Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

nataliuś

razem weselej c.d

Polecane posty

@ przyszła dzisiaj rano:(mam takiego doła ze nawet nie wiem o czym pisac.........musze sie ogarnac,odezwe sie jutro jak troche mi przejdzie.........dzieki dziewczynki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co za wredna @! Aż nie wiem co napisać nataliuś (przytul)! Ale zaraz będziesz mogła starać się na nowo, a po lekach na pewno od razu zaskoczysz, zobaczysz :) I za kare bedziesz się czuła tak jak ja :D A ja... nie mam na nic siły. Ledwo udało mi się po pracy wkulać na moje 4 piętro, rzuciłam tylko torby, padłam na łózko, wyrównałam oddech i zasnęłam jak zabita! Od razu. Potem musiałam jeszcze isc na pocztę (mam pare kroków) i tak się zmęczyłam, że musiałam z pół godz. odpoczywać. Nie mam kompletnie na nic siły, ani ochoty. Masakra!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to odpoczywajcie Kochane. Nataliusia, nie martw sie kochana, bedzie dobrze i zajdziesz w ciaze, jesli nie ten cykl to nastepny. ja tez czekam na wstretna @... testy mowia same za siebie :-( naczytalam sie na kafe o roznych schorzeniach i powodach nieplodnosci i juz sie boje, ze mam je wszytskie naraz. juz nie bede czytac tego wszystkiego... buziam Was i przytulam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nataliuś --- strasznie mi przykro :-( 😭 Ale następny piękny cykl przed Tobą. Na pewno się uda!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
STARACZKI NICK..........CYLK STARAŃ... ...... ..TERMIN@... .......WIEK.......ZAM. niezapominajka25__..2..............20.06.............25 .........Śląskie nataliuś..........9-1 z clo..............02.08......... ....26.......łódzkie green-ka ...............2..............09.07. ...........28 ........dolny śląsk Malina....................2............08.07............ ......27.......Stambul Magda8080 .............2............o 15.07...............28.....śląskie monita24................8...........ok15.07............. ..24.......kuj.pom Luiza....................4.............07.07............ ......26.....Londyn Agarz ...................3.............30.07..................27.. ...śląskie Foczka_................3..............03.07.09.......... ....25......Pomorskie BRZUCHATKI NICK..........TC......DATA BADN......TERMIN POR.....WIEK....płeć Online-79......4..... 20.06...........12.02.2010? .......30 .... ??? fisiowna.......6......22.06............9.02.2010(?)..... ..27......?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Widzę, że w ogóle mnie nie ma w tabelce. Pozwolicie, że sobie w takim razie powiszę między nimi jeszcze do następnej wizyty? Jeszcze się za bardzo boję, żeby spaść do tej na dole. STARACZKI NICK..........CYLK STARAŃ... ...... ..TERMIN@... .......WIEK.......ZAM. niezapominajka25__..2..............20.06.............25 .........Śląskie nataliuś..........9-1 z clo..............02.08......... ....26.......łódzkie green-ka ...............2..............09.07. ...........28 ........dolny śląsk Malina....................2............08.07............ ......27.......Stambul Magda8080 .............2............o 15.07...............28.....śląskie monita24................8...........ok15.07............. ..24.......kuj.pom Luiza....................4.............07.07............ ......26.....Londyn Agarz ...................3.............30.07..................27.. ...