Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

nataliuś

razem weselej c.d

Polecane posty

dzięki dziewczyny za gratulacje :)ja zmęczona jestem po wczorajszej wizycie i musze się dzisiaj wyspać porządnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bardzo Wam pięknie dziekuję za życzenia :):):):):):):):):):):):):):):):) Green-ka - bo ja po prostu strasznie lubię robić niespodziewajki :) Mam nadzieję, ze się podoba?! Magda - straaaaasznie się cieszę!! :):):):):):):):):):) Ale fajnie tak patrzeć jak ta nasza pierwsza tabelka robi się coraz krótsza :) Idę robić obiadek. Dziś ryz z kurczaczkiem i pieczarkami :) Jeszzce tylko mała aktualizacja :) STARACZKI NICK..........CYKL STARAŃ.............TERMIN @...........WIEK.......ZAM. nataliuś.............13.............15.11 ..................26 ........łódzkie dorota21 ..........12............20.11...................21.....mazow ieckie basiolinka...........9............ok.16.11.............. ....26.......małopolska tala24...............2...............05.10.............. .....25..........śląskie banmon.............6..............01.12................ . .26......świętokrz. DWIE KRESECZKI CZEKAJACE NA POTWIERDZENIE nick................cykl staran......testowane.....wiek....m.zam BRZUCHATKI NICK..........TC......DATA BADN....TERMIN POR.....WIEK....płeć fisiowna.......27......28.11.09......9.02.2010(?) ......27...dziewczynka Malina.........21.......01.08.09.....13.03.2010........2 7.....dziewczynka Magdaleena...26...... 16.11.09....... 28.02.2010.....27... niespodzianka green-ka ......21......02.09.09. ....17.03.2010......28.... niespodzianka ciasteczko21...9 ......06.11.09......23.06.2010.......21.......? Magda8080 .....7.......18.11.09..... 05.07.2010...... 29.......?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobra to ja tez aktualizuje:-) Wpisuje 24 tydzien, bo jutro mija ostatni dzien 23 tyg:-) STARACZKI NICK..........CYKL STARAŃ.............TERMIN @...........WIEK.......ZAM. nataliuś.............13.............15.11 ..................26 ........łódzkie dorota21 ..........12............20.11...................21.....mazow ieckie basiolinka...........9............ok.16.11.............. ....26.......małopolska tala24...............2...............05.10.............. .....25..........śląskie banmon.............6..............01.12................ . .26......świętokrz. DWIE KRESECZKI CZEKAJACE NA POTWIERDZENIE nick................cykl staran......testowane.....wiek....m.zam BRZUCHATKI NICK..........TC......DATA BADN....TERMIN POR.....WIEK....płeć fisiowna.......27......28.11.09......9.02.2010(?) ......27...dziewczynka Malina.........24.......01.08.09.....13.03.2010........2 7.....dziewczynka Magdaleena...26...... 16.11.09....... 28.02.2010.....27... niespodzianka green-ka ......21......02.09.09. ....17.03.2010......28.... niespodzianka ciasteczko21...9 ......06.11.09......23.06.2010.......21.......? Magda8080 .....7.......18.11.09..... 05.07.2010...... 29.......?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wow, Magda - fasol aż miło popatrzeć :D U mnie w 7 tygodniu był jeszcze tylko pusty pęcherzyk :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no u mnie juz 7tydzien i 5 dzien więc może dlatego już widać.Serduszko też ładnie biło.Fasolka ma 11 mm :) Dobrze że poszłam tak późno do ginekologa-przynajmniej już wszytsko było ładnie widać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
