Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

nataliuś

razem weselej c.d

Polecane posty

Majóweczka dzieki za nadzieje:)głaskam Twój brzusio:)Green-ka jak najbardzej......i uwazam ze dobrze zrobiłam ze stamtad odeszłam....szkoda tylko ze Fisiowna nie podała maila zebym mogł do niej napisac:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przedewszystkim spokoj i harmonia wsluchanie sie we wlasne cialo....naprawde to pomaga...dieta ..warzywa,owoce nie nakrecanie sie wciaz ze to teraz albo ze bedzie napewno bo potem przychodzi zalamanie a od stresu organizm sie rozlegulowuje...mam w rodzinie poloznikow nie wyssalam sobie z palca tych wskazowek..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
łeeee.............szkoda słów..............Miałam racje ze na kafe nie da sie juz spokojnie pisac.........Po co sie wtracac miedzy wódke a zakaske?To była moja decyzja o odejsciu z poprzedniego topicu i nie widze powodu zeby ktos miał wchodzic w nasz "konflikt".......pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
porażka co nie? Myślałam, że ludzie potrafią uszanować czyjąś decyzję, ale znowu się pomyliłam... Chyba nie nadaję się do życia w sieci. Zbyt naiwna jestem. Wydaje mi się, że wszyscy są fajni i mili. Kolejny błąd...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tez bede zagladac natalius :-( szkoda, ze sie popsulo, ale jak napisalam na naszym pierwszy topiku - grunt to sie nie stresujmy!!! nie wskazane to dla kobitek w ciazy i starajacych sie zajsc:-) mam nadzieje, ze bedziemy w kontakcie, a jezeli nie to..Powodzenia w starniach:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj Dziewuszki! Już nie wiadomo gdzie pisać. Nie było mnie cały dzień i dopiero sobie poczytałam. Piszę tu, bo i tak chyba większość z Was już tu zagląda :) No więc zrobiłam rano ten teścik i wyszły mi od razu 2 piękne grube krechy. Ale się nie cieszę jeszcze, bo nie wierzę. A uwierzę dopiero jak mi to jakiś lekarz potwierdzi :D A chyba za wczesnie jeszcze :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
magdaleena!!! Ja już nie mogłam się doczekać, żeby Ci pogratulować!!!!! Tak się cieszę :-D :-D :-D :-D :-D Jednak Twoje karteczki są magiczne! Ty jako pierwsza, bo je wykonałaś i włożyłaś w nie dużo serca! To jest \"nagroda\" dla Ciebie :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja Ci potwierdzam i jeszcze raz bardzo bardzo gratuluje:-)))) apisac bede na obu forach, chyba, ze w koncu, ktores sie wykruszy:-) ale teraz nic niejest wazne, najwazniesza Twoja fasoleczka:-) sciskam Cie i buzki wysylam:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny błagam Was! Bo jak się okaże, że to jednak fałszywy alarm to będzie mi bardzo bardzo źle!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Magdaleena GRATULACJE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Ale sie ciesze........!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nataliuś trzeba tu tabelke stworzyć!!! Ja bede pisać na obu topikach...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wejdź na mój profil. Tam jakieś 6 ostatnich znajomych dziewczyn to właśnie z forum :) Łatwo się domyślić :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fisiowna- powiedz mi Kochana, to który Ty jesteś już tydzień? I jakie masz objawy z tych znanych ciążowych bądź tez z nieznanych? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
7 tydzien, objawy mdlosci (na szczescie nie wymiotuje), obrzmiale i bolace piersi, bol w podbrzuszu, ciagle zmeczenie, sennosc i ostatnio jestem caly czas glodna:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak pytam z ciekawości. I się obawiam też, ze ten test się pomylił (zdarza się prawda?), bo ja nie mam zadnych objawów. Co prawda śpię praktycznie codziennie po południu i cholernie boli mnie brzuch, ale jakoś nie łączyłam tego z ciążą :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
punkt pierwszy to od dzis modle sie do karteczki:)punkt drugi w sobote zarzadzam bocian party na forum,godzina obojetna ale maja stawic sie wszystkie z browarkiem,oczywiscie brzuchatki z soczkiem:)i pijemy za zdrowko i pojawienie sie fasolek:)Ja dopiero z pracy wróciłam,i zaczyna sie z powrotem błyskac:(Magdaleena ja Ci juz gratulowałam ale robie to jeszcze raz GRATULACJE!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co do tabelki to jak najbardziej z tym ze ja jej nie zrobie....moja zdolnosc obsługi kompa na to nie pozwala.....:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja się własnie kładę, bo padam już na pyszczek. Jeszcze raz nie dziękuję :) A Twój telefon był bardzo miłym i cholernie pozytywnym zaskoczeniem :):):):):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a Ty jeszcze nie spisz?do wyra ale juz!!!!!!!!!!!!!!!!1masz dbac o siebie!!!!!!!!!!!1a jak nie to zaraz zadzwonie i Cie porzadnie opitole:):):):):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
STARACZKI NICK..........CYLK STARAŃ... ...... ..TERMIN@... .......WIEK.......ZAM. niezapominajka25__..2..............20.06.............25 .........Śląskie nataliuś..................8...............03.07......... ....26.......łódzkie green-ka ...............2..............09.07. ...........28 ........dolny śląsk Malina....................2............08.07............ ......27.......Stambul Magda8080 .............2............o 15.07...............28.....śląskie monita24................8...........ok15.07............. ..24.......kuj.pom Luiza....................4.............07.07............ ......26.....Londyn Agarz ...................3.............30.07..................27.. ...śląskie BRZUCHATKI NICK..........TC......DATA BADN......TERMIN POR.....WIEK....płeć Online-79......4..... 20.06...........12.02.2010? .......30 .... ??? fisiowna.......6......22.06............9.02.2010(?)..... ..27......?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×