śląskie Foczka_................3..............03.07.09.......... ....25......Pomorskie Magdaleena............6..............22.06..................26.....Dolny Śląsk BRZUCHATKI NICK..........TC......DATA BADN......TERMIN POR.....WIEK....płeć Online-79......4..... 20.06...........12.02.2010? .......30 .... ??? fisiowna.......6......22.06............9.02.2010(?)..... ..27......? A tak poza tym to powiedziałam rodzicom. Ojciec aż się popłakał ze wzruszenia :) Oczywiście swoim zwyczajem spytał się o ślub, ale w sumie to w zyciu nie spodziewałam się tak pozytywnej reakcji :):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Magdaleena,niebyło Cie w tabelce bo nie chciałam odebrac Ci przyjemnosci wpisania sie do brzuchatek:)........miłego dnia dziewczynki:).......\"poranna witaj zmiano\":(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziendobry.... nie poszlam dzisiaj do pracy, pol nocy wymiotowalam:-( mam zawroty glowy i w sumie usiadla tylko na moment do komputera...zaluje, ze w niedziele tak sie zalatwilam sloncem. co do @, to juz mnie boli wszystko, wiec napewno przyjdzie jutro lub pojutrze najpozniej.... zajrze tu jak mi sie polepszy, a narazie ide po kompres na glowke i do lozka...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nataliuś - jak ja Ci współczuję wstawania o tej barbarzyńskiej godzinie :( malinka - nieładnie tak! Możesz być w ciąży, a Ty zamiast uważać na siebie wystawiasz się na tyle godzin na słonko! Już nie mówię, że ono nawet bez ciązy jest niebezpieczne! Oby Ci szybko minęło! Buziaki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość natalius
Dziewczynki,mam trojana wiec nie podaje hasła i jestem pomaranczka....za godzinke oddaje laptopa do czyszczenia wiec nie bedzie mnie troche,ile?nie wiem:(:(:(:(:(chciałam pozbyc sie gówna sama ale moje zdolnosci informatyczne tak daleko nie siegaja....gdzie ja to złapałam??????????FUCK!!!!!!!!!!!!!!!!!!!przymusowy odwyk od netu....buuuuuuuuuu:(:(:(:(:(chyba sie zapłacze.............Malina,kurcze i pewnie ja nie odczytam tych super newsów tzn newsów o Twojej ciazy........Magdaleena,w razie takich wiesci to pisz mi smski bo tylko Ty masz mój numer...no i jak sie czujesz kobietko?.....U mnie nadal dół gigant ale moze troche mniejszy niz wczoraj.........Co do barbarzynskiej pory wstawania to czuje sie tak jak Ty w ciazy:)przychodze do domu,kłade sie i spie jak zabita:)dopiero koło 17.30 moge z powrotem normalnie funkcjonowac........dzisiaj jednak moj rytm dnia zaburzył szpieg w moim kompie,niech ich szlag trafi!!!!!!!!!!!a najsmieszniejsze jest to ze przeciez mam antywirusa...........Do nastepnego przeczytania:)mam nadzieje ze jeszcze w tym tygodniu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nataliusia...bardz pewna, ze tym razem nie zaszlam:-) z dobra wiadomoscia bede czekac na Ciebie:-) ciagle chce mi sie wymiotowac i mam zawroty glowy - ale to przez slonce, bo testy sa negatywne. ja tez dzisiaj padlam jak zabita i spalam pol dnia. bede tutaj zagladac i czekac na Ciebie:-) RESZTA KOBIETEK MA SIE ODZYWAC:-))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie dziewczyny! Wczoraj miałam wolne i oczywiście zero czasu na neta :-) Dziś jestem w pracy to postaram się w miarę możliwości zaglądać. malina --- taka duża dziewczynka i tak się na słońce wystawiać? Nieładnie! Mam nadzieję, że już Ci przeszło i czujesz się lepiej. A może to ciąża? Jeszcze tylko dziś i ... kto wie? Życzę Ci tego z całego serca! magdaleena --- a Ty jak się czujesz kochana? Dalej szybko się męczysz? Ja tak intensywnie myślę o Tobie, że też cały czas