Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

nataliuś

razem weselej c.d

Polecane posty

Malina,wszystkiego naj no i dalszych wspólnych szczesliwych lat!!!....No niestety ja kobieta pracujaca jestem,własnie wróciłam do domu:(Z moim M przez ten tydzien sie w ogóle nie widze,jak przychodze to on spi a jak on wychodzi o 4.00 to ja jeszcze spie:(dobrze ze to nie dni płodne:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no nie wierze..............Ty znów nie spisz o tej godzinie???????A co do mijania sie to dobrze ze raz na jakis czas tak wypada...po pierwsze stesknimy sie za soba a po drugie nie nabija sie ze mnie jak z Wami pisze:)..............Jak sie czujesz?No i kiedy bedziesz potwierdzac?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ano nie spię, bo dopiero wylazłam z wanny i wszystko mnie swedzi (zwłaszcza cycuszki, a podobno uczulona jestem tylko na pyłki:/). Aż nie moge wytrzymać! Do lekarza jutro dzwonię się rejestrować, mam nadzieję, że nie jest na urlopie. I tak pewnie trochę potrwa zanim się dostanę. Jeśli potwierdzi to musze się dowiedzieć co z lekami na alergię moimi. No i zbieram się do spanka powoli :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc:-) ja znow siemelduje perzed wyjsciem do pracy:-) milego dnia Kobietki... ps. cala noc mi sie snilo, ze jestem w ciazy:-DDDDDDD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry :) Mi się dzisiaj śniło już któryś raz z rzędu , że mam 3 kreski na teście :o A niech no mi kto powie jak to jest z tempką ? Ile czasu przed @ spada ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja się dziś źle czuję od rana, chyba z tej duchoty. Na szczęście w pracy mam chłodno, tylko nie wiem jak potem wrócę :D Chętnie bym jezdziła do pracy na rowerku, byłoby i wygodniej i szybciej, ale jest jeden zasadniczy problem: potem muszę go wtargać na 4 piętro w bloku bez windy, a on sporo wazy i nie czuję się teraz na siłach na takie wysiłki. Ależ macie sny dziewczyny. Mi się ze 3 razy w życiu sniło, że miałam dziecko i zawsze był to chłopczyk. A ja bardzo bym chciała mieć córeczke, bo w mojej rodzinie same chłopaki, dziewczynka by się przydała :D Ale oczywiście z chłopczyka też się ucieszę, byleby w ogóle była dzidzia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny! malina --- może miałaś sen proroczy??? Fajnie by było! I jaki fajny prezent mieli byście z okazji rocznicy! Foczka --- a Twoje trzy kreski może oznaczają ciążę bliźniaczą? Tak jakoś mi przyszło do głowy... Jedna kreska-pasek kontrolny, druga kreska-ciąża, trzecia kreska-ciąża z dwoma fasolkami... :-D :-D :-D Co do tempki to ja nie wiem, bo nigdy nie mierzyłam, więc Ci nie pomogę. magdaleena --- daj znać czy udało Ci się dostać do lekarza i na kiedy. nataliuś --- Ty masz jutro termin @. Żeby nie przyszła, żeby nie przyszła, żeby nie przyszła......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Magdaleena,ja wychodze z załozenia ze wszystko jedno jakiej płuci byle zdrowe...no i masz racje z tym dzwiganiem.....A ja juz sie czuje jak przed @,wkurza mnie wszystko,mam doła i nic mi sie nie chce:(Duphaston mam brac do 25 dnia cyklu z tym ze moje ostatnie cyklr trwały 23 i 24 dni wiec obawiam sie ze teraz cykl mi sie wydłuzy i bede miec nie potrzebnie nadzieje:(........Oj,dziewczyny ale sny macie,oby prorocze:)ja nie pamietam co mi sie sniło,nocke miałam przerabana,koło 1.00 przyszła burza,wstalismy pozamykac wszystkie okna a ze niestety pamietaja chyba I wojne to mój M o 1.30 szalał z młotkiem zeby je zamknąc....sasiedzi chyba nas przeklneli:)......Foczka,przeczytałas ta pasjonujaca lekture?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Green-ka,tez myslałam o ciazy bliżniaczej:):):):).........To co zabierzesz mnie na ta działkę?:)i obawiam sie ze Twoje zaklinanie nic nie pomoze:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nataliuś Przyznam szczerze , że wszystkiego nie przeczytałam , ale mam już spory zarys Waszych postaci :) Ale jaja wyszły na tamtym topiku , co ? Strasznie się komuś nudziło :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oczywiście że dam znać, ale dopiero po 16:00 mogę dzwonić, bo on od tej godz.przyjmuje. Jakoś wolę do zakładu, nie lubię dzwonić do niego na komórkę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale powiem Wam , że boli mnie brzuszek i jestem na 99% pewna , że @ przylezie :o Dzisiaj tempka 37 więc może