basiolinka, dorota co u was? natalius mam nadzieję, że podczytujesz topik, więc przesyłam pozdrowienia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej, magda8080 gratuluję a dla magdaleny serdeczne życzenie choć trochę spóżnione, u mnie nic nowego, o objawy pytałam bo koleżanka panikuje ze zaszła w ciąże (test pozytywny) a ona nie bardzo chce miec dzidzię ... jaki ten los przewrotny... ja mam 2.12 wizyte u ginekologa bo chyba czeka mnie leczenie i uporządkowanie gospodarki hormonalnej ale jakoś tak spokojnie podchodze do tematu, tak patrzę na tą górną tabelkę i myślę sobie ze pewnie zostanę sama jak palec w tym zestawieniu... ehhhh ... no nic zmykam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
STARACZKI NICK..........CYKL STARAŃ.............TERMIN @...........WIEK.......ZAM. nataliuś.............13.............15.11 ..................26 ........łódzkie dorota21 ..........12............20.11...................21.....mazow ieckie basiolinka...........9............ok.16.11.............. ....26.......małopolska tala24...............2...............05.10.............. .....25..........śląskie banmon.............6..............01.12................ . .26......świętokrz. DWIE KRESECZKI CZEKAJACE NA POTWIERDZENIE nick................cykl staran......testowane.....wiek....m.zam BRZUCHATKI NICK..........TC......DATA BADN....TERMIN POR.....WIEK....płeć fisiowna.......28......21.11.09......9.02.2010(?) ......27...dziewczynka Malina.........24.......01.08.09.....13.03.2010........2 7.....dziewczynka Magdaleena...26...... 16.11.09....... 28.02.2010.....27... niespodzianka green-ka ......21......02.09.09. ....17.03.2010......28.... niespodzianka ciasteczko21...9 ......06.11.09......23.06.2010.......21.......? Magda8080 .....7.......18.11.09..... 05.07.2010...... 29.......? No to i ja aktualizuje. Magda moje wielkie gratulacje!!!!:):):) Magdalena wszystkiego najlepszego z okazji urodzin kochana:) Duzo zdrowia i usmiechu na codzien i zeby wszelkie troski omijaly Cie z daleka!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Magda wlasnie widzialam fotke:) Jak mala kaczuszka:):):) Moze to zle okreslenie ale jakos tak mi sie skojarzylo. Swietne sa takie fotki. Ja caly czas ogladam swoje:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
STARACZKI NICK..........CYKL STARAŃ.............TERMIN @...........WIEK.......ZAM. nataliuś.............13.............15.11 ..................26 ........łódzkie dorota21 ..........13............20.12...................21.....mazowieckie basiolinka...........9............ok.16.11.............. ....26.......małopolska tala24...............2...............05.10.............. .....25..........śląskie banmon.............6..............01.12................ . .26......świętokrz. DWIE KRESECZKI CZEKAJACE NA POTWIERDZENIE nick................cykl staran......testowane.....wiek....m.zam BRZUCHATKI NICK..........TC......DATA BADN....TERMIN POR.....WIEK....płeć fisiowna.......28......21.11.09......9.02.2010(?) ......27...dziewczynka Malina.........24.......01.08.09.....13.03.2010........2 7.....dziewczynka Magdaleena...26...... 16.11.09....... 28.02.2010.....27... niespodzianka green-ka ......21......02.09.09. ....17.03.2010......28.... niespodzianka ciasteczko21...9 ......06.11.09......23.06.2010.......21.......? Magda8080 .....7.......18.11.09..... 05.07.2010...... 