jestem zmęczona :-D Wczoraj już o 22.00 spalam snem kamiennym a dziś o 7.00 budzik ledwo mnie obudził. Chcę Ci trochę ulżyć, więc zabieram Twoje zmęczenie na siebie :-) :-) :-) nataliuś --- no paskudny wirus!!! Ale czasem nawet antywiry nie pomagają. Szybko wracaj do nas! Foczka --- wróciłaś już? fisiowna --- jak Twoja fasolka? A pozostałe dziewczynki czemu nic nie piszecie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka:-) mi juz lepiej, jestem w pracy i nadrabiam wczorajsze zaleglosci - mialam prawie 200 emaili do przeczytania i odpowiedzenia. Juz marze o wolnym a potem o roli kurki domowej hahahaha. oczywiscie nie wytrzymalabym w takiej roli za dlugo, ale 2-3 miesiace odpoczynku powinny mi wystarczyc. ja ostatnio zle obliczylam z ta@ - powinna przyjsc jutro, a nie dzisiaj. juz jestem troche opuchnieta i czuje, ze nadejdzie... dzisiaj wieczorem zajrze tutaj i mam nadzieje, ze wszystkie kobitki sie odezwa. buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ania172
czasami boli a @ nie przychodzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzięki Ania, może faktycznie nie przyjdzie. Bardzo bym się cieszyła, ale mam przeczucie, że jednak przyjdzie... No zobaczymy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem!!!!!:):):)Własnie przywiozłam swoje cacuszko z powrotem do domciu:):):):):):)Oprócz trojana miał jeszcze 4 małe wirusiki ale juz jest zdrów jak rybka:)no moze nie ta moja co zdechła.....w kazdym badz razie jest czysciutki jak nowy:):):)..........Co tu taka cisza?????????ojojoj,kobietki............Green-ka,Malina jak tam Wasze @?????????Mam nadzieje ze ich nie ma i nie bedzie!!!!!!!!Magdaleena,Fisiowna jak fasolinki???Agarz,czemu sie nie odzywasz?.....U mnie nic od wczoraj sie nie zmieniło,styrana jestem strasznie dzieki Bogu jeszcze 2 dni i urlop:)Z dołka powoli wychodze......postanowiłam ze jezeli do wrzesnia nie zaskocze to wracam na studia i robie prawo jazdy......ambitny plan:P:):)w ogóle to zaczynam juz sobie nie radzic....kazda @ mnie dobija.....i chyba mój plan wyjdzie mi tylko na zdrowie bo do grudnia to chyba bym zeswirowała......co ma byc to bedzie......ajajaj,troche ta moja wypowiedz bezsensu ale mam nadzieje ze zrozumiecie o co mi chodzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem dziewczynki, czytam co piszecie, tylko sama się nie odzywam, bo mam doła koszmarnego i w ogóle nie radzę sobie z tym wszystkim złym co spotyka ostatnio moją rodzinę. I nie chcę Was zarażać swoim nastrojem! Buziaki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc , u mnie wszytsko Ok wczoraj nie mialam internetu. U mnie @ nadejdzie chyba dzisiaj, juz czuje wszystkie symptomy. Nataliısia swietnie, ze juz jestes. Nie doluj sie kochana, pewnie blokujesz sie mysla o zajsciu, faktycznie staraj sie moze znalesc sobie dodatkowe zajecie.ja gdybym mieszkala w Polsce, tez chcialabym jeszcze cos postudiowac. Studiowalam w Krakowie i byly to niezapomniane czasy. Magdalena badz silna, domyslam sie jak bardzo ciezko musi Ci byc, uwierz, ze ja jestem z Toba myslami i modle sie za Twoja mamusie. Musi byc dobrze, bardzcie dobrej mysli, pozytywne nastawienie bardzo pomaga. Z drugiej strony pomysl jakie to szczescie, ze zaszlas w ciaze, to taki maly cud w tych trudnych dniach. Nie martw sie, ze zarazisz nas zlym nastrojem, jesli tylko chcesz porozmawiac jestem pewna, ze wsztstkie czekamy tutaj na Ciebie. Green-ka jak sie czujesz? U mnie juz bardzo okresowo. Czekam lada chwila... oby twoja @ sie nie pojawila

