Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość toni24

bole brzucha po owulacji,ciaza?

Polecane posty

Gość gość Nati
Laseczki nie dziekuje zeby nie zapeszac :P no i czekam do @ A zostalo mi jeszcze troszke bo az tydzien..chyba umre ahaha. Poza tym masz racje ze niektore mialy te objawy na ciaze,inne na okres a jeszcze inne od torbiela....prosze Bozia,zeby nam starajacym siie udalo no a ciezaroweczkom wielkie GRATULACJE. Ps wczoraj jak wychodzilam z samochodu to nie moglam ustac tak mnie lupalo w krzyzu te tzw korzonki ale to tak na marginesie dziewuszki :) :) :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stokrotkaq
Hejka a ja dalej czekam przez dwa dni miałam lekkie plamienia a dzisiaj czysciutko , wczoraj miał być okres . Zrobiłam test ale wyszedł negatywny . I czekam dalej . Gratulacje dla kolejnej zaciążonej .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćmar
stokrotkaq a może bete zrób :) ja już bym pewnie leciała :) oby @ nie przyszła to będziemy gratulować kolejnej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Madz_aM
W piątek robiłam test, 28 dc i test był negatywny, w niedzielę 30dc i test był negatywny. Staraliśmy się dokładnie rok, w zeszłym roku w sierpniu był pierwszy test negatywny. W styczniu poronienie, aż teraz w końcu się udało. Jestem strasznie szczęśliwa. Jutro zrobię dla pewności jeszcze jeden test, w piątek może do lekarza, ale najprawdopodobniej w poniedziałek akurat mam wizytę umówiona, nie będę się wciskać w kolejkę. Byłam ostatnio u gina i mówię mu ze może zrobimy coś żeby pomóc nam zajść w ciąże, powiedział żebyśmy dali sobie czas do końca roku, a tu teraz niecałe dwa tygodnie później ciąża.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Madz_aM
W 30 dc test pozytywny, zrobiłam błąd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Nati
Stokrotkaq moze ci siie udalo ja mialam w 1ej ciazy okres przez 3 dni....dwa pierwsze dosc obfity a 3-go dnia jakby ktos nagle kran zakrecil:D zycze Ci tegobz calego serduszka abys ujrzala dwie piekne kreseczki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Natis
Madz_am GRATULACJE i az zazdroszcze w dobrym tego slowa znaczeniu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćmar
Madz_aM mi też stuknie 12 cykl starań mam nadzieje że też dołącze do Ciebie w tym cyklu :) dzisiaj jade na kolejne USG monitorujące owulacje ciekawe co mi powie dzisiaj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczynki, nareszcie zaczęło się dziać coś dobrego na forum, goscEwelina i Madz_aM moje gratulacje :) i dużo zdrówka dla was i maluszków :) Stokrotkaq trzymam kciuki :) leć na bete i będziemy gratulować :) A do mnie chyba przyszła @ troche mnie zaskoczyła bo spodziewałam się jej za tydzien po tym jak w 17 dc miałam taki jakby 1 dzień @ myślałam, że to owulka i @ po 2 tygodniach a tu minął tydzień i mam znowu ten śluz z krwią a wczoraj tak mnie jajnik ciągnął i rozpierał, że aż mnie całe biodro bolało, no ale jutro pewnie będzie już pełną parą :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Przytulas
Jagodka mam takie pytanko wczoraj bylismy u znajomych i jak siedzialam sobie przy stole to nagle mnie tak kolo pepka zakulo tzn tak jakby kopniak czulam go bardzo zaczelam masowac brzuszek i nic. Dzis po sniadanku sie polozylam to czulam lekkie szturchanie. I nie wiem czy wczoraj to byl kopniak dzidzi czy co to moglo byc pierwszy raz takie cos mialam???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćmar
madia a może to krwawienie implatacyjne ??? zawirowania u Ciebie jak nie wiem co

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Straszne zwariować można :) Ale już mnie chyba nic nie jest w stanie zdziwić, wystraszyłam się tylko wtedy w 17 dc bo na monitoringu ginka powiedziała, że nie ma pęcherzyka a tu jeszcze na dodatek okreś 17 dc ale po kilku godzinach przepadło bez wieści i później na spokojnie wywnioskowałam, że mogła to być owulka. No a teraz to już nie wiem co to było, bo gdyby owulka to okres za tydzień a nie teraz...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stokrotkaq
Ale ja nie mam żadnych objawów , no może po za uciążliwych siusianiem co godzinę . Kurczę staramy się ponad rok ze nawet gdybym zobaczyła dwie kreski to i tak nie uwierzę ,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stokrotkaq
madia a może zrób sobie hormony , ja tak kiedyś miałam przy wysokiej prolaktynie .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lila26
goscNati super zze do nas dolaczylas :) wszystkim zaciazonym gratuluje :) ja jutro ,,zaczynam" dni płodne wiec do dzieła haha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćmar
lila26 ja już od piątku działam bo w pt moje pęcherzyki miały 21 i 18 mm i gin kazał działać, dzisiaj zobaczę co się z nimi dzieje :) Lila26 może nam w końcu się uda :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Nati
Goscmar no to powodzenia i owocnej pracy Hey lila26 czekam z niecierpliwoscia do 16/08 i mam nadzieje ze nie dost @.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Nati
Goscmar no to powodzenia i owocnej pracy Hey lila26 czekam z niecierpliwoscia do 16/08 i mam nadzieje ze nie dost @.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Nati
Kurde ucielo mi wiadomosc..pisalam ze do 16/08 musze czekac Ale dluzy mi sie strasznie..nie mam nawet z Kim pogadac. Nawet nie mam przyjaciolki od serca :( mam dwie szwagierki ale juz sie nie bede wywisywala Bo szkoda tylko moich nerwow :( dobrze ze jest to forum to chociaz wysluchacie , powspieracie i doradzicie cos. I z przykroscia stwierdze ze lepsze sa "OBCE" osoby niz rodzina :P no comment

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Stokrotkaq robiłam hormony i wszystko w normie poza progesteronem i na to biore luteine od 16 dc do 26. No nic poczekam do jutra i zobacze jak się sprawy rozwiną, poki co moja @ się ukrywa i jakbym nie badała szyjki przy kąpieli to bym jej nie zobaczyła, wkładka i papier czyste i nie czuje się jak na @ poza okropnym bólem jajnika wczoraj dziś póki co delikatnie boli i w sobote świat mi się kołysał nie ma nic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gośc Nati wiem co czujesz, najgorzej jak nie ma z kim pogadać i sobie ulżyć, a to czekanie jest najgorsze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jagodka_a
Przytulas mi sie wydaje że to maluszek ci sie wiercił w brzuchu. Pewnie fikołki robił.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Nati
Dokladnie madia !!! Jak mieszkalam w pl to pol biedy a tutaj mieszkam juz 7 lat ale prawda taka ze ciezko jest znalezc taka przyjaciolke od serca, z reguly sa albo zawistne albo zazdrosne albo jeszcze lepiejj sa Po prostu falszywe i za plecami zle ci zycza.... :( Z reguly gadam ze scianami hehe. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Przytulas
Dzieki Jagodka oby to maly Babel:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hej. U mnie w tym miesiącu chyba tez lipa bo temp skoczyla tylko o 0.2 także nie robie sobie nadziei. Kolejny miesiac a moja kolezanka urodzila dziecko poznala chlopaka i po miesiacu zaszla i jaka to sprawiedliwość ahhh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Nati
Do gosc no wlasnie jaka to qrwa sprawiedliwosc heheh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stokrotkaq
No to już wszystko jasne ... dostałam @ , i tyle ma dzisiaj ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agusława
GośćEwelina u mnie też te bóle zwiastowalt ciążę. To wlasnie przez nie trafiłam na to forum :) Gratulacje kobitki !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość _madia_
Ehh stokrotkaq a tak Ci zazdroscilam tej czystki po plamieniu i miałam cicha nadzieje, ze i u mnie jutro tak będzie, ale czuje, ze jutro do Ciebie dolacze. Ty też bierzesz jakieś wspomagacze? Bo niestety nie pamietam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×