Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

nataliuś

razem weselej c.d

Polecane posty

Hej nataliuś! Szkoda, że tak się porobiło... Powiem szczerze, że polubiłam tamten topik, ale przez całą zadymę nie bardzo już wiem w co wierzyć. Niby pod pomarańczka można się podszyć i każdy może pisać bzdury ale jakoś śmierdzi mi ta sprawa. Chciałabym, żeby było jak dawniej, ale mimo wyjaśnień Miki pozostał niesmak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość CZY MOGE OD CZASU DO CZASU
Nataliuś kobietko ,skoro tak to znaczy ze nie pomylilam sie do oceny twojej osoby. bedzie mi przykro najzwyczajniej bo twoja naturalnosc niejednokrotnie poprawiala moje samopoczucie ... podaje gg, 1047647 bedzie milo jak sie czasem odezwiesz tak poprostu,z radosciemi jak i rozterkami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
green-ka wieczorem pewnie otrzymacie super wiesci!!!!!!!!!!!domysl sie o co i kogo chodzi!!!!!!!!!!!!!ja sie tak ciesze :):):):):) A wracajac do sprawy to ja jej po prostu nie wierze.......czytałam to wszystko 5000 razy,składałam do kupy i niestety obraz wyłonił sie tylko jeden:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czy moge,pewnie ze sie odezwe bo ja bardzo Was lubie dziewczynki:)ale humorek to mi sie tak poprawił ze aaaaaaaaaaaaaaaaaaa:):):):):):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość CZY MOGE OD CZASU DO CZASU
normalnie odetchnelam z ulga ze jestes

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nataliuś --- chyba wiem o kogo chodzi! :-D :-D :-D Super! Talizman zadziałał? Straciłam ostatnio ochotę do pisanie na forum. Chyba po prostu będę się starała i już.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a mnie ochota powróciła po tych newsach:):):):):):):):):)YUPI!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!Z TEGO CO WIEM TO TYLKO MY DWIE DOSTAŁYSMY KARTECZKI WIEC TERAZ KOLEJ NA NAS!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość CZY MOGE OD CZASU DO CZASU
wiesz nie bede oceniala m.... bo samo szydlo wyszlo z worka. powiem tylko ze az sama chcialam napisac zeby przestala pier.... ic bo nawalila po calosci ale rozszyfrowalas ja pierwsza ha ha a humorek jest u ciebie dobry lub zly ale jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
z tego wszystkiego zapomniałam chleb rozmrozic i bede pozerac zamrozony:):):):):)Czy moge a co takiego sie pokickało?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość CZY MOGE OD CZASU DO CZASU
oooo to tobie tez szczesciaro sie udalo ? super Sprawdzalaś juz ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gdzie tam.............mnie to chyba nawet stado słoni nie zapyli:(:(:(:.........komus sie udało ale nie bede odbierac jej tej przyjemnosci:):):):):)FUCK,ale ja mam długi jezor....................

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oby nataliuś! Należy nam się :-D Fajnie by było. Ty z tego co pamiętam nasz termin @ na 3.07.? To już bardzo niedługo! Ja czekam jeszcze 9-10 dni...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość CZY MOGE OD CZASU DO CZASU
Natalius wszystko staranka odlozone ,bardzo zle nasienie , tylko ja w tym miesiacu juz wydalam majatek na lekarza i musze poczekac na wizyte u kolejnego specjalisty / androloga . przynajmiej polowicznie juz sie wyjasnilo dlaczego wtedy doszlo do poronienia i tym razem tez ,ale zeby potwierdzic przypuszczenia tego doktora musimy isc do androloga ,za czym idzie porobienie kolejnych badan nasienia ale juz te powazniejsze ,genetyczne itp. bo te zwykle z morfologia robilismy i to one nakreslily powage calej sytuacji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
green-ka jak wyzej:(mnie juz brzuch i cyce na @ bola:(biore duphaston a od nowego cyklu dochodzi jeszcze Clo...........10 dni to nie długo:)mam nadzieje na podwójne bocian party na forum.....oczywiscie Wy nie pijecie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość CZY MOGE OD CZASU DO CZASU
bo mnie w zeszlym cyklu wyszly testy pozyt przez dwa dni ale beta juz spadkowa dzien po dniu i w desperacji poszukalam dobrego lekarza z polecenia , porobilam wszystkie swoje badania i moje wyszly idealnie zostalo zrobione nasienia i bomba spadla , nie umiem nawet opisac co mam w glowie ale juz sie pozbieralam i czekam na wiekszy przyplyw gotowki zeby zajac sie badaniami w novum