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny! Coś bardzo tu pusto od wczoraj... Tylko kilka postów. Wszystkie zajęte? U mnie jeszcze nic. Termin @ mam na jutro, ale boję się, że mi się opóźni. Trochę się nakręcam dlatego wydaje mi się, że organizm spłata mi figla... Przez ostatnich kilka dni miałam takie okresowe bóle brzucha a dziś nic! Może w nocy przyjdzie... Teraz najgorsze jest czekanie, latanie co chwilę do wc i sprawdzanie czy już. Dziewczyny piszcie co u Was?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczynki! Pewnie mnie nie pamietacie,pisalam do was na poprzednim forum,myslalam,ze juz przestalyscie pisac,ale okazuje sie,ze to ja jestem slepa,poprostu przeoczylam link,ktory ktos podal do tego forum,chyba jutro ide do okulisty,przydadza mi sie okulary,moze takie jak mial stepien z 13 posterunku. Krotko wam przypomne,jaka jest moja sytuacja.A wiec staramy sie z mezem o dzidzie trzy latka,jakos nam nie wychodzi.Od czerwca postanowilam pojsc do lekarza sie leczyc.Zlecil badanie nasienia,maz zrobil i wszystko jest w porzadku.Mi zrobil cytologie i tez wszystko ok.Pozatym mam monitoring dwoch cykli,jeden wlasnie juz mam za soba, no wiec owulacje mam i pecherzyktez pekl i tak sie zastanawiam co moze byc nie tak skoro maz ma dobre nasienie,a ja mam owulacje.Moze umiecie mi dziewczynki doradzic,jakie badania moga mnie jeszcze czekac?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Magdaleena-nie stresuj sie kochana,wiem,ze latwo tak mowic,ale powinnas teraz odpoczywac,wierze,ze wszystko sie ulozy i jestem z toba calym serduszkiem Malina i Green-ka-wam zycze z calego serduszka,oby @ nie przyszla i zebyscie ujrzaly 2 piekne grube kreski na tescie Natalius-nie zalamuj sie przed toba nastepny cykl,wiem co czuje sie gdy wredna@ przychodzi,sama przechodze to juz 3 lata,ale wiem,ze w koncu sie uda,a pozniej wszystkie bedziemy trzymac swoje kruszynki na raczkach,te na ktore tak czekalysmy Milego dnia dziewczynki,aha mam prosbe wpiszecie mnie do tabelki,jesli to nie problem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc Dziewczynki!!! Nieodzywałam sie bo przez te burze netu nie miałam, a w pracy zastepuje kierowniczke i szefowie ciągle siedzą mi na głowie...Przez ten stres to pewnie w tym cyklu tez się z dzidzią nie uda...:((( Nataliuś - będziesz miała urlop więc oby te najwazniejsze dni ci akurat wtedy wypadly!!!:)) Wyluzujesz sie, organizm złapie równy spokojny rytm i zobaczysz że sie uda!!:)) A powiedz mi badałas może poziom prolaktyny u siebie? Może to Ci przeszkadza w zafasolkowaniu??? Green-ka -- mam nadzieje że nie przyjdzie do Ciebie ta wredota @ Malina - oby te Twoje męczarnie spowodowane były nie słoneczkiem ale innym szczęściem.... Nikola2333 - jesli chodzi o badania to ja miałam robione wszystkie hormony no i wyszło mi że mam za wysoką prolaktynę, która przeszkadza w pękaniu pęcherzyka, ale u Ciebie on pęka więc to nie wina prolaktyny.....nic innego sama nie wiem...ale jeśli w tym cyklu mi sie nie uda to ide do specjalisty na wszystkie badania...na razie zażywam castagnus na obniżenie prolaktyny....