Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

nataliuś

razem weselej c.d

Polecane posty

no moze nie jest to pierwsza klasa,ale jest:)Magdaleena a Ty umiesc sie w niej sama nie odbiore Ci tej przyjemnosci:)I bardzo bym chciała zeby Czy moge od czasu do czasu tez sie wpisała........nie wazne ze zagladasz od czasu do czasu,jestes z nami juz dosc długo i chce zebys była!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
widzisz nataliuś i tak Cie Twoje dziewczynki znalazły :) nie pozwolą Ci tak szybko odejść.gratuluje dziewczyny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Milego dnia Kobietki, ja zmykam zaraz do pracy,ale postaram sie tutaj zagladac. Gdy juz wiem, ze za miesiac lub poltora odchodze z firmy mam gdzies zakazy dotyczace internetu:-))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzin doberek dziwuszki:)Ja w sumie tylko na chwile,zaraz spadam na poszukiwania kapci czyt sandałek albo japonek:)i juz jestem zła bo zawsze jest tak ze jak chce cos kupic to nic fajnego ni ma:(a jak juz kupie cos co nawet ujdzie to po tyg jest cała masa fajnych rzeczy....Czy Wy tez tak macie? Malina,nie wiem jak u was wyglada kodeks pracy ale u nas za buszowanie po necie w godz pracy mozna wyleciec nawet dyscyplinarnie,wiec moze lepiej nie ryzykuj,co?Po jakie licho maja Ci nas..c w papierach.....No i co z ta szkoła?moze pisałas a ja nie doczytałam wiec jak tak to sorki:) Myszka.nawet nie wiesz jak sie ciesze:):):) No,za 2 dni wizyta wrednej @....I cykl z Clo....w dni płodne akurat mam urlop wiec MUSI sie w koncu udac!!! zacytuje Green-ke \"wiara czyni cuda\":):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość CZY MOGE OD CZASU DO CZASU
hej hej NATALIUŚ -owszem czytam ,czasem cos napisze ale u mnie staranka odlozone sa na ,,nie wiem kiedy zaczne,, wiec bez sensu byloby gdybym sie wpisala ... ale glowa do gory bo gdy przyjdzie czas to obwieszcze i wtedy zaistnieje w tabeleczce .... pozdrawiam i milego dnia zycze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczynki! Dziś mam wolne, mamy piękne ciepełko na dworze, więc zmykam na działeczkę ;-) Nazrywam trochę truskawek i przyjdę się podzielić, chcecie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szok!!!!pierwszy sklep,pierwsze kapcie jaki zobaczyłam i po zakupach:)az nie moge uwierzyc:)No i zaczeło sie lato.....kuźwa jaki upał....przed wyjsciem brałam prysznic a teraz znów nadaje sie do umycia bo smierdze jak kloszard:(:):)uwazajcie na siebie brzuchatki!!!!!!!!!Fajnie macie ze popołudnia macie wolne a ja sie bede kisic w pracy.....:(:(:(.........Czy moge,ok ale odwiedzaj nas kobietko:):)i pisz co i jak z wynikami Twojego M