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nataliuś a ja bym bardzo chciała, żeby to bocian party było obchodzone w większym gronie! I wierzę, że tak będzie, bo wiara czyni cuda :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czy moge,FUCK!!!!!!!!!!!!!!!!Poczytaj topic "Jedno marzenie" tam dziewczyny maja dobre sposoby na poprawe nasienia.....kurcze......przykro mi..........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość CZY MOGE OD CZASU DO CZASU
jest jakas wada genetyczna i dlatego dochodzi do poronienia samoistnego . z jednej strony to dobrze ale ten medal ma druga strone , nie bede wam smucic . konkludujac ja sie nie staram ale z wami ttrzymam kciuki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie rozumiem.........ale do zapłodnienia przeciez doszło........przedstaw mi to jak krowie na granicy bo ja blondynka jestem............

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
CZY MOGE.. --- przykre jest to co piszesz. Nawet nie zdawałam sobie sprawy, że mogą istnieć takie przeciwności. Zawsze mi się wydawało, że wystarczy "pouprawiać" trochę seksu i dzidzia gotowa. Dopiero jak sama zaczęłam się zastanawiać nad powiększeniem rodziny, dotarło do mnie, że to nie zawsze tak szybko jak byśmy sobie tego życzyli... W każdym razie, trzymam kciuki, żeby i Tobie się udało!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość CZY MOGE OD CZASU DO CZASU
natalius znam sie z dziewczynami . i tylko dzieki nim nie pierdol.... y mi styki . bo po przeczytaniu wielorakich info na topikach bylam sklonna zwatpic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dla mnie ten topic jest tez nadzieja,takim podtrzymaniem na duchu....Tak sie ciesze ze Sarze sie udało:):)A z Dosia mamy wiele wspólnego mezowie diabetycy i slub w tym samym dniu:).................kurcze,nie potrafie zrozumiec tej niesprawiedliwosci:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość CZY MOGE OD CZASU DO CZASU
natalius sa podstawy do przypuszczen iz sa genetyczne wady plemnikow ,bardzo duzo bylo uszkodzonych ,wszystko sie wyklaruje po tych nowych badaniach i u androloga , najzwyczajniej w swiecie dochodzi do zaplodnienia ale moj organizm ,, wydala,, nieprawidlowosc . wiem ze to skomplikowane sama z nerw nie moglam tego poskladac cala droge z gabinetu mialam natlok mysli dlaczego ???????? otoz taki mam system

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do natalussss
nataluś, ktos sie podszył pod mike moim zdaniem, nie ma potrzeby się unosic. Widac ze jestes nie długo na forum i nie wiesz ze to stała praktyka. Ja kiedys tez miałam taką sytuacje na forum, pode mnie sie podszyła osoba ale dziewczyny wiedziały ze to standard i szybko zweryfikowały sprawe. Wyluzuj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość CZY MOGE OD CZASU DO CZASU
to takie 99% pewnosci ze nie urodze chorego dziecka . widocznie BOG wie co robi ,moze bym nie udzwignelabym tego ciezaru . nie wiem naprawde juz nie wiem. tlumacze sobie na tyle sposobow zeby kota nie dostac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czy moge,juz rozumiem.......natura przeprowadza selekcje naturalna:(Zeby to szlag trafił:(:(a jakie szanse Wam daja?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja zaszlam 2 razy za pierwszym -jak? hmy otoz maz bral witaminy dla osob planujacych miec dzicko z cynkiem razem ze mna obserwacja ciala..kalendarzyk z netu..zero myslenia o tym ze chcemy dziecko moze to glupie ale bawilismy sie jak malolaci nie myslacy o konsekwencjach..stosunki w dni plodne wieczorami po relaksujacym prysznicu z mezem co 2-3 dni..bede mama..:) dodam iz nie jestem osoba do konca zdrowa ginekologicznie lekarz dawal mierne szanse ...czasem w zajsciu w ciaze pomaga psycholog..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×