29.......? no to i ja aktualizuje. Zmów przyszła @ odziwo tego dnia kiedy powinna. A co ciekawe nic nie czułam brak bólu piersi i brzucha jak nigdy. zawsze umierałam pierwszego dnia a dziś nic.....może to te loeki. magdaleena wszystkiego najlepszego z okazji urodzinek spóźnione ale naprawde szczere życzonka magda no tylko pogratulować takiej fasoleczki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej kobitki :) ja juz po przeprowdzce :) cale szczescie ze to juz koniec bo mialam juz dosc:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Weekendowa cisza! Ja dostałam od Ł. najlepszy prezent urodzinowy, parę rzeczy dokupiłam i nie mogę się oderwac od tworzenia kartek. To nałóg normalnie, a czym więcej zrobię, tym więcej mam pomysłów i tym więcej chce mi się robić :) Może spróbuję coś wystawić na allegro (Ł. miał mi zrobic jakiś szablonik), a jak się jeszcze trochę podciągnę, to może spróbuję wystawić swoje prace w jakiejś galerii internetowej. Na razie mam wystawione w zakładzie u Ł., tyle że mamy ten zakład niestety w takim miejscu gdzie niewiele osób się kręci. Zobaczymy :) Co poza tym? Ból straszny!Już nawet zgaga mnie nie rusza, taki okropny jest ten ból. Dziewczyny, ja nie wiem, czy to naprawdę możliwe, ze to wszystko od rozciągania się? Nie mogę chodzić (tylko po domu, małymi kroczkami), siedzieć tylko w niektórych pozycjach, leżec z podgiętymi nogami, a w nocy w ogóle nie mogę się obrócić. Nie mogę podnosić nogi (zwłaszcza prawej) i w ogóle wiele pozycji i ustawień wywołuje coraz mocniejszy ból i dyskomfort. Nawet nie umiem Wam napisać, gdzie dokładnie mnie boli. Od tygodnia tak mam. W zeszły piatek, zaczęła mnie boleć prawa pachwina. Myślałam, ze sobie naciągnęłam jakieś ścięgno, ale ból z dnia na dzień był coraz mocniejszy i częstszy. Potem doszła do tego lewa pachwina. Teraz czuję, że to wcale nie pachwiny, tylko gdzies pośrodku ten ból jest umiejscowiony. I czasem mam wrażenie jakby mi ktoś z całej siły przyłożył czyms twardym między nogi. Boli jak cholera i uciska jaks tak dziwnie. Czy to naprawdę normalne?? Bo ja juz nie wiem, a z dnia na dzień jest coraz gorzej :( A żadna z Was chyba nie ma akurat takich dolegliwości? To podobno się zdarza. Albo od rozciągania, albo przez rozchodzące się biodra albo Małe uciska na jakiś nerw. Nie wiem co o tym myśleć!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry babeczki! Ja dziś tylko na chwilkę bo zaraz zmykam do pracy... Odkąd zabrali mi internet w sklepie to mam mało czasu żeby tu zaglądnąć. Każdą wolną chwilę poświęcamy z M. na załatwianie reszty papierów do kredytu, albo szukamy już sprzętu i mebli do mieszkania. Jeśli wszystko dobrze pozałatwiamy to na początku grudnia dostaniemy klucze i będziemy mogli zacząć remont i jak zdążymy to jeszcze przed świętami wprowadzimy się na swoje! Jestem taka podekscytowana!!! tala --- Ty pewnie wiesz co czuję bo też niedawno się przeprowadzałaś. Może teraz będziesz częściej zaglądała co? A powiedz moja droga jak się czujesz? dorota --- może te tabletki Ci pomogą jeśli tak dobrze na nie zareagował Twój organizm. Trzeba być dobrej myśli i na pewno wszystko się uda:-) basiolinka --- nie martw się na zapas. Czasami wystarczy kilka tabletek czy zastrzyków i wszystko w organizmie wraca do normy. Poza tym na każdą z nas przychodzi pora by została mamą, także i Ty wkrótce dołączysz do brzuchatek. Takie mam mocne przeczucie, że stanie się to już niedługo. magda --- bardzo się cieszę i jeszcze raz gratuluję. magdaleena --- ja nie mam takich bóli, więc nie mogę Ci pomóc. A byłaś z tym u lekarza? Bo niby to normalne że wszystko się rozciąga i tak jak pisałaś biodra się rozszerzają ale może lepiej zapytać lekarza? Ja jestem jakoś dwa tygodnie po Tobie, więc i mnie pewnie to czeka :-) A i jednak dostałam skierowanie na obciążenie glukozą (50g) ale bez oznaczania na czczo. No i ja też zaktualizuję tabelkę: STARACZKI NICK..........CYKL STARAŃ.............TERMIN @...........WIEK.......ZAM. nataliuś.............13.............15.11 ..................26 ........