Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

nataliuś

razem weselej c.d

Polecane posty

to prawda do czwartu już nie dużo zostało, doczekać się już nie mogę, chyba sobie za dużo wyobrażam w związku z tą wizytą, jakąś mam ogromną nadzieję, że wszystko się zmieni na lepsze a w sumie nie mam podstaw żeby tak sądzić.....sama nie wiem czemu jestem taka napalona na tą wizytę..... muszę trochę ochłonąć żeby później się nie miło nie rozczarować :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Maglaena:-) wspaniale wiadomosci:-) Bardzo sie ciesze. U mnie tez coraz lepiej. Co do badan moj gin kazal mi zrobic to badanie karku malenstwa w Polsce, ile kosztowalo u Ciebie? Podobno trzeba zrobic od 11 do 14 tygodnia ( ja zaczelam 11 tydzien). Jesli chodzi o USG, ja tylko pierwsze mialam dopochwowe, a cala reszte mialam przez brzucholek. Natalius - jak juz bede w stani emyslec o jedzeniu to obiecuje napisac jakis fajny przepis z kuchni tureckiej:-) buzki dla wszystkch:-*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Malinka, ja dziś mam już początek 14 tyg, więc 14 widocznie jeszcze też się łapie :) Natomiast co do kosztu usg genetycznego (to nie tylko badanie przezierności karkowej, ale dużo więcej), to zapłaciłam u mojego gina 50 zł. Plus oczywiście koszt wizyty. Podobno to bardzo mało, bo dziewczyny na innym forum piszą, że lakarze wołają od nich nawet 250 zł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczynki! Ja właśnie będę miała robione te badania co magdaleena. Akurat w dzień usg będę miała równo 12 tydzień. Magdaleena a badanie krwi też Ci robili w związku z tym badaniem? Bo moja ginka powiedziała, że w jeden dzień robi się usg a na drugi pobierają krew i porównują wyniki usg z krwią (albo znowu coś pokręciłam). No i podobno u mnie to badanie kosztuje 170-180zl. więc dużo więcej niż u Ciebie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie, o zadnym badaniu krwi mi nikt nic nie mówił. Ale co lekarz to coś innego, więc nigdy nie wiadomo :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej Wszystkim :) no to jestem z powrotem :) na weselu było super, objadłam się i tańcowałam jak mało kiedy ...hihihi, nawet mój M mnie zaskoczył, że tyle tańczył, ryby to mi bokiem wychodzą i dziczyzna też, tyle tego zjadłam, w sumie dzika pierwszy raz w życiu jadłam ale muszę powiedzieć że był bardzo dobry i wsuwałam jak nigdy. Ogólnie to zdąrzyliśmy też pobyć cały dzień nad jeziorem i w nocy nogi to miałam gorące jak dwa grzejniki, ale tak to jest jak się spędza dzień w pełnym słońcu, teraz na szczęście jest lepiej. W sumie to mam jeszcze trochę urlopu i zamierzamy z M leżeć i nic nie robić, pełen relaks. Pies w czasie naszej nieobecności zajadał sie kotletami, wołowinką i frankfurterkami w związku z czym średnio się ucieszył jak nas zobaczył a ja za gadziną tak tęskniłam... NIEWDZIĘCZNA MAŁPA :) Okresu nadal nie mam ale mam takie plamionko raz dziennie, myślę, ze jednak dostanę okres dlatego nie robię testu narazie no chyba, ze nie dostanę do piątku to wtedy już zrobię, tylko dziwne to bo piersi w ogóle mnie nie bolą, w sumie to tylko kręgosłup łupnie od czasu do czasu. Myślę, ze może przez ten wyjazd mi sie przesunął....no nic zobaczymy do piątku :) dzisiaj pogoda piękna ale chyba posiedzę po prostu w domu i poleżę bo nic mi się nie chce robić :) Nataliuś ogórki zalewasz gorącym olejem a potem zalewą też gorącą tak jak pisałam w przepisie. Dorotka trzymam kciuki żeby cykle się unormowały. Greenka i Magdaleena rośnijcie zdrowo kochane :) nadrabiałam czytanie ale tyle tych informacji, ze nie wszystko pamiętam ... WYBACZCIE :) Zmykam się relaksować ...pa pa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ dziweczyny basiolika ależ ja bym się tak na weselichu pobawiła :) pewnie, że tak korzystaj z urlopu ile możesz :) i ze swojego M też :) trzymam kciuki żeby ta wredna @ się nie pojawiła :) mam nadzieje na dobre wieści od ciebie w piątek :) a wiem, że tak będzie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chyba leki poprawiły mi troche cykl....wczesniej miałam cykle 23,24 dniowe dopiero z duphastonem wydłuzyły mi sie do 26,27...a dzis 25 dzien tempka nadal wysoko i @ ani sladu..a przeciez w tym cyklu darowałam sobie wszystkie leki nawet wiesiołka odpusciłam.....fakt ze cyce i brzuch juz troche daja o sobie znac ale cieszy mnie to bo moze powracam do normalnosci.....choc nie ukrywam ze iskierka nadzieji zaczeła sie tlic....tak se myslałam ze wrozka napisała ze dziecko pojawi sie jeszcze w te wakacje....rok temu 28.06 sie pobralismy,28.07 zameldowałam sie juz u M,a 28.08 odebrałam dowód no i wymysliłam ze moze 28.08.tego roku tez odznaczy sie miło w kalendarzu.....zdurniałam,wiem:D Ja dopiero wstałam..wykoncza mnie te nocki:(ale jeszcze tylko dwie...ta mysl trzyma mnie przy zyciu:) Dorota,Nikola co z Waszymi @? Basiolinka,zrób no Ty babo testa...a co do tych ogorkow to moze zle zrozumiałam ale ja zrobiłam je tak ze owszem zalałam je goraca zalewa i olejem ale zostawiłam na 8 godz....wiec nie wiem czy dobrze je zrobiłam..... Banmon,no i co z Twoja praca? Malina pytałam czy z eMem jestes?! A po za tym to gdzie podziewa sie Agarz,Magda?Foczka swoim zwyczajem znikła:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
STARACZKI NICK..........CYLK STARAŃ... ...... ..TERMIN@... .......WIEK.......ZAM. nataliuś.............10.............28.08............... ....26 ........łódzkie Agarz ...............3..............30.07...................27.... .....śląskie Nikola2333.......ok35............18.08.................. .23.......wielkopolska dorota21 ..........11............ok08.08..................21.....mazo wieckie basiolinka...........8 ..............23.08..................26.......małopolska banmon..............3............0k12.09................ ..26......świetokrzyskie Magda8080 .........3............. ???????..................28..........śląskie DWIE KRESECZKI CZEKAJACE NA POTWIERDZENIE nick................cykl staran......testowane.....wiek....m.zam BRZUCHATKI NICK..........TC......DATA BADN......TERMIN POR........WIEK....płeć fisiowna.......14.........26.08.09..........9.02.2010(?) ........27......? Malina.........6...........01.08.09.........26.03.2010(? )........27......? Foczka_.......?..........11.08.09.............?......... ............24 Magdaleena...11........ 24.08.09...... 28.02.2010............ 26..... ? green-ka ......10........20.08.09. ......17.03.2010............28..... ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nataliuś oby 28 był nadal szczęśliwym dniem :) trzymam za to kciuki :) byłoby na prawdę super :) i potwierdziłoby się to, że jak sobie odpuszczamy to czekają nas same niespodzianki ;) ja mam dostać odpowiedź w sprawie tej pracy do końca miesiąca czyli niby do poniedziałku mają czas.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc Dziewczyny @ nadal nie ma.Dzisial kupilam farbe,kolor "blekitna laguna" i jutro przemaluje pokoik,kupie nowe lozeczko,misiek jak przyjedzie bedzie mial niespodzianke,takze wybaczcie mi gdybym sie za czesto nie odzywala. Natalius-trzymam kciuki:-) i jak juz skonczysz te nocki to napisz przepis:-) Banmon-pojutrze do lekarza:-) A co u reszty dziewczynek?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nikola2333 błękitny w sam raz dla synka :) więc mały będzie miał już swój pokoik ;) bo obstawiam, że w 2010 roku wszystkie zostaniemy mamuśkami ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