jeszcze nie dzisiaj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Foczka,Ty masz termin @ jak ja........z tym ze ja pewnie dostane w niedziele lub poniedziałaek po odstawieniu magicznych tabletek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co będzie to będzie . Póki co jem 3 kubek truskawek z czereśniami i kefirem :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No nie.........nastepna mnie truskawkami kusi........chyba pójde do sklepu...ale ubrac mi sie nie chce....myslicie ze bardzo bym miasto zgorszyła idac w pidzamie?:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Eeee tam, zawsze możesz twierdzić, że to żadna piżama tylko Twój strój wyjściowy :D Zresztą teraz to się we wszystkim chodzi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
magdaleena,tak sobie przypomniałam ze pisałas ze Wy nie mieszkacie razem,mysleliscie juz nad tym?A i kiedy powiesz mamie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Myślimy o tym od dawna, al cały czas nas nie stać. A jakoś żadne z nas nie ma ochoty,żeby mieszkać z rodzicami.Obojetnie czy moimi czy jego. Tak więc zobaczymy co z tego wyniknie. A co do mamy to sama nie wiem. Na pewno jak już będę pewna, ale nie wiem czy to dobry czas na takie informacje. Moi rodzice są starej daty i mają trochę prehistoryczne podejście do takich rzeczy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dół z godz na godz coraz wiekszy,normalnie mam ochote połozyc sie i płakac........jak ja nienawidze PMSu:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nataliuś- głowa do góry. U mnie ulewa straszna i burza ogromna, ciekawe jak ja wrócę do domu na piechotkę i w japonkach? :D Właśnie wysłalam maila do mojego byłego dyrektora z prośbą o wyjaśnienia, bo tak mnie oszukali na premii za ostatni miesiąc, że szkoda gadać. Dziady jedne!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny ja mam roboty od cholerki, a glowa mi peka z bolu:-((( za tydzien okres i juz chyba sie zaczyna:-((( ja na tydzien przed mam okropny PMS..... natalius lacze sie z Toba w cierpieniu...... odzywajcie sie kobietki wieczorem bo mi teskno za wami:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Blee... Ja ma PMS zawsze już 2 tyg. przed terminem @. Jak mi się spoznia to jeszcze dłużej. Potem tydzień męczarni i w efekcie mam z tydzień w miesiącu taki normalny! Dziś mnie bardzo boli brzuszek tak okresowo. W ogóle wszystko wskazuje mi na to, że to @ się zbliża. Niech ten lekarz szybko wyznacza mi termin!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:-( ja na dodatek mam mdlosci. no nic czekam na @..nie ludze sie juz za bardzo, ze nie przyjdzie, ale nadal bede dziaialc..non stop:-)))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jakoś dotarłam: zmokłam, zmarzłam, potem się zgrzałam, ale nawet przeszłam przez park duży i żaden piorun mnie nie trafił :D Zjadłam pyszna fasolkę szparagową na obiadek (ojciec ugotował, ale chyba zapomniało mu się troszku posolić, za to nagotował tyle, że teraz chyba przez tydzień będziemy jedli:D), nie mogę się dodzwonić do lekarza, bo jego tel nie dziala i idę spać w ogóle!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Foczka - mmi tempka spada 2 dni przed @ Malina - Gratuluje 3 rocznicy ja taką obchodzić bedę w sierpniu... Magdaleena - a wiesz że swędzenie ciała to też objaw ciąży;) a poza tym czytałam że testy ciążowe mylą sie owszem ale podobno tylko w tym drugim przypadku tzn. że nie pokazują drugiej kreski mimo ze sie jest w ciązy... a lekarz i tak sie spyta czy test robilas i pewnie ci drugi podsunie....:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
agarz -o takim objawie ciązy nie słyszałam :D W sumie to mnie tez raczej nie dotyczy jako objaw, bo ja mam problem z tym swędzeniem już od lat i nawet pani alergolog nie umiała mi powiedzieć czy to jakaś alergia czy co :D Do lekarza idę we wtorek wieczorem :) Jeszcze sobie poczekam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehehehe naprawde jestes niesamowita!!! Taka spokojna !!! Ja bym już miała 10 testów zrobione!!! I kilka bet..:))) Ale z drugiej strony to cie rozumiem....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aga - bo ja się strasznie, strasznie boję kolejnego rozczarowania. Dlatego jestem taka sceptyczna i ostrożna. Nie chcę już się nakręcać, wolę poczekać spokojnie i zdać się na los :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×