łódzkie dorota21 ..........13............20.12...................21.....mazow ieckie basiolinka...........9............ok.16.11.............. ....26.......małopolska tala24...............2...............05.10.............. .....25..........śląskie banmon.............6..............01.12................ . .26......świętokrz. DWIE KRESECZKI CZEKAJACE NA POTWIERDZENIE nick................cykl staran......testowane.....wiek....m.zam BRZUCHATKI NICK..........TC......DATA BADN....TERMIN POR.....WIEK....płeć fisiowna.......28......21.11.09......9.02.2010(?) ......27...dziewczynka Malina.........24.......01.08.09.....13.03.2010........2 7.....dziewczynka Magdaleena...26...... 16.11.09....... 28.02.2010.....27... niespodzianka green-ka ......24......19.11.09. ....17.03.2010......28.... niespodzianka ciasteczko21...9 ......06.11.09......23.06.2010.......21.......? Magda8080 .....7.......18.11.09..... 05.07.2010...... 29.......? Miłego dnia babolki i całusie w brzusie :-D 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
STARACZKI NICK..........CYKL STARAŃ.............TERMIN @...........WIEK.......ZAM. nataliuś.............13.............15.11 ..................26 ........łódzkie dorota21 ..........13............20.12...................21.....mazow ieckie basiolinka...........9............ok.16.11.............. ....26.......małopolska tala24...............2...............05.10.............. .....25..........śląskie DWIE KRESECZKI CZEKAJACE NA POTWIERDZENIE nick................cykl staran......testowane.....wiek....m.zam BRZUCHATKI NICK..........TC......DATA BADN....TERMIN POR.....WIEK....płeć fisiowna.......28......21.11.09......9.02.2010(?) ......27...dziewczynka Malina.........24.......01.08.09.....13.03.2010........2 7.....dziewczynka Magdaleena...26...... 16.11.09....... 28.02.2010.....27... niespodzianka green-ka ......24......19.11.09. ....17.03.2010......28.... niespodzianka ciasteczko21...9 ......06.11.09......23.06.2010.......21.......? Magda8080 .....7.......18.11.09..... 05.07.2010...... 29.......? wykreśliłam się z tabelki, starania będa dalej ale i tak bardzo rzadko cokolwiek tutaj piszę więc nie ma sensu żebym była w tabelce, będę was podczytywać tak jak do tej pory :) powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc Kochane:-) Magdaleena - wspolczuje:-( Slyszalam o takich bolach, ale nie myslalam, ze moga byc tak silne. Ja mam tylko slabe bole w pachwinach - zwlaszcza rano no i w krzyzu pod wieczor i gdy wstaje z pozycji siedzacej lub lezacej. Mialam kiedys dosyc silne bole w pachwinie i okolicach, zwlaszcza przy podnoszeniu nogo - nie moglam wsiasc do samochodu. Gin mi powiedzial, ze to normalne i rzeczywiscie bole przeszly. Nie wiem co Ci poradzic, ale bardzo wspolczuje. Greenka - to znaczy, ze dostaliscie ten kredyt???? Jesli tak to super:-) Wspaniale:-)))) Ja dzisiaj planuje zaciagnac mojego meza do Ikea, nie planuje zakupow, ale chce poogladac co tam maja nowego, moze jakies pomysly podlapie, bo nam tez szykuje sie przemeblowanie i pewnie jakies zakupy przed urodzeniem Malej. Tala - super, ze masz juz za soba przeprowadzke:-) Teraz macie wieksze mieszkanie prawda? Ciasteczko, Magda, Fisiowa - jak sie czujecie?? dorota - super, ze dostalas okres dokladnie w terminie:-) To dobry znak, na pewno wszystko sie unormuje:-) banmon - masz racje, jesli zle sie czujesz z tabelka, to wykresl sie z niej - ale nie z naszego topiku:-))) Najwazniejsze, abys nie czula na sobie presji do zajscia w ciaze:-) Basiolinka - dostalas @? Dzisiaj juz dawno po 16:-))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny ja jestem lekko podłamana-chora jestem-katar zatokowy i ogolnie sie kiepsko czuje.Goraczki nie mam-mdłości tez mam starszne więc samopoczucie jest fatalne.Nie wiem co zrobic?czy isc do lekarza?mam tatę lekarza , który karze to przeczekac ,a le ja sie martwię czy to nei ta nowa grypa albo cos.I boję się że zaszkodzi dzidzi.Wykończy mnie to zamartwianie....