Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość toni24

bole brzucha po owulacji,ciaza?

Polecane posty

Gość Amoniek
HEJ dziewczyny.. W piątek jakoś nie miałam kiedy napisać, w sobote też dużo zajęć, dodatkowo kupiłam sobie rolki, uczę się jeżdzić :) narazie wyglądam jakbym pijana próbowała chodzić hehe no ale cóż, na rowerze umiem to i na rolkach się nauczę :)O no takich parę co paliły całą ciąże to znam, próbowałam coś tłumacżyć ale szkoda słów, po prostu ;/ i jak już było wszystko ok, odpuszczone itp, to znów dziś mam doła strasznego, nie daję rady, mam nadzieję, że się zaraz ogarnę bo nie wiem co ze sobą zrobić :( pogoda też beznadziejna u mnie wieje i zimno, wczoraj trochę słońca było ale ten wiatr... a jutro praca do której nie mam wcale ochoty iść...nadziei mi brak na pozytywne myślenie ;/ zdrowia ciężarówkom :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Przytulas
Do gosc no niestety nie pomoge ja zrobilam test dzien przed @ ale nie mialam zadnych objawow procz bolu piersi i pokazaly sie dwie kreski z tym ze jedna bledsza a teraz 5tydz ciazy w srode do gina:). Zrob test za 3 dni i zobaczysz moze sie udalo:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przytulas juz od 4 miesiecy sie staramy i nic staram sie nie nakrecac bo wiem jak boli rozczarowanie... mam juz synka 6letniego wtedy byla to szczesliwa wpadka i jedyne co to momentalnie zasypialam nie wazne o ktorej bym glowy do poduszki nie przylozyla a tak to nie zwracalam uwagi na objawy teraz chceny planowane rodzenstwo i ciezko to idzie gratuluje serdecznie dbaj o siebie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Przytulas
Do gosc my tez sie staralismy 4mc a teraz wogole bo mojego nie bylo ja robilam testy owu zeby sprawdzic kiedt mam i jak odpuscilam totalnie to sie udalo wystarczylo wspolzycie 3-4 dni przed owu jesli testy nie klamia chyba ze mialam wczesniej i tak z glupia zrobilam test dzien przed @ i wyszedl pozytyw cieszcze sie bardzo tym bardziej ze moja corcia teraz w czerwcu 8lat troszke spora roznica wieku bedzie no ale coz:) uda wam sie zobaczysz kup testy owu i rob albo robcie spontan bez wyliczen:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Przytulas
Dziewczyny dobrej nocki zycze:):):):D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hehe moj syn tez w czerwcu 6 lat skonczy:) co ma byc to bedzie zobaczymy czuje ze to nie to ale w pierwszej ciazy mowilam to samo; ) wcale tego nie czulam i do dzis pamietam jak mi sie kolana ugiely przez 2 kreski na tescie; ) dzis dalej bola piersi i tylko prawy albo jajnik albo macica po prawej stronie tak dziwnie ze ciezko stwierdzic dobrej nocki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hej cala noc snilo mi sie ze robilam pare razy test i wyszly dwie kreski sny sie czyta naodwrot takze stres jeszcze wiekszy ehh jeszcze dwa dni i sie okaze milego dnia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Przytulas
Do gosc jak nie wytrzymasz dwoch dni to zapylaj na Bete z krwi i bedziesz wiedziec jeszcze dzis:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przytulas boje sie tego rozczarowania jesli nie wyjdzie pozytywnie... wole sie przemeczyc i jesli nie przyjdzie @ w srode to zrobie test w czwartek. O dziwo dzis mnie brzuch nie boli choc zawsze zaczynal 2 dni przed@ i nie mam ochoty na slodycze a zawsze je pozeralam garsciamy przed @... ehhh ale moze to nerwy tak dzialaja bo czlowiek by chcial ale mysli sa niestety w druga strone

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Przytulas
Do gosc ja przez pierwsze 4 miesiace mialam wszystkie mozliwe objawy a @ przychodzila wiem co to za bol a teraz zadnych do tej pory procz bolu piersi bardzo bola bialy sluz sennosc i ciagle do toalety ale to dopiero doszlo jak @ sie spozniala 5dni przed @ tylko piersi bolaly. Zycze ci zeby wam sie udalo:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hehe ja tez nawet raz @ tydzien sie spoznila to juz w ogole wariowalam dlatego w tym miesiacu odpuscilam sobie i staralam olewac niby objawy ale im blizej @ tym gorzej wytrzymac ehhh chyba jutro rano zrobie test bo nie wytrzymam tej niepewnosci... choc czuje ze i tak nic z tego:/ 3maj kciuki za mnie jutro o 5 rano ; ) nadzieja umiera ostatnia; )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Przytulas
Trzymam kciuki:D daj jutro znac jak test:) A co u was dziewczyny Amoniek co u cb jak samopoczucie??? Jagodka w srode gin juz sie ciesze:) a ciebie nadal mecza mdlosci??? Zukejka odezwiesz sie zyyyyyyyyyyyyyyyyjesz wogole????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jagodka_a
Hej trzymam kciuki gosc za ciebie jak bedziesz testowac Przytulas oj meczą mdłosci ale ja siw nawet tam ciesze hehe leniuchuje sobie hehe. No w srode masz lekarza pewnie sie juz doczekac nie mozesz. Ja własciwie tez juz chce zeby sroda była i zobaczymy nasze fasoleczki. U mnie pogoda do kitu wieje pada i tak na zmiane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasamandra33
Gość any napisał, że Inofem jest drogi, ale przecież Inofem można już kupić za około 60 zł za kurację miesięczną. Sprawdź w Melissie albo w Gemini – tam wychodzi najtaniej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hej dziewczyny jak to jest bol piersi zawsze dokuczal mi na 3,4 dni przed okresem a w tym miesiacu juz 12 dni przed do tego te klocie w jajniku :-/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Przytulas
Do gosc ja tak mialam tez przed @ ale nie soatalam okazalo sie ze mam cyste na jajniku okres sie spoznial 5dni zrobilam test negatywny a potem ginekolog i wyszla cysta po lekach zeszla. Ale moze u cb to ciaza nie wiem:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Po badaniach ginekologicznie wszystko ok pierwszy raz mi sie to zdazylo :-) Nie ukrywam ze bardzo bym sie cieszyla :-) ale narazie sie na nic nie nastawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Przytulas
To super:) a kiedy @? A mialas robione USG robione przezpochwowe to tylko w tym mozna sprawdzic jajniki. Moze sie udalo:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak bylo robione usg i cytologia w kwietniu 22 dostalam @ ale trwala ona niecale 3 dni byl to cykl 29 dniowy teraz za 3 dni powinnam dostac nastepna ale od 12 dni mam bole piersi i jajnokow co nigdy nie zdazalo sie tak wczesnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Przytulas
Do gosc To moze sie udalo:) trzymam kciuki:) Jagodka no juz sie nie moge doczekac srody lekarza mam nadzieje ze wszystko bedzie ok:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziewczyny dziekuje za wsparcie mam ogromnego stresa przed jutrzejszym rankiem no moze to za wczesnie troche... od popoludnia mi niedobrze sie robi ale to chyba ten stres i o dziwo zauwazylam zyle na piersi az przez sutka taka fioletowa po 1 ciazy rozstepow mam kupe ale one juz blade a ta nowa i wyrazna... fajnie ze choc tu moge sie wygadac bo poraz kolejny gledzic mezowi o objawach i znowu nic nie wyjdzie to nie bardzo chce. Kobieta jednak zawsze zrozumie druga kobiete:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dokladnie fajnie ze mozna sie kogos poradzic :-) u mnie dzisiaj znowu bol brzucha tak jak przed @ i to klocie jajnka :-/ 3 lata temu poronilam i nie pamietam jakie byly moje objawy bo nie wsluchiwalam sie tak w to.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gosc1 tak bede o sobie pisac zeby bylo wiadomo o kogo chodzi:) widze ze mamy podobne objawy zobaczymy co nam z tego wyjdzie;) mnie dzisiaj brzuch nie boli a wczesniej caly dzien nin stop co dziwne bo przed @ zazwyczaj sie zaczyna bol... juz sie mniej stresuje co bedzie to bedzie zabardzo sie nakrecilam znowu niepotrzebnie. Jutro zrobie ten test jak nic nie wyjdzie bede czekac na @. Jak nie tym razem to moze nastepnym:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja staram sie 4 miesiac jesdnak bez rezultatow moze dlatego ze wczesniej mialam nieregularne miesiaczki. Jednak zastanawia mnie ten bol piersi i brzucha zaraz po owulacji. Czy 3 dni przed @ moze juz wyjsc test czy to za wczesnie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wlasnie robilam test nawet cienia drugiej kreski :-( chyba trzeba sie do nastepnego cyklu szykowac i czekac na ta wstretna @ :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Przytulas
Do gosc nie zalamuj sie dopuki nie masz @ ciagle jest nadzieja:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gosc1 : sluchaj moja siostra byla w ciazy ale testy byly negatywne dopiero w 8 tyg byla ledwo widoczna kreseczka takze dopoki nie przyjdzie @ to zawsze jest nadzieje:) nie kazdy test i nie kazdej kobiecie pokaze tak samo... ja w 1 ciazy robilam 5dni po spoznionej @ i byly wyrazne krechy... moze jeszcze za wczesnie ja tez jutro zrobie dzien przed @ i zobaczymy oby nam obu nie przyszla; )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gosc1: aaa a jesli juz robisz test przed @ to tylko z rana bo wtedy jest najwieksze stezenie w moczu takze moglo wyjsc niegatywnie bo napewno duzo pilas w ciagu dnia takze glowa do gory i za dwa trzy dni powtorz test ale z rana koniecznie; )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Niby cos tu jest ale takie bardzo slabe nie wiem jak mozna tutaj zdjecie wstawic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×