STARACZKI NICK..........CYLK STARAŃ... ...... ..TERMIN@... .......WIEK.......ZAM. nataliuś.............10.............28.08............... ....26 ........łódzkie Agarz ...............3..............30.07...................27.... .....śląskie Nikola2333.......ok35............18.08.................. .23.......wielkopolska dorota21 ..........11............ok08.08..................21.....mazo wieckie basiolinka...........8 ..............23.08..................26.......małopolska banmon..............3............0k12.09................ ..26......świetokrzyskie Magda8080 .........3............. ???????..................28..........śląskie DWIE KRESECZKI CZEKAJACE NA POTWIERDZENIE nick................cykl staran......testowane.....wiek....m.zam BRZUCHATKI NICK..........TC......DATA BADN......TERMIN POR........WIEK....płeć fisiowna.......16.........26.08.09..........9.02.2010(?) ........27......? Malina.........6...........01.08.09.........26.03.2010(? )........27......? Foczka_.......?..........11.08.09.............?......... ............24 Magdaleena...11........ 24.08.09...... 28.02.2010............ 26..... ? green-ka ......10........20.08.09. ......17.03.2010............28..... ? hej kobietki. Czy na stronie glownej zniknal pasek to wybranych tematow czy tylko ja tego nie mam?? Jestesmy w PL od wczoraj a ja mam juz dosc. Od rana do wieczora jezdzenie, zalatwianie, jakies szmery bajery. W urzedzie gminy myslalam, ze kobiete udusze. Wszystkie papiery miala dostarczone, ale cos tam jej sie nie zgadzalo z pozwoleniem na zawarcie malzenstwa mojego faceta. Ze niby Indie nie wydaja takiego zaswiadczenia a on ma. Ale zadzwonila do jakiegos madrego kogos i jednak zaswiadczenie jest ok. Glupia krowa. Sorry ale tak mnie zdenerwowala, ze juz widzialam jak dzwonimy po rodzinie odwolujac slub. Na szczescie juz prawie wszystko zapiete na ostatni guzik jutro tylko czeka nas wyprawa do ksiedza i zostana nam dwa dni na jakis tam odpoczynek. Wszyscy polubili mojego przyszlego wiec jest good:) Co do przepisow to nie ma problemu. Jak tylko sie uspokoi i wrocimy do Londynu to cos wrzuce. Ale ostrzegam kuchnia jest ostra. Mozna dodac mniej przypraw ale i tak jak dla nas bedzie ostre. Musze sporo nadrobic bo wyprodukowalyscie ladnych kilka stron:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
STARACZKI NICK..........CYLK STARAŃ... ...... ..TERMIN@... .......WIEK.......ZAM. nataliuś.............10.............28.08............... ....26 ........łódzkie Agarz ...............3..............30.07...................27.... .....śląskie Nikola2333.......ok35............18.08.................. .23.......wielkopolska dorota21 ..........11............ok08.08..................21.....mazo wieckie basiolinka...........8 ..............23.08..................26.......małopolska banmon..............3............0k12.09................ ..26......świetokrzyskie Magda8080 .........3............. ???????..................28..........śląskie DWIE KRESECZKI CZEKAJACE NA POTWIERDZENIE nick................cykl staran......testowane.....wiek....m.zam BRZUCHATKI NICK..........TC......DATA BADN......TERMIN POR........WIEK....płeć fisiowna.......16.........26.08.09..........9.02.2010(?) ........27......? Malina.........6...........01.08.09.........26.03.2010(? )........27......? Foczka_.......?..........11.08.09.............?......... ............24 Magdaleena...14........ 24.08.09...... 28.02.2010............ 