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Madzia - nie wiem co Ci napisać. Skoro masz tatę lekarza i mówi, zeby przeczekać, to może watro przeczekać? I leczyć się domowymu sposobami? Nie zakładaj od razu najgorszego - wiadomo, ze to teraz okres wzmozonych zachorowań. Nawet głupia wuzyta w przychodni może się okazać katastrofą. A poza tym nie wiem, czy w tak wczesnej ciąży antybiotyki są wskazane?! Ale to jednak Ty najlepiej wiesz jak się czujesz i musisz podjąć decyzję co dla Was bedzie najlepsze. Trzymam kciuki, żeby szybko przeszło paskudztwo!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
malinka jakie ładne zdjątko :) jeśli chodzi o presję to czuje ją strasznie i to nie chodzi o presje z zewnatrz to jest taka moja własna wewnętrzna presja :) znowu powrócił do mnie etap obrażania na wszystko i wszystkich Magda skoro tata jest lekarzem to chyba warto mu zaufać.... wygrzewaj się i kuruj domowymi sposobami, herbatka z miode, czosnek, cebulka i inne pierdy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej kobitki:) magda8080sliczny dzidziol taka mala fasolka:) green-ka wiem co czujesz ja strasznie sie cieszylam na nowe mieszkanko:) juz przed przeprowadzka w myslach sobie wszystko meblowalam :)wieksze jest wczesniej mialam kawalerke a teraz mam 2 pokoje male ale zawsze cos tak za 4,5 lat mam zamiar znowu szukac kogos do zamiany mieszkanie dwupokojowe latwiej zamienic na 3 pokoje a takie chce:)a czuje sie tak sobie od 2 dni znowu na ketanolu jestem jeszcze tak strasznie nie boli ale zaczyna :( nastepna dawke szczepionki mam na 10 grudnia i po niej juz moge isc pod noz mam nadzieje ze stanie to sie jak najszybciej:)bo szczerze mam juz tego dosc:(Dorotka badz dobrej mysli:) moze sie uda:)madgaleena mnie w ciazy noga strasznie lewa bolala 3 miesiace kulalam ponoc to ucisk na nerw byl poczekalam i samo przeszlo:)banmon bedzie ok mam nadzieje ze nie znikniesz ja tez nie aktualizuje tabelki bo teraz ciezko stwierdzic co jest @ a co krwawieniem z cysty teraz np mialam 15 dni plamnienia:(malina mieszkanko jest wieksze i jest wielka roznica mala teraz ma duzo miejsca i szaleje najbardziej jej sie podoba tapeta sa tam jakies motylki i inne robaczki siedzi i dotyka pokazuje paluszkiem jest zachwycona:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc Dziewczynki:-) Banmonku dziejki za komplement:-) Zdjecie jest moim zdaniem nie za bardzo, ale obiecalam znajomym z Polski, ze w koncu jakies wkleje, wiec niech bedzie to:-) Magda - kuruj sie narazie domowymi sposobami. Ten poczatek lepiej przeczekac bez antybiotykow, ktore ostatecznie wezmiesz jesli nic nie pomoze. J abralam antybiotyki, ale w 5 miesiacu. Pierwszy w ogole nie zadzialal i dopiero drugi wyleczyl mnie z zapalenia oskrzeli. Pij mleko z miodem, jedz czosnek - mimo wszytsko nie za duzo, bo jest ciezkostrawny, a Ty i tak masz mdlosci. Bedzie dobrze, zobacysz. Teraz wszystko nalozylo sie na siebie, burza hormonow, przeziebienie i zle samopoczucie. Ja juz odliczam tygodnie do wyjazdu na Swieta do Polski. Jeszcze 3 i pol:-) Wlasnie ogladam wozki w necie. Kurcze, ale wybor, ale te ceny sa troche jak z ksiezyca. Nie mowie o modelach - w modzie sa modele 2010 - jak samochody hihihihi Ja bede szukala czegos troche tanszego, ale w miare ladnego i praktycznego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