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Green-ka,koniecznie!!!!!!!!!!!!!Uwielbiam TRUSKAWKI!!!!!!!!!!!!!!!!!A jeszcze takie własne z działki maja o niebo lepszy smak od tych "kupnych"............MNIAM,MNAIM.............a nie chcesz moze zabrac mnie ze soba??Plosie:):):):):):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nataliuś --- jutro pójdziemy razem ok? Dziś już wszystkie zebrałam zanim przeczytałam Twoją prośbę :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
green-ka,a napiszesz mi usprawiedliwienie do pracy????plosie...bede grzeczna,obiecuje:):):):):):)kobitko,ale Ci zazdroszcze!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zobaczyłam fotke.........dawaj adres juz jade na te truskawki:):):):):)Jezu,jakie piekne........i napewno jakie dobre.........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nataliuś --- to pakuj się w jakiś pojazd i przyjeżdżaj!!! Napiszę Ci usprawiedliwienie jako starsza koleżanka a jak to nie zadziała to są jeszcze urlopy na żądanie :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
łeee tam....w zaden pojazd,od czego jest teleportacja:):):)Zazdroszcze wszystkim którzy maja działki.....My nie mamy i kisimy sie w domu....Do tego mieszkam w centrum wiec ledwo mozna wytrzymac:(niby mam tesciów na wsi ale raz ze 60 km a dwa to same wiecie jak jest u tesciów....Green-ka w jakim Ty systemie pracujesz?12 h wolne 12h wolne itd?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Foczka_
Dziewczynki, nie wiedziałam , że mój poprzedni topik tak się rozwinie ! Wykasowałam go nawet z ulubionych , bo świecił pustkami:) Ja nadal staram się o maleństwo z tym, że teraz jakoś intensywniej niż wtedy. @ ma przyjść 3 lipca. Póki co czekam :) Buziaki i podziękowania z kontynuację poprzedniego tematu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Foczka_
STARACZKI NICK..........CYLK STARAŃ... ...... ..TERMIN@... .......WIEK.......ZAM. niezapominajka25__..2..............20.06.............25 .........Śląskie nataliuś..................8...............03.07......... ....26.......łódzkie green-ka ...............2..............09.07. ...........28 ........dolny śląsk Malina....................2............08.07............ ......27.......Stambul Magda8080 .............2............o 15.07...............28.....śląskie monita24................8...........ok15.07............. ..24.......kuj.pom Luiza....................4.............07.07............ ......26.....Londyn Agarz ...................3.............30.07..................27.. ...śląskie Foczka_................3..............03.07.09..............25......Pomorskie BRZUCHATKI NICK..........TC......DATA BADN......TERMIN POR.....WIEK....płeć Online-79......4..... 20.06...........12.02.2010? .......30 .... ??? fisiowna.......6......22.06............9.02.2010(?)..... ..27......?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oooooooooooooooo..............a kogo to moje piekne oczy widzą??????????????????????????Witam ponownie:):):)Po pierwsze ZACZERNIJ SIE bo zbyt duzo było problemów.....po drugie to dopisz sie do tabelki bo myslałam ze zostawiłas topic na pastwe losu i Cie wykresliłam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Całkowicie zapomniałam o tym topiku :) Teraz już tu zostanę bo na innych wszystkie już zaciążone . Trochę poczytam o Was bo mam spore zaległości :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no masz az 34 str lektury:):):):)a poniewaz wszystkie sie juz znamy z widzenia na NK to podaje Ci maila zebys mogła przesłac link do swojego profilu natalcia1983@tlen.pl z tym ze wszystko odczytam wieczorkiem bo teraz spadam do pracy:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nataliuś --- ja przez jakieś dwa lata mieszkałam w wielkim mieście, do tego poza Polską, i teraz jak wróciłam to nie mogę się nacieszyć tą działeczką! Nawet wyrywanie chwastów polubiłam :-) A pracuję tak jak się domyśliłaś 12h, dzień wolnego, czasami dwa dni pod rząd idę do pracy, ale za to innym razem mam dwa dni na raz wolne. Nawet fajny system, tym bardziej, że mam dostęp do internetu i co jakiś czas zaglądam(mimo, że mi nie wolno :-( )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To może zrobimy tak , że podam swoje gg a Wy się przedstawicie i wyślecie linka do nk a ja odeślę zaproszenie :) Może być ? 5388071 gg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A co tu tak cicho? Same kobiety pracujące czy co? Ja zmęczona, bo dopiero wróciłam od mam ze szpitala, a jakoś jazda autem mnie ostatnio wykańcza, zwłaszcza w taki upał, chociaż jeżdże tylko jako pasażer. A tam prawie 70km w jedną stronę. Mama czeka cały czas na wyniki badań, a póki co podają jej morfinę, bo nic przeciwbólowo nie pomaga :( nataliuś pytałaś co mój Ł. na to. No więc wczoraj mnie oskarżył, że się w ogóle nie cieszę. Dziś jak spytałam, czy mogę siostrze powiedzieć (no bo wiadomo, chciałam sobie pogadac jak baba z babą, zwłaszcza że ona ma dwoje dzieci, a poza tym mam z nią jedną sprawdę do obgadania, która wymaga tego żeby ona wiedziała), to na mnie nakrzyczał, że mogę sobie gadac komu chcę, ale żebym nie szalała, bo na razie przecież mam 1% pewności :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Green-ka narobiłaś mi smaka na truskawki :). Hmm widzę że na tamtym topiku zrobiło się pusto... Żeby już tak szybko minęło te kilka miesięcy, żebym mogła wrócić do staranek. Pozwolicie że na razie będę wisieć w tabelce bez poprawiania? Kolejna @ i tak przyjdzie... chociaż hmm wiem że przy potrójnym zabezpieczeniu też zdarzają się wpadki. Pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej kobietki:) Wlasnie wstalam...Po pracy tak mnie zmozylo ze od razu poszlam w kimono. Tu tez goraca jak diabli i nic nie zapowiada zmiany. Truskawki mmmmm, pychotka ale ja tam wole wisnie. Wogole uwielbiam wszystko co kwasne. Cytryna? Prosze bardzo moge jest na kg, agrest, ogorki kiszone, itp. No poprostu niebo w gebie. Mam to chyba po mojej babci. Foczka witaj ponownie:) ja niestety nie mam gg. Magdaleena moje objawy nie pojawily sie od razu. Jak robilam test to tez nic nie czulam dopiero potem po kilku dniach sie zaczelo. Z reszta kazda przechodzi to inaczej. Mnie ostatnimi czasy boli bardziej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czy wszystkie już spią tu czy co? Halllllooooo? Wiem, że ciąża usypia, ale może bez przesady? :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej Kochane... ja wlasnie wrocilam do domu - bylismy z moim miskiem na kolacji - mamy rocznice slubu...trzecia juz..ale ten czas leci. nie wiem czemu, ale zrobilam dzisiaj test..choc to dopiero 20 dc, jakos tak mnie napadlo. oczywiscie 1 kreseczka. no nic, pozostalo mi czekac, @ za tydzien... no i podjelam decyzje, mialam przerwac starania na okres 3-4 miesiecy, bo w maju moj brat ma wesele..ale jednak bede sie starac -co bedzie to bedzie. nawet jesli wypadnie porod na maj to jakos sobie poradzimy. nie chce przerywac staran, zwlaszcza, ze jestesmy na poczatku drogi i moze to dlugo potrwac. juz nawet wymyslilam, ze w najgorszym razie urodze w Polsce. poza tym u nas upal jak jasna cholerka, nie da sie wytrzymac, szczescie, ze w domu mamychlodno i bchodzimy sie bez klimatyzacji.czekam znowu do weekendu i wyjazdyu na plaze. magda jak sie czujesz? bylas na badaniu krwi? natalka jakie klapki kupilas? ja dzisiaj kupilam fajna bluzke, ale zaraz znalazlam taka sama, ale z duzymö dekoltem - i zaluje, ze kupilam ta z malym.... ale i tak jest fajna:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Malinka- gratuluje 3 rocznicy :) A co do starań to chyba jednak wyglada na to, że najlepiej isc na żywioł :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×