, to siedzi gleboko we mnie, i mimo ze ludzie probuja mi uzmyslowc, e wygladam dobrze, ja i tak wiem swoje.. moze potrafilabym zrozumiec siebie, gdybym naprawde nie miala innych zartwien, wtedy moze bm myslala, ze po prostu szukam sobi problemow, nie iem z nudow? ale tak nie jest, mam mnostwo problemow i to nie wymyslonych i jeszcze to..ktos mi powiedzial, ze po tym wszystkim co przeszlam wzyciu, nie potrafie juz byc szczesliwa ze chyba juz nie chce byc szczesliwa....moze...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ok kobiety czas zaparzyc zielona herbatke i wziac sie za nauke na godzinie, jutro mam egzamin... a o 21 jeszcze trzeba pojsc bieeegac :) wiec do zobaczenia pewnie jutro, albo jeszcze dzis jak nie bede mogla spac, jestem na kafeterii pare dni ale chyba sie juz wciagnelam ... do uslyszenia i trzymam kciuki za nas! ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no mowilam ze to redbull bez cukru :D ten normalny ma ponad 100kcal w puszce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bo szukamy sobie powodu, ktorym chcemy to wszystko wytlumaczyc.. Trzeba na cos zrzucic, ze nam nie wychodza pewne rzeczy w zyciu... ale dlatego trzeba sie zebrac w sobie i wygrac walke z kg ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w sumie jedyna rzecz, ktora zalezy tylko ode mnie to moja waga, nad tym moge miec jakas kontrole...no i jak widac, to tez mi nie bardzo idzie....ehhh zycie.,..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
penne. wszystkie produkty typu \"0 kcal\" zawierają ASPARTAM - w chuj słodką subastancje, niestety bardzo szkodliwą, RAKOTWÓRCZĄ! wszystkie gumy itd \"bez cukru\" jakieś słodziki spozywcze itp... sprawdzcie sobie. szkoda zdrowia. nie truj sie tym!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nodule
hej! ja dzisiejszy dzień zaliczam do udanych, zjadłam 700 kalorii:) a wy ile jecie?, macie jakieś diety specjalne czy sami sobie ustalacie , jak tak to do ilu kalorii;) i panna z drewna ile masz wzrostu;) jeszcze 9 kg:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×