znalazlam fajny i niedrogi wozek:-))) http://www.allegro.pl/item804248521_chipolino_2009_wozek_wielofunkcyjny_lumina_2w1.html Jeszcze nie mam zamiaru kupowac, ale czegos takiego chyba szukam. Szkoda tylko, ze nie dodaja fotelika, jak w wiekszosci aukcji...no ale cena jest stosunkowo niska. Tala - zapytam Ciebie jako mamuski, na co powinnysmy zwracac uwage przy kupnie wozkow? zmykam ogladac Mam Talent :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
malina jak ja kupowalam wozek zwracalam uwage na wage jego mieszkam na 11 p wiec musial byc w miare lekki duze kola to tez plus zima wszedzie dasz rade wjechac moim zdaniem gondola tez musi byc spora igleboka zeby dzidzius mial duzo miejsca cena czsto placisz za firme a wozek okazuje sie kiepski i kolor taki zebys codzin nie musiala go czyscic bo malo wozkow ma wszystko wypinane zeby wyprac go ale to jest moje zdanie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tala - wlasnie staram sie zwracac uwage na rzeczy, o ktorych piszesz:-) Ze sniegiem to u nas srednio, ale moze sie zdarzyc:-) Ja zawsze mamkupe smiechu, gdy w Turcji ludzie przy 15-10 stopniach wyjmuja z szaf zimowe kurtki:-) Ja ostatnio biegam w swetrze i duzym grubym szalu i ciagle na mnie krzycza, ze zamarzne...o dziwo rozumie mnie jedynie szwagierka, ktora przyjechala z Niemiec:-) Wracajac do wozkow, ja wlasnie nie chce zadnej firmowki do szpanu. Musi byc wozek praktyczny, lekki no i estetyczny:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry! Tak zaglądam tylko szybciutko, bo muszę się szykować do pracy, a z pracy jak wiecie już nie dam rady pisać. Jutro wizyta u lekarza - już nie mogę się doczekać a jednocześnie trochę się boję, bo to nowy/a lekarz u której jeszcze nigdy nie byłam a ja zawsze obawiam się nowości i sytuacji mi nieznanych... malina --- ten kredyt to niby już dostaliśmy, ale jeszcze pieniędzy na konto nie przelali, więc wolę poczekać z oficjalnym stwierdzeniem że mam kredyt. Umowę podpisaliśmy już dość dawno, ale jest jeszcze tyle papierów do pozałatwiania, że aż mnie to przeraża. Nigdy nie przypuszczałam że to tyle trwa i brak jednego głupiego podpisu może "odroczyć" przyznanie kredytu o kolejny tydzień, gdzie dla nas każdy dzień jest ważny. Pozdrawiam Was wszystkie i miłego dnia życzę. Mam nadzieję, że jak wrócę wieczorem do domu to już każda się "zamelduje" :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc:-) Greenka - na pewno dostaniecie ten kredyt. Super, ze kuopicie mieszkanie, to swietna decyzja. Kredytem sie nie martw - spaci sie:-) my jakos splacamy, a przeciez odeszlam z pracy. Koniecznie daj znac po wizycie u lekarza:-) U nas w tym tygodniu zacyna sie Swieto Ofiary, wiec musze porzadnieposprzatac mieszkanie, pewnie bedziemy mieli gosci. Tutaj wızyty sa niezapowiedziane, wiec w sumie zawsze trzebabyc przygotowanym:-) Upieke jakies ciasto i juz. Pewnie i tak pierwszy dzien Swiat spedzimy u tesciow. Zmykam narazie, ale dzisaj jeszcze zajrze, bo planuje spedzic dzien w domu. Buzki i udanego tygodnia:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja tylko tak z doskoku, bo prawie cały czas leżę. Nie cierpię tego jednak jak by nie patzreć trochę pomaga na ból. Potem jeszzce do Was zajrzę. Buziaki!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiecie co wlasnie slucham sobie starych piosenek Chylinskiej i mala wierci sie jak rzadko kiedy:-) Nawet nie kopie tylko wlasnie sie wierci:-) Chyba jej sie podoba:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×