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Po pierwsze: Malina,Green-ka co z Waszymi @???????...........po drugie,Magdaleena,pisz co Ci lezy na serduchu,my chetnie wyczytamy....kurcze,przeciez po to tu jestesmy...podpisuje sie pod wypowiedzia Maliny,trafiła w samo sedno.......Nikola,mnie chyba tez potrzebne sa okulary a lepiej bilobin na pamiec:)jakos Cie nie moge skojarzyc...pisało tyle dziewczyn które po kilku postach przestały ze po prostu nie pamietam.....Ale witam Cie ponownie,fajnie ze nas znalazłas:)Co do badan to mysle ze wszystkie hormony ale konkretnej odpowiedzi udzieli Ci gin,ja dopiero poczatkujaca jestem jesli chodzi o wspomaganie farmakologiczne.........A u mnie ruch jak na Piotrkowskiej:)czesto bywa tak ze siedzimy z M sami i nam sie nudzi a jak w ten weekend chcielismy byc sami to nas wycieczki juz od dzis nawiedzaja.......Dzisiaj moi znajomi,jutro na cały weekend brat M z dziewczyna i M znajomi...i z samotnosci,ciszy i spokoju d..a blada wyszła.....moze w sumie to lepiej,bo ta moja @ przybiła nas oboje:(troche sie rozerwiemy i zapomnimy..........i w ogóle to postanowiłam ze ten cykl jest cyklem ostatnim z mierzeniem tempki,obserwacjami,witaminami i lekami....mam powoli dosc....co ma byc to bedzie....trace nadzieje i coraz bardziej sie pograzam:(moze rzeczywiscie,kiedy przestane schizowac fasolka sie pojawi.........pewnie bedzie mi ciezko bo niestety nie mam przycisku OFF ale musze jakos dac rade..........................Foczka,jak tam \"wielkie miasto\"?:)Samozycie a co z Toba?CZY MOGE masz jakies newsy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agarz,ja zadnych konkretnych badan nie robiłam...nie minał jeszcze rok od staran wiec nikt sie mna zbytnio nie przejal:(ostatni gin dał mi tylko "profilaktycznie" clo i duphaston.....ale ja juz nie wierze ze cos to pomoze:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam , kochane . Ja właśnie wróciłam z urlopu. Głowa mi pęka , a w domu mam tyle sprzatania , że nie wiem za co się złapac . Zostawiłam swoje Z.O.O pod opieką sąsiadów i mamy. Co prawda głodne nie były , ale sierści tyle w domu , że mogłabym spokojnie wypachac poduszkę :P @ mineła spokojnie , bez omdlen i większych bóli. 2 dni i po @ , ale u mnie to normalne . Buziaki dla wszystkich :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nataliuś - nie wiem na co jest ten clo i duphaston, ale jak zobaczyłam swoje wyniki i poziom prolaktyny to przeczytałam wszystko co było dostepne w necie na temat prolaktyny....i na jej temat mam ogromną wiedzę na pewno wiekszą niż moja BYŁA pani ginekolog :)) dlatego od razu zaczęłam brac castagnus,który mi ja ślicznie obniżył. Czytałam o wielu dziewczynach ktore starały się bardzo długo i dopiero po badaniach prolaktyny okazało się co im przeszkadza. Prolaktyna to hormon stresu i im wiecej się stresujesz tym bardziej sie podnosi i blokuje pękanie pęcherzyka....Jeśli przed @ bolą cie bardzo piersi to można podejrzewać, że to faktycznie prolaktyna...Ja sama sobie chodziłam do przychodni i badałam tą prolaktynę kosszt to około 24 zł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmmmmmmmmmmm...........cycki bola mnie ,to fakt ale jakos nie specjalnie mocno...moze zrobie to badanie......w którym dniu cyklu sie je wykonuje?czy to nie ma znaczenia?..bo stresów to troche sie uzbiera....po pierwsze M jest diabetykiem,jak tylko nie odbiera telefonu to zaraz schizuje ze ma spadek:(po drugie "swietna" praca,w której jestem zwykłym robolem i musze sie meldowac wychodzac do kibla itp,itd........jakie jeszcze objawy wystepuja przy tej wysokiej prolaktynie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Natalius-a na jakiej podstawie lekarz przepisal ci te leki,mialas robiony monitoring cyklu,lekarz stwierdzil,ze jajeczko nie rosnie,ze przepisal ci CLO.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×