26..... ? green-ka ......10........20.08.09. ......17.03.2010............28..... ? fisiowna - to wypoczywajcie sobie spokojnie przed Waszym wielkim dniem :) A my czekamy na jakis przepisik. Ja lubię ostre, mój Ł. tak lubi, że już chyba nic go nie ruszy :D Spać idem, bo mnie siem oczka klejom. Dobranoc :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej kobietki 🌼 Nie odzywałam się troszke bo nawet bardzo nie było kiedy, ale u mnie nic nowego. Nadal @ nie przyszła, ale przynajmniej jajnik przestał mnie boleć. Ostatnio moja sąsiadka troszke mnie nastraszyła, powiedziała mi, że kiedyś miała podobne @ do moich i co się okazało- jej organizm nie oczyszczał się do końca i w macicy porobiły się złogi tego co nie zdołało z niej wypłynąć. Sytuacja skończyła się tak, że dziewczyna miała zabieg chirurgiczny, ale chyba poważny bo pod narkozą :-( Nie powiem troche mnie nastraszyła ale staram się o tym nie myśleć i cierpliwie czekam do września :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ dziewczyny dorota śmigaj do lekarza, na prawdę z tym nie ma żartów, przecież do wrzesnia to w cholerę czasu.... oj martwię się o ciebie!!! zresztą Nikola2333 tez powinna się wybrać! Fisiowna babki w urzędach potrafią dać nieźle w kość, nie wiem może tam jakiś specyficzny gatunek człowieka siedzi.... :P zdarzają się wyjątki ale niestety ciągle są to tylko wyjątki :o magdaleena nie prauj tak dużo należy ci w końcu odrobina luzu i ulgowego traktowania ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc Dziewczynki! Zaczynam malowanie,napisze pozniej jak wyszlo. Pozatym jestem szczesliwa bo w sobote moj M przyjezdza,a tak dlugo sie nie widzielismy:-) dorota21-Do lekarza powinnas isc jak najszybciej. Banmon-ty masz juz jutro wizyte,denerwujesz sie? Ja poczekam jeszcze troszke,ale jak do poniedzialku nie dostane to zapisze sie do innego lekarza,ale tak prawde mowiac wolalabym isc do swojego,jak mialam USG to macica wygladala dobrze bez zmian,a zeby zobaczyc czy w macicy sa zlogi to trzeba pewnie zrobic laparoskopie,a do tego badania jeszcze dluga droga,bo ten zabieg robi sie na koncu po wszystkich innych badaniach jesli sie nie zajdzie w ciaze.Ja mysle,ze nie doczekam tego badania bo w koncu zaskocze,takze tym sie zbytnio nie martwie:-) Takze dorotka nie mysl o tym bedzie dobrze,nie ma co sobie glowy zawracac. Buziole Kobietki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nikola2333 nie denerwuję się, myślę o tym często ale nie mam nerwów z tego powodu w zasadzie to nie ma się czym denerwować ;) mam nadzieje, że jutro duzo się wyjaśni na tym badaniu :) i że usłyszę same pozytywne rzeczy.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nastawiłam się już na 14 września i wcale nie mam ochoty zmieniać tego nastawienia, starm się op tym nie myśleć i jest ok tym bardziej, że dobrze się czuje. Jest jeszcze jeden powód przez który nie chce zmienić terminu wizyty, a mianowić mój M wziął sobie na ten dzień i chce tam iść razem ze mną a ja troche obawiam się tej wizyty więc wiem, że z nim byłoby mi łatwiej :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej babolki!!! Wstałam przed chwila a i tak jestem nie przytomna:( @ ni ma,temperatura wysoko i powoli zaczynam sobie wkrecac.....wiem ze nie powinnam bo bol jak w koncu @ przylezie bedzie jeszcze wiekszy ale to jest silniejsze ode mnie.....głupie mysli sama ripostuje,ze przeciez najprawdopodobniej cykl sie normuje ale......była kiedys tak kreskowka,jej bohater nosił na ramieniu aniołka a na drugim diabołka i te małe padalce cały czas wykłócały sie co on ma zrobic itp..no i ja sie własnie tak czuje...z jednej strony głos ze moze sie udało a z drugiej drwina,i ze przeciez to niemozliwe....ni podoba mi sie to....a dla nie wtajemniczonych ja w tabelce termin @ podaje hipotetycznie tak jak mowi a ksiazki ale naprawde moje cykle bez leków sa duzo krótsze....ajjjjjjjjjj:( odezwe sie do Was dopiero w poniedziałek,bo jutro rano prosto z pracy spadamy na wies a jak na złosc internet tesciom wysiadł:( Trzymajcie sie cieplutko👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nataliuś udanego wypoczynku :) czekam na dobre poniedziałkowe wieści :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Nataliuś doskonale wiem co czujesz, u mnie też @ brak ale mam przeczucie, ze to pewnie coś mi się poprzestawiało niestety :( plamionek już nie mam praktycznie wcale ale tak z ciekawości zmierzyłam temperaturkę i mam 36,6 co utweirdza mnie w przekonaniu że ciąży nie ma, czekam spokojnie na rozwój wydarzeń... testu nie chce robić, boję się kolejnego rozczarowania :( ehhhhhhhhh bezsensu, tak sobie rozmyślam, ze czemu akurat teraz miałoby zaskoczyć? nie sądzę bym miała tyle szczęścia. Tak czy tak będę musiała zrobić test zanim wybiorę się do ginekologa wiec już niedługo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc Dziewczyny:-) Basiolinka gratuluje cierplwosci z tym testem...Nic nie mowie i tylko trzymamkciuki za wszystkie nasze staraczki:-) Dorota21- szkoda, ze nie dasz rady isc wczesniej. Robilas jeszcze jakis test? Nataliusia - jestem w Polsce bez meza...juz mi si eteskni, ale takie rozlaki w sumie dobrze robia:-) Niech on tez troche poteskni i przypomni sobie jak to bylo, gdy mieszkalismy 2 tysiace kilometrow od siebie i nie moglismy byc razem dzien w dzien. Fisowa - rozumiem Twoje stresy zwiazane z biurokracja w USC,,,ja myslalam, ze wykorkuje. Sama wszystko zalatwialam, Mojego E. nie bylow Polsce. Na dodatek musialam zalatwic dyspenze od biskupa, zebysmy mogli miec slub w kosciele. Zycze Ci duzo cierpliwosci:-) I co najwazniejsze wspanialego slubu. Nudnosci juz mi przszly praktycznie zupelnie. Mam tylko obrzydzenie do gotowania i nie moge jesc niektorych rzeczy, ale poprostu ich nie jem i jest OK. Greenka i Magdaleena - macie szczescie, ze omijaja Was te objawy ciazy. Ja teraz mam cala buzie w jakichs ranach, dziasla mam opuchniete. Wczoraj na zakupach znowu prawie zemdlalam - ksiazkowe objawy:-))) ale wszystko lepsze od mdlosci. Wczoraj bylam ogladac ciazowe ciuszki:-) Spodnie sa dosc drogie, ale widzialam ostatnio na allegro nowe i o wiele tansze. Moze nie sa to jakies super spodnie, ale na tych kilka miesiecy sie nadadza. Troche nie chce wydawac kilkuset zlotych na 3 pary spodni, ktorych nie ponosze dlugo.Moze kupie jedne porzadne jeansy i z 2 pary takich z netu... W Turcji ciazowe ciuchy sa duzo drozsze, wiec chce to zalatwic przed powrotem. Zmykam ogladac TV i bede zagladac. Milego dnia:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc Dziewczyny Pomalowalam pokoj wyszedl slicznie,zaraz zaczynam druga warstwe farby klasc,a pozniej z mamcia idziemy dobrac jakas kanape. No i u mnie @ przyszla w nocy i rozkrecila sie na dobre,co dziwne ani brzuch,ani nic innego mnie nie boli:-) Mezulka zobacze za dwa dni:-)Nie moge sie doczekac. Buziole Dziewczynki,zajrze pozniej:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ dziewczyny basiolika kciuki są trzymane przez mnie cały czas :) malina ależ cię dopadły te dolegliwości ciążowe, wszystkie jakie chyba można mieć ;) ale dobrze, że już powoli puszczają cię mdłości :) za parę tygodni pewnie już nic nie będzie ci dolegac poza kopniakami od brzdąca ;) ale to akurat chyba przyjemna sprawa :D Nikola2333 tak piszesz o tym malowaniu to od razu i mi się jakieś zmiany marzą :) ale nic nie moge ruszać bo nie nasze mieszkanie. Wizytę mam dziś na 19.....brrrrrrr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie dziś w nocy była straszna ulewa i burza jakiej od lat nie widziałam. Nie boję się burzy, wręcz przeciwnie, bardzo lubię, ale tym razem nawet mi pare razy mocniej zabiło serduszko. Jasno się robiło jak w dzień, a huk był taki jakby ktoś strzelał z armaty. Nad moim uchem. Najpierw zaczynały mi się trząść szyby w oknach, potem szkła w domu i na końcu wszystko to, co sobie stoi na półkach. Masakra po prostu! Jaka to jest niesamowita siła. A tak poza tym siedzę w pracy, ale jakoś chęci i zapału do roboty dziś mam tyle co nic. Chodzę w jednych spodniach i 2 koszulkach na zmianę i wygląda na to, że powolutku przestaję się mieścić w jakiekolwiek swoje